rii.pl wiadomosci.rii.pl
 
Redakcja
|
Kontakt
|
Oferta
|
Zasady
 
Reklama
reklama
Ostatnie 5 wiadomości: 
  • Uczniowie zbierają głosy na BO (3)
  • Miasto odstąpiło od remontu (2)
  • Zamiast purpurowych - czerwone?! (28)
  • Plac Wolności w przyszłości (16)
  • Wydział Komunikacji na nowych zasadach (3)
  • Jak będzie wyglądał Plac Wolności? (12)
  • Tematy wcześniejsze
  • Głosowanie już od poniedziałku
  • Znamy zwycięski projekt
  • Kolejne dwa nowe ronda już wkrótce
  • Tajemniczy park
  • Wiadukt zamknięty
  • Rewitalizacja trwa
  • Szansa na rozładowanie kolejek
  • Miasto dofinansowało szpital
  • Majowe święto w blasku słońca
  • Obchody Trzeciego Maja w Stargardzie
  • Głosowanie na koncepcję pomnika
  • Propozycje pomnika patriotycznego
  • Nowa dyrektor o planach na MDK
  • Zamknięcie wiaduktu - po majówce czekają nas ogromne utrudnienia
  • Nazwiska autorów pozostaną utajnione
  • Minimalistyczne nasadzenia za 170 000 zł
  • Trwa weryfikacja 78 wniosków
  • XLI sesja Rady Miejskiej
  • Pedofil w stargardzkich parkach?
  • Prezentacja projektu pomnika patriotycznego
  • Przejazd Broniewskiego - Spokojna
  • Poziom odzysku odpadów osiągnięty
  • Otwarcie sezonu na Bobrowej Polanie
  • Mobilne miasteczko znajdzie się na boisku
  • Przerwy w dostawie ciepłej wody
  • Ostatnie dni na projekty
  • Defibrylator AED w MDK
  • Festiwal Kwiatów 21-22 kwietnia
  • NIK rozlicza CEPiK
  • Marszałek odwołał spotkanie
  • Zwierzęta głównym tematem dyskusji
  • Polonez Maturzystów (wideo)
  • Starostwo zapowiada koniec kolejek
  • Ławka multimedialna z historią
  • Wiosna w Stargardzie
  • Budowa sądu
  • Remonty dróg w pigułce
  • Aleja Żołnierza jednokierunkowa
  • Konferencja w sprawie budowy drogi
  • Remont basenu na pewno nie w 2018
  • KFC na dowóz!
    Tagi: KFC, Stargard
    Ilość wyświetleń: 5197

       

       Za miesiąc otwarcie pierwszej restauracji KFC w Stargardzie. Chociaż wszystkie informację nie są jeszcze dostępne to poznaliśmy już te najważniejsze.

       W restauracji zatrudnionych będzie 40 osób - warto dodać, że rekrutacja cały czas trwa a aplikować można pod tym
    linkiem. Wśród mieszkańców naszego miasta pojawiło się również pytanie czy KFC będzie dowoziło zamówienia. - KFC w Stargardzie będzie restauracją w systemie Drive Thru. Wkrótce po otwarciu będzie realizować dostawy oraz oferować usługę Skip the Line, dzięki której poprzez aplikację będzie można składać zamówienia na konkretną godzinę i odbierać poza kolejką - wyjaśnia Maria Grzybowska z biura prasowego KFC

       Dokładną datę otwarcia oraz wszystkie szczegółowe informacje dotyczące restauracji podamy wkrótce.

     

     

    JF - 14.11.2017






    R
    e
    k
    l
    a
    m
    a
    1.
          Super bo już mam dosyć pizz:))
    1 zamawiajaca (178.235.42...) 14-11-2017 18:22
    2.
          brawo Stargard - brawo Prezydent
    Czesław (77.253.145...) 14-11-2017 18:52
    3.
          ***
    vonTusk (81.190.36...) 14-11-2017 20:05
    4.
          ty "zolnierzu wyklety" lepszego sortu idz lepiej po zapomogę do mopsu i czekaj na 500 srebników za ktore sprzedałes POLSKĘ
    von pisowiec ad3 (5.174.111...) 14-11-2017 20:28
    5.
          ;Von pisowiec; poczytaj trochę historię bo podejrzewam że albo jesteś ***.Mój dziadek w 1920 roku gonił bolszewików i za to że został ranny i został inwalidom dostał reparacje od Państwa Polskiego.Po 2-giej WŚ.,w 1947R.UB I NKWD aresztowało go z całą rodziną torturowało.Więc co ty osiłku tu bazgrolisz.
    takaprawda (81.190.37...) 14-11-2017 21:16
    6.
          To Tusk będzie na otwarciu ?
    ciek (83.23.188...) 14-11-2017 22:47
    7.
          Czesław przestan wszedzie to samo wypisywac, masz stołek? to chwalisz:)))
    hehe (178.235.42...) 14-11-2017 23:34
    8.
          no w końcu!! bardzo dobra decyzja o rozmowach z KFC i dopięcie do końca tematu!
    kasa (79.186.78...) 15-11-2017 09:42
    9.
          Tylko dlaczego takie głupie miejsce, na końcu miasta?
    z miasta (178.235.42...) 15-11-2017 09:58
    10.
          KFC= największa atrakcja naszego smutnego miasta. Nie ma to jak żarcie paszy i płacenie za to niemałych pieniędzy. Brawo Stargard. Miasto bez ambicji.
    mały jaś (37.47.129...) 15-11-2017 10:45
    11.
          Czesław (77.253.145...) 14-11-2017 18:52 nie kompromituj siebie i prezydenta
    um (95.40.98...) 15-11-2017 11:39
    12.
          Sądzę że wpisy Czesława są pełne sarkazmu. Szczególne brawa Zającowi należą się za rondo przy Mc.D.
    Ну, погоди (37.47.139...) 15-11-2017 12:59
    13.
          Gratulacja dla Ну, погоди - wygrał/a Pan/i samochód - proszę sobie wybrać z parkingu.... a że daleko - to ich problem, przecież będą dowozić :)
    Czesław (77.253.145...) 15-11-2017 16:55
    14.
          Kiedy wreście w Stargardzie zniknie budowanie bubli komu to potrzebne, a moze tak byscie pobudowali jakis tani bar dla biednych ludzi i bezdomnych, czy dla młodych, a nawet dla starych ludzi czy dla ludzi którzy oczekują na komunikację PKP lub inną i taki bar powinien być w śrudmieściu. W tenczas zobaczycie jaka będzie frajda i jakie będą koleiki, otwarcie powinno być od godzi 6-7 i do godz 21-22-ej. kiedyś taki Bar był na ul. Czarnieckiego. A dziś każdy patrzy aby zarobić i robić Biznes, to jest nie fer i dzis zwykły obywatel się nie liczy, a tym powinien zając sie Pan Prezydent Pan Zając, przecież sponsorów będzie napewno wielu, tylko trzeba chcieć. Panie Prezydencie co Pan na to, może ktos panu tą wiadomość przekaże, licze na Pańskie poparcie, jak Pan chce aby Pana poprzec na następne Wybory. Bo wykonanie ronda przy Makdonaldzie to jest wielki nie wypał i przestępstwo Karne. Kto taki miał głupi pomysł, tak jak swierkają jaskółki te Rondo to dla potrzeb Magdonalda.Bo na ul. Szczecińskiej są korki i zatory, chyba Pan i Pańska Władza tam nie chodzi, a warto by było aby tą sprawą ktoś sie zainteresował, bo przyjdzie taki dzien, że ktoś kogoś rozliczą, a to już będzie za pózno i nie pomogą kolesie i stanowisko Władzy, bo dziś każdego można rozliczyć za byle coa szczególnie za przestępstwo.
    obserwator (94.254.235...) 15-11-2017 17:13
    15.
          Ludzie, jacy wy żałośni jesteście. Kolejna bułczarnia ze śmieciowym żarciem a wy cieszycie się jak małpa, której dadzą banana.
    gumiś (188.146.180...) 15-11-2017 17:41
    16.
          brawo gumiś!! już myślałam, że tylko ja tak myślę.
    Anna (94.254.225...) 15-11-2017 18:40
    17.
          Bo u nas lud można kupić albo na kiełbase wyboarczą albo na Mac czy Kfc bułke:)))
    hot dog (178.235.42...) 15-11-2017 20:12
    18.
          durne jesteście ludzie, kto chce to kupuje w kfc a kto chce kupuje zdrowe chińskie zupki i nikt nie płacze że budują sklepy gdzie żywność niedroga?? popaplajcie sobie jeszcze
    Marta (79.186.211...) 16-11-2017 11:54
    19.
          A później lewaki zdziwione, że się ich nazywa drugim sortem, jak się w takich podrzędnych knajpach stołują, nawet świnie tego nie chcą jeść, to drugi sort dla was to i tak komplement...
    vonTusk (89.229.100...) 16-11-2017 19:56
    20.
          A ja się cieszę bo przynajmniej mniej buraków będzie w pizzeriach.
    smakosz (81.190.37...) 17-11-2017 07:55
    21.
          Pizzeri jest tyle ze juz uszami sie wylewaja a KFC jest jedyne w swoim rodzaju !!!!
    smakosz2 (178.235.42...) 17-11-2017 09:43
    22.
          RONDO PRZY MACU JEST NAJLEPSZE
    Rybka (94.254.134...) 17-11-2017 20:34
    23.
          rondo to dar prezydenta dla mieszkańców
    www (91.241.26...) 18-11-2017 06:52
    24.
          Ta, a świstak siedzi i zawija papierki. www. masz stołek? :))
    anty stołkom (178.235.42...) 19-11-2017 10:33
    25.
          każdy kto lubi Stargard ma stołek wg twojego "myślenia"
    haha (79.186.194...) 21-11-2017 08:32
    26.
          Jeszcze się taki nie urodził żeby wszystkim dogodził,więc nie marudźcie i nie piszcie głupot bo najlepiej jest krytykować a nic nie robić.
    dziadek (89.229.97...) 09-01-2018 21:48
    27.
          Mały Jaś jeszcze większą atrakcją było by sranie na Ciebie,ale szkoda się spinać