rii.pl wiadomosci.rii.pl
 
Redakcja
|
Kontakt
|
Oferta
|
Zasady
 
Reklama
Ostatnie 5 wiadomości: 
  • Festyn strażacki (0)
  • Dni Stargardu - czas, start! (3)
  • Geodezja w powiecie się sypie (1)
  • Uwaga piesi w rejonie Szczecińskiej (2)
  • Jakie zmiany nastąpiły w szpitalu? (4)
  • Plac zabaw w Parku Panorama (5)
  • Tematy wcześniejsze
  • Zostań dawcą szpiku
  • Łącznie 1 000 000 zł
  • Awaria Systemu CEPiK! Aktualizacja
  • Starostwo problemu nie widzi
  • Ratował życie dziecka
  • Kościół Zielonoświatkowców w Panoramie
  • 400 osób już się zarejestrowało
  • Rozkopali i zostawili
  • Onkolog, ginekolog... ale nie pediatra
  • Kiedy koniec rewitalizacji?
  • To może budzić jakieś obawy
  • Krzesełko dla seniora
  • Test pogodowy
  • NIEpurpurowe Solarisy już są
  • Kontenerowy punkt pomocy
  • Remont kamienic i budowa naukowego centrum
  • Uczniowie zbierają głosy na BO
  • Miasto odstąpiło od remontu
  • Zamiast purpurowych - czerwone?!
  • Plac Wolności w przyszłości
  • Wydział Komunikacji na nowych zasadach
  • Jak będzie wyglądał Plac Wolności?
  • Głosowanie już od poniedziałku
  • Znamy zwycięski projekt
  • Kolejne dwa nowe ronda już wkrótce
  • Tajemniczy park
  • Wiadukt zamknięty
  • Rewitalizacja trwa
  • Szansa na rozładowanie kolejek
  • Miasto dofinansowało szpital
  • Majowe święto w blasku słońca
  • Obchody Trzeciego Maja w Stargardzie
  • Głosowanie na koncepcję pomnika
  • Propozycje pomnika patriotycznego
  • Nowa dyrektor o planach na MDK
  • Zamknięcie wiaduktu - po majówce czekają nas ogromne utrudnienia
  • Nazwiska autorów pozostaną utajnione
  • Minimalistyczne nasadzenia za 170 000 zł
  • Trwa weryfikacja 78 wniosków
  • XLI sesja Rady Miejskiej
  • Stargard oddał hołd zmarłemu kierowcy
    Tagi: Urban, dźwięk, Stargard
    Ilość wyświetleń: 4395

       

       Setki osób pojawiły się wczoraj na parkingu przy TESCO aby uczcić pamięć tragicznie zmarłego w Berlinie kierowcy ciężarówki. Przypomnijmy, że do zamachu w doszło 19 grudnia 2016 roku. Amis Amri, który wcześniej porwał polską ciężarówkę i zabił Łukasza Urbana, w pewnym momencie wjechał rozpędzonym tirem w jarmark bożonarodzeniowy w Berlinie. W wyniku zamachu zginęło 12 osób, zaś 50 zostało rannych.

       Warto dodać, że polski kierowca do końca próbował p
    rzeszkodzić zamachowcowi. Akcję "Minuta Dźwięku" zorganizowała grupa Stoja! Stargard oraz JBC.

    JF - 20.12.2017






    R
    e
    k
    l
    a
    m
    a
    1.
          Prawda jest taka ze sami pozwolilismy aby robactwo rozlewało sie na Europe.Kiedys był kadafi, husain trzymał te *** w garsci.....teraz robią co chcą, tylko wojna to ureguluje.
    AntyPis (5.60.108...) 20-12-2017 18:57
    2.
          Tak to się w głowie pie...li jak zamiast dzieci,rodziny ma się telefon i życie na fb i za żonę prawą rękę jeszcze bym zrozumiał dzieci, ale na filmiki widzę dorosłych "mężczyzn" żenada
    ale jaja (37.249.75...) 20-12-2017 19:03
    3.
          przestań to same dresy kibole naziści nikt normalny tam nie był a ten u góry to już wojny chce zgroza nacjonalizm to się leczy
    normalny (91.226.236...) 20-12-2017 22:15
    4.
          Zenada te Wasze wpisy
    Ja (83.23.251...) 20-12-2017 23:57
    5.
          Jakbys byl '' normalny'' to zamknalbys jape i nie skomentowal. Oddali hold chlopakowi, dzięki któremu nie zginęło wiecej ludzi. Tu merkelowa powinna hold oddawac razem z chlipakami, bo to przez nia to cale g sie stali!! Chlopaka nie ma, ale jest pamiec. Wiec jeden z drugim, won do roboty a nie siac zamet!!
    Cal (94.40.17...) 21-12-2017 06:43
    6.
          Chcecie znać POwody wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej obejrzyjcie sobie film na https://www.youtube.com/watch?v=lX4vZ-Y-K3U !!!!!!
    włodek (80.53.133...) 21-12-2017 08:29
    7.
          A gdzie była policja powinni rozgonić to towarzystwo przecież to nielegalne zgromadzenie .Peace
    My Polacy (94.254.128...) 21-12-2017 08:33
    8.
          "Oddali hold chlopakowi, dzięki któremu nie zginęło wiecej ludzi." Ciekawe... Tak pisano na początku. Później okazało się, że kierowca już nie żył jak doszło do zamachu. A Ty ciągle propagandę siejesz.
    xxl (83.17.236...) 21-12-2017 09:43
    9.
          post5, dobrze napisałeś"chlipaki" buahahahahahahhaha
    fas (79.186.195...) 21-12-2017 10:27
    10.
          aha, czyli według niektórych półgłówków mówienie prawdy jest nacjonalizmem i nazizmem? Ja pier$#@#ę, dokąd ta polityczna poprawność zmierza...
    i tyle (89.229.98...) 21-12-2017 16:40
    11.
          Potrąbili sobie i sie rozjechali:)))
    haha (178.235.42...) 21-12-2017 20:24
    12.
          a chciałeś dodać: porozjeżdali i powybuchali i się rozjechali? ***?
    i tyle (89.229.98...) 22-12-2017 03:38
    13.
          Żenada, spęd zrobiony na siłę... zabawianie się i promowanie wykorzystując czyjeś nieszczęście
    xxx (213.155.178...) 22-12-2017 09:25
    14.
          Czytając te wypowiedzi nie które głupolie, to powinni iść do lekarza aby sie leczyć. Człowiek który nie rozumie czyjejś tragedji, to jest człowiek nie normalny, ale ostrzegam, że dziś jest czyjas smierć, ale uważaj bo jutro może czekać Ciebie, jak będziesz jechał lub nawet jak będziesz szedł na chodniku, albo Cię szlak trafi lub zostaniesz kaleką, a ja takich znam cwaniaków, nie którzy gryzą ziemnie, a inni sa kalekami. Ja jestem kierowca od 1954r, przejechałem świat tam i spowrotem i widziałem wiele że niechce nikogo staszyć, ale wszystkich ostrzegam o różnych tragediach, ja w swoim żeciu zawsze byłem i jestem z Panem Bogiem, nigdy w życiu nie miałem zadnej przygody karnej czy wypadkowej,za kierownicą. chciaz lubiałem szybką jazdę, ale zawsze wioedziałem kiedy można przycisnąć pedał, chociaż kilka razy miałem bagnet w boku, ale zawsze jakoś przeżyłe, powiem w nawiasie miałem w swoim życiu dwa razy śmierc kliniczną, dziś jestem chory i mam symulator serca czyli rozrusznik ita,. A w czasie wojny przeszłem mękę i katorgi i obozy, część mojej rodziny zginała w Warszawie przez Szkopów, a Ojciec Śp. jako Oficer WP przeszedł cały front i był wielokrotnie b, ciężko ranny, był m.in w obozach śmierci na świecie i więziony przesz szkopów i kacapow, był na sybiże , na kamczacce, w kamieniołomach i w katyniu itd. Aby opisac czyjeś życie to braknie opisu książki. Kochani nie igrajcie z czyjąś śmiercią. Mój brat został zastrzelony WP na ulicy kiedy staną w obronie innego Oficera przec bandytę Milicyjnego, gdzie zostało zastrzenonych wiele ludzi w Elblągu w 1952r. Bandyta dostał KS, ale że miał Wója Ministra to dostał dozewocie, a z kolei 25 lat, a następnie 15 lat, a siedział 3 lata. I po wyjsciu z kicia zaraz obiął stanowisko Dyrektora zieleni. Takie były czasy Komuny, a ja za Solidarności za to że rozwoziłem ulotki Stargard Szczecin siedziałem półroku, a co przeszłem i co dostałe manto nikomu nie zycze. A dziś jeszcze komuchy podskakują i Polakom się wygrażają i żądają obalenie Polskiego Rządu, odpowiem nie doczekanie ich maże,zbiegiem czasu, Polska ich rozliczy, albo pójdą siedzic albo ich szlak trafi. Przepraszam za mocne słowa, ale za wiele w zciu przeszłem w czasie wojny byłem bardzo ciężko ranny byłem 80% z palony od bąb napalmu szkopow w Warszawie. Do dziś posiadam blizny na ciele i odczówam silne bóle, czy dzi ktoś spółczuje chyba nie tylko ten co przeszedł wojnę i meki i cierpienia.
    poszkodowany (94.254.139...) 22-12-2017 19:08
    15.
          Z miejsca Virtuti Militari,wypinaj pierś.
    coświem (81.190.34...) 22-12-2017 21:31
    16.
          poszkodowany (94.254.139...) 22-12-2017 19:08 nawet nie chce mi się czytać :)
    omg (46.169.27...) 22-12-2017 22:22
    17.
          poszkodowany to jakiś pajac pewnie jescze zapomniał dzieciak napisać że był wyklętym a za komuny to ja na obozy kolonie jezdziłem opiekę miałem zdrowotną za darmo znizki na kolej dobrą zdrową zywność a tacy steropiany i nieroby obalały fajny system nawet komunistyczny ale dla ludzi niebyło nazioli narkotyków
    ale jaja (91.226.236...) 24-12-2017 13:08
    18.
          Moze faktycznie to przezył? Coś innego chciałem napisać, dlaczego żyjący u nas niemcy czy "banderowcy" otrzymuja wojenne zasiłki? Tego nie moge pojąć?
    chihot historii (178.235.42...) 25-12-2017 19:25
    19.
          chlipaki, buahahahahahahahahaha może od razu płaczki