rii.pl wiadomosci.rii.pl
 
Redakcja
|
Kontakt
|
Oferta
|
Zasady
 
Reklama
Ostatnie 5 wiadomości: 
Poniższe wiadomości są przesłane przez internautów. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.


  • Czystość w mieście (14)
  • Toaleta w krzakach (11)
  • INTERNAUTA: Następcy Kubicy szaleją na Szczecińskiej (15)
  • Adamowicz honorowym obywatelem (31)
  • Zmiany w rozkładzie MPK (37)
  • I po wyborach - bagno ! (19)
  • Tematy wcześniejsze
  • Żebractwo
  • 12.11.18 - jak pracują przychodnie
  • Kobylanka chce „dobrego wujka” czy wójta?
  • Al. Żołnierza - opóźnienie?
  • ronda - ulica Szczecińska
  • Sonometry w KPP Stargard
  • Mega wolny remont Al.Żołnierza
  • Brońmy stargardzkiego szpitala
  • Co dalej z basenem?
  • Prezydent Stargardu kąsa!
  • Konkurs na logo Stargardu - OD INTERNAUTY
  • Parkingi os. Zachód
  • Stargardzki szpital
  • List otwarty patriotek
  • Rozrzutnie, niebezpiecznie, szpetnie
  • Kłopoty MPK?
  • Jazda na suwak rondo Mc Donald
  • Sypią solą pod nogi ...
  • Urzędowe roszady
  • Komu przeszkadza wierzba?
  • Pielgrzymka kolejarzy
  • Dobrze że to nie gaz !
  • Nowy aquapark w Stargardzie?
  • Powiat teraz prostuje
  • Związki Zawodowe przeciwko dymisji
  • Brawa i ukłony dla radnej Marioli
  • Stargard pod Kosztowną Gwiazdą
  • Nocna i świąteczna opieka zdr.
  • dla Mieszkańców Stargardu
  • Królewskie potyczki nad Leśnicą
  • Czy to było morderstwo?
  • Spółdzielcy spłacą kredyt
  • Robert Z. wilk z Małkocina
  • Występy w dn 24 06 2017
  • Zaniedbany Park Jagiellonski
  • Budżet Obywtelski 2017
  • Aleja Żołnierza do wycinki?
  • bezkrólewie na warszwskiej
  • Gimnazjum nr 1
  • Teatr letni
  • Adamowicz honorowym obywatelem
    Tagi: Adamowicz honorowym obywatelem
    Ilość wyświetleń: 3279

       

    Radny Seredyński postanowił błysnąć pomysłem. Zaproponował nadanie honorowego obywatelstwa śp. Prezydentowi Gdańska Pawłowi Adamowiczowi. Umknęło jednak jego uwadze, że zgodnie z uchwałą rady regulującą zasady przyznawania honorowego obywatelstwa miasta (w której przecież zasiada i powinien cokolwiek wiedzieć na temat podejmowanych tam uchwał) honorowe obywatelstwo można nadać osobom ŻYJĄCYM ...... Rozumiem parcie na szkło, chęć wykorzystania wydarzenia dla swoich celów, ale chyba przydało by się w tym zdziebko zdrowego rozsądku i znajomości uchwał rady. W przeciwnym razie może warto by może rozważyć nadanie honorowego obywatelstwa: - Ottonowi z Bambergu - Bolesławowi Krzywoustemu; - Eilhardowi Lubinusowi - i kilku innym było nie było jakoś tam związanym z dziejami naszego miasta osobom ....

    zet - 30.01.2019


    R
    e
    k
    l
    a
    m
    a
    1.
          Czy teraz każdemu krętaczowi bondom honorowe obywatelstwo dawać naoglądają się TVN=telewizja nazistowska i im palma odbija
    antyowsik (83.11.155...) 30-01-2019 13:46
    2.
          Adamowicz żyje! Dostał paralizatorem. Wywieźli go do Egiptu bo Kulczyk się tam sam nudzi. Nie ma kompana do kielicha. Radny Seredyński jest wtajemniczony więc wie.
    Zbyszko z Bogdańca (188.146.107...) 30-01-2019 14:14
    3.
          Doprawdy DUREŃ !!!!!
    waldek (80.53.133...) 31-01-2019 11:50
    4.
          "DUREŃ !!!!!"???? to ten co skreślił pod jego nazwiskiem:)Nie on:)
    xd (5.173.192...) 31-01-2019 19:34
    5.
          No, zabawny jest. Ciekawe na co wpadnie jeszcze :)))) Aż się ciśnie napisać - każdy ma prawo być niemądry, ale po co z tym się zaraz obnosić.. :)
    z (37.248.152...) 02-02-2019 18:11
    6.
          Pan Paweł Adamowicz był bardzo dobrym , mądrym i życzliwym człowiekiem , który poświęcił swoje życie dla Gdańska - to wzór samorządowca i bardzo żal ,że zginął i na dodatek w tak okrutny sposób . I przykro jest gdy ktoś o nim tak źle pisze .
    prawda broni się sama (83.11.150...) 03-02-2019 11:48
    7.
          HAHAHA (był bardzo dobrym mądrym życzliwym) zabrakło był chciwy obłudny nieuczciwy dyletant hipokryta etc etc
    anty (83.11.239...) 03-02-2019 12:24
    8.
          Był bardzo dobrym człowiekiem , tacy zmieniają świat na lepsze , 6 razy wygrał wybory na prezydenta Gdańska i to przekonuje mnie że był dobrym człowiekiem i gospodarzem . Cześć jego pamięci .
    prawda broni się sama (83.11.150...) 03-02-2019 12:32
    9.
          prawda broni się sama (83.11.150...) 03-02-2019 12:32 czyli nie przeszkadzają ci ludzie(aktorzy)na których pracują szeregowi pracownicy ,a oni za plecami kombinują wykorzystują,legalnie kradną,przyjmują łapówki,i tylko się uśmiechają do kamery?bo taki masz tok rozumowania.
    pytam (5.173.192...) 03-02-2019 12:46
    10.
          Ale ja nie chcę odnosić się do tych co kradną , kombinują itp . Ja odnoszę się tylko do Pana Adamowicza , który wg mojej oceny był bardzo dobrym człowiekiem i kreatywnym gospodarzem Gdańska .
    prawda broni się sama (83.11.150...) 03-02-2019 12:52
    11.
          hahaha jak twoje otoczenie to siatka skorumpowanych i uwikłanych współpracowników sędziów policjantów etc etc i dodaj ich rodziny to będziesz rządzić do końca świata wiec twoje postrzeganie człowieka przez pryzmat ile razy go wybrali jest fałszywe logika się kłania.
    anty (83.11.188...) 03-02-2019 19:04
    12.
          prawda broni się sama (83.11.150...) 03-02-2019 12:52 to skąd zarzuty dla niego w sadzie skąd kłamstwa w zeznaniach ,skąd milionowe nadwyżki i sprawy w sadzie,skąd filmiki ze spotkań ludzi z "mafi" w towarzystwie nastoletnich prostytutek?Czy tak prowadzi się człowiek dobry ojciec rodziny?
    pytam (5.173.192...) 03-02-2019 20:42
    13.
          Stawianie zarzutów to jedna sprawa a udowodnienie to już zupełnie co innego . Jeżeli tyle tysięcy mieszkańców ocenia go pozytywnie to ja im wierzę .
    prawda broni się sama (83.11.150...) 03-02-2019 21:05
    14.
          Ad 12 popieram
    Edek (178.235.182...) 04-02-2019 10:42
    15.
          Stawianie zarzutów to jedna sprawa a udowodnienie?masakra kto ci tak mózg wyprał?telewizja?internet?rodzice?otoczenie?To są fakty a nie zarzuty i nic nie trzeba udowadniać w innym kraju zabrali by mu majątek i wsadzili do "puchy na 20 lat ale jak to u nas w bananowej polandi ręka rękę myje i właśnie przez takich jak ty on jest królem a ty nikim rozumiesz?Szkoda słów idź do kościoła daj na tacę swoje oszczędności itp.
    xd (5.173.192...) 04-02-2019 19:20
    16.
          Tak dobroć prawda i szacunek do drugiego człowieka to dla mnie pozytywne wartości . A ludzie pokazali jakim szacunkiem darzą Pana Adamowicza .
    prawda broni się sama (83.11.69...) 04-02-2019 20:25
    17.
          większość wypowiedzi nie na temat, który zacząłem :). Ocena osoby Śp. zmarłego to sprawa bardzo indywidualna. Chyba wszyscy się zgodzą, że jego śmierć była bezsensownym złem. Moją intencją było zwrócenie uwagi na wpadkę radnego i na to, że honorowe obywatelstwo dla nieżyjących osób to głupota w czystej postaci
    zet (31.0.125...) 04-02-2019 21:48
    18.
          zet i tu masz rację . Natomiast nie osądzam tych którzy odeszli bo zostali już osądzeni. Natomiast kreowanie kogoś kto prowadził jakieś ciemne interesy do końca nie jasne na jakiegoś bardzo oddanego i zasłużonego to totalna POmyłka łącznie z POchowaniem go w Bazylice !!!!!
    waldek (80.53.133...) 05-02-2019 08:34
    19.
          "Lecz ludzi dobrej woli jest więcej ...."
    prawda broni się sama (83.11.69...) 05-02-2019 09:55
    20.
          Jego podła natura sama mu nóż wbiła poszukajcie w necie jest filmik jak przemawia na mównicy wpada jakiś koleś wyrywa mu mikrofon i opluwa pis wtedy był zadowolony jego podła natura wtedy łechtała jego ego gdyby wtedy zareagował dziś by żył konkluzja się nasuwa sama kot mieczem wojuje od miecza ginie.
    anty (83.11.220...) 05-02-2019 15:00
    21.
          Lecz ludzi dobrej woli jest więcej i mocno wierzę w to, że ten świat nie zginie nigdy dzięki nim. Nie! Nie! Nie! Przyszedł już czas, najwyższy czas, nienawiść zniszczyć w sobie.
    prawda broni się sama (83.11.69...) 05-02-2019 15:36
    22.
          Zdjąć to szambo z forum admin ***
    anty (83.11.223...) 09-02-2019 13:44
    23.
          ...prawda broni się sama... Człecze obroń swoją godność której nie masz jak czytam - podejrzewam że Adamowicz cwany krętacz , był chyba Twoją rodziną że takie bzdury wypisujesz. Honorowe obywatelstwo to jest komu dać z rodowitych Stargardzian , a co zrobił tu Adamowicz....pfuuu
    Stargardzianin (77.88.191...) 09-02-2019 20:46
    24.
          Czesław Niemen Dziwny jest ten świat, gdzie jeszcze wciąż mieści się wiele zła. I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek. Dziwny ten świat, świat ludzkich spraw, czasem aż wstyd przyznać się. A jednak często jest, że ktoś słowem złym zabija tak, jak nożem. Lecz ludzi dobrej woli jest więcej i mocno wierzę w to, że ten świat nie zginie nigdy dzięki nim. Nie! Nie! Nie! Nie! Przyszedł już czas, najwyższy czas, nienawiść zniszczyć w sobie. Lecz ludzi dobrej woli jest więcej i mocno wierzę w to, że ten świat nie zginie nigdy dzięki nim. Nie! Nie! Nie! Nie! Nadszedł już czas, najwyższy czas, nienawiść zniszczyć w sobie.
    prawda broni się sama (83.11.132...) 09-02-2019 23:29
    25.
          Niech prawo zawsze prawo znaczy, A sprawiedliwość - sprawiedliwość.
    prawda broni się sama (83.11.132...) 09-02-2019 23:35
    26.
          https://dziennikbaltycki.pl/sad-adamowicz-popelnil-przestepstwo-ale-kary-nie-bedzie/ar/9756878 I brawo dla kibiców Pogoni ;)
    :) (5.173.184...) 10-02-2019 08:22
    27.
          Był bardzo skromny , pracowity i szczery , otwarty na ludzi ,prymus , pracownik naukowy , najmłodszy prorektor , wzorowy samorządowiec , kochał ludzi , budował dobrą Polskę .Amen
    prawda broni się sama (83.11.188...) 10-02-2019 10:34
    28.
          prawda broni się sama (83.11.188...) 10-02-2019 10:34 wszyscy wiedza że podpuszczasz czas iść do lekarza i to dobrego.Amen
    iu (5.173.184...) 10-02-2019 18:33
    29.
          Honorowym obywatelem Zakladu karnego w Stargardzie to tak, jestem za.
    pawel (81.190.38...) 16-02-2019 10:40
    30.
          ***