rii.pl wiadomosci.rii.pl
 
Redakcja
|
Kontakt
|
Oferta
|
Zasady
 
Reklama
Ostatnie 5 wiadomości: 
  • Otwarcie centrum im. Sławomira Pajora (26)
  • Wizyty wstrzymane do odwołania (0)
  • Syreny i transmisja (12)
  • Roman Janił złożył rezygnację (10)
  • Placówki odwołują imprezy (6)
  • Druga rocznica śmierci prezydenta (9)
  • Tematy wcześniejsze
  • Nie odnotowano przypadków odry
  • Stargard łączy się z Gdańskiem w żalu
  • Najtaniej na stacji MPK
  • Stargard dla Owsiaka
  • Wiśniewska we władzach Konwentu Powiatów
  • Hanek i Szymonów rodzi się najwięcej
  • Ważne spotkanie dla przedsiębiorców
  • Rekord na WOŚP
  • Kolejna ciężarówka utknęła
  • Centrum Caritas zajmie się interwencją
  • Park Waimea rośnie w PPNT
  • Dwa jelenie na ulicach Stargardu (wideo)
  • Zmiana po 27 latach
  • Program Działań na Rzecz Niepełnosprawnych
  • Czas odbioru choinek
  • Wielka inwestycja parkingowa przy ul. Barnima
  • Bez fajerwerków w Stargardzie
  • Druga nitka obwodnicy Kobylanki
  • Dwa nowe ronda w Stargardzie
  • Sylwester na Placu Wolności
  • Zachwycające stargardzkie planty
  • Nowe przystanki w Stargardzie
  • Nowe kadry i energia młodości
  • Koniec użytkowania wieczystego
  • Stargard na ustach całej Polski
  • Wpadka Starostwa - to nie koniec kłopotów
  • Inwestycja parkingowa przy ul. Barnima
  • Rada Powiatu uchwaliła budżet
  • Minuta dźwięku dla Łukasza Urbana
  • Tłum mieszkańców po kalendarze
  • Budżet na 2019 uchwalony
  • Kartą zapłacimy za bilet
  • Starostwo powinno się wstydzić!
  • Gumowy zapach na Chopina
  • Zaprojektują nową sygnalizację przed wiaduktem
  • Przebudowa w przyszłym roku?
  • Protest pracowników sądu
  • Miasto rozdaje kalendarze
  • STAR-KOMP uzdrowi ziemię
  • Pomoc pogorzelcom - trwa zbiórka
  • Plac Wolności w przyszłości
    Tagi: plac wolności, Wyszyńskiego, Stargard
    Ilość wyświetleń: 2353

       

        Podczas ostatniej sesji Rady Miejskiej w dniu 28 sierpnia 2018 roku, zastępca prezydenta miasta Piotr Mync przedstawił radnym na prezentacji przyszłe założenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Placu Wolności. Po prezentacji radni dyskutowali zaproponowane rozwiązania komunikacyjne. Ciekawą informacją była ta, że w przyszłości ulica Wyszyńskiego ma być w strefie spowolnionego ruchu, po jednym pasie w każdą stronę. 

    Dźwięk nie jest dostępny na urządzeniach mobilnych


    MM - 03.09.2018






    R
    e
    k
    l
    a
    m
    a
    1.
          To po co wydawaliśmy 180tys na obecny wygląd placu? Nie można było coś tańszego i tymczasowego? Szanujmy nasze wspólne pieniądze!
    Ania (80.55.145...) 03-09-2018 12:20
    2.
          przecież po czymś takim się nie da driftować!
    siedzą Stutgard (31.1.77...) 03-09-2018 12:24
    3.
          Rabatki za 180 tys, buhahhaha, a teraz przebudowa jeszcze. Super, brawo dla rzadzacych :))))
    super, super (178.235.182...) 03-09-2018 14:11
    4.
          Miotają się z pomysłami, bo ich ( pomysłów ) nie widać na nieboskłonie rozgwieżdżonym !
    Olacia (83.19.184...) 03-09-2018 14:31
    5.
          Jak sama nazwa mówi, na Placu Wolności powinna stać Kolumna wolności
    Litości (89.229.96...) 03-09-2018 15:32
    6.
          stała:)), juz nie ma wolności:))
    henio (178.235.182...) 03-09-2018 15:33
    7.
          Teraz jest ściernisko, ale będzie San Francisco. Wśród obiecanek wyborczych ta jest gruba, bo czas realizacji jest tak odległy, że nie ma jak i nie ma kogo rozliczyć z postępu prac.
    obiecanki - cacanki (188.146.41...) 03-09-2018 16:39
    8.
          Wydawac ciezko zarobione pieniadze podatnikow w nietrafione inwestycje to rzadzacy potrafia doskonale, co na to decydenci - Miejscy Radni, ktorzy uchawalaja tego typu wydatki, czyzby nie wiedzieli o perespektywicznych planach planowanejj formy ronda ? Lekko przyszło, lekko poszło, a kto trzeba zarobił i pewnie jescze nie raz zarobi. Zmiany wskazane, miejski budzet przyzwoity, szalej dusza kontrola skruszona. Planowanie w dalszej perespektywie, niepotrzebne, czy być może nieznane. To co jest kosztowną wadą mozna przekuc w zalete, gospodarka sie nakreca :) Jest tyle potrzeb w miescie z wiekszymi priorytetami, ale na takie cele brak funduszy.
    miłośnik pięknej formy (94.254.139...) 03-09-2018 17:25
    9.
          W czym ta ogromna wiedza Mynca się objawia? opowiada takie banały, że szkoda słuchać. Parkingi na środku obu pasów - wycofywanie na jeden pas - gdyby głupota mogła latać to siedziała by na dachu Zodiaku. Byle wydać forsę.
    kierowca (178.235.183...) 03-09-2018 18:57
    10.
          Brawa dla Grzegorza Kotuły który nagłaśnia "starania" obecnej władzy widać że chłopak się stara.
    Jola (46.166.142...) 03-09-2018 20:45
    11.
          Projekt nie realny papier wszystko przyjmie kto to wizualizuje dajcie mu metrówkę :)
    beka (37.248.39...) 03-09-2018 22:14
    12.
          Ciemny lud to kupi.
    PiSda (94.254.137...) 04-09-2018 00:03
    13.
          Po co już ogłaszali konkurs na koncepcję? Za 15 lat okaże się, że jest nie aktualna i znowu trzeba będzie płacić za kolejną. Zając nie liczy publicznych pieniędzy, wydaje na lewo i prawo.
    Architekt (188.146.41...) 04-09-2018 07:12
    14.
          Glorietta, projekt nie powstałego pomnika itd. Super, Super
    beka2 (178.235.182...) 04-09-2018 09:18
    15.
          a i jeszcze rondo za nasze do prywatnego biznesu
    www (37.47.172...) 04-09-2018 09:41
    16.
          Należy zadać pytanie kto dzisiaj rządzi w Stargardzie? Prezydent czy Sekretarz? Jak myślicie?
    pytnik (185.22.173...) 04-09-2018 21:13
    17.
          Ad 16- oni jadą w tandemie. Zając na froncie, bo bardziej medialny i wygadany. Ten drugi jak zwykle za plecami. Taka symbioza wyborcza, która działa w jednym celu - utrzymać stołki. Jedno jest pewne - ani w pojedynkę, ani razem - żaden z nich nie nadaje się do rządzenia Stargardem.
    Robson (188.147.104...) 05-09-2018 06:33
    18.
          Trzeba tym panom dać szansę żeby mogli zostać zwykłymi stargardzianami i po prostu nie głosować na nich w tych wyborach.
    Zwykły stargardzianin (89.229.101...) 05-09-2018 10:48
    19.
          Pomnik patriotyczny 1mln zł. Minimalistyczne nasadzenia na rondzie na Placu Wolności za 170 tys zł. Rozpadająca sie glorietta z 120 tys zł. Można by tak wymieniać te genialne "inwestycje" bez końca. A teraz jeszcze spowolniony ruch i po jednych pasie w każdym kierunku i jeden na rondzie. Proponuję pójść dalej. Spowolnić ruch do 0 km/k, zalać ul. Wyszyńskiego betonem, zabetonować całe rondo- postawić huśtawki dla dzieci, ławeczki dla seniorów, zrobić wybieg dla piesków, poś rodku dużą podświetlaną fontannę.Bedzie fajnie.....przaśnie, jarmarkowo,ale po naszemu....tradycyjnie....i bezpiecznie (bez samochodów)
    Observer (94.254.161...) 05-09-2018 22:50
    20.
          ronda dla driftu:)))
    hehe (178.235.182...) 06-09-2018 10:27
    21.
          Do numeru 19: ot cała filozofia "bezpartyjnego" komitetu zająca, nic dodać nic ująć. Ciągle te same twarze w tym komitecie z PO,PIS,SLD itd. Lepiej zagłosujcie na młodych ludzi co jeszcze mają wizję aby wyjść z tego marazmu.
    Endriu (89.39.107...) 07-09-2018 08:46
    22.
          21 masz racje, na młodych a nie ciagle ci sami od 20 lat:((((