rii.pl wiadomosci.rii.pl
 
Redakcja
|
Kontakt
|
Oferta
|
Zasady
 
Reklama
Ostatnie 5 wiadomości: 
  • Rafał Zając kandydatem na prezydenta (27)
  • Zdemolowali samochód niepełnosprawnego (5)
  • Zmiana sygnalizacji na Szczecińskiej (3)
  • Nowe rondo w mieście (14)
  • Bezdomniaki proszą o gryzaki (0)
  • Utrudnienia na żużlówce (0)
  • Tematy wcześniejsze
  • Dawny Dom Dziecka - kolejne podejście
  • Szlabany na wjeździe do Ekopunktu
  • Kolejne utrudnienia!
  • Godzina W
  • Film o Stargardzie pełen uroku
  • Rządowe pieniądze na rozbudowę Al. Żołnierza
  • Żużlówka otwarta już w sobotę
  • Nadzwyczajna sesja Rady Powiatu
  • Zostań kierowcą w MPK
  • Pomnik patriotyczny jednak inny
  • Skarga na dyrektor MOPSu
  • Aleją Żołnierza po angielsku
  • Żużlówka w naprawie
  • Młodzieżowy Ośrodek Sportowy zlikwidowany
  • Nowa Komisja Mieszkaniowa
  • Rotacja na stanowiskach
  • Realny pomysł czy mrzonka?
  • WiewiórINKA odwiedzi nasze miasto
  • Remonty dróg
  • Droga żużlowa zamknięta
  • Co z drogami w powiecie?
  • Przysiądźmy na ulicznych ławeczkach
  • Wizytówka Stargardu
  • Kolejny projekt renowacji basenu
  • Minister o niepełnosprawności w Stargardzie
  • Była prezes nauczycielką pływania?
  • Uwaga utrudnienia na al. Żołnierza
  • Stargardzki szpital - temat rzeka
  • Uwaga kierowcy! Tunel nieprzejezdny
  • Absolutorium dla starosty, pensja taka sama
  • Prezydent z absolutorium i bez niższej pensji
  • Dofinansowanie dla ogrodów działkowych
  • Lipnik: przebudowa bez zamknięcia
  • Sukces Dnia Dawcy!
  • Działkę dostali od miasta
  • Darmowe kursy na prawo jazdy
  • Firma upadła, budowa stoi
  • Glorietta nadal na topie
  • Konferencja DKMS
  • Budżet Obywatelski - znamy wyniki
  • Zamiast purpurowych - czerwone?!
    Tagi: autobusy, Stargard
    Ilość wyświetleń: 2415

       

       Miały być purpurowe a przyjechały czerwone - mowa o nowych autobusach komunikacji miejskiej, które wybrali mieszkańcy podczas specjalnie zorganizowanego plebiscytu. 

       
     Głosowanie odbywało się w grudniu zeszłego roku. Po zliczeniu wszystkich głosów najwięcej zebrał kolor purpurowy - 477. I to właśnie w takich barwach na ulicach Stargardu mieliśmy zobaczyć nowe Solarisy. Jak się okazało MPK miało swoją wizję i autobusy przyjechały czerwone.

      Warto dodać, że to jeden z największych zakupów inwestycyjnych Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacji. Dzięki 16 nowym autobusom flota miejska zostanie znacząco odmłodzona i zmodernizowana. 

    fot. Stoją! Stargard

    JF - 18.05.2018






    R
    e
    k
    l
    a
    m
    a
    1.
          Znowu nas oszukali, po co było te całe głosowanie na wybór koloru autobusu????
    dymani (178.235.181...) 18-05-2018 13:47
    2.
          Ręce opadają jak się czyta takie newsy. Co to znaczy że MPK miało swoją wizję ? Mieszkańcy wybrali kolor autobusów. Te co przyszły są niezgodne z zamówieniem i powinny zostać zwrócone.
    Mieszkaniec (89.229.101...) 18-05-2018 14:44
    3.
          A może mieszkańcy Stargardu na jesień też będą mieli swoją wizję i zagłosują przeciwko obecnej władzy, która jak widać robi sobie kpiny...
    dymano (195.116.23...) 18-05-2018 15:00
    4.
          kolor czerwony mają wozy straży pożarnej, to jest odcień purpury. wygooglujcie sobie purpurowy i czerwony w googuś grafika.
    abcde (83.8.108...) 18-05-2018 16:16
    5.
          Wizja mogła być inna, ale powinni przynajmniej po zamówieniu poinformować opinię publiczną dlaczego tak a nie inaczej. Jak włodarze chcą utrzymać zainteresowanie społeczeństwa udziałem w następnych głosowaniach? Jeszcze niech te czerwone okleją wokół tymi wstrętnymi reklamami i wogóle będzie pięknie - równie dobrze mogli wziąć białe i nikogo nie pytać o zdanie. A dla tych co widzieli autobusy w drodze i się zastanawiają co to za tablice, to wyjaśnienie poniżej - oj Polska, dziwny to kraj... http://info-car.pl/infocar/artykuly/solaris-testuje-autobusy-na-obcych-tablicach.html
    TJ (195.116.25...) 18-05-2018 16:17
    6.
          Z tym kolorem opieram sie o to co napisali, ale jak tak patrzę na zdjęcie, to takiej konkretnej czerwieni one nie przypominają. Różnią się w prawdzie od tej purpury, która była prezentowana w głosowaniu, ale... no cóż zobaczymy na żywo.
    TJ (195.116.25...) 18-05-2018 16:19
    7.
          Urzędnicy zawsze marudzą, że ludzie są mało aktywni i nie biorą udziału w głosowaniach. Czy się zagłosuje czy nie, i tak zrobią po swojemu, więc maruderzy z Czarnieckiego następnym razem niech nie narzekają na frekwencję.
    pink (188.146.170...) 18-05-2018 16:59
    8.
          Czerwony czy purpurowy nie widzę różnicy.
    Daltonista (94.254.131...) 18-05-2018 17:23
    9.
          Skoro nie ma różnicy to po co było to głosowanie?...
    pink (188.146.170...) 18-05-2018 18:01
    10.
          Po wrzuceniu na tłumacza goodle tekstu "Jak się okazało MPK miało swoją wizję i autobusy przyjechały czerwone" to tłumaczy to na "Znowu daliśmy d.py, ale się nie przyznajemy".
    Freizeit (178.235.183...) 18-05-2018 18:17
    11.
          Ten co zmienł decyzję zmiany koloru Autobusu, proponuję aby obciązyć kosztami tego co taką decyzję podjął. Nie długo Mieszkaniec Stargardu nic nie będzie miał co do gadania, bo Władza to jasnie pan jest Carem i Mikołajem, a może nawet chce być Bogiem, to jest właśnie Cud, ale jaja.
    mieszakaniec Stargardu (94.254.142...) 18-05-2018 19:52
    12.
          Cyrk, po co te referendum-głosowanie nad wyborem koloru.? Robia co chca, byle do wyborów na jesien.
    anty (178.235.181...) 18-05-2018 20:08
    13.
          Na poglądowych zdjęciach był kolor metaliczny a kupili akrylówki :) a różnice podzielili na premie a co :) kto im coś zrobi i tak znowu na nich zagłosujecie i tak w kółko chyba czas się przyzwyczaić
    nudne to już jest (46.215.178...) 18-05-2018 21:17
    14.
          Gdzie jest kriokomora z poprzedniego budżetu obywatelskiego ? Już powinna być zainstalowana, a nic nie słychać w tym temacie!
    skowronek (178.235.177...) 18-05-2018 22:06
    15.
          Co tam kolory...Kto jeszcze pamięta o jakimś głupim plebiscycie? Najważniejsze że kasa sie zgadza. http://bip.um.stargard.pl/strony/omajat2017/dinst/gumula.pdf
    qwerty (88.156.154...) 18-05-2018 22:39
    16.
          Zając bardzo pracuje nad tym, by zostać najkrócej rządzącym prezydentem Stargardu, co decyzja to afera, korupcja lub przekręt...
    vonTusk (81.190.36...) 19-05-2018 09:37
    17.
          ... lub niegospodarność i rozrzutność.
    Krzysiek (188.146.170...) 19-05-2018 10:58
    18.
          Tylko pedał mógł wybrać kolor różowy...
    Matharu (157.25.152...) 19-05-2018 16:34
    19.
          Czas zatrudnić w MPK Ukraińców bo w tym cyrku niedługo nikt nie będzie chciał pracować.
    obiektyw (188.146.192...) 19-05-2018 22:55
    20.
          Słyszeliście w radiu o nowym prezesie szpitala w Goleniowie, z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży medycznej. Można zatrudnić fachowca? Można! A nie jak u nas wszędzie tylko Krzyśki, Ryśki, Zdziśki ze Stargard XXI, bez odpowiedniego wykształcenia. Potem trzeba 1,5 miliona dorzucać na szpital, bo się koledze nie domyka budżet.
    Edward (188.146.170...) 20-05-2018 10:05
    21.
          qwerty a zauwazyles ze odkad jest mpk to jest 175tys zl a jak bylo mzk to bylo rocznie 120tys zl heee???
    sadasdasds (94.254.136...) 20-05-2018 12:13
    22.
          Ad. 19 Żebyś wiedział teraz odeszło kolejnych 3 kierowców ;) U prezesia kasa się zgadza Ale o tym że ludzi brakuje głównie kierowców to nikt już nie mówi ;) autobusy będą nowe pytanie kto nimi będzie jeździł po mieście? Bo za te 2tys to pan G. chętnych nie znajdzie
    KrzywyRys (37.47.150...) 20-05-2018 20:39
    23.
          ad.22 poważnie 3 teraz odeszło???? o kurde to grubo... jeszcze nie tak dawno każdy kierowca chciał tam pracować.... a dostać się było bardzo ciężko!
    gggggg (94.254.139...) 20-05-2018 22:49
    24.
          Niby kolor nic nie zmieni, ale z drugiej strony to po co to całe głosowanie skoro i tak ludzi głosy się nie liczą. Tak sobie myślę czerwone czy żółte to jak wszędzie to na pewno lakier tańszy niż purpurowy :)
    stargardzianka (91.226.236...) 21-05-2018 09:20
    25.
          Róbta co chceta, ja zmykam z tego grajdoka:)))
    siema (178.235.181...) 21-05-2018 15:30
    26.
          ad.23 Pan prezes mysli że szkłem d..e podetrze,ale chyba sobie.
    obiektyw (188.146.227...) 21-05-2018 23:18
    27.
          siema post 25 - zmykaj byle szybciej bo ciągle tylko zapowiadasz a jeszcze tu siedzisz, ty nigdzie nie znikniesz bo nie miałbyś co komentować chłopie....
    Haha (83.11.61...) 22-05-2018 09:04
    28.
          Tak tylko tutaj w miescie mozna komentowac, bo jest tyle spraw do naprawy że głowa boli.
    hihi (178.235.181...) 22-05-2018 16:16
    29.
          freizeit uspokój się już.....
    K>L (83.11.83...) 25-05-2018 08:37
    30.
          Ad 29) Weź się do roboty i obsługi petentów. Dzisiaj ostatni dzień głosowania do BO, więc chyba masz co robić.
    Freizeit (178.235.183...) 25-05-2018 10:23
    31.
          A u nas w klasie wszystkim dziewczynom podobają się nowe autobusy. Piękny kolor i wysoki komfort jazdy!
    Aga (89.228.247...) 31-05-2018 08:57
    Przed dodaniem opinii konieczne jest zapoznanie się z regulaminem
    Autor: 
    Hasło: