rii.pl wiadomosci.rii.pl
 
Redakcja
|
Kontakt
|
Oferta
|
Zasady
 
Reklama
Ostatnie 5 wiadomości: 
  • Zamiast purpurowych - czerwone?! (23)
  • 125 nowych miejsc w przedszkolu (0)
  • Wygraj bilety na koncert Andrzeja Piasecznego (0)
  • Plac Wolności w przyszłości (16)
  • Wydział Komunikacji na nowych zasadach (3)
  • Jak będzie wyglądał Plac Wolności? (12)
  • Tematy wcześniejsze
  • Głosowanie już od poniedziałku
  • Znamy zwycięski projekt
  • Kolejne dwa nowe ronda już wkrótce
  • Tajemniczy park
  • Wiadukt zamknięty
  • Rewitalizacja trwa
  • Szansa na rozładowanie kolejek
  • Miasto dofinansowało szpital
  • Majowe święto w blasku słońca
  • Obchody Trzeciego Maja w Stargardzie
  • Głosowanie na koncepcję pomnika
  • Propozycje pomnika patriotycznego
  • Nowa dyrektor o planach na MDK
  • Zamknięcie wiaduktu - po majówce czekają nas ogromne utrudnienia
  • Nazwiska autorów pozostaną utajnione
  • Minimalistyczne nasadzenia za 170 000 zł
  • Trwa weryfikacja 78 wniosków
  • XLI sesja Rady Miejskiej
  • Pedofil w stargardzkich parkach?
  • Prezentacja projektu pomnika patriotycznego
  • Przejazd Broniewskiego - Spokojna
  • Poziom odzysku odpadów osiągnięty
  • Otwarcie sezonu na Bobrowej Polanie
  • Mobilne miasteczko znajdzie się na boisku
  • Przerwy w dostawie ciepłej wody
  • Ostatnie dni na projekty
  • Defibrylator AED w MDK
  • Festiwal Kwiatów 21-22 kwietnia
  • NIK rozlicza CEPiK
  • Marszałek odwołał spotkanie
  • Zwierzęta głównym tematem dyskusji
  • Polonez Maturzystów (wideo)
  • Starostwo zapowiada koniec kolejek
  • Ławka multimedialna z historią
  • Wiosna w Stargardzie
  • Budowa sądu
  • Remonty dróg w pigułce
  • Aleja Żołnierza jednokierunkowa
  • Konferencja w sprawie budowy drogi
  • Remont basenu na pewno nie w 2018
  • Zarząd OSiRu zrezygnował
    Tagi: OSiR, Stargard
    Ilość wyświetleń: 2429

       

       Beata Radziszewska oraz Ireneusz Ziembicki nie są już członkami Zarządu Spółki Ośrodka Sportu i Rekreacji. Wczoraj prezes oraz wiceprezes zarządu złożyli rezygnację ze swoich stanowisk.

       Rada nadzorcza zadziałała natychmiastowo powołując nowego prezesa - Grzegorza Chudzika. Dotychczasowy Inżynier Miasta będzie jednoosobowo tworzył Zarząd OSiRu. - Pan Grzegorz od kilku lat sprawnie zarządzał miejskimi inwestycjami, angażując potencjał świetnie do tego przygotowanej kadry Wydziału. Jego doświadczenie i kompetencje niewątpliwie gwarantują sprawne przeprowadzenie największych sportowych inwestycji w Stargardzie, czekających na natychmiastową realizację. To przecież nie tylko modernizacja pływalni, ale też zadania inwestycyjne na obydwu miejskich stadionach. Ten awans dla Człowieka, który z pełnym zaangażowaniem, konsekwencją, a przede wszystkim efektywnie realizował największe miejskie inwestycje, jest też sygnałem, że warto ciężko pracować. Stąd decyzja Rady Nadzorczej ma moją pełną akceptację - napisał na swoim profilu facebook prezydent Rafał Zając.

       

    JF - 06.12.2017






    R
    e
    k
    l
    a
    m
    a
    1.
          Same prezesy:))) Takie rządy tylko w społce miejskiej:)))
    Kołchoz (178.235.42...) 06-12-2017 11:48
    2.
          Jaki pan taki kraj! Szukasz kozła ofiarnego żeby ludzie myśleli, że to nie ty tylko kolega. Popierasz decyzję rady nadzorczej? A to dobre!!!! Rada wykonuje rozkazy
    Pływak (94.254.131...) 06-12-2017 13:49
    3.
          puste ruchy
    znicz (83.11.157...) 06-12-2017 14:09
    4.
          Najwyższy czas aby wszystkie stanowiska w Stargardzie były zmienione na nowych ludzi sprawnych i z pomysłem, a nie brac tylko kasę. Równiez dotyczy to stanowisk u Pana Prezydenta, bo sa tam też darmozjady i wiely innych Urzędach.
    mieszakaniec Stargardu (94.254.139...) 06-12-2017 15:23
    5.
          hahaha miliony trzeba dzielić na pływalnie pan inżynier wyraził zgodę to bubel a pływalni na szczecińskiej to ja dziękuje, takiemu inżynierowi co robi ścieżki rowerowe z kostki brukowej gdzie niedba o oświetlenie przejść dla pieszych to całe szczęscie że nie będzie już inzynierem nowy basen w innym miejscu
    basen hahaha (91.226.236...) 06-12-2017 18:34
    6.
          Nareszcie Beatka podstarzała gwiazda stargardzkich salonów znika w otchłani
    Bartosz (83.11.177...) 06-12-2017 21:28
    7.
          W końcu może jakiś młody konstruktywny inżynier miejski zacznie działać bo ten to jakaś porażka widać że zmęczony życiem.
    obiektywny (81.190.38...) 06-12-2017 22:30
    8.
          Takich menadżęrów-prezesów odsunięto:))) teraz 1 da sobie rade:)))
    pzrewietrzenie urzedów (178.235.42...) 06-12-2017 23:23
    9.
          Pan Chudzik nie pasował do tej paczki, teraz będą kręcić LODY.
    oskar (77.253.130...) 06-12-2017 23:38
    10.
          ten basen niech zostanie np. dla seniorów,ale ludzie ...musi być nowy na miarę obecnych czasów
    rwg (81.190.35...) 06-12-2017 23:51
    11.
          Dlaczego nie było otwartego naboru na stanowisko prezesa OSIRu ani na zwalniające się stanowisko inżyniera w urzędzie? Czy ta pani Sylwia, nowy inżynier miasta, ma studia techniczne? Czy wystarczy być tylko w ekipie prezydenta?
    szukam pracy (188.146.229...) 07-12-2017 10:12
    12.
          Do mediów z tym tematem. Musi być przejrzystość zatrudniania.
    wybory tuż tuż (178.235.42...) 07-12-2017 10:17
    13.
          leć , nóżek nie połam
    kasa (79.186.60...) 07-12-2017 11:01
    14.
          Sylwia Dłużewska została nowym Inżynierem Miasta. Dostała stanowisko od Zająca bez żadnego konkursu. Będzie decydowała o wydawaniu ogromnych milionów na inwestycje miejskie. Czy ta pani ma doświadczenie i kierunkowe wykształcenie techniczne??
    sami swoi (178.235.40...) 07-12-2017 12:19
    15.
          Nowa szefowa wydziału inżynierii dotychczas pracowała w Biurze Funduszy Europejskich i Rozwoju Gospodarczego stargardzkiego magistratu prawie to samo :):):).Czym się zasłużyła?Jakie ma wykształcenie.Chudzik to samo widzimy w mieście jak nieustanie trwonione są miliony na wieczne naprawy,poprawy i łatanie taki z niego manager jak z mysiej pi... trąba ,mieliście rację teraz roszady stanowiska sitwa bez konkursów itp.skacze z kwiatka na kwiatek a gdzie tych niezastąpionych teraz upchają bo chyba już wszędzie byli i nic nie wnieśli:)Co do tej pani wystarczy zapytać jaki skład ma asfalt i daje sobie głowę uciąć ,że nawet nie wie co to asfalt :):):)
    komunawraca (37.249.57...) 07-12-2017 19:07
    16.
          Nareszcie panie prezydencie dobra i rozsądna decyzja !!!!
    waldek (80.53.133...) 08-12-2017 10:49
    17.
          Pani Sylwia z wykształcenia jest germanistką
    mieszkaniec osiedla (176.221.121...) 08-12-2017 22:40
    18.
          W radiu Zając mówił że czekają nas inwestycje za 80 mln, a inżynierem miasta bez żadnego konkursu zostaje germanistka.. Zającowi uderzyła woda sodowa odkąd został prezydentem, urząd traktuje jak prywatny folwark
    roszady (188.146.229...) 09-12-2017 08:35
    19.
          roszady (188.146.229...) 09-12-2017 08:35 to samo jego poprzednik,ostatnio czytałem artykuł jak krył skazanych komunistów i SBków itp.w urzędach Stargardzkich.Zgadzam się z jednym u Pana Zająca kontynuacja jak ta lala koledzy koleżanki roszady za publiczne pieniądze.Nie potrafię sobie wyobrazić jak germanistka bez zainteresowań i pojęcia ma być inżynierem sam ten tytuł eliminuje ją ze stanowiska.Panie Zając to teraz do szkół pozatrudniać koleżanki i kolegów jako kadrę np. kolegę kierowcę,piekarza:) ale jaja tylko w ZST kompromitacja i brak szacunku zwłaszcza dla absolwentów inżynierów itp.
    szkoda słów (37.248.163...) 09-12-2017 11:36
    20.
          "Człowieka, który z pełnym zaangażowaniem, konsekwencją, a przede wszystkim efektywnie realizował największe miejskie inwestycje, jest też sygnałem, że warto ciężko pracować." a świnie latają Panie Zając kiedyś napisałem oficjalnego maila do Pana Chudzika z kilkoma zapytaniami i ten Pan nie wiedział o co chodzi, gdzie znajduje się ta ulica, co tam było zrealizowane nie wspominając o bublach i syfie wykonanym a inwestycja za kilka milionów:) no to ogarnia widzę manager ,że ho ho jak wy wszyscy w tym UM wie Pan co ogarniacie kawkę, ploteczki i publiczne pieniądze,podpisywać bez sensu swoim nazwiskiem każdy potrafi żenada i tyle.
    topisz się mer (46.169.70...) 09-12-2017 18:26
    21.
          Wg. mnie zrezygnowali, bo nie udało im się wybrać wykonawcę na remont basenu.
    Pływak (89.229.96...) 13-12-2017 17:37
    22.
          Mam nadzieję ,że w końcu remont basenu stanie się rzeczywistością . Tylko nowy prezes niech rozważy czy warto pakować tyle milionów w ten remont a tym samym dewastację niecki . Chciałbym nurkować dalej w tym basenie i móc skakać z trampoliny . Nowy projekt przewiduje wypłycanie basenu co podejrzewam że jest większą częścią tej inwestycji i wielką głupotą . Zostawcie nieckę w spokoju Dobudujcie część fitness i SPa . Uruchomcie mały basen i zjeżdżalnię i będzie super . A czas pomyśleć o faktycznym centrum rekreacyjnym o nazwie TERMY Stargardzkie .. Nikt na tym nie straci . Jeżeli miasto weźmie na taką inwestycję kredyt na 30 lat to myślę że się zwróci a my mieszkańcy nie będziemy obrażeni .
    Kriss (46.171.83...) 14-12-2017 08:37
    23.
          z pustego i salomon nie naleje a co dopiero zwykły prezes