rii.pl wiadomosci.rii.pl
 
Redakcja
|
Kontakt
|
Oferta
|
Zasady
 
Reklama
reklama
Ostatnie 5 wiadomości: 
  • Wywiad z Prezydentem Stargardu Rafałem Zającem część I (2)
  • Więcej dróg w PPNT (3)
  • Rzeźby z bukszpanu w Parku Batorego (1)
  • Ulica Łąkowa doczeka się remontu (7)
  • Kolejne odkomarzanie w mieście (5)
  • Stargardzkie obchody Święta Wojska Polskiego (7)
  • Tematy wcześniejsze
  • Grodzka - zmiana organizacji ruchu
  • Kącik Urody dla seniorów
  • Tajemnice krypty Gröninga
  • Nowa fabryka Hydroline w Stargardzie
  • Stargard w Pomnikach Historii
  • Stargard uczcił rocznicę Powstania Warszawskiego
  • Stargardzkie obchody Powstania Warszawskiego
  • Nowy parking przy Wielkopolskiej
  • SBO 2020 - projekty
  • Usychające nasadzenia przy Al. Żołnierza
  • Bridgestone zainwestuje 36 milionów
  • Nowe oświetlenie w Stargardzie
  • Krzywoustego - zmiana organizacji
  • Krzesło i miseczka
  • Ścięte pierwsze drzewa
  • Podwyżki w Urzędzie Miejskim
  • Wywiad z Prezydentem Rafałem Zającem
  • Prezydent o inwestycjach w 2018 r.
  • Catering dietetyczny w czterech krokach
  • Mieszkaniec o Stargardzie
  • LunaPark Brezina - KONKURS!
  • Specjaliści od pięknych wnętrz
  • Klejący parking przy SCK
  • Rozpoczynamy odkomarzanie
  • Wojskowe marzenia 7-letniego Łukasza
  • Polski Czerwony Krzyż w Stargardzie
  • 24-latek pod wpływem prowadził samochód osobowy
  • Wymarzony ślub? Tylko z Ton Mariage!
  • Kurtyna wodna dla mieszkańców
  • W weekend autobusy są darmowe
  • Rusza Stargardzki Budżet Obywatelski
  • 200 nowych miejsc pracy w Stargardzie
  • Odkomarzanie przesunięte
  • Dzień dziecka nad wodą
  • Festyn-Dzień dziecka 2019
  • Strefa płatnego parkowania w Stargardzie
  • Orkiestra Camerata w Kolegiacie
  • Bezpłatna pomoc prawna
  • Wsparcie finansowe dla plaży
  • Szansa na pokonanie samotności
  • Strefa płatnego parkowania w Stargardzie
    Tagi: Stargard, strefa płatnego parkowania
    Ilość wyświetleń: 1549

          Podczas obrad Rady Miejskiej w Stargardzie w dniu 28.05. 2019 r. podjęto uchwałę w sprawie strefy płatnego parkowania. Zapraszamy do zapoznania się z dyskusją oraz decyzją radnych w tym temacie.


    TC - 29.05.2019






    R
    e
    k
    l
    a
    m
    a
    1.
          Kiedy referendum w sprawie Straży Miejskiej w Stargardzie?
    pro bublico bono (37.8.230...) 29-05-2019 19:27
    2.
          Warte rozważenia.
    Babcia z ryneczka (205.201.55...) 29-05-2019 22:20
    3.
          Zając człowiek, który zakorkował miasto. Tak zostanie zapamiętany.
    prawy (89.228.246...) 30-05-2019 07:34
    4.
          Miasto korkują samochody , w każdej rodzinie po trzy i każdy jeździ sam , nie ma takiego miasta które to udźwignie.
    nam (83.11.241...) 30-05-2019 08:01
    5.
          Ale rondo przy ZCP jest nieprzemyślane i powinno być poprawione
    Uczeń (37.47.177...) 30-05-2019 08:06
    6.
          Uczeń proponuję naukę jazdy po rondach,a przyczyna korków to światła po drugiej stronie wiaduktu
    koło (188.146.170...) 30-05-2019 08:13
    7.
          Wszędzie korki w mieście, masakra. Kto ogarnie ten burdel??
    piesza (37.8.230...) 30-05-2019 11:02
    8.
          korki jak w każdym mieście w Polsce, takie czasy
    nam (83.11.71...) 30-05-2019 11:10
    9.
          Dlaczego ciezarówki - Tiry jezdza przez centrum miasta???, jest obwodnica przecież. Prosta sprawa i juz duża ulga dla wszystkich.
    magnolia (37.8.230...) 30-05-2019 11:31
    10.
          Panie Prezydencie, zawiedziony jestem!!!!
    ~`kif (213.238.86...) 30-05-2019 13:19
    11.
          Koło, nie ucz mnie jeżdżenia po rondach. Ten kto projektował powinien dożywocie dostać i tyle w temacie. Zadaniem ronda jest rozładowywać korki, a nie je tworzyć. Cała Bema stoi, 11 listopada stoi... Wina świątek ~ to na Wyszyńskiego, Dworcowej, Barnima też trzeba rondo zrobić :-)
    Uczeń (37.47.180...) 30-05-2019 14:46
    12.
          i rondo wokół miasta, hahahahaha
    ale jest wesoło (37.8.230...) 30-05-2019 15:13
    13.
          Na wzór ringu Berlina ciemnogrodzie...
    Adolf (37.47.180...) 30-05-2019 16:06
    14.
          za dobrobyt trzeba płacić.. zobaczcie co się dzieje przy szkołach... dziś każdy 17-stolatek buja się kilkunastoletnim "das auto". Nie ma się co łudzić, co by nie robić, korki to nasz chleb powszedni i będzie tylko gorzej. A dlaczego gorzej? Bo każdy patrzy z perspektywy własnego koryta i nie zrobi nic, jeżeli tylko w najmniejszym stopniu cokolwiek miałoby go to kosztować. Ad 11) Faktycznie uczeń, ale coś chyba słabowaty :) wiesz w ogóle co słowo "dożywocie" oznacza i czego ma dotyczyć? Nie kompromituj się chłopie. 10 zł za godzinę, może taka stawka coś by pomogła, załatwić co pilne w mieście i wyjazd z centrum, to może by pomogło
    stargard the best :) (83.11.143...) 30-05-2019 16:55
    15.
          Dlaczego ciezarówki - Tiry jezdza przez centrum miasta???, jest obwodnica przecież. Prosta sprawa i juz duża ulga dla wszystkich.
    magnolia (37.8.230...) 30-05-2019 19:38
    16.
          Ano dlatego, że trzeba w mieście też rozwieźć lub dowieźć towar
    stargard the best :) (83.11.167...) 31-05-2019 10:42
    17.
          a reszta ciężarówek które tylko jada przez miasto???
    magnolia (37.8.230...) 31-05-2019 13:27
    18.
          Nic tak zajacowi w zyciu nie wyszło jak włosy, oraz likwidacja SPP,
    Heheszka (37.47.162...) 01-06-2019 16:44
    19.
          Dlaczego on nie zapuści włosów?? chyba zle wygląda:)))
    fryzjer (37.8.230...) 01-06-2019 22:46
    20.
          Wczoraj zaparkowałem na nowym parkingu przed SCK, wróciłem z dziećmi z Dnia Dziecka i przylepiłem się do śniły , która zastąpiła asfalt! Kto odebrał taki bubek ? Czy może to była świadoma decyzja i tera parking w ciepłe dni pływa, a kto zwróci za zniszczone buty ? Jak tak mają wyglądać inwestycje parkingowe to można się załamać. Dzisiaj zapewne będzie tak samo!
    rodzic/kierowca (37.47.148...) 02-06-2019 12:53
    21.
          Już czas się wynosić z tej dziury. Adios!
    Mieszkaniec (5.173.161...) 02-06-2019 13:52
    22.
          Rondo przy ZCP zaprojektował *** że Szczecina przejscia dla pieszych i ściezka rowerowa powinny być oddalone o około 20 m ponieważ jeden pieszy korkuje to rondo jest tam niebezpieczne
    Obiektywny (37.248.212...) 02-06-2019 16:46
    23.
          ad.22 Jeszcze za czasów Śp. Sławomira Pajora na jednym ze spotkań z mieszkańcami była poruszana kwestia ronda na Pl. Wolności i korków z powodu przejścia przy samym rondzie oraz zgłaszano wątpliwości co do dzisiejszego Ronda Sł. Pajora i korków które powstaną w wyniku pozostawienia świateł na Dworcowa / Wyszyńskiego / Barnima. Dołożyć można idiotycznie umiejscowione przejścia i mamy miasto STOP. To ówczesny zastępca , a dzisiejszy Prezydent przekonywał , że to nie prawda , tak nie będzie! Jest i będzie i kiedy przeniesiecie przejście na Wyszyńskiego w kierunku Skarbowej?
    do roboty nieroby (193.200.150...) 03-06-2019 12:51
    24.
          Nie wiem gdzie produkują takich inżynierów chyba na Kamczatce u
    Obiektywny (37.47.170...) 03-06-2019 21:32
    25.
          mieszkaniec (post21) piszesz że się wynosisz i mówisz adios a na drugi dzień komentujesz jako stary sportowiec sukcesy zapaśników, to jeszcze się nie wyniosłeś? szkoda...mam nadzieję ze nie odpowiesz bo to oznaczałoby ze tym adios blefowałeś
    kania (83.11.145...) 04-06-2019 09:16
    26.
          gs24.pl/szybka-odpowiedz-miasta-bedzie-konsolidacja-spolek/ar/c1-14180727 Szczecin się zadłuża i zmniejsza koszty funkcjonowania Spółek miejskich,u nas widać potrzebę pozyskania dodatkowej kasy jak z SPP, ale nie wyszło i Prezydent oraz część Rady Miasta szykują zmiany w naszych spółkach, bo tam już zaczyna bieda piszczeć ale trzymają to w tajemnicy. Ciekawe jak długo? Czekają , aż któraś spółka ogłosi upadłość, to już będzie za późno! SARL zadłużony, KM zadłużona, OSiR zadłużony, STBS zadłużony, MPGK ledwo ciągnie pozostałe spółki PEC i ZZO jeszcze ciągną ale jak długo będą wspierać Miasto w wydatkach inwestycyjnych?
    do roboty (193.200.150...) 04-06-2019 15:33
    Przed dodaniem opinii konieczne jest zapoznanie się z regulaminem
    Autor: 
    Hasło: