rii.pl wiadomosci.rii.pl
 
Redakcja
|
Kontakt
|
Oferta
|
Zasady
 
Reklama
reklama
Ostatnie 5 wiadomości: 
  • 30 km/h w centrum? (17)
  • Rafał Zając kandydatem na prezydenta (57)
  • Zdemolowali samochód niepełnosprawnego (5)
  • Zmiana sygnalizacji na Szczecińskiej (3)
  • Nowe rondo w mieście (15)
  • Bezdomniaki proszą o gryzaki (0)
  • Tematy wcześniejsze
  • Utrudnienia na żużlówce
  • Dawny Dom Dziecka - kolejne podejście
  • Szlabany na wjeździe do Ekopunktu
  • Kolejne utrudnienia!
  • Godzina W
  • Film o Stargardzie pełen uroku
  • Rządowe pieniądze na rozbudowę Al. Żołnierza
  • Żużlówka otwarta już w sobotę
  • Nadzwyczajna sesja Rady Powiatu
  • Zostań kierowcą w MPK
  • Pomnik patriotyczny jednak inny
  • Skarga na dyrektor MOPSu
  • Aleją Żołnierza po angielsku
  • Żużlówka w naprawie
  • Młodzieżowy Ośrodek Sportowy zlikwidowany
  • Nowa Komisja Mieszkaniowa
  • Rotacja na stanowiskach
  • Realny pomysł czy mrzonka?
  • WiewiórINKA odwiedzi nasze miasto
  • Remonty dróg
  • Droga żużlowa zamknięta
  • Co z drogami w powiecie?
  • Przysiądźmy na ulicznych ławeczkach
  • Wizytówka Stargardu
  • Kolejny projekt renowacji basenu
  • Minister o niepełnosprawności w Stargardzie
  • Była prezes nauczycielką pływania?
  • Uwaga utrudnienia na al. Żołnierza
  • Stargardzki szpital - temat rzeka
  • Uwaga kierowcy! Tunel nieprzejezdny
  • Absolutorium dla starosty, pensja taka sama
  • Prezydent z absolutorium i bez niższej pensji
  • Dofinansowanie dla ogrodów działkowych
  • Lipnik: przebudowa bez zamknięcia
  • Sukces Dnia Dawcy!
  • Działkę dostali od miasta
  • Darmowe kursy na prawo jazdy
  • Firma upadła, budowa stoi
  • Glorietta nadal na topie
  • Konferencja DKMS
  • Zamknięcie wiaduktu - po majówce czekają nas ogromne utrudnienia
    Tagi: wiadukt, rondo, Stargard
    Ilość wyświetleń: 8222

       

       Już 7 maja zamknięty zostanie wiadukt łączący ulice Szczecińską z Wyszyńskiego. Zamknięcie ma związek z budową nowego ronda.  Taka sytuacja spowoduje poważne zmiany w organizacji ruchu w mieście. I temu właśnie poświęcony jest „Specjalny Dodatek Drogowy”.

       Ośmiostronicowy dodatek „Stargardzkiego Informatora Samorządowego” trafia od dziś do skrzynek wszystkich mieszkańców. – Ten dodatek specjalny jest bardzo ważny dla mieszkańców i dlatego ukazuje się już teraz, aby każdy mógł się przygotować do tego trudnego czasu na drogach. Pewne jest jednak, że te zmiany podniosą standardy poruszania się i jazdy w mieście. Będzie dużo, dużo lepiej – tłumaczy Zdzisław Rygiel, sekretarz miasta i redaktor naczelny „SIS”.

        W numerze znalazła się mapa obejmująca objazdy, dodatkowe sygnalizatory świetlne i znaki drogowe. Ponadto są opisy sugerowanych objazdów i terminy ich obowiązywania. Jest też wywiad z prezydentem Rafałem Zającem o prowadzonych inwestycjach drogowych w mieście. Jest także mapa z nowymi, tymczasowymi trasami autobusowymi wraz z opisami szesnastu linii, na które mają bezpośredni wpływ prace drogowe wykonywane w mieście.     

    na podst. stargard.pl - 26.04.2018






    R
    e
    k
    l
    a
    m
    a
    1.
          brawo Panie Zdzisławie , będzie porządek w końcu i ładne nowe miasto
    kalamity Fon (83.11.179...) 26-04-2018 10:09
    2.
          Proponuje ustawić czytelne tablice na wjeździe do miasta dla przyjezdnych, bo będą się kręcić w kółko a my denerwować. Wystarczy, że utknie gdzieś ciężarówka i Armagedon.
    Driver (89.229.104...) 26-04-2018 10:42
    3.
          Ad 1) Panie Zdzisławie to schizofrenia jak się samego siebie chwali na forum.
    buaha (188.146.135...) 26-04-2018 10:49
    4.
          i po po kiego PKP go remontowała? ehhhh Polska...
    prawy (81.190.36...) 26-04-2018 12:01
    5.
          Nad pracami budowlanymi i organizacją ruchu w mieście "czuwa" nowa Inżynier Miasta - germanistka z wykształcenia ! To tak jakby MZK zatrudniło przedszkolaków jako kierowców autobusów. Strach się bać...
    Freizeit (178.235.183...) 26-04-2018 12:12
    6.
          Do kiedy zamknięcie?
    Zst (37.47.14...) 26-04-2018 12:28
    7.
          Będzie Nowy Jork
    Pisda (157.25.152...) 26-04-2018 14:17
    8.
          Do 6 - Zamknięcie na 4 miesiące ze zmianami stron a końcowo podczas układania nawierzchni całość na kilka dni. Do 4 - Wiadukt był poddany odświeżeniu. Docelowo wszystkie 4 wiadukty mają być remontowane w trakcie remontu linii kolejowej Szczecin - Poznań z końcem prac w 2020 r.
    a (91.231.93...) 26-04-2018 15:21
    9.
          Wszystko byłoby pięknie , gdyby nie to ,że wszystkie te inwestycje drogowe są realizowane w jednym roku , konkretnie wyborczym.Tak duże inwestycje i związane z nimi utrudnienia zaplanowane na ten sam okres mogą w wyborcach wywołać odwrotny skutek od oczekiwanego.Ludzie wściekli z tego powodu mogą nie docenić tego w wyborach
    kierowca (81.190.33...) 26-04-2018 20:30
    10.
          A co z przejściem czytaj dworskiej dla świętych krów na Wyszyńskiego do k...y nędzy
    Obiektywny (94.254.128...) 26-04-2018 23:13
    11.
          Dlaczego głosu nie zabiera naczelny jinżinier miasta gwieżdzistego pani od historii tylko jakiś sekretarzyna na ten temat,czyżby była na zwolnieniu.
    obiektywny (89.229.98...) 27-04-2018 00:41
    12.
          Przestancie sie mazac mazgaje robia xle nie robia zle debilizm ludzki
    Wojtek (31.0.34...) 27-04-2018 06:53
    13.
          Ad. 11 :) Dlaczego sekretarzyna i pismak urzędowej gazetki poci się nad tematem dróg? Dlaczego Naczelna Inżynier Miasta milczy? Dlaczego nie była na sesji rady miasta i nie zabrała głosu w sprawie komunikacji w mieście? Bo pani germanistka, mianowana na to stanowisko bez konkursu przez kolegę Zająca, nie ma pojęcia o budownictwie i drogach, a o skrzyżowaniach wie tylko tyle, że mogą mieć kształt kółka albo krzyżyka. Marny pan - marny kram.
    Freizeit (178.235.183...) 27-04-2018 08:57
    14.
          kierowca (81.190.33...) 26-04-2018 20:30 dokładnie jak piszesz na hura w roku wyborczym robią wszystko jak za Pajora ,ale świadczy to tylko o tym ,ze w tym mieście mieszka ciemnota co na nich głosuje i tyle.
    antyrutyna (94.254.138...) 27-04-2018 12:39
    15.
          Czy są przewidziane jakieś zmiany w rozkładach autobusów?
    mistrz zen (89.229.102...) 27-04-2018 16:38
    16.
          Przewidziałam to, że na oszołomów więcej nie zagłosuje, sparaliżować miasto potrafi tylko kołomyja *** i polnych ***.
    hahaha (37.47.169...) 28-04-2018 23:50
    17.
          Ale za to po wyborach zapadną w letarg taki plus.Tyle inwestycji na raz i światła np.starówka które zatrzymują samochody duchy,to samo na os.pyrzyckim czerwone ma auto i pieszy pieszy czeka w nieskończoność na zmianę i finał taki ,że przez starówkę jedziesz 20 minut, dlaczego nie ma rond na ul.chrobrego?
    :) (31.0.81...) 29-04-2018 08:46
    18.
          To że cos w Stargardzie będzie się działo to bardzo dobrze, bo najwyższy czas aby ten Stargard zmienić, bo Stargard to syf i mogiła, potrzeba pinie zrobić ogłoszenia w mediach i na słupach ogłoszeniowych opisać jak kierowcy mają ojechać do pracy i na Dworzec PKP, a nie mówiąć o ludziach obcych, będą korki trzeba ustawić Policjantów aby pomagału rozwalić korki bo wyjdzie tak ja rondo Magdonaldas, a właśnie co będzi z rondem Magdonalda przecież za te wykonanie tego ronda ktoś powinien siedzić, bo to rondo wykonane tylko dla potrzeb Magdonalda, a ponadto Magdonald jest wybudowany nie zgodnie z przepisami w Magistracie co innego istnieje i miała być inna zabudowa, widocznie ktoś wzioł w łape, Ponadto Uwaga w Stargardzie jest zmowa Cepeniarzy paliwo jest drogir a w Szczecinie i w innych miastach paliwo jest tańsze/
    obserwator (94.254.137...) 29-04-2018 11:53
    19.
          obserwator (94.254.137...) 29-04-2018 11:53 radni zamiast na sesji kubusia pić i przytakiwać powinni pisma do NIKu itp. pisac ale to sitwa i tchórze
    też to widzę (94.254.141...) 29-04-2018 19:15
    20.
          Zając nadaje się tylko na zastępcę, wystartuje w bieganiu, pobajeruje seniorów.. Ale rządzić nie potrafi, wszystko mu się wymyka: tymczasowe rondo za 170 tysięcy, basen - porażka, ta nowa inżynier- brak słów, amfiteatr - też nic nie wyszło. Teraz chce nadrobić największym korkiem w mieście..
    wtopa (80.55.8...) 29-04-2018 19:39
    21.
          No teraz do wyborów bedzie sie pokazywał wszedzie:))
    ciemny lud (178.235.181...) 29-04-2018 22:54
    22.
          ciągle ci sami narzekacze, nic już nie zmienicie
    sawa (83.11.154...) 30-04-2018 08:49
    23.
          Czy w związku z poniedziałkowym zamknięciem wiaduktu i spodziewanym paraliżem komunikacyjnym miasta prezydent Stargardu zorganizował już prewencyjne spotkanie Miejskiego Sztabu Kryzysowego? Chodzi np. o procedury dojazdu karetki ze szpitala do nagłych wypadków w zachodniej części miasta? W godzinach szczytu będzie problem z dotarciem pomocy na czas. Czy zaplanowano na ten okres gotowy do reakcji i odpowiednio wyposażony zespół ratowniczy po zachodniej części torów kolejowych?
    Freizeit (178.235.183...) 03-05-2018 18:30
    Przed dodaniem opinii konieczne jest zapoznanie się z regulaminem
    Autor: 
    Hasło: