rii.pl wiadomosci.rii.pl
 
Redakcja
|
Kontakt
|
Oferta
|
Zasady
 
Reklama
Ostatnie 5 wiadomości: 
  • Zostań kierowcą w MPK (0)
  • Pomnik patriotyczny jednak inny (11)
  • Skarga na dyrektor MOPSu (4)
  • Aleją Żołnierza po angielsku (2)
  • Żużlówka w naprawie (2)
  • Młodzieżowy Ośrodek Sportowy zlikwidowany (6)
  • Tematy wcześniejsze
  • Nowa Komisja Mieszkaniowa
  • Rotacja na stanowiskach
  • Realny pomysł czy mrzonka?
  • WiewiórINKA odwiedzi nasze miasto
  • Remonty dróg
  • Droga żużlowa zamknięta
  • Co z drogami w powiecie?
  • Przysiądźmy na ulicznych ławeczkach
  • Wizytówka Stargardu
  • Kolejny projekt renowacji basenu
  • Minister o niepełnosprawności w Stargardzie
  • Była prezes nauczycielką pływania?
  • Uwaga utrudnienia na al. Żołnierza
  • Stargardzki szpital - temat rzeka
  • Uwaga kierowcy! Tunel nieprzejezdny
  • Absolutorium dla starosty, pensja taka sama
  • Prezydent z absolutorium i bez niższej pensji
  • Dofinansowanie dla ogrodów działkowych
  • Lipnik: przebudowa bez zamknięcia
  • Sukces Dnia Dawcy!
  • Działkę dostali od miasta
  • Darmowe kursy na prawo jazdy
  • Firma upadła, budowa stoi
  • Glorietta nadal na topie
  • Konferencja DKMS
  • Budżet Obywatelski - znamy wyniki
  • Festyn strażacki
  • Dni Stargardu - czas, start!
  • Geodezja w powiecie się sypie
  • Uwaga piesi w rejonie Szczecińskiej
  • Jakie zmiany nastąpiły w szpitalu?
  • Plac zabaw w Parku Panorama
  • Zostań dawcą szpiku
  • Łącznie 1 000 000 zł
  • Awaria Systemu CEPiK! Aktualizacja
  • Starostwo problemu nie widzi
  • Ratował życie dziecka
  • Kościół Zielonoświatkowców w Panoramie
  • 400 osób już się zarejestrowało
  • Rozkopali i zostawili
  • Historyczny budżet uchwalony
    Tagi: budżet, Stargard
    Ilość wyświetleń: 2106

       

       Jednym z najważniejszych punktów podczas ostatniej sesji Rady Miejskiej było uchwalenie budżetu na rok 2018. Jest to historyczny budżet, ponieważ po raz pierwszy kwota wydatków i dochodów przekroczyła 300 milionów złotych. Zapraszamy do obejrzenia dyskusji oraz głosowania nad projektem uchwały.
     

    JF - 29.12.2017






    R
    e
    k
    l
    a
    m
    a
    1.
          Zbliżają się wybory więc raz na 4 lata muszą się wziąść do roboty.
    panika (188.146.65...) 29-12-2017 16:59
    2.
          Co ty klepiesz, weź się zastanów i zobacz jak zmienia się STARGARD
    STARGARDZIANIN (81.190.36...) 29-12-2017 18:27
    3.
          Wystarczy wyjechać i porównać w jakim tempie i zakresie zmieniają się inne miasta, w Stargardzie o zrównoważonym rozwoju możemy sobie tylko pomarzyć.
    mieszkanka (188.146.65...) 29-12-2017 19:12
    4.
          Historyczny? Chyba Histeryczny!!! Przed wyborami wypada coś rzucić ciemnemu ludowi. Basen i amfiteatr. A dlaczego nie książnica?
    Zuza (94.254.128...) 30-12-2017 09:28
    5.
          Ciemny lud kupi???
    Zuza (94.254.128...) 30-12-2017 09:29
    6.
          Jak na razie: 1. Książnica-niby wygrała ale brak kasy; 2. Basen - trzy przetargi i nic, zobaczymy jak będzie w kwietniu; 3.Kolegiata- brak dofinansowania i żadnych wieści co dalej; 4.Amfiteatr- brak dofinansowania w trakcie procesu odwoławczego: 5.Trasa Muzealna- czekamy co będzie; 6. Inwestycja STBS na Chrobrego- rozpoczęcie w 2018r firmy dały za dużą cenę, zobaczymy co dalej; 7.Brama Pyrzycka- czekamy co będzie; 8.Wypadnięcie dworca kolejowego z planu remontów do 2022- brak działań miasta w tym zakresie zobaczymy co będzie. Tyle na szybko. Do postu nr 2 zobacz jak zmieniają się inne miasta wielkości Stargardu nawet ograniczając się tylko do Zachodniopomorskiego. Czasami mam wrażenie że stoimy w miejscu a przynajmniej staliśmy od czasu 3 kadencji jakże wielbionego przez niektóre kręgi zmarłego pana P.
    A (178.235.40...) 30-12-2017 09:48
    7.
          a co tak łapki złożone jak do Ojcze Nasz
    zielone (188.146.162...) 30-12-2017 10:08
    8.
          A (178.235.40...) 30-12-2017 09:48 dokładnie ale wytłumacz to ciemnocie co na nich głosują
    sekwana (31.1.125...) 30-12-2017 13:40
    9.
          hahahahahah tym co się nie podoba niech jadą do innych miast co to niby lepiej się rozwijają, garstka malkontentów buahahahah dokładnie 10% hahehhuhuehuheueh
    Maximo (83.11.239...) 30-12-2017 17:44
    10.
          Mieszkańcy nie muszą nigdzie jechać, wystarczy zamienić przyśniętą ekipę Zająca na fachowców.
    Dominika i Jola (188.146.65...) 30-12-2017 19:18
    11.
          Chłopaki sie sprężają, a potem 4 lata wakacji będzie:)))
    ciemny lud (178.235.42...) 31-12-2017 01:08
    12.
          Do 9. pPZ nie mógł przegrać z z takimi kontrkandydatami. Wystarczyło obejrzeć debatę. Przecież Rogowski 2 zdań nie mógł sklecić bez tabletu,zero znajomości tematyki miejskiej. A Ławrynowicz w mojej opinii była na jakiś proszkach i zachowywała się co najmniej dziwnie. Ale teraz nie będzie wyborów na dokończenie kadencji tylko na całą pełną. Zobaczymy jakie będą wyniki. Bo to że rozdaliście trochę stanowisk (np SY i ten drugi dyrektor szkoły nie pamiętam nazwiska )to nie znaczy że wygracie.
    A (178.235.40...) 31-12-2017 14:51
    13.
          Najważniejszym budżetem w tym mieście jest wycinka drzew i zwężanie ulic budowa autostrad rowerowych,którymi przejeżdża 10 rowerów na dobę patrz Al.,Żołnierza 2018r.,plan zgospodarowania przestrzennego patrz bunkry naprzeciw MCD na Szczecińskiej no i jeszcze postawienie wielkiej kupy w centrum.
    obiektywny (81.190.38...) 31-12-2017 17:40
    14.
          Spokojnie. Zdzisiek już wszystko dawno poustawiał. Wybory w 2018 r. będą tylko formalnością.
    Władimir (88.156.154...) 31-12-2017 18:21
    15.
          A kto to jest ten cały Zdzisiek?
    mieszkanka (188.146.65...) 31-12-2017 18:55
    16.
          szara eminencja:)))
    Adrian (178.235.42...) 31-12-2017 20:30
    17.
          Ad 14, 16) To, że prezydent Zając nie ma własnej wizji rozwoju Stargardu i nie radzi sobie z zarządzaniem – to bardzo źle. Ale jeżeli prawdą jest, że w Stargardzie wszystko ustawia jakaś „szara eminencja” – to już prawdziwa katastrofa.
    Freizeit (95.160.155...) 31-12-2017 21:13
    18.
          Przecież każdy wie, że prawdziwym prezydentem jest Kim Dzong Rygl, szarak to zwykła pacynka, stargardzki Adrian. Zaczynają w urzędzie się wkurzać, bo żadne przetargi nie przechodzą, a brak rozstrzygniętego przetargu to brak kopert, a brak kopert to słabsze wczasy...
    vonTusk (89.228.245...) 01-01-2018 09:07
    19.
          i dobrze że nie ma kopert , jest przejrzystosc i wszystko zgodnie z prawem!!
    Hania (79.186.215...) 02-01-2018 11:22
    20.
          Panie Zając, ale tyle milionów na patologie i alkoholików to gruba przesada nie lepiej na małe dzieci,starych schorowanych seniorów którzy przepracowali prawie całe życie a teraz w samotności wegetują ja wiem kto co i jak w MOPS, ale przesadzacie i to grubo wiem ,że to nie Pana pieniądze i można w łatwy sposób je wydawać, ale nie na menelstwo jak jest Pan taki rozrzutny to proszę ze swojej "kombinowanej"(jak widać po zeznaniach)wypłaty ich sponsorować.Zadziwiają mnie radni którzy to przyklepali czy któryś z nich analizował i zapytał,sprawdził na co idą grube miliony czy tylko odklepać do domu i czekamy na 2,5 tyś na koncie.
    farsa MR.RABIT (46.77.176...) 02-01-2018 15:06
    21.
          Oczywiście że w Stargardzie przydałby się ZOL taki jak w Pyrzycach bo seniorów schorowanych coraz więcej a rodzina musi pracować.Stoi na Warszawskiej budynek pusty i niszczeje.Szpital natomiast ma już więcej pracowników administracji niż pielęgniarek bo te masowo emigrują do innych placówek i na emerytury.Są nawet są trzy sekretarki ciekawe do czego,tak to wygląda oddłużanie szpitala.
    obiektywny (81.190.38...) 02-01-2018 17:20
    22.
          obiektywny (81.190.38...) 02-01-2018 17:20 to na warszawskiej chyba już sprzedane a co do sztucznych etatów to starostwo bije na głowę wszystkie urzędy 3 Panie od parzenia kawy itp.ale się rozwija Stargard(chyba ośmiornica ZST)
    rodzinna sitwa (37.7.182...) 03-01-2018 09:43
    23.
          Kiedys nie było starostwa i funkcjonowal szpital i powiat, a teraz narobili urzednikow i czy jest lepeij? widać po szpitalu:) Mowił 1 polityk, zeby zlikwidowac starostwa - ile oszczednosci by bylo:)))
    sagi rodzinne (178.235.42...) 03-01-2018 10:38
    Przed dodaniem opinii konieczne jest zapoznanie się z regulaminem
    Autor: 
    Hasło: