rii.pl wiadomosci.rii.pl
 
Redakcja
|
Kontakt
|
Oferta
|
Zasady
 
Reklama
reklama
Ostatnie 5 wiadomości: 
  • Omijajcie centrum! (4)
  • Ostatnie ujęcia kolumny (13)
  • Korytarz życia tematem dyskusji (5)
  • Historyczny moment dla miasta (23)
  • Jubileusz grekokatolików (0)
  • Społecznicy otrzymali nagrody (15)
  • Tematy wcześniejsze
  • Elektryk w Straży Miejskiej
  • Stargard i Eberswalde chcą orientować zawodowo
  • Przymiarki do Centrum Nauki
  • Bezpieczne przejście przez zebrę
  • KFC na dowóz!
  • VII Stargardzki Marsz Niepodległości
  • Budynek mieszkalny dla żołnierzy
  • Zamiast w nocy świecą w dzień
  • Miasto skupia się na środkach zewnętrznych?
  • Parking przy Lechickiej - konsultacje
  • Oświetlenie ulic szwankuje?
  • Kolejny przetarg w listopadzie?
  • Oddaj krew i zostań dawcą
  • Ubezpiecz samochód online!
  • Darmowe badania EKG
  • 1 listopada pojedziemy za darmo
  • Czasowa zmiana organizacji ruchu
  • Burzliwa dyskusja na temat szpitala
  • Filmy w piwnicy za darmo
  • Pracownicy socjalni przeszkoleni
  • Lata lecą, a Oni wciąż razem
  • Na Struga będzie jaśniej
  • Powstanie wybieg dla psów
  • Prestiżowa nagroda dla stargardzkiej firmy
  • Pojawiły się tabliczki
  • Młoda Krew Ratuje Życie
  • Jest najbezpieczniejszy, będzie jeszcze większy
  • Kolejne miliony z Jeremie dla przedsiębiorców
  • Bridgestone zainwestuje 194 mln euro
  • ALA ma już 30 lat
  • Debata na Chopina
  • Uwaga kierowcy! Szczecińska zablokowana AKTUALIZACJA
  • Stargardzianki uczą się bronić
  • Stargard powalczy o rekord Polski!
  • Szpitalna woda bez zanieczyszczeń
  • Od dziś ulice mają inne nazwy
  • Debata ewaluacyjna
  • Bakteria coli w szpitalu (wideo)
  • Stargard z dopłatami z BGK
  • Zaadoptuj psa z Bricomarche
  • Powstanie wybieg dla psów
    Tagi: psy, wybieg, Stargard
    Ilość wyświetleń: 1214

       

       Długo wyczekiwany przez mieszkańców naszego miasta wybieg dla psów powstanie przy ulicy Skandynawskiej. Inwestycja zwyciężyła w tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego. Oddanie terenu do użytku planowane jest na wiosnę przyszłego roku. O szczegółach projektu opowiedział Piotr Styczewski z Urzędu Miejskiego.

    JF - 23.10.2017






    R
    e
    k
    l
    a
    m
    a
    reklama
    1.
          Ciekawy jestem jaki będzie regulamin wybiegu ? np.kaganiec,smycz itp. kto to będzie pilnował i sprzątał i już widzę jak koleś z amstafem lub owczarkiem(wariatem)wpada na wybieg a yorki przez siatkę wyskakują:) baba się wydziera i cyrk na kółkach bo to dla wszystkich:):)takie bzdety zatwierdzać mogą i realizować tylko urzędnicy ZST to samo jak fontanna,glorieta i inne bezużyteczne bzdety za grubą kasę porozpie....ne po jednym sezonie.
    antyBO (46.169.254...) 23-10-2017 18:37
    2.
          Jeszcze wybieg dla kotów i chomików zróbcie koniecznie:)
    nasz kierdołek (178.235.42...) 23-10-2017 20:32
    3.
          Ad. 1 i 2 - Siedzą takie *** przed monitorem i tylko wylewają swoje żale na lewo i prawo. Trzeba było złożyć swój projekt i przekonać do tego sąsiadów. Skoro projekt wygrał tzn że mieszkańcy tego oczekiwali i dzięki tym państwu w stargardzie nareszcie będzie wybieg dla psów z prawdziwego zdarzenia. Brawo za pomysł!
    Mieszkaniec (31.0.42...) 24-10-2017 08:29
    4.
          Uważam że to świetny pomysł, choć sama psa nie mam. W wielu krajach cani parki świetnie funkcjonują, psy mają miejsce na załatwienie swoich potrzeb, na zabawę z innymi psami, wszystko zależy od świadomości właścicieli.
    Anty pies (37.47.173...) 24-10-2017 10:28
    5.
          3. ad3 - siedzi taki ******* przed monitorem i wszystko wychwala, hehe.
    klakier (178.235.42...) 24-10-2017 10:40
    6.
          Świetny pomysł dla właścicieli psiaków. Gratuluję pomysłu i czekam na otwarcie!
    tak trzymać (213.155.178...) 24-10-2017 10:54
    7.
          A co z chomikami i kotami???? tez chca wybieg
    kotek (178.235.42...) 24-10-2017 11:11
    8.
          Złóż w następnym BO wniosek, może Ci się uda...
    tak trzymać (213.155.178...) 24-10-2017 13:33
    9.
          Ad.3 (Mieszkaniec). Dziękujemy za miłe słowa :-)
    Paweł Laskowski (89.229.99...) 24-10-2017 15:25
    10.
          Bardzo fajny pomysł, marudy zawsze się znajdą, nic lepszego nie potrafią wymyślić i tylko narzekają. A z wybiegu się cieszę, jestem ciekawa jak to będzie wyglądać i na pewno nie raz tam zajrzę z moim psiakiem :)
    Ona (212.14.52...) 24-10-2017 16:41
    11.
          A trawę będziesz tam kosić i dbać o niego aby pozostali mieszkańcy nie płacili za wasze rozrywki?
    Takitam (94.254.132...) 24-10-2017 18:44
    12.
          Popieraja pomysł-stołki:)
    lud kurskiego (178.235.42...) 24-10-2017 19:13
    13.
          Ad. 11. Tak, jeśli tak to Cię razi jestem w stanie zgrać parę osòb i zadbac raz w tygodniu i za free posprzątać i naprawić co trzeba będzie. A z ciekawości siebie też tak angażujesz w aolontariat jak chcesz angażować innych?
    tak trzymać (178.235.42...) 24-10-2017 21:08
    14.
          Ad. 11 (Takitam). A kto płaci za koszenie trawy w parkach? Kto utrzymuje place zabaw,siłownie i inne obiekty powstałe w ramach BO? Miasto - na wybiegu inaczej nie będzie. I jeszcze jedno - wielu głosujących na wybieg ma psy ze schroniska. My psiarze je utrzymujemy zmniejszając tym samym wydatki miasta na utrzymanie ich w schronisku bo jacyś ,,troszczący się o budżet miasta mieszkańcy" wywalili je na ulicę. Bilans jest oczywisty.
    Paweł Laskowski (89.229.99...) 24-10-2017 21:42
    15.
          ad 11 , to może zabetonujmy całe miasto , po co nam parki nie trzeba będzie trawy kosić a najlepszy jest ten ,42, haha któremu grzdyl skacze jak tylko coś fajnego się dzieje w naszym mieście a wynik wyborczy Prezydenta jeszcze długo będzie mu się śnił po nocach hahahahahah, PSY szczekają karawana idzie dalej
    rabarbar (79.186.80...) 25-10-2017 08:59
    16.
          rabarbar masz stołek to chwalisz:))))
    jak u bareji (178.235.42...) 25-10-2017 12:12
    17.
          Co to za kpina? :( Kto za miasto z psem będzie chodził?? Ludzie odpowiedzialni za to powinni odpowiedzieć! Zobaczycie jakie koszty tego czegoś wymyslą :(
    sas (94.254.137...) 25-10-2017 12:32
    18.
          Takie to potrzebne, jak ta fontanna na zachodzie :( za ogromne pieniądze...
    szok (94.254.137...) 25-10-2017 12:34
    19.
          Ad. 17 Jeśli Twoja aktywność z psem ogranicza się do wypuszczenia psa przed klatkę na trawnik to rzeczywiście będziesz rozczarowany. Ja mam do tego miejsca równe 4 km i jestem tam co drugi dzień a ludzi z psiakami w niedalekiej okolicy widzę mnòstwo, więc o frekwencje się nie martw. Poza tym o ile pamiętam z rozmowy z wnioskodawcami to zwrócili się oni do miasta o wskazanie miejsc, które są w ich władaniu i można je brać pod uwagę podczas planowania takiego przsdzięwzięcia-2 możliwe lokalizacje wskazało mkasto. Ad. 18 Widać bardzo potrzebne skoro projekt wygrał.
    Mieszkaniec (31.0.43...) 25-10-2017 14:43
    20.
          Ad19 Mieszkaniec to Ty rozmawiasz z wnioskodawcami??? Więc będąc urzędnikiem zajmij się robotą i obsługą petentów, a nie pisaniem na forum, bo masz pensję z naszych podatków
    mieszkanka (188.146.64...) 25-10-2017 15:11
    21.
          Ad 19. Przeczytaj jeszcze raz moją wypowiedz. Tak rozmawiałem bo spotkałem Tyxh państwa jak zbierali podpisy. A moim wolnym czasem pozwól że zajmę się osobiście :-)
    Mieszkaniec (31.0.44...) 25-10-2017 16:41
    22.
          Głupota, a co z psami z innych czesci miasta??? beda dowozic autobusami???
    co to jest (178.235.42...) 25-10-2017 17:05
    23.
          ludziska sami se to wybrali, Psy szczekają karawana idzie dalej, post 22- wracaj do "petencji"
    .. (79.186.71...) 25-10-2017 18:54
    24.
          Paweł Laskowski (89.229.99...) 24-10-2017 21:42 to ty chyba w schronisku dawno nie byłeś i zobacz ile miasto daje co roku na schronisko jakoś nie widzę tendencji malejącej,to po pierwsze po drugie totalna bzdura ludzie spacerują na dużych obszarach bo większość z psów jest agresywna do innych a tu niby mają być skupione w jednym miejscu żenua,po trzecie to nie ludzie wybierają tylko urzędnik zatwierdzający projekt i jakiś napalony lub raczej upalony koleś co biega po mieszkaniach i naciąga starych ludzi na podpisy prawie jak w szkołach:):):)A po czwarte to będzie jak z kilkoma innymi projektami chwalili chwalili jak nie które persony na tym forum ten wybieg a finalnie np.urzędnika zwolnili,przepraszali i cały cyrk a dziury i krzywe chodniki jak były tak są i długo by wymieniał.
    kot (5.174.103...) 25-10-2017 20:14
    25.
          Podobnie było z fontanną i słynną już gloriettą z której już tynk odpada i za którą odszedł urzednik:)
    jest super jset super T.Love (178.235.42...) 25-10-2017 22:29
    26.
          Trochę śmieszy mnie argumentacja co niektórych osób. Skoro wybiegi dla psów to samo zło a psy same w nich się zagryzają to jakim cudem na szczecińskich wybiegach jest tak duża frekwencja? Co do terminu realizacji-a jak nawet powstanie miesiąc później to co? Komuś stanie się krzywda? Nie sądzę, czekaliśmy tyle to poczekamy parę dni później. Co do chodzenia po domach i namawiania do głosowania-przecież o to właśnie chodzi w budżecie obywatelskim, aby składający wniosek namówił do swojego pomysłu innych! A czy będzie chodził po domach, po mieście czy organizował spotkania w szkołach to tylko gratulować takim osobom za to że swój prywatny czas angażują do takich celów. Większości się nie chce a im tak!
    Mieszkaniec (31.0.42...) 26-10-2017 08:06
    27.
          Jeżeli chcecie dowozić autobusami to należy pamiętać że pies powinien mieć kaganiec,smycz, świadectwo szczepienia przeciwko wściekliżnie jeżeli jest duży bilet.
    mzk (81.190.39...) 26-10-2017 09:53
    28.
          Mieszkaniec (31.0.42...) 26-10-2017 08:06 za chodzenie i naciąganie starych ludzi jest paragraf to samo ze szkołami dyrektorka zmusza nauczycieli a oni uczni do zbierania podpisów to nie zgodne z regulaminem BO to jak kupowanie głosów itd.A jak ty porównujesz Stargard do Szczecina to gratuluję tak klarownego i bystrego umysłu:)I szkoda mi tych pseudo społeczników co niby robią takie akcje (nie jedna z tych osób już ma ciepłą posadkę w urzędzie)a znam kilku a non stop narzekają na zły stan dróg,chodników, oświetlenia itp.Dlaczego miasto przesiewa projekty? i realizuje tylko te na których w większości zarabia miejscowy przedsiębiorca no tak przypadek:):) /zal mi was ciemnogrodzie a i Hanka ta co waltza tańczy też jest pewnie krystaliczna itp.
    stopcorupsion (31.0.82...) 26-10-2017 14:50
    Przed dodaniem opinii konieczne jest zapoznanie się z regulaminem
    Autor: 
    Hasło: