rii.pl wiadomosci.rii.pl
 
Redakcja
|
Kontakt
|
Oferta
|
Zasady
 
Reklama
reklama
Ostatnie 5 wiadomości: 
  • 30 lecie "ALA" (0)
  • Seniorzy opanują Stargard​ (0)
  • Dzień Ekologii na Bobrowej Polanie (2)
  • Pomóż w odbudowie domu (3)
  • Umowa podpisana! (4)
  • Hotel 104 za pół ceny (1)
  • Tematy wcześniejsze
  • Pomnik patriotyczny – pierwsze rozmowy
  • Czy Stargard jest gotowy na kataklizm?
  • 16 nowych autobusów dla MZK
  • Europejskie Dni Dziedzictwa
  • Festiwal Smaków
  • Lodówka foodsharingowa w Stargardzie?
  • Urzędnicy rozdadzą seniorom koperty
  • Stargardzcy uczniowie w czołówce
  • Szymanowskiego będzie jednokierunkowa
  • Co z remontem pływalni?
  • Uczcili pamięć żołnierzy
  • Nagroda Prezydenta dla społeczników
  • Pomnik patriotyczny w Stargardzie?
  • Stargardzkie ulice zmienią nazwy
  • Kto przebuduje pływalnie?
  • Zakończono przebudowę Alei Dębowej
  • Śnięte ryby w Inie - znamy przyczynę
  • Skandal na os. Tysiąclecia?
  • Dekomunizacja ulic
  • Glorietta na gwarancji
  • Ratujmy Kobiety
  • Nowy pojazd dla MZK
  • Nowe lampy led
  • Komary dostały za swoje?
  • Umowa podpisana
  • Nowa lokalizacja rejestracji w szpitalu
  • Amfiteatr w doborowym towarzystwie
  • Odkomarzanie przełożone
  • Dobre wieści z ulicy Fabrycznej
  • Termomodernizacja bursy
  • Cukierniczka pnie się w górę
  • Dofinansowanie dla Senior+
  • Geblewicz neguje słowa Jacha
  • Kolegiata bez dofinansowania
  • Ciężka noc stargardzkich strażaków
  • Strabag wygrywa największy przetarg
  • Zostań Ambasadorem Stargardu 2017
  • Kto wybuduje przedszkole?
  • Starosta wprowadza pogotowie przeciwpowodziowe
  • Ulica Węgierska w nowej odsłonie
  • Szczecińska zmienia oblicze
    Tagi: osiedle centrum , Szczecińska, Stargard
    Ilość wyświetleń: 2971

           Spółka Modehpolmo rozpoczęła prace związane z wybudowaniem osiedla mieszkaniowego na terenie naprzeciw powstającej restauracji McDonald’s. Firma od wielu lat buduje obiekty i prowadzi interesy w Stargardzie. 

     

       - Od wielu lat jesteśmy obecni na rynku stargardzkim. Obserwujemy rozwój tego miasta, a poprzez liczne inwestycje m.in. CH Starówka, CH Zodiak, zmieniamy jego oblicze architektoniczne. Widząc rosnące zapotrzebowanie na mieszkania od dłuższego czasu poszukiwaliśmy w regionie lokalizacji, która będzie spełniała oczekiwania wymagających klientów. Taką lokalizacją jest działka przy ul. Szczecińskiej/11-Listopada, która dzięki doskonałemu położeniu w centrum miasta od dawna stanowiła obiekt naszego zainteresowania. Na niej zrealizujemy nowoczesne osiedle wykonane w najwyższym standardzie, zaprojektowane według wiodących trendów architektonicznych – informuje Kamila Paczkowska z Modehpolmo.

       Spółka zwróciła uwagę, że teren po byłych warsztatach szkolnych ma optymalne położenie i daje mieszkańcom osiedla doskonały dostęp do komunikacji miejskiej, budynków użyteczności publicznej, punktów handlowych, usługowych, marketów, szkół, przedszkoli i usług medycznych. Ponadto w pobliżu znajduje się dworzec PKP, a już niebawem ruszy budowa Zintegrowanego Centrum Przesiadkowego. Będzie to nie lada udogodnienie dla wszystkich, w tym dla osób pracujących w Szczecinie.

       Osiedle będzie nosiło nazwę CENTRUM. Będzie to zespół zabudowy mieszkaniowej składający się z budynków wielorodzinnych. Inwestycja będzie realizowana w kilku etapach. W pierwszym zrealizowany zostanie budynek o czterech kondygnacjach naziemnych wraz z parkingiem podziemnym (indywidualne boksy garażowe). W parterze budynku będą znajdowały się lokale użytkowe (biurowe i usługowe).
    Na wyższych kondygnacjach przewidziano 69 lokali mieszkalnych. Powierzchnia mieszkań będzie zróżnicowana od 26 do 75 m kw. Struktura mieszkań przewiduje mieszkania jedno, dwu, trzy i czteropokojowe. Mieszkania będą zaprojektowane w sposób umożliwiający ich łączenie w celu osiągnięcia większego metrażu. Każde z mieszkań będzie posiadało balkon. Budynek wyposażony będzie w windę osobową, która będzie obsługiwała wszystkie kondygnacje.
     
       Termin oddania budynku do użytkowania to IV kwartał 2018r.

    Wizualizacje: Modehpolmo

    stargard.pl - 14.06.2017






    R
    e
    k
    l
    a
    m
    a
    reklama
    1.
          Kto by chciał tam mieszkać przy głównej drodze w mieście?:)
    Ołów (178.235.42...) 14-06-2017 13:59
    2.
          A na ile stoją te mieszkania ?
    ciek (79.186.60...) 14-06-2017 14:29
    3.
          A ja mam pytanie kto za tym stoi, że budujący dostaje pozwolenie na budowę takiego Osiedla, jak również kto dał zezwolenie na budowę Magdinalda ile poszło na lewo. Odpowiem, że ul. Szczecińska została zespeczona jest tam już na początek bałagan i juz są zatłoczenia. Ile to kosztowało kogoś, że ten budujący dostał zezwolenie aby specjalnie wykonać rondo dla potrzeb Magdonalda. A wystarczyło aby był dojazd do Magdonalda od strony ul. Towarowej i było by bez kosztów, tak jest zepsuta cała ul. Szczecinska i chyba jest najgorsze skrzyżowanie w Mieście Stargardu, Wstyd dla Pana Prezydenta, że wydał takiew zezwolenie, to jest ujma dla Pana Prezydenta, a tak na przyszłość Panie Prezydencie zanim cokolwiek będzie Pan budował niech Pan zapyta się Społeczeństwo, bo my mieszkamy w tym Mieście i będziemy mieszkać a Pan będzie któtko, bo to nie jest posada dożywotna.
    stary mieszkaniec (94.254.138...) 14-06-2017 19:50
    4.
          Wreszcie jakaś konkretna/potrzebna/pożyteczna inwestycja w tym mieście. Co prawda lokalizacja osiedla mieści się przy samej ruchliwej głównej ulicy, ale generalnie idea sama w sobie jest OK.
    Lukasz (176.21.224...) 14-06-2017 20:42
    5.
          ***
    vonTusk (89.229.99...) 15-06-2017 00:03
    6.
          Szara eminencja-"stargard"
    kim dzong (178.235.42...) 15-06-2017 10:32
    7.
          Nie wyobrażam sobie żeby mieszkać w oparach spalin i hałasie 24h,na dobę.
    mieszkaniec (89.229.98...) 15-06-2017 13:09
    8.
          Modehpolmo to sponsor Stargard XXI Nazwiska z MCDonalda też bez komentarza i wszystko w temacie SITWA.
    takasytuacja (46.77.235...) 15-06-2017 21:42
    9.
          Przy okazji pragnę ostrzec przed pomysłem przyjęcia imigrantów w Polsce. Coraz częściej spotykam się z niewinną z pozoru opinią, że możemy ich przyjąć bo przecież i tak wyjadą i mamy z głowy. Otóż nie, wcale nie wyjadą. Ktoś próbuje wmówić nam, że nie będą chcieli żyć w Polsce bo tu jest biednie. Owszem jest skromniej niż na zachodzie, ale akurat dla imigrantów pieniądze się znajdą, tak jak znajdują się mieszkania w Niemczech czy duże domy w Wielkiej Brytanii. Myślę, że będzie to wyglądało tak, że imigranci dostaną na początku całkiem spore zasiłki z UE, tak przez pierwszy rok, żeby stworzyć pozory, że my nic nie tracimy. Polska, to całkiem przyjemny kraj do życia, szczególnie gdy ma się pieniądze. Dlaczego imigranci mieliby stąd uciekać? Nie oszukujmy się, z tymi samymi pieniędzmi co na zachodzie w Polsce żyliby znacznie wygodniej, co więcej Polki są ładniejsze od Niemek, a nie wszystkie mają moralność na wysokim poziomie i odmówią opalonym imigrantom z kieszeniami wypchanymi euro. To metoda nogi w drzwiach, jeśli uda im się wcisnąć choć kilku imigrantów to dalej pójdzie lawinowo. Najpierw dadzą imigrantów i kasę na nich, a następnie jeszcze trochę imigrantów i kasę i jeszcze trochę...aż któregoś pięknego dnia, zamkną kurek z kasą i granicę ze względów bezpieczeństwa. I zostajemy z ręką w nocniku, a pamiętajmy, że zachód zawsze będzie robił tak jak jest wygodnie dla niego, nie licząc się z naszym interesem. Kiedyś też przyjęliśmy niewinnych zakonników od Marii Panny, co wpłynęło na całą naszą historię. Nie dajmy się znowu oszukać. Po to mamy historię, żeby z niej się uczyć. Jeśli ktoś pomimo zamachów i śmierci wielu ludzi mówi, że powinniśmy zaryzykować i przyjąć imigrantów, to znaczy, że nie liczy się z Polakami, że są dla niego jakieś wyższe wartości niż nasze życie i na takiego człowieka trzeba bardzo uważać. Ja mówię stanowcze nie. Nie ma mowy na ryzykowanie życia Polskich Obywateli. Jesteśmy w Polsce, rządzonej przez Polaków i tutaj to Polacy mają się czuć komfortowo i bezpiecznie bo nigdzie indziej zdanie Polaków liczyć się nie będzie.
    ogarnijta (89.229.98...) 16-06-2017 04:09
    10.
          z tymi uchodżcami to nie przesadzajmy, co to jest 7 tys! a osiedle spaniałe, brawo dla Pana Prezydenta!
    Jolka (83.11.88...) 16-06-2017 08:59
    11.
          Jolka, a co ma prezydent do prywatnej inwestycji? czy jak postawisz u siebie na działce altankę to tez podziękujesz prezydentowi? A tak na marginesie z niego ani pan ani prezydent, zwykły ...
    vonTusk (81.190.36...) 16-06-2017 09:22
    12.
          zazdrośnik malkontent hihihihi
    Jolka (83.11.88...) 16-06-2017 11:23
    13.
          nie "co to jest 7 tys." tylko przyjmując tych imigrantów (to nie są uchodźcy) zostaje stworzony precedens do wciśnięcia nam pozostałych setek tys, bądź i wyższych ilości,a co za tym idzie to prosta droga do rozpieprz#@$nia tego kraju na wzór upadku zachodu
    i tyle (89.229.98...) 16-06-2017 15:23
    14.
          ***
    vonTusk (81.190.36...) 16-06-2017 17:03
    15.
          ***
    vonTusk (81.190.36...) 16-06-2017 19:26
    16.
          ***
    vonTusk (81.190.36...) 16-06-2017 19:38
    17.
          Nareszcie zniknie to śmietnisko ze środka miasta !!! Budowę czas zacząć - jak mądrze zaprojektują ustawienie budynków to nie będzie głośno "narzekacze którym ciągle nic nie pasuje".
    mieszkaniec (80.245.179...) 16-06-2017 20:00
    18.
          Miejscowy przygłup już pijany.
    qqłka (89.228.246...) 16-06-2017 20:01
    19.
          Czy na każdej tego typu wizualizacji musi być przynajmniej jeden murzyn?
    Niksa (79.173.17...) 16-06-2017 22:30
    20.
          ***
    qqłka (89.228.246...) 16-06-2017 22:45
    21.
          Niksa, musi, inaczej TVN i Wyborcza oskarżą o rasizm
    vonTusk (81.190.34...) 17-06-2017 07:43
    22.
          Kto tam zamieszka? Ruchliwa ulica-smog,hałas. Wyziewy z Macdonalda, chyba, że jest to dla uchodźców:)
    antysitwa (178.235.42...) 17-06-2017 10:23
    23.
          mieszkania sprzedane na pniu ,Ty się martw o swoje wyziewy
    Hakim (79.186.192...) 17-06-2017 12:22
    24.
          mieszkania sprzedane na pniu ,Ty się martw o swoje wyziewy
    Hakim (79.186.192...) 17-06-2017 12:22
    25.
          Widzę sami budowlani koneserzy. Wrzućcie zdjęcia swoich posiadłości.
    qqłka (89.228.246...) 17-06-2017 12:38
    26.
          Hakim, ***, jakbyś umiał obsługiwać internet to byś wiedział, że sprzedaż mieszkań idzie słabo, ale na socjalu z UE internet jest ograniczony, więc ci wybaczam, a poza tym co *** robi w moim mieście?
    vonTusk (81.190.34...) 17-06-2017 14:11
    27.
          ***
    antynacjonalista (91.226.236...) 17-06-2017 22:26
    28.
          Ad. 27 Ja wiem czy to rasista? Rasista stawia jedną rasę nad drugą. A on nienawidzi nawet własną matkę. Sąsiadów, żonę i teściową, on nienawidzi samego siebie. Wydaje mi się, że to po prostu zwykły, zakompleksiony WOLAK.
    qqłka (89.228.246...) 17-06-2017 22:54
    29.
          Oczywiście, wygłasza rasistowskie i faszystowskie poglądy. Wydaje mu się, że wszyscy inni to zło. Tylko widzisz, on nawet czarnoskórego czy Żyda na oczy nie widział. ***
    qqłka (89.228.246...) 17-06-2017 23:05
    30.
          Popieram Antysitwe
    ANTYSITWA (178.235.42...) 18-06-2017 21:52
    31.
          fundamentu jeszcze nie ma a mieszkania już sprzedane, dobre,.....
    Lala Gon (83.11.86...) 19-06-2017 09:58
    32.
          Rondo zupełnie niepotrzebne.Za te koszty powinni solidnie beknąć .
    Znany i (81.190.34...) 08-07-2017 23:40
    Przed dodaniem opinii konieczne jest zapoznanie się z regulaminem
    Autor: 
    Hasło: