rii.pl wiadomosci.rii.pl
 
Redakcja
|
Kontakt
|
Oferta
|
Zasady
 
Reklama
reklama
Ostatnie 5 wiadomości: 
  • III Memoriał Władysława Wojtakajtisa (0)
  • Feniks zdobył dwa brązowe medale (0)
  • Kolejna porażka Spójni (2)
  • Damian Ostęp - stargardzki wojownik (2)
  • Plan przygotowań do rundy wiosennej (1)
  • Ogień w udach i pośladkach (2)
  • Tematy wcześniejsze
  • Narkun bezkonkurencyjny!
  • Juniorzy Błękitnych na złoty medal!
  • I miejsce na turnieju w Koszalinie
  • Awans Juniorów U19
  • Weekendowe sukcesy Feniksa w pigułce
  • Doskonały start zawodników WMLKS Pomorze
  • Bezpiecznie na stoku
  • Feniks wicemistrzem województwa
  • Spójnia pokonała Mistrza Polski
  • Udany weekend stargardzkich sportowców
  • Straszna promocja w Fit Academy
  • Złoty medal dla Mądrowskiej
  • Żeglarze z MDK znów najlepsi
  • Feniks idzie za ciosem
  • Stargardzianin skoczył najdalej
  • Europejski Tydzień Sportu
  • Jedenastka dla Niepodległej
  • Błękitni odbili się od dna
  • Kolejne medale Feniksa
  • Feniks przywiózł 4 medale
  • Feniks Pesta z kolejnym sukcesem
  • Dość wymówek!
  • Sukces Legionisty na Long Range Euro Cup 2018
  • Spójnia na czele
  • Żeglarze ze złotem
  • Brąz w Brazylii
  • Paulina Kaczyńska Mistrzynią Polski
  • Mądrowska leci do Brazylii
  • Nowa maskotka Spójni
  • Darmowe bilety na mecze
  • Zawodnik Błękitnych powołany do kadry!
  • Błękitni wygrali u siebie
  • Weekend na 2 lub 4 kółkach
  • Rewolucja w Błękitnych
  • Zacięta rywalizacja przy stole
  • 4 medale z Grand Prix Brna
  • Katarzyna Mądrowska - Nadzieja Olimpijska
  • Popraw sylwetkę na zajęciach fitness
  • Tysiące złotych dla lokalnych klubów
  • Tancerki z MDK talentem roku
  • Mądrowska Młodzieżową Mistrzynią Polski
    Tagi: Mądrowska, feniks, Stargard
    Ilość wyświetleń: 1145

       

       Kolejny ogromny sukces na swoje konto wpisała zawodniczka klubu Feniks Pesta Stargard - Katarzyna Mądrowska. Zapaśniczka wywalczyła złoty medal podczas Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Osielsku, które odbyły się 15 października.

       - Jest to już trzeci medal Kasi w tym roku wcześniej zdobyła złoto Mistrzostw Polski Seniorek i złoto Akademickich Mistrzostw Polski. Nikt w Stargardzie w żadnej dyscyplinie olimpijskiej tego nie dokonał. Kasia zapewniła sobie tym samym miejsce w reprezentacji kraju na Młodzieżowe Mistrzostwa Świata, które odbędą się w listopadzie w Bydgoszczy - podkreśla trener Mariusz Kucharczy

     
       Warto dodać, że Mądrowska przez cały turniej nie straciła ani jednego punktu technicznego, deklasując rywalki i po raz kolejny udowodniła, że jest najlepsza w kraju w swojej kategorii wagowej.

    JF - 18.10.2017






    R
    e
    k
    l
    a
    m
    a
    1.
          Boję sie otworzyć lodówke, że tam tez jest Madrowska. Wszedzie o niej pisza.
    game over (178.235.42...) 18-10-2017 20:13
    2.
          zazdrościsz...a fe...nieładnie
    Maria (83.11.188...) 19-10-2017 08:29
    3.
          Nie wiem czego?
    :)) (178.235.42...) 19-10-2017 10:35
    4.
          Gratulacje dla Pani Kasi Mądrowskiej, życze jej aby była Mistrzynią Świata. A co dotych co ją krytykują lub jej zazdroszczą to nie mają pojęcia o sporcie ile zawodnik musi pokonac w swoim życiu trudu aby coś osiągnąć. Taki człowiek nie ma wolnego ani rodziny tylko przez cały czas trenuje i trenuje. Przyznam się że to robi dla swych fanów, ale i dla siebie. Sportowiec który coś osiągnie to ma radość, ale tez i smutek ilu sportowców pozostaje kalekami lub giną. A nagroda to tak jakby małe dziecko dostało od rodzica coś co pamięta przez całe zycie. Kochani ja też w życiu byłem słynnym sportowcem w innej dziedzinie i Mistrzem Europy, którego nik mnie i innych nie pamięta, ale są miłe spomnienia dawnych lat. Kochani dbajcie i spioerajcie każdego sportowca, bo to jest ludzka pasja.
    były sportowiec - kibic (94.254.142...) 19-10-2017 11:17
    5.
          Tak, fajnie, ale liczy sie medal olimpijski.To jest coś czym mozna sie chwalić.
    zuch (178.235.42...) 19-10-2017 11:35
    6.
          w drodze na szczyt każdy sukces jest ważny , każdy buduje charakter zawodnika , porażka czasami też ale te grubasy i nieruchliwe chłopy co mogą o tym wiedzieć, z zapasionymi brzuchami i chipsami przed kompem buahahahah cieniasy
    Maria (83.11.226...) 19-10-2017 13:43
    7.
          Szkoda czasu na komentowanie trollowskich miernot z pozycji 1,3,5 (nota bene jeden i ten sam wszędzie się kompromituje swoim bełkotem). Stargardzianie mogą być dumni
    Maria (83.11.226...) 19-10-2017 15:01
    8.
          Maria, co rodzinka ?:)
    hehe (178.235.42...) 19-10-2017 20:36
    9.
          Rodzinka, czy nie, na uznanie zasługuje. Typowy "Polaczek", jak ktoś coś osiągnie to zaraz zawiść, krytyka (w sumie krytyka to nie, bo musi być uzasadniona i na poziomie), hejt, prostactwo, byle dokuczyć. Nie musisz się mścić na innych za własne niepowodzenia :))
    Maria (83.11.145...) 20-10-2017 11:09
    10.
          haha zazdroszcze tego dyplomu:))))
    leże (178.235.42...) 20-10-2017 15:42
    11.
          weź się do roboty bo "petencji" czekają
    Marta (79.186.212...) 21-10-2017 10:58
    12.
          "Nikt w Stargardzie w żadnej dyscyplinie olimpijskiej tego nie dokonał" nie kompromitujcie się mieliśmy olimpijczyków a Pani Kasi jakoś na IO nie widziałem.Kiedyś olimpijczycy mieli rodziny,pracowali i trenowali a dzisiaj robicie z niej gwiazdę na siłę co ma sport do założenia rodziny itp.Te sponsorowane artykuły obrażają innych sportowców z tego miasta więc nie dziwcie się falą hejtu.A wpisów "były sportowiec - kibic" (94.254.142...) 19-10-2017 11:17 nie da się czytać co za bełkot fani,kalecy wolnego czasu a co ona niby o 4 rano wstaje i turla sie po macie do 18 non stop co za błazen.
    umniewlodówceteż (31.1.164...) 21-10-2017 13:30
    13.
          Wojtaś mistrz olimpijski w pływaniu
    Neptun Stargard (178.235.42...) 21-10-2017 16:28
    14.
          No na przykład pływacy wstają o 5.00 rano trening potem szkoła po szkole trening dom i spanie i tak 6 dni w tygodniu to samo lekkoatleci i długo by wymieniał i jakoś nie narzekają nie lansujecie ich itp.a od dawna wiadomo,że ta Pani na szerszej arenie nie osiąga już od kilku lat NIC.O i jak długo będzie młodzikiem:)piszcie o sukcesach w kategoriach seniorskich open a zapomniałem takich już nie ma:)Jak już lansujecie zapaśników piszcie o tych najmłodszych dodawajcie im skrzydeł i motywacji a nie globalizujecie całe zapasy w Stargardzie do jednej persony.
    szkoda słów (95.40.120...) 22-10-2017 10:20
    15.
          "- Jest to już trzeci medal Kasi w tym roku wcześniej zdobyła złoto Mistrzostw Polski Seniorek" cytat z artykułu the pile , bez odbioru zazdrośniki
    Zen (95.160.155...) 22-10-2017 11:37
    16.
          Dobra niech sie cieszy z dyplomu:)))
    Brawo ty (178.235.42...) 22-10-2017 13:05
    17.
          Zen (95.160.155...) 22-10-2017 11:37 wiesz ile złotych medali i to na arenie międzynarodowej zdobyli inni sportowcy ze Stargardu i raczej jej nie zazdroszczą bo czego jak sami maja większe osiągnięcia.
    ola (77.112.71...) 22-10-2017 18:35
    18.
          Jak widać, że nie wszyscy mają dobrze pod sufitem, piszą złosliwie i niemają pojęcia o sporcie jakiegokolwiek, kazdy sport jest bardzo ciężki i trudny w osiągnięciu swojej sławy. Przypomnę, że własnie Pani Kasia swoją sławe zaczynała własnie na pływalni i to były jej początki sportu, a ponadto w jej rodzinie jej rodzeństwo to też są sportowcami i również trenują jako zapastnicy, a w dalszej rodzinie też byli sławni sportowcy, żeby kogoś krytykować to trzeba zapoznać się z Życiorysem danego sportowca, a nie kogoś obczerniać i pisać bzdury. Dziś młodzi sportowcy to sport to ich życie, przypomnę, że każda sława kiedyś mija i o słynnym sportowcu się zapomnika i wówczas wszystko mija i sam i jego sława, taka jest prawda, pozdrawienia od byłego sportowca.
    kibic sportowy (94.254.140...) 26-10-2017 15:11
    Przed dodaniem opinii konieczne jest zapoznanie się z regulaminem
    Autor: 
    Hasło: