rii.pl wiadomosci.rii.pl
 
Redakcja
|
Kontakt
|
Oferta
|
Zasady
 
Reklama
reklama
Ostatnie 5 wiadomości: 
  • 30 lecie "ALA" (0)
  • Seniorzy opanują Stargard​ (0)
  • Dzień Ekologii na Bobrowej Polanie (2)
  • Pomóż w odbudowie domu (3)
  • Umowa podpisana! (4)
  • Hotel 104 za pół ceny (1)
  • Tematy wcześniejsze
  • Pomnik patriotyczny – pierwsze rozmowy
  • Czy Stargard jest gotowy na kataklizm?
  • 16 nowych autobusów dla MZK
  • Europejskie Dni Dziedzictwa
  • Festiwal Smaków
  • Lodówka foodsharingowa w Stargardzie?
  • Urzędnicy rozdadzą seniorom koperty
  • Stargardzcy uczniowie w czołówce
  • Szymanowskiego będzie jednokierunkowa
  • Co z remontem pływalni?
  • Uczcili pamięć żołnierzy
  • Nagroda Prezydenta dla społeczników
  • Pomnik patriotyczny w Stargardzie?
  • Stargardzkie ulice zmienią nazwy
  • Kto przebuduje pływalnie?
  • Zakończono przebudowę Alei Dębowej
  • Śnięte ryby w Inie - znamy przyczynę
  • Skandal na os. Tysiąclecia?
  • Dekomunizacja ulic
  • Glorietta na gwarancji
  • Ratujmy Kobiety
  • Nowy pojazd dla MZK
  • Nowe lampy led
  • Komary dostały za swoje?
  • Umowa podpisana
  • Nowa lokalizacja rejestracji w szpitalu
  • Amfiteatr w doborowym towarzystwie
  • Odkomarzanie przełożone
  • Dobre wieści z ulicy Fabrycznej
  • Termomodernizacja bursy
  • Cukierniczka pnie się w górę
  • Dofinansowanie dla Senior+
  • Geblewicz neguje słowa Jacha
  • Kolegiata bez dofinansowania
  • Ciężka noc stargardzkich strażaków
  • Strabag wygrywa największy przetarg
  • Zostań Ambasadorem Stargardu 2017
  • Kto wybuduje przedszkole?
  • Starosta wprowadza pogotowie przeciwpowodziowe
  • Ulica Węgierska w nowej odsłonie
  • McDonald's otwarty!
    Tagi: McDonald's, Stargard
    Ilość wyświetleń: 4189

       

       Dzisiaj o godzinie 10 odbyło się oficjalne otwarcie pierwszej restauracji McDonald's w Stargardzie. Aby zamówić jedzenie trzeba było ustawić się w długiej kolejce, sięgającej nowego ronda przy ulicy Szczecińskiej. McDonald's już od dawna poszukiwał odpowiedniej działki inwestycyjnej w naszym mieście. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

     

    Zapraszamy do galerii zdjęć:
    DSC05438.JPG
    DSC05440.JPG
    DSC05449.JPG
    DSC05449.JPG
    JF - 07.07.2017






    R
    e
    k
    l
    a
    m
    a
    1.
          Kilometrowa kolejka tylko po to, aby nażreć się paszy i wykitować po kilku latach......dobre. Typowy Stargard. Smacznego.
    Boczek (188.146.130...) 07-07-2017 16:55
    2.
          I korek gigant na Szczecińskiej, dzięki.
    Ewa (77.254.76...) 07-07-2017 17:59
    3.
          Było super, zawinąłem ze 100 słomek do picia, troche tacek i papier z kibla, bedę tam chodził codziennie. Jakie korki, to jakieś wrogi naszego prezydenta kim dzong rygla takie głupoty gadaja
    qqłka (81.190.38...) 07-07-2017 19:53
    4.
          nie było żadnych korków, rondo idealnie to rozwiązało, pan prezydent dba o nas, to nieprawda, że to ******, on tylko troche ********, to pisowskie ****** mówią, że sie korkuje, nic sie nie korkuje, mateusz kijowski tu przyjedzie i potwierdzi, że te niby korki to typowe pisowskie blokady
    qqłka (81.190.38...) 07-07-2017 20:04
    5.
          panie kim dzong rygl, ja już dzisiaj zarobilem 7,80 zł, kiedy mam sie zgłosić po wypłate, pogoniłem te pisowskie psy
    qqłka (81.190.38...) 07-07-2017 20:06
    6.
          dziekujemy panie prezydęcie za maca, panie zając jest pan prezydętem 100 lecia
    qqłka (81.190.38...) 07-07-2017 20:30
    7.
          TO jeszcze nic. Słuchaliście Twojego Radia? Tam to dopiero show było. Ośmieszyli stargardzian i same miasto w regionie.
    Agata Wojciechowska (79.186.48...) 07-07-2017 23:08
    8.
          Ja tam wolę wcinać gile z nosa niż burgery.
    vonTusk (89.228.244...) 08-07-2017 00:53
    9.
          Chociaż nie powiem, jak zajeżdżam na miesięcznicę do Warszawy, to sobie zawsze robimy z Krysią Pawłowicz rajd po Macach.
    vonTusk (89.228.244...) 08-07-2017 00:54
    10.
          Dobra spadam,spaskudziłem się w galoty.
    vonTusk (89.228.244...) 08-07-2017 00:55
    11.
          Niestety ja zdążyłem tylko na ostatnią serwetkę.
    Kabel (176.221.120...) 08-07-2017 01:13
    12.
          Ci co tak krytykują sprawy Pisowskie to są dopiero ******, gdyby mogli to wszystkich z PISU zlikwidowały, ale zapomniała ta ****** dzięki PISU dzis ma wolność i nie leją pałami i nie zamykają. Słuchaj ******* jak Ci tak zle w Polsce to wyjedz do Szkopów i tam dopiero będziesz miał wolność, tam szybko pujdziesz tam gdzie twoje miejsce, ja jestem Polakiem i Polakiem pozostanę, a ty ***** byłeś jesteś łachudrą i takim pozostaniesz. A teraz sprawa korków na Szczecinskiej tam jest szajgon, wielokrotnie ta ulica jest blokowana, a co do Mc Donald to powinien Sanepit natychmiast zamknąć, kupiłem danie na wynoś, to musiałem wszystko wyżucić, ryż był nie dogotowany, kawałki mięsa były twarde, a kurczak był stary i twardy, nie można było go skonsumować, ogulnie był szajs i wyżuciłem to do kubła, bo nawet mój piec wielki nie chciał tego zjeść. Takie tam jest jedzenie. A dotego kto wydał zezwolenie na taką budowe i zepsucie tak pięknej ulicy Szczecińskiej i wykonanie ronda dla potrzeb Mc Donald, kto za to odpowiada i kto za to wzioł w łapę. Dlaczego tym nie zainteresuje się Prokuratura, a przecież ludzie o tym piszą, czy Prokuratura tego nie czyta, kto jest w tym zamieszany.
    mieszkaniec (94.254.137...) 08-07-2017 03:23
    13.
          Kto był na tym jak otwierali Mc Donalds była kolejka ale to same dzieciaki nikogo nie było dorosłego, ja tam nigdy nie pójdę bo tam jest syf i mogiła. Ten co opisuje mieszkaniec o jedzeniu on ma swieta racje, syn kupił również danie na wynos i trzeba było wszystko wyrzucić do kosza.
    obserwator (94.254.137...) 08-07-2017 03:53
    14.
          Agata, nie ośmieszyli tylko prawdę pokazali, a to różnica, to ludzie sami się ośmieszają...
    vonTusk (81.190.36...) 08-07-2017 08:17
    15.
          qqłka znowu się dykty wczoraj nachlał i próbuje sie pode mnie podszywać
    vonTusk (81.190.36...) 08-07-2017 08:18
    16.
          Do smażenia frytek przez wiele lat używano głównie tłuszczu wołowego, który czynił z nich cholesterolową bombę. Później korporacja zaczęła stosować w tym celu olej warzywny, jednocześnie dodając do listy składników tajemniczy „smak naturalny” („natural flavor”). W sieciowych restaurachach we Francji frytki smaży się w tłuszczu kaczym lub końskim. Charakterystyczny smak frytek z McDonald’s uzyskuje się dzięki chemii i skomplikowanym procesom produkcyjnym. Za apetyczny wygląd fast foodów odpowiadają natomiast środki koloryzujące, które dodaje się m.in. do napojów, sosów do sałatek, składników dań drobiowych, ciastek czy słodkich bułeczek. Składniki znajdujące się w środkach koloryzujących żywność są takie same, jak te stosowane do wyrobu kosmetyków czy farb... Przykładowo za smakiem truskawkowym kryje się około 350 chemikaliów.
    mc murder (91.226.236...) 08-07-2017 09:52
    17.
          W składzie hamburgerów można znaleźć m.in. jelita, trzewia, resztki skóry, odpady rzeźnicze, wymiona, a także modyfikowane tłuszcze nienasycone, które są szkodliwe i rakotwórcze. McNuggetsy tylko w 50% składają się z mięsa... reszta to wypełniacze i dodatki, takie jak polidimetylosiloksan - polimer krzemu używany m.in. do produkcji dezodorantów, mydeł i smarów czy fosforan aluminiowo-sodowy, który powoduje odwapnienie kości i zaburzenia oddychania. Ilość tych składników w porcji fast foodu nie przekracza wprawdzie dopuszczalnej normy, jednak większość takich niskotoksycznych dodatków do żywności kumuluje się w organizmie i po latach niezdrowego odżywiania się osiąga niebezpieczne stężenie.
    mc murder (91.226.236...) 08-07-2017 09:54
    18.
          "Ci co tak krytykują sprawy Pisowskie to są dopiero ******, gdyby mogli to wszystkich z PISU zlikwidowały, ale zapomniała ta ****** dzięki PISU dzis ma wolność i nie leją pałami i nie zamykają." A teraz przyjmij na klatę jankeską ciężarówkę i zamilknij na wieki.Widać ZOMO za mało prało. A dzięki pis mamy w Polsce syf z mcdonaldem.Oni powinni być sadzenie za terroryzm (w tym przypadku chemiczny). " 17. W składzie hamburgerów można znaleźć m.in. jelita, trzewia, resztki skóry, odpady rzeźnicze, wymiona, a także modyfikowane tłuszcze nienasycone, które są szkodliwe i rakotwórcze. McNuggetsy tylko w 50% składają się z mięsa... reszta to wypełniacze i dodatki, takie jak polidimetylosiloksan - polimer krzemu używany m.in. do produkcji dezodorantów, mydeł i smarów czy fosforan aluminiowo-sodowy, który powoduje odwapnienie kości i zaburzenia oddychania. Ilość tych składników w porcji fast foodu nie przekracza wprawdzie dopuszczalnej normy, jednak większość takich niskotoksycznych dodatków do żywności kumuluje się w organizmie i po latach niezdrowego odżywiania się osiąga niebezpieczne stężenie." Ciekawe kiedy znajdą się tam jankescy żołdacy???
    Znany i (81.190.34...) 08-07-2017 23:02
    19.
          mc murder (91.226.236...) 08-07-2017 09:52 i co z tego Amaeryki nie odkryłeś przecież ludzie wiedzą o tym a i tak to jedzą wiec w czym problem sami na siebie wydaja wyrok mi to osobiście nie przeszkadza to jak z narkotykami itp. chcesz bierz do woli twoja sprawa przecież to juz normaly widok chłopca 10 lat co waży 80kg i dziewczynki 10 lat z dupą jak szafa i z cycami jak krowa potem już tylko zawał ,nadciśnienia ,rodzenie chorych dzieci umieralność ok 30 lat mamy co chcemy szybko żyjemy i szybko umieramy to tzw.ewolucja :)
    niechżrą (31.0.44...) 09-07-2017 17:44
    20.
          Byc ba zdjecuach z otwarcia maca, paniatka na cala zycie. Mamo dlaczego jak bylam maka czekalismy 2h zeby kupic kanapke?
    Dfljh (83.0.154...) 09-07-2017 22:18
    21.
          Przeważnie sama wiocha ZPY
    obiektywny (89.229.101...) 10-07-2017 18:10
    22.
          Rany. Robicie dym bo kolejka kilometrowa a to głownie dzieciaki, które nic nie mają do roboty w wakacje. Czy wszystko i wszystkich musicie krytykować.
    Taka prawda (83.14.28...) 11-07-2017 08:40
    23.
          wspaniały Mak , uwielbiam wczoraj byłem smaczniutki był, dawno już powinien tu być co najmniej od 5-8 lat, i komunikacja też sprawnie rondo się spisuje, korków nie ma Brawo STARGARD!!
    lak (79.186.60...) 11-07-2017 09:09
    24.
          lak, zajmij sie obsługą petentów w urzedzie. Co ty ludzi za durni masz?:)
    kim dzong (95.51.71...) 11-07-2017 13:01
    25.
          o 15tej jest tam trochę ciasno na rondzie , popołudniami jest ok, co do McDonalds to czasami wciągam kanapkę drwala albo coś w tym stylu ale nie za często
    Marek (79.186.77...) 12-07-2017 09:29
    26.
          Polacy to wsioki jakich mało,ale ja się cieszę że otworzyli tą tanią jatkę bo w pizzeriach mniej hołoty więcej miejsca i nie słychać jęku bachorów buchaha.
    smakosz (89.229.101...) 13-07-2017 09:16
    Przed dodaniem opinii konieczne jest zapoznanie się z regulaminem
    Autor: 
    Hasło: