rii.pl wiadomosci.rii.pl
 
Redakcja
|
Kontakt
|
Oferta
|
Zasady
 
Reklama
reklama
Ostatnie 5 wiadomości: 
Poniższe wiadomości są przesłane przez internautów. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.


  • Dobrze że to nie gaz ! (7)
  • Nowy aquapark w Stargardzie? (94)
  • Powiat teraz prostuje (5)
  • Związki Zawodowe przeciwko dymisji (6)
  • Brawa i ukłony dla radnej Marioli (14)
  • Stargard pod Kosztowną Gwiazdą (15)
  • Tematy wcześniejsze
  • Nocna i świąteczna opieka zdr.
  • dla Mieszkańców Stargardu
  • Królewskie potyczki nad Leśnicą
  • Czy to było morderstwo?
  • Spółdzielcy spłacą kredyt
  • Robert Z. wilk z Małkocina
  • Występy w dn 24 06 2017
  • Zaniedbany Park Jagiellonski
  • Budżet Obywtelski 2017
  • Aleja Żołnierza do wycinki?
  • bezkrólewie na warszwskiej
  • Gimnazjum nr 1
  • Teatr letni
  • Tajemnice pomnika 15 południka w Stargardzie -Turystyczny punkt
  • Budżet obywatelski w Stargardzie - prokuratura i CBA
  • Wybory tuż, tuż
  • Szansa p.Zająca.
  • Stargard potrzebuje takich ludzi
  • Firma z ul. Nasiennej 4
  • Na Zawsze w Naszej Pamięci !
  • Brak bezpartyjnych Komitetów!?
  • Lepsza klasa ludzi?
  • Kalendarz Miejski - kto wygrywa?
  • Do teraz czuję ogłuszenie
  • Piękne kłam­stwo?
  • Cmentarz w Stargardzie
  • Strona SCK
  • Od Internauty: Grzech zaniechania...
  • Od czytelnika: Czy oni śmieją się z nas?
  • Żeby powstać, najpierw trzeba klęknąć
  • Ustawa PiS o sprzedaży ziemi
  • Koniec "Radiostargard.fm"
  • Od Internauty: Kolumna jednak do likwidacji!
  • Czarne chmury nad Barzkowicami
  • Wrażenia z wizyty u lekarki dyżurnej
  • Traktowanie pielęgniarek
  • Stargard a nie Stargard Szcze.
  • Internauta w sprawie likwidacji szkoły
  • Nowa opłata za śmieci
  • Taxi
  • Lepsza klasa ludzi?
    Tagi: przywileje, urzędnicy, SCK, Stargard
    Ilość wyświetleń: 6807

       

      List od mieszkańca w sprawie rozdawnictwa biletów na wydarzenia kulturalne w naszym mieście:

    Urzędnicy i politycy stargardzcy lepsza klasa ludzi jaka ma przywileje. O co chodzi o wejściówki na wydarzenia w SCK - koncert Groniec, 25 lat De Facto i teraz koncert grudniowy. Wszystkie miejsca na parterze zajęte i w kasie ich nie ma bo rozdane politykom  i urzędnikom a pozostali mogą sobie brać ochłapy na balkonach - cały czas tak jest robione że obywatel ten co powinien być przed politykiem i urzędnikiem jest traktowany jak ten gorszy. Bo tamci nie musza stać po bilety bo już dla nich i ich rodzinek jest wszystko gotowe przed otwarciem kas i cały dół zawsze ich wielkiej szlachty zajęty a dla reszty społeczeństwa tylko balkoniki gdzie słabo widać i dodatkowo gdzie sami oczywiście odbierają w kolejce bilet. Taki podział od dawna jest w SCK na lepszych urzędników i gorszych obywateli.


    przyp. red. - Artykuł o występie Katarzyny Groniec, znajduje się pod linkiem: Zdrowie Wasze, w gardło nasze!

    . - 13.12.2016


    R
    e
    k
    l
    a
    m
    a
    1.
          Jak świat światem zawsze byli równi i równiejsi. Nie nowego Pan nie odkrył.
    a....z (83.11.91...) 13-12-2016 11:42
    2.
          żadnego rozdawnictwa nie ma
    Jerzy (83.21.68...) 13-12-2016 12:08
    3.
          Wybory już tuż tuż....
    urna zaprasza (95.160.152...) 13-12-2016 12:56
    4.
          Problem leży i zawsze bedzie leżał w naszym kraju , czego w tych rozwiniętych typu Dania, Niemcy itp. nie ma, a mianowicie posady dyrektorskie i władzy sa opłacane wysoko i urzędnicy są sobie znajomi, a reka rękę myje. Urzędnik i polityk w naszym kraju rozni sie od tamtych krajow tym, ze pomimo zarobkow w okolicy 10 000 zl nie rozumieją iż to my podatnicy te pieniądze im dajemy. Z drugiej strony 10 000 to nie tak wiele i taki człowiek na stanowisku takie pieniądze ma za normalnosc i wypełnia tylko swoje obowiązki, czy jest miły czy nie, czy jest z tej władzy czy poprzedniej. Nie maja nadzorow, jak wyżej reka rękę myje, prokuratura za jednymi stoi murem, kolesiostwo to codziennosc . Tak jak policjant będzie bronic drugiego policjanta. W urzędach na niższych stanowiskach to samo bo zarobki kolo 1500. Gdyby to było w euro byłoby inaczej ale wtedy nawet kasjerka szerzyła by sie od ucha do ucha bo wiedzieliby za co pracują i po co. Tylko o czym mówimy żeby zarobki u nas stały jak na zachodzie europy północy czy w Ameryce. Nam bliżej do Azji :) Jak mamy mieć pieniądze jeśli dajemy na ZUS dużo a większość to zdrowotne kiedy składki emerytalne śmieszne a z 40 lat pracy przez 20 jak ktoś dożyję 90 lat dają polowe to jest najjawniejsze oszustwo w tym kraju i nie spodziewam sie zarobkow zachodnich przez najbliższe 200 lat i poprawy w naszych portfelach. Akcyzy cala reszta utrzymywania kraju i co z tego mamy ? Nie mamy leków darmowych ,socjali pomoc społeczna to grosze, ale kazdy z nas cale zycie zapierdala czy za 1000 czy za 5 000 czy 20 000. politycy wymyślili 500 plus i ludzi brakuje do najniżej opłacanych zawodow to jak ma być lepiej jak sami politycy rujnuja na naszych oczach gospodarkę. :) Ja bym na miejscu autora wyluzowal. Chlopie żyjesz w kraju gdzie obchodzi sie MIESIECZNICE katastrofy smoleńskiej i fakt to okropne co sie stało bo to był nasz prezydent ale można było zrobić dzień w roku żeby ludzie paietali jak Amerykanie pamiętają WTC bo to jednak była tragedia. To nie wszyscy podlegli władzy obchodzą dzień w miesiącu zaloby to jest chore, bo po rodzicach sie nie robi nawet takich rzeczy czy zmarłej zonie albo dziecku, wystarczy ze człowiek pamięta ale nie :) facet to czego sie spodziewasz dopiero to zobaczyles, ze tak jest ?
    Marcin (5.172.238...) 13-12-2016 13:00
    5.
          Wstydu nie mają Ci co za darmochę idą na różnego rodzaju imprezy. Patrzcie jaka \"dobra zmiana\" !!!!!!!!!!
    mELA (83.23.252...) 13-12-2016 14:00
    6.
          Potwierdzam, na Groniec stałem bodajże od otwarcia kasy jakoś 5 w kolejce. Za mną osoba już nie dostała biletu bo niby NIE BYŁO!!! Na 25 lat grupy de facto także poszedłem i co w kasie stałem jakoś jako może z 15 i już wszyscy od początku na balkon a na dole siedzieli same pajory, rogowskie i inne urzędasy. W normalnym kraju polityk i urzędnik siedział by na najgorszym miejscu bo on utrzymuje się z tych ludzi pozostałych a nie taki darmozjad jest przed wszystkimi jak jakiś nie wiadomo kto. Dlatego takie parcie jest na urzędy, lekki życie, duża kasa i władza nawet jak się jest nieudacznikiem bo wszędzie ich traktują jak uprzywilejowanych a to często gorsze bydło niż można sobie wyobrazić.
    Janusz (81.190.33...) 13-12-2016 14:27
    7.
          "Sądzisz, że jesteś sprawiedliwy dlatego, że mówisz i piszesz to, co myślisz. Co za nieporozumienie!"
    Stargard (83.21.80...) 13-12-2016 15:01
    8.
          Niestety bilety są rezerwowane dla urzędników zanim pojawią się w sprzedaży. Najpierw powinny pojawić się w kasie, a dopiero jeżeli nie zostaną wykupione przez mieszkańców, powinny być sprzedawane dla urzędników. Ot i całe rozwiązanie problemu. Tylko kto to wprowadzi? Przecież nie oni sami:/
    Dysa (94.229.221...) 13-12-2016 15:21
    9.
          Żeby była w kraju sprawiedliwość ludzie musza być uczciwi, jak być uczciwym skoro przykładem z góry " lepsza klasa" nas rypie ? Co ojciec powie dziecku od nowego roku, synu masz prawo jazdy 2 lata ciezko pracowałeś lubisz motoryzacje kup sobie bmw z 2001 roku z v8 4 litry żeby dłubać w silniku, swoje marzenie żebyś kiedyś kupił drugi samochód i był mądrzejszy żebyś mogl uczyć sie pasji, szlifować swój charakter i umiejętności jak stanie na drodze nie będziesz płakał i dal sie rypac facetowi w lawecie i ten syn kupi bmw za 20 000 , rupiecia i od nowego roku zapłaci 18 albo 19 000 akcyzy no to *** pytam sie gdzie uczciwość bo za te pieniądze z samochodem razem wychodzi 40 000 to 3 letnie super auto do domu można kupić ? To ile teraz akcyzy za golfa 3 vr6 będzie np ? I my mamynmowic o sprawiedliwości i uczciwości ? Do tej pory to były 4000 akcyzy dlatego każdy sciagal cos do 2 litrów nawet A6 to co ze taki silnik w takiej landarze powodował wizyty na cpnach i umykalo paliwo z baku ale na 4 litry nie stać żeby mniej spalal bo akcyza była z 4000 to *** prawie 20 000 akcyzę. Sprawiedliwość ? Na seansiki biletu nie dać kolega z biura ?
    Marcin (5.172.238...) 13-12-2016 15:22
    10.
          No to na holere oni reklamują ze będzie neonowka jak bilety koledzy urzędnicy rozdali bo sie zgadali, kasjerka co je sprzedaje nie mialaby tupetu tak zrobić , a politycy maja i to jest moim zdaniem okropne, a jeszcze bardziej okropne jest to , ze oni pewnie uważają ze nic złego by nie zrobili bo miasto jest ich własnością ? Jak to wygląda ? Ja tez chciałem pójść na kabarety i powiem wam ze jeśli sami radni itp tam siedzieli i wykupili bilety to jestem zniesmaczony
    Marcin (5.172.238...) 13-12-2016 15:29
    11.
          Wiecie jakie wałki za sprawą urzędników stargardzkich się dzieję choćby z BO i innych setki tysięcy wyparowują. Od lat na stołkach te same kolesie bo ludzie głupi jacyś głosują na ten układ i co roku bardziej sobie pozwalają i czują się bardziej bezkarni. Oby już więcej tej swołoczy nie wybrali na urzędy więcej, może ludzie w końcu ruszą głową i wybiorą innych do władz miasta a nie lewice i kolesiów jacy od rat walą mieszkańców po kieszeniach jak zwykłe bydło.
    Grzeslaw (81.190.33...) 13-12-2016 15:53
    12.
          gdyby było tak jak mówisz ludzie już dawno zmieniliby w wyborach władzę ale że tak nie jest to nie zmieniają, pamiętaj lepsze jest wrogiem dobrego
    saudyn (83.8.184...) 13-12-2016 17:50
    13.
          Akurat nasz prezydent jest dobry. Inwestuje w miasto co mieliśmy za wybór typa co zecstargardu nawet nie jest i w co w Stargard by myślisz inwestował pieniądze? Jeśli chodzi o wybory poprzednie to bardzo dobrze ze prezydent został stary bo zamiast nowychblamp miałbyś nowe trawniki na wioskach
    marcin (5.172.238...) 13-12-2016 19:19
    14.
          Dlatego powinna być kadecyjność - 2 razy max i paszoł:)
    kadecyjność (95.160.152...) 13-12-2016 20:06
    15.
          Widać dużo tutaj urzędników też pisze jacy są zachwyceni i jak wszystko jest super gdy nadal mają swój kur...widołek.
    Blix (81.190.33...) 13-12-2016 20:41
    16.
          ja nie jestem z urzędu ale uważam że to dobry prezydent , blix do przedszkola z taką logiką
    Piotr (83.21.69...) 14-12-2016 08:17
    17.
          Kto z piszacych tu pracuje w urzedzie?:)
    hehe (95.160.152...) 14-12-2016 12:04
    18.
          Przecież w Stargardzie nie ma "dobrej zmiany". Te same gęby od lat w UM, MPGK itd.
    dyb (89.229.102...) 17-12-2016 13:27
    19.
          i oby nigdy nie było...niestety tzw. dobra zmiana powoduje zastąpienie wszystkich.Mądrych zastępuje się głupimi a głupich głupszymi.To ja już wolę jak jest.
    koc (83.20.204...) 02-01-2017 08:33
    20.
          słuszna opinia
    da,a (83.20.239...) 02-01-2017 18:21
    21.
          Jaki to dobry prezydent - skoro - przez lata nic w tym grajdole sie nie zmienia ( oprócz paru nowych bloków) jaki Stargard przed laty zostawiłem, (a myślę że nawet był ładniejszy) taki teraz zastaję : MIASTO: chodniki stare ,powykrzywiane i wyłamane, ulice strasznie zaniedbane : brudno brak koszy , wertepy. Brak pięknego deptaka np. na Piłsudskiego od ul.Reja do Mickiewicza. I WIELE , WIELE INNYCH - wniosek: GOSPODARZ DO BANIII....!!!!
    Sentyment (80.245.179...) 05-01-2017 14:26
    22.
          Przestańcie piepszyć czekam z niecierpliwością kiedy powstanie nowe multikino na Szczecińskiej a do grajdoła SCK nie chodzę.
    kinoman (89.228.244...) 08-01-2017 12:11
    23.
          Bilety dla VIPów, radnych i nieporadnych, dyrektorów, gdyby ich wszystkich zliczyć to zajmują 1/4 kina. dostają wejściówki i nie przychodza.
    Ewa (89.229.105...) 11-01-2017 19:40
    24.
          trzeba było się uczyć :) Jak sie za mlodu nie chcialo, to teraz musi wystarczyc ci \"balkonik\" Hehe
    Pikej (91.226.236...) 11-01-2017 20:29
    25.
          Do kinomana.Multikino na Szczecinskiej jeszcze długo nie powstanie ponieważ właścicielem tego miejsca jest ten sam ,który otworzył nowy JYSK,który w pierwszym rzędzie powycinał piękne wierzby,oraz świerki nikomu nie przeszkadzające,natomiast śmieci,które tam sie pałętają leżą do dziś.Więc może zrobimy zrzutkę dla biedaka na drewno do kominka.
    obiektywny (89.229.99...) 20-02-2017 18:18
    26.
          Ten nowy Jysk to jak bunkier wygląda od str Szczecińskiej - kto dał zezwolenie na takie badziewie ?!!! i jeszcze taki syf wokół DRAMAT. W ogóle ta ul. Szczecińska to widoki gorsze jak u mnie na wsi - syf , burdel zarośnięty i osrany.PONURA bez wyrazu , małomiasteczkowa ulica - i to jest wjazd do tzw.miasta - śmiechu warte !!!
    obserwator (80.245.179...) 02-05-2017 16:43
    Przed dodaniem opinii konieczne jest zapoznanie się z regulaminem
    Autor: 
    Hasło: