rii.pl wiadomosci.rii.pl
 
Redakcja
|
Kontakt
|
Oferta
|
Zasady
 
Reklama
Ostatnie 5 wiadomości: 
  • Otwarcie centrum im. Sławomira Pajora (18)
  • Wizyty wstrzymane do odwołania (0)
  • Syreny i transmisja (12)
  • Roman Janił złożył rezygnację (10)
  • Placówki odwołują imprezy (6)
  • Druga rocznica śmierci prezydenta (9)
  • Tematy wcześniejsze
  • Nie odnotowano przypadków odry
  • Stargard łączy się z Gdańskiem w żalu
  • Najtaniej na stacji MPK
  • Stargard dla Owsiaka
  • Wiśniewska we władzach Konwentu Powiatów
  • Hanek i Szymonów rodzi się najwięcej
  • Ważne spotkanie dla przedsiębiorców
  • Rekord na WOŚP
  • Kolejna ciężarówka utknęła
  • Centrum Caritas zajmie się interwencją
  • Park Waimea rośnie w PPNT
  • Dwa jelenie na ulicach Stargardu (wideo)
  • Zmiana po 27 latach
  • Program Działań na Rzecz Niepełnosprawnych
  • Czas odbioru choinek
  • Wielka inwestycja parkingowa przy ul. Barnima
  • Bez fajerwerków w Stargardzie
  • Druga nitka obwodnicy Kobylanki
  • Dwa nowe ronda w Stargardzie
  • Sylwester na Placu Wolności
  • Zachwycające stargardzkie planty
  • Nowe przystanki w Stargardzie
  • Nowe kadry i energia młodości
  • Koniec użytkowania wieczystego
  • Stargard na ustach całej Polski
  • Wpadka Starostwa - to nie koniec kłopotów
  • Inwestycja parkingowa przy ul. Barnima
  • Rada Powiatu uchwaliła budżet
  • Minuta dźwięku dla Łukasza Urbana
  • Tłum mieszkańców po kalendarze
  • Budżet na 2019 uchwalony
  • Kartą zapłacimy za bilet
  • Starostwo powinno się wstydzić!
  • Gumowy zapach na Chopina
  • Zaprojektują nową sygnalizację przed wiaduktem
  • Przebudowa w przyszłym roku?
  • Protest pracowników sądu
  • Miasto rozdaje kalendarze
  • STAR-KOMP uzdrowi ziemię
  • Pomoc pogorzelcom - trwa zbiórka
  • Kościół Zielonoświatkowców w Panoramie
    Tagi: Kościół Zielonoświątkowców. Park Panorama, Stargard
    Ilość wyświetleń: 1833

       

       W Parku Panorama powstaje Kościół Zielonoświątkowców. Prace już się rozpoczęły, prawdopodobnie budynek zostanie oddany do użytku jeszcze w tym roku. Od finansowych możliwości Zielonoświątkowców zależy, kiedy przeniosą tam swoją siedzibę. Obecnie miejscem spotkań jest kamienica przy ulicy Robotniczej w Stargardzie. Społeczność Zielonoświątkowców w Stargardzie liczy 70 osób. 



     

     
       Ruch zielonoświątkowy to nurt chrześcijaństwa wyrosły i zakorzeniony w ewangelikalnym protestantyzmie, charakteryzujący się wyjątkowym naciskiem na znaczenie darów Ducha Świętego, w tym prorokowania i uzdrawiania chorych. Wyznawcy pentekostalizmu są nazywani w Polsce zielonoświątkowcami z uwagi na najważniejsze dla nich wydarzenie – Zesłanie Ducha Świętego jako początek Kościoła, które w Biblii określane jest jako Zielone Święta. Nabożeństwa zielonoświątkowe charakteryzują żarliwe modlitwy, głośne śpiewy i muzyka, a czasem także spontaniczny taniec.

    MM - 07.06.2018






    R
    e
    k
    l
    a
    m
    a
    1.
          kto pozwolił na takie niszczenie parku??????!!!!!!!
    kk (212.160.172...) 07-06-2018 13:05
    2.
          budują sie na swojej działce i prawo im na to pozwala wiec co paszczysz?
    Hanka (83.11.88...) 07-06-2018 14:24
    3.
          to jehowi czy jeszcze inni wywrotowcy?:)
    alleluja (46.227.240...) 07-06-2018 15:00
    4.
          Kto im sprzedał część parku ? Park ma spełniać inną rolę.
    Mieszkaniec (89.229.101...) 07-06-2018 15:13
    5.
          Każdy ma prawo do własnej religii
    y (83.11.238...) 07-06-2018 17:46
    6.
          Dobrze, że budują. To grupa żarliwych i prawych chrześcijan. Zasługują na przyzwoite miejsce do modlitwy. Tylko kołtuneria może podważać sens takiej budowy. Niech Wam Bóg błogosławi!
    Przyjaciel (178.235.182...) 07-06-2018 21:34
    7.
          Każdy ma prawo do własnej religii, ale religia nie ma prawa zawłaszczać terenu parku budując w nim kościół.
    Mieszkaniec (89.229.101...) 07-06-2018 21:49
    8.
          Ale jakby powstawala kolejna Swiatynia Opatrznosci, to wszystko byloby w porzadku?
    Brrrr.... (31.0.87...) 08-06-2018 06:04
    9.
          Niech buduja , czekam na 1 meczet:)
    a co (46.227.240...) 08-06-2018 09:03
    10.
          brawo brawo brawo niech nam pięknieje miasto!
    hit damanio (83.11.232...) 08-06-2018 10:09
    11.
          ronda-korki,syf i brud i do tego meczety:)))
    jak pieknie (46.227.240...) 08-06-2018 11:03
    12.
          Betonowy układ zabetonuje wszystko dookoła, także parki miejsca wypoczynku i rekreacji mieszkańców.
    Antybeton (89.229.101...) 08-06-2018 14:00
    13.
          zgadzam się jak można zabetonować miejsca wypoczynku w parku? a potem co? z ławek oddalonych o 10 m od kościoła będziemy słuchać modłów zamiast wypoczywać w spokoju jak do tej pory?
    kk (212.160.172...) 08-06-2018 14:41
    14.
          zniszczyliście moje ławki, aaaaaaaaaaarghhhhhhhhhhhhhhh miarka się przebrała.
    mahomedkozomistrz (89.229.104...) 08-06-2018 16:52
    15.
          betonowe miasto
    syf (46.227.240...) 09-06-2018 07:59
    16.
          Który to lokalny "szyszko" pozwolił na budowanie kościoła w parku ?
    Ekolog (89.229.101...) 09-06-2018 16:21
    17.
          W ciągu najbliższych lat betonowy krąg wytnie wszystkie parki i usunie każde drzewo. Wystarczy spojrzeć co się dzieje. Coraz gorzej można znosić upały w Stargardzie. A drzewa znikają w zastraszającym tempie.
    Gumiś (91.226.239...) 10-06-2018 08:05
    18.
          Tak religia mi przeszkadza. Dopóki wchodzi w moją przestrzeń jest dla mnie zagrożeniem i mam prawo się przed nią bronić. Wszelkiego rodzaju wyznawcy zawłaszczają sobie każdą przestrzeń w Stargardzie. Msze z kościoła przez megafony itp. zakłócają spokój ludziom niewierzącym, wszelkiego rodzaju procesję zakłócające ruch uliczny, zaśmiecające ulice, też wkraczają w moją przestrzeń publiczną. Zaczepiający na ulicy, w parku świadkowie Jehowy, wystający ze swoimi książeczkami na chodnikach (płacą za teren?) też wkraczają w moją przestrzeń publiczną. Wszyscy wyznawcy różnych sekt powinni modlić się w swoich domach, nie przeszkadzając niewierzącym, bo to uderza w nasz spokój należny. Panoszenie się różnej maści wyznawców którzy uważają że tylko oni mają dostęp do jakiejkolwiek prawdy i chcą na siłę pouczać-"nawracać" innych jest nie do przyjęcia przez zdrowe na umyśle społeczeństwo.
    Volare (176.221.120...) 10-06-2018 12:53
    Przed dodaniem opinii konieczne jest zapoznanie się z regulaminem
    Autor: 
    Hasło: