rii.pl wiadomosci.rii.pl
 
Redakcja
|
Kontakt
|
Oferta
|
Zasady
 
Reklama
reklama
Ostatnie 5 wiadomości: 
Poniższe wiadomości są przesłane przez internautów. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.


  • Spółdzielcy spłacą kredyt (31)
  • Robert Z. wilk z Małkocina (22)
  • Występy w dn 24 06 2017 (8)
  • Zaniedbany Park Jagiellonski (15)
  • Budżet Obywtelski 2017 (10)
  • Aleja Żołnierza do wycinki? (83)
  • Tematy wcześniejsze
  • bezkrólewie na warszwskiej
  • Gimnazjum nr 1
  • Teatr letni
  • Tajemnice pomnika 15 południka w Stargardzie -Turystyczny punkt
  • Budżet obywatelski w Stargardzie - prokuratura i CBA
  • Wybory tuż, tuż
  • Szansa p.Zająca.
  • Stargard potrzebuje takich ludzi
  • Firma z ul. Nasiennej 4
  • Na Zawsze w Naszej Pamięci !
  • Brak bezpartyjnych Komitetów!?
  • Lepsza klasa ludzi?
  • Kalendarz Miejski - kto wygrywa?
  • Do teraz czuję ogłuszenie
  • Piękne kłam­stwo?
  • Cmentarz w Stargardzie
  • Strona SCK
  • Od Internauty: Grzech zaniechania...
  • Od czytelnika: Czy oni śmieją się z nas?
  • Żeby powstać, najpierw trzeba klęknąć
  • Ustawa PiS o sprzedaży ziemi
  • Koniec "Radiostargard.fm"
  • Od Internauty: Kolumna jednak do likwidacji!
  • Czarne chmury nad Barzkowicami
  • Wrażenia z wizyty u lekarki dyżurnej
  • Traktowanie pielęgniarek
  • Stargard a nie Stargard Szcze.
  • Internauta w sprawie likwidacji szkoły
  • Nowa opłata za śmieci
  • Taxi
  • Nie likwidujmy stargardzkiego szpitala!
  • Brak internetu w Multimediach
  • Prezydent (nie) dla uchodźców
  • Zamach na Polską Demokrację ?
  • Strefa Płatnego Parkowania
  • Stargard na (nie)sportowo
  • Świeto Niepodległości-gdzie?
  • Reforma szkolnictwa
  • Aktywność posłów i senatora
  • Czy wrócą egzaminy wstępne?
  • Kalendarz Miejski - kto wygrywa?
    Tagi: kalendarz miejski, fotograf, Stargard
    Ilość wyświetleń: 3897

       

    Kalendarz miejski: zdjęcia jakie wybrane są z konkursu fotograficznego przez urząd miasta. Czy to nie dziwne, że praktycznie wiele tych samych osób wygrywa od lat ten konkurs - czy to nie dziwne że część z nich jest zawodowymi fotografami jacy biorą udział w konkursie wyraźnie napisanym dla amatorów. Czy to nie dziwne, że te osoby co wygrywają od lat są powiązani z urzędnikami UM w Stargardzie, córka koleżanki, bratowa itp.?

    Zdjęcia do kalendarza są na stronie: https://www.stargard.pl/aktualnosci/main/Stargard-na-kartkach-kalendarza-na-2017

    . - 01.12.2016


    R
    e
    k
    l
    a
    m
    a
    reklama
    1.
          No cóż, jeżeli to prawda, to wychodzi taka "małomiasteczkowość" Może czas na zmiany? Już chyba niektórzy za bardzo się rozepchali w fotelach.
    ... (193.105.251...) 01-12-2016 10:27
    2.
          I jeszcze jedno. Pomijam fakt zawodowych zdjęć dla amatorów - nie znam tych ludzi, także nie mogę się wypowiedzieć. Mam jedno zastrzeżenie: jaki szanujący się konkurs foto dopuszcza prace edytowane w programach graficznych np. "Photoshop"? To jest profanacja konkursu dla "amatorów". To firma robiąca kalendarz powinna to zrobić, po uzyskaniu praw aut. (po ogłoszeniu wyników nieobrobionych zdjęć). Niektóre zdjęcia to przesada a w PS można z 15 zdjęć zrobić jedno - czy to jeszcze jest wykonane zdjęcie czy praca komputera? Jak to jest potępiane w świecie foto można poczytać tutaj (reporter który użył PS jest "persona non grata" w tym świecie foto): http://www.swiatobrazu.pl/syndrom_photoshopa.html
    ... (193.105.251...) 01-12-2016 10:35
    3.
          Ha-ha-ha! Zdjęcia do kalendarza są na stronie: https://www.stargard.pl/aktualnosci/main/Stargard-na-kartkach-kalendarza-na-2017 Nie odnaleziono serwera Firefox nie może odnaleźć serwera stargard.pl. Sprawdź, czy adres nie zawiera literówek jak np. ww.example.com zamiast www.example.com Jeśli nie można otworzyć żadnej strony, sprawdź swoje połączenie sieciowe. Jeśli ten komputer jest chroniony przez zaporę sieciową lub serwer proxy, sprawdź, czy program Firefox jest uprawniony do łączenia się z Internetem.
    Dezinformacja (83.20.203...) 01-12-2016 12:27
    4.
          Faktycznie, patrząc na wygrane w tym konkursie od lat jest wiele tych samych nazwisk i co ciekawe wybranych jest wiele tych samych żałosnych fotek jakiś dzieci czy liścia co nie ma tematu wspólnego z miastem. A że część fotografów to zawodowcy z własnym studiem i dopuszczanie do edycji programowej to już swoją drogą. Nigdy nie biorę udziału w takich konkursach właśnie z takich powodów. Ja pierdziele co się odwala w tym mieście.
    janusz (81.190.33...) 01-12-2016 13:38
    5.
          Gazeta SIS, kalendarz dla urzedników wszystko z naszych podatków:)
    dość (95.160.152...) 01-12-2016 21:00
    6.
          Zdjęcia, które wybrano w tym roku w żaden sposób nie pokazują piękna naszych zabytków. Według mnie taki kalendarz powinien przedstawiać nasze miasto od jak najlepszej strony i wtedy można byłoby dzięki niemu zrobić fajną promocję miasta. Kalendarze mogłyby zostać użyte jako nagrody w jakimś konkurs w gazecie lub na portalu o tematyce podróżniczej, w jakimś konkursie dla uczniów z naszego miasta. Jako podarunek dla miast partnerskich, czy jako podarunek dla jakichś kół turystycznych w naszym województwie. Nawet część można przeznaczyć jako gratisy dla firm inwestujących w naszym mieście, bo zakładam że zawisłyby u nich w biurze i ich klienci mogliby zobaczyć piękne zabytki naszego miasta. No ale niestety w kalendarzu nie zobaczymy piękna Stargardu, ale zobaczymy za to m.in.: psa, dziecko z balonami, dzieci w przyczepce rowerowej, ławkę czy fontannę.
    Agata (193.106.155...) 02-12-2016 12:17
    7.
          Pies ładny ale zaniedbany chyba na suchej karmie z lidla:)
    hycel (37.248.118...) 03-12-2016 18:27
    8.
          No niestety, 3/4 zdjęć autorstwa pociotków z UM. Kolejna cegiełka do faktu konieczności zmiany władzy w tym mieście. Gratulujemy obniżenia sobie sympatii mieszkańców zainteresowanych.
    Piotr R. (91.226.237...) 07-12-2016 09:09
    9.
          o tych pociotkach to kompletna bzdura i fałszowanie rzeczywistości
    nomb (83.20.91...) 07-12-2016 10:18
    10.
          Piotr R. : czyli wg Ciebie 9 zdjęć wygrało po "kumotersku". Potrafisz je wskazać?
    Kowalski (83.16.234...) 07-12-2016 12:31
    11.
          Piotr R. niestety nie potrafi
    nomb (83.20.91...) 07-12-2016 13:36
    12.
          Jak bardzo potrzebujecie to wiedzieć to wrzućcie w fejsbuka nazwiska wygrywających i zobaczcie kto ma "znajomych" pracujących w UM.
    Piotr R. (91.226.237...) 07-12-2016 14:47
    13.
          Ja mam dużo znajomych w UM co nie zmienia faktu ,że i tak nie potrafią mi załatwić błahej sprawy bo większość w UM na stanowiskach to osoby bez wykształcenia,doświadczenia i po znajomości załatwiona praca i mentalność głęboki PRL.Uważam ,że powinniście pisać o konekcjach bo np.siostra ma już po ślubie inne nazwisko itp.a fajnie wiedzieć kto już jest skorumpowany na przyszłość
    poiuh (37.248.113...) 07-12-2016 17:28
    14.
          nie ma żadnego dowodu na tak postawione tezy, żadnego dowodu nie macie i tyle . koniec kropka.
    baza (83.11.61...) 08-12-2016 08:41
    15.
          Po co robić te kalendarze? , dla kogo one później są??, no chyba żeby prywaciarz zarobił na zrobieniu ich:)
    Kółeczko własnej adoracji (95.160.152...) 11-12-2016 13:13
    16.
          Świetny pomysł z tymi kalendarzami, mam nadzieję że za rok znów będzie
    Zachwycony (79.186.57...) 12-12-2016 08:24
    17.
          Ciekawe czy Ci malkontenci wogóle wysłali jakieś foto czy tylko szukją pretekstów to oplucia kolejnej incjatywy UM? Najlepiej wogóle nic nie robić,... albo kupić sobie aparat ;)
    foto (95.51.124...) 13-12-2016 11:33
    18.
          W samo południe… Chłopy, prawdopodobnie wywodzących się z okolic Grzędzic wschodnich, z piłami łańcuchowymi w wymęczonych łapach uwijali się naprzeciwko ogólniaka (3 marca 2017). W debilnej ciemnocie gromadnie wyniesionej ze wsi, hreczkosieje przybrani w wdziankach cięli co popadnie, mając w pamięci gdzieś ziobrowych junkrów. Nikomu nie wadząc skubali lęgi ptaków, gdzieś mając idiotycznych pisowskich urzędników znad Iny, łącznie z pożal się Boże naczelną Beatą! Takie dziś narodowych dziadów prawa, taka nas jałmużników czeka sprawiedliwość.
    da Videk (81.190.38...) 03-03-2017 13:32
    19.
          Kalendarze są fajne a jeszcze się nikt nie urodził zeby wszystkim dogodził