rii.pl wiadomosci.rii.pl
 
Redakcja
|
Kontakt
|
Oferta
|
Zasady
 
Reklama
Ostatnie 5 wiadomości: 
  • Glorietta nadal na topie (6)
  • Konferencja DKMS (2)
  • Budżet Obywatelski - znamy wyniki (6)
  • Festyn strażacki (0)
  • Dni Stargardu - czas, start! (3)
  • Geodezja w powiecie się sypie (1)
  • Tematy wcześniejsze
  • Uwaga piesi w rejonie Szczecińskiej
  • Jakie zmiany nastąpiły w szpitalu?
  • Plac zabaw w Parku Panorama
  • Zostań dawcą szpiku
  • Łącznie 1 000 000 zł
  • Awaria Systemu CEPiK! Aktualizacja
  • Starostwo problemu nie widzi
  • Ratował życie dziecka
  • Kościół Zielonoświatkowców w Panoramie
  • 400 osób już się zarejestrowało
  • Rozkopali i zostawili
  • Onkolog, ginekolog... ale nie pediatra
  • Kiedy koniec rewitalizacji?
  • To może budzić jakieś obawy
  • Krzesełko dla seniora
  • Test pogodowy
  • NIEpurpurowe Solarisy już są
  • Kontenerowy punkt pomocy
  • Remont kamienic i budowa naukowego centrum
  • Uczniowie zbierają głosy na BO
  • Miasto odstąpiło od remontu
  • Zamiast purpurowych - czerwone?!
  • Plac Wolności w przyszłości
  • Wydział Komunikacji na nowych zasadach
  • Jak będzie wyglądał Plac Wolności?
  • Głosowanie już od poniedziałku
  • Znamy zwycięski projekt
  • Kolejne dwa nowe ronda już wkrótce
  • Tajemniczy park
  • Wiadukt zamknięty
  • Rewitalizacja trwa
  • Szansa na rozładowanie kolejek
  • Miasto dofinansowało szpital
  • Majowe święto w blasku słońca
  • Obchody Trzeciego Maja w Stargardzie
  • Głosowanie na koncepcję pomnika
  • Propozycje pomnika patriotycznego
  • Nowa dyrektor o planach na MDK
  • Zamknięcie wiaduktu - po majówce czekają nas ogromne utrudnienia
  • Nazwiska autorów pozostaną utajnione
  • Kościół Zielonoświatkowców w Panoramie
    Tagi: Kościół Zielonoświątkowców. Park Panorama, Stargard
    Ilość wyświetleń: 1462

       

       W Parku Panorama powstaje Kościół Zielonoświątkowców. Prace już się rozpoczęły, prawdopodobnie budynek zostanie oddany do użytku jeszcze w tym roku. Od finansowych możliwości Zielonoświątkowców zależy, kiedy przeniosą tam swoją siedzibę. Obecnie miejscem spotkań jest kamienica przy ulicy Robotniczej w Stargardzie. Społeczność Zielonoświątkowców w Stargardzie liczy 70 osób. 



     

     
       Ruch zielonoświątkowy to nurt chrześcijaństwa wyrosły i zakorzeniony w ewangelikalnym protestantyzmie, charakteryzujący się wyjątkowym naciskiem na znaczenie darów Ducha Świętego, w tym prorokowania i uzdrawiania chorych. Wyznawcy pentekostalizmu są nazywani w Polsce zielonoświątkowcami z uwagi na najważniejsze dla nich wydarzenie – Zesłanie Ducha Świętego jako początek Kościoła, które w Biblii określane jest jako Zielone Święta. Nabożeństwa zielonoświątkowe charakteryzują żarliwe modlitwy, głośne śpiewy i muzyka, a czasem także spontaniczny taniec.

    MM - 07.06.2018






    R
    e
    k
    l
    a
    m
    a
    1.
          kto pozwolił na takie niszczenie parku??????!!!!!!!
    kk (212.160.172...) 07-06-2018 13:05
    2.
          budują sie na swojej działce i prawo im na to pozwala wiec co paszczysz?
    Hanka (83.11.88...) 07-06-2018 14:24
    3.
          to jehowi czy jeszcze inni wywrotowcy?:)
    alleluja (46.227.240...) 07-06-2018 15:00
    4.
          Kto im sprzedał część parku ? Park ma spełniać inną rolę.
    Mieszkaniec (89.229.101...) 07-06-2018 15:13
    5.
          Każdy ma prawo do własnej religii
    y (83.11.238...) 07-06-2018 17:46
    6.
          Dobrze, że budują. To grupa żarliwych i prawych chrześcijan. Zasługują na przyzwoite miejsce do modlitwy. Tylko kołtuneria może podważać sens takiej budowy. Niech Wam Bóg błogosławi!
    Przyjaciel (178.235.182...) 07-06-2018 21:34
    7.
          Każdy ma prawo do własnej religii, ale religia nie ma prawa zawłaszczać terenu parku budując w nim kościół.
    Mieszkaniec (89.229.101...) 07-06-2018 21:49
    8.
          Ale jakby powstawala kolejna Swiatynia Opatrznosci, to wszystko byloby w porzadku?
    Brrrr.... (31.0.87...) 08-06-2018 06:04
    9.
          Niech buduja , czekam na 1 meczet:)
    a co (46.227.240...) 08-06-2018 09:03
    10.
          brawo brawo brawo niech nam pięknieje miasto!
    hit damanio (83.11.232...) 08-06-2018 10:09
    11.
          ronda-korki,syf i brud i do tego meczety:)))
    jak pieknie (46.227.240...) 08-06-2018 11:03
    12.
          Betonowy układ zabetonuje wszystko dookoła, także parki miejsca wypoczynku i rekreacji mieszkańców.
    Antybeton (89.229.101...) 08-06-2018 14:00
    13.
          zgadzam się jak można zabetonować miejsca wypoczynku w parku? a potem co? z ławek oddalonych o 10 m od kościoła będziemy słuchać modłów zamiast wypoczywać w spokoju jak do tej pory?
    kk (212.160.172...) 08-06-2018 14:41
    14.
          zniszczyliście moje ławki, aaaaaaaaaaarghhhhhhhhhhhhhhh miarka się przebrała.
    mahomedkozomistrz (89.229.104...) 08-06-2018 16:52
    15.
          betonowe miasto
    syf (46.227.240...) 09-06-2018 07:59
    16.
          Który to lokalny "szyszko" pozwolił na budowanie kościoła w parku ?
    Ekolog (89.229.101...) 09-06-2018 16:21
    17.
          W ciągu najbliższych lat betonowy krąg wytnie wszystkie parki i usunie każde drzewo. Wystarczy spojrzeć co się dzieje. Coraz gorzej można znosić upały w Stargardzie. A drzewa znikają w zastraszającym tempie.
    Gumiś (91.226.239...) 10-06-2018 08:05
    18.
          Tak religia mi przeszkadza. Dopóki wchodzi w moją przestrzeń jest dla mnie zagrożeniem i mam prawo się przed nią bronić. Wszelkiego rodzaju wyznawcy zawłaszczają sobie każdą przestrzeń w Stargardzie. Msze z kościoła przez megafony itp. zakłócają spokój ludziom niewierzącym, wszelkiego rodzaju procesję zakłócające ruch uliczny, zaśmiecające ulice, też wkraczają w moją przestrzeń publiczną. Zaczepiający na ulicy, w parku świadkowie Jehowy, wystający ze swoimi książeczkami na chodnikach (płacą za teren?) też wkraczają w moją przestrzeń publiczną. Wszyscy wyznawcy różnych sekt powinni modlić się w swoich domach, nie przeszkadzając niewierzącym, bo to uderza w nasz spokój należny. Panoszenie się różnej maści wyznawców którzy uważają że tylko oni mają dostęp do jakiejkolwiek prawdy i chcą na siłę pouczać-"nawracać" innych jest nie do przyjęcia przez zdrowe na umyśle społeczeństwo.
    Volare (176.221.120...) 10-06-2018 12:53
    Przed dodaniem opinii konieczne jest zapoznanie się z regulaminem
    Autor: 
    Hasło: