rii.pl wiadomosci.rii.pl
 
Redakcja
|
Kontakt
|
Oferta
|
Zasady
 
Reklama
Ostatnie 5 wiadomości: 
  • Przymiarki do Centrum Nauki (4)
  • Bezpieczne przejście przez zebrę (2)
  • KFC na dowóz! (23)
  • VII Stargardzki Marsz Niepodległości (31)
  • Budynek mieszkalny dla żołnierzy (47)
  • Zamiast w nocy świecą w dzień (1)
  • Tematy wcześniejsze
  • Miasto skupia się na środkach zewnętrznych?
  • Parking przy Lechickiej - konsultacje
  • Oświetlenie ulic szwankuje?
  • Kolejny przetarg w listopadzie?
  • Oddaj krew i zostań dawcą
  • Ubezpiecz samochód online!
  • Darmowe badania EKG
  • 1 listopada pojedziemy za darmo
  • Czasowa zmiana organizacji ruchu
  • Burzliwa dyskusja na temat szpitala
  • Filmy w piwnicy za darmo
  • Pracownicy socjalni przeszkoleni
  • Lata lecą, a Oni wciąż razem
  • Na Struga będzie jaśniej
  • Powstanie wybieg dla psów
  • Prestiżowa nagroda dla stargardzkiej firmy
  • Pojawiły się tabliczki
  • Młoda Krew Ratuje Życie
  • Jest najbezpieczniejszy, będzie jeszcze większy
  • Kolejne miliony z Jeremie dla przedsiębiorców
  • Bridgestone zainwestuje 194 mln euro
  • ALA ma już 30 lat
  • Debata na Chopina
  • Uwaga kierowcy! Szczecińska zablokowana AKTUALIZACJA
  • Stargardzianki uczą się bronić
  • Stargard powalczy o rekord Polski!
  • Szpitalna woda bez zanieczyszczeń
  • Od dziś ulice mają inne nazwy
  • Debata ewaluacyjna
  • Bakteria coli w szpitalu (wideo)
  • Stargard z dopłatami z BGK
  • Zaadoptuj psa z Bricomarche
  • Towarowa zamknięta
  • 25 lat PEC
  • Orkan Ksawery szalał nad Stargardem
  • Dofinansowanie na Park Podworski
  • Decyzja zapadła, Bakun odejdzie
  • List otwarty to manipulacja polityczna?
  • Ważne konsultacje w sprawie Pyrzyckiego
  • Kolejna podwyżka
  • Cztery oferty na budowę Centrum Przesiadkowego
    Tagi: Centrum, przesiadkowe, Stargard
    Ilość wyświetleń: 2039

       

       Upłynął termin składania ofert na budowę Zintegrowanego Centrum Przesiadkowego wraz z przebudową ulicy Towarowej w Stargardzie. Do Urzędu Miejskiego zgłosiły się cztery firmy. Koszt budowy ZCP wyniesie grubo ponad 20 milionów złotych.
     
       Na początku sierpnia poznamy wykonawcę. Aktualnie urzędnicy z Wydziału Inżyniera Miasta analizują oferty. Każda z nich to tom złożony z kilkuset stron. Opis zamówienia składał się z kilkudziesięciu pozycji.

       Zwycięzca przetargu weźmie na siebie wykonanie wszystkich robót związanych z budową Zintegrowanego Centrum Przesiadkowego wraz z przebudową układu drogowego, w tym budową ronda u zbiegu ulic Szczecińskiej – 11-go Listopada – Bema – Towarowej, budową ciągów pieszych i ścieżki rowerowej, a także parkingów, instalacji wodociągowych i kanalizacyjnych, montażem oświetlenia, elementów małej architektury oraz nasadzeń zieleni. Zamówienie obejmuje również budowę samego Zintegrowanego Centrum Przesiadkowego (pętli autobusowej, peronów, budynku kasowego wraz z wyposażeniem). Szczegóły zamówienia znajdują się TUTAJ.

       Prace budowlane mają ruszyć jeszcze we wrześniu. Zintegrowane Centrum Przesiadkowe ma zostać oddane do końca 2018 roku. 

    inf. pras. - 26.07.2017






    R
    e
    k
    l
    a
    m
    a
    reklama
    1.
          A ile kosztowało miasto budowa niepotrzebnego ronda obok taniej jatki na Szczecińskiej,przecież zaraz będzie wielkie następne rondo z prawdziwego zdarzenia,gdzie byłby doskonały dojazd do tegoż przybytku.Ale chodziło o propagandę przed wyborami nieprawdaż.
    obiektywny (89.228.247...) 26-07-2017 18:58
    2.
          Dlatego myjnia bezdotykowa jest na sprzedaż... koleś łosia szuka widać
    podatnik (46.134.135...) 26-07-2017 19:15
    3.
          A ile chce?
    coś wiem (81.190.34...) 26-07-2017 22:12
    4.
          super, im więcej rond tym lepiej. Rondo przy Bema i Spokojnej rewelacja, zero korków o 16, płynna jazda, o to chodzi właśnie, na szczecińskiej przy Donaldzie też tragedii nie ma, myslałem, że będzie gorzej
    rewelacyjny (79.186.114...) 27-07-2017 07:52
    5.
          jak najwięcej rond bo wspaniale rozwiązują korki
    Madzia (79.186.114...) 27-07-2017 08:38
    6.
          Obiektywny rondo przy chlewni trochę kosztowało. Zasadniejsze byłoby pytanie ile kopert poszło do urzędu za inwestycje potrzebną tylko i wyłącznie dla chlewni a więc aby wybudować je prywatnemu inwestorowi za nasze pieniądze.
    vonTusk (37.122.191...) 27-07-2017 08:58
    7.
          Ci co tak zachwalają Ronda w Stargardzie to nie mają pojęcia o ruchu drogowym. Tu chodzi o kasę a nie o poprawe bezpieczęstwa. Za wybudowanie ronda dla potrzeb Mc Donald to jest przestępstwo, ktoś za to wzioł wielką kase i jest to wielki przekręt, ja sie dziwie dlaczego tym nie zainteresują się służby specjalne, te rondo powinno być natychmiast rozebrane a kosztami powinne być obciążeni Ci co wydały na to zezwolenie, w tym miejscu zaczynają się korki, Donald liczył na wielkie zyski, a tam jest zaledwie kilka osób i to większosci małolaci.Dotego jedzenie jest nie smaczne, tam jest byle co. Kupiłem danie na wynos i w domu musiałem wszystko wyżucić do kosza - jest to obraza konsumenta.
    kierowca (94.254.136...) 27-07-2017 09:03
    8.
          Podatnik -Czytaj ze zrozumieniem... właściciel sprzedaje sprzęt, nie teren.Właścicielem terenu jest kto inny on tylko dzierżawi ten teren.
    Chalyna (217.97.99...) 27-07-2017 09:16
    9.
          Ad 7 kierowco.... jeżeli my nie mamy pojęcia o ruchu drogowym, proszę oświeć nas w tym temacie :) Jeżeli Twoje znawstwo jest na takim samym poziomie jak sposób pisowni i wypowiedzi, to tylko pogratulować! :) Ciężko tę wypowiedź nawet komentować :)))
    rewelacyjny (79.186.114...) 27-07-2017 10:19
    10.
          Bardzo dobra koncepcja śp. Sławomira Pajora i bardzo jestem rad ,że obecny prezydent Rafał Zając to kontynuuje brawo panie prezydencie !!!!!!
    waldek (80.53.133...) 27-07-2017 14:00
    11.
          Wszystko fajnie z tymi rondami, ponieważ są najlepszym rozwiązaniem jako skrzyżowanie(chociaż to przy hamburgerowni to źle zaprojektowany maszkaron). Za to zwężenie Szczecińskiej tylko do dwóch pasów, w obydwie strony stanie się w przyszłości koszmarem kierowców.
    i tyle (89.229.98...) 27-07-2017 20:24
    12.
          Z tego co wyczytałem na kilku stronach i co mówił Prezydent w 90.3 to za budowę ronda przy Macu zapłacił inwestor. Jeśli tak to nie ma tematu, choć zwężenie mi się tej drogi nie podoba. Co do samego istnienia tego przybytku w mieście - nie przepada za tym jadłem, ale nie powiem, że nie bywam od czasu do czasu. Z Mac jest jak z Disco Polo - nikt nie słucha, a wszyscy nucą :)
    Hezio (83.28.252...) 27-07-2017 22:41
    13.
          Powiedz skąd masz takie wiadomości o zwężeniu Szczecińskiej a może wiesz co za matolstwo to wymyśliło?
    obiektywny (89.228.247...) 27-07-2017 22:43
    14.
          obiektywny skompromitowałeś się w temacie pisu, *** już stąd
    dfrew (89.229.98...) 27-07-2017 22:45
    15.
          dfrew coś ty taki nerwowy UBEK czy POpraniec a może od rumuna.Przestań wąchac.
    obiektywny (89.228.247...) 28-07-2017 14:33
    16.
          Jak McDonald dostał pozwolenie na budowę w tym miejscu? W kwietniu 2015 miasto uchwaliło plan zagospodarowania przestrzennego, który obejmuje również były PKS. W ciągu ulicy Szczecińskiej plan przewiduje zwartą zabudowę pierzejową, tworzącą ciąg elewacji, o wysokości zabudowy od 8 do 15 m oraz od 1 do 4 kondygnacji. Czy klocek McD pasuje do tego opisu?
    Freizeit (95.160.155...) 29-07-2017 11:02
    17.
          ***
    Jeste (83.143.240...) 29-07-2017 19:52
    18.
          http://bip.um.stargard.pl/uchwaly/2015/2015-03-31/uvi-52.pdf (tekst planu - str. 19 - teren CM/U.08) Zwarta zabudowa pierzejowa, wysokość zabudowy od 8 m do 15 m, od 2 do 4 kondygnacji. Jak się to ma do klocka McD?
    Freizeit (95.160.155...) 29-07-2017 21:50
    19.
          pewnie lepiej jak był dziki teren po pekaesie
    kol (83.11.71...) 31-07-2017 08:33
    20.
          pewnie lepiej jakby prawo miejscowe w postaci planów zagospodarowania było przestrzegane
    Freizeit (95.160.155...) 31-07-2017 08:46
    21.
          wszystko jest zgodnie z uchwałą
    Ladaco (79.186.191...) 02-08-2017 09:56
    22.
          Zapisy planu nakazują zupełnie inną zabudowę na terenie gdzie postawili klocka McD.
    Freizeit (95.160.155...) 03-08-2017 14:34
    23.
          Wolna amerykanka w Stargardzie. Mowia ze ryba psuje sie od glowy. Wystarczy dac biedakowi wedke i sobie poradzi a sami chapia ile sie da. Fajnie ze rzad ten uklad rozbija predzej czy pozniej i do nas wiosny wiatr doleci. Oj bedzie sie dzialo. Dokumentujcie ile sie da robcie zdjecia kreccie filmy potrzebne beda dowody.
    szczecinski (193.106.155...) 13-08-2017 16:14
    Przed dodaniem opinii konieczne jest zapoznanie się z regulaminem
    Autor: 
    Hasło: