rii.pl wiadomosci.rii.pl
 
Redakcja
|
Kontakt
|
Oferta
|
Zasady
 
Reklama
Ostatnie 5 wiadomości: 
  • Bezpieczna Stargardzianka raz jeszcze (0)
  • Komornik Olejnik odwołany (6)
  • Oddana do użytku - FOTO (5)
  • Rowerowo – odlotowo! (12)
  • Uważaj kogo wpuszczasz do domu (2)
  • 23 nowe mieszkania na Chrobrego (14)
  • Tematy wcześniejsze
  • Fontannowe dylematy
  • Godzina
  • Punkt Rzeczy Używanych - oficjalne otwarcie
  • Punkt Rzeczy Używanych w Stargardzie
  • Kredyt hipoteczny w programie Mieszkanie dla Młodych
  • Ignasiak i Rozwód na dyrektora
  • Fontanna oddana mieszkańcom
  • 8 nowych lamp na Konopnickiej
  • Uwaga na fontannę - można się zarazić..
  • Smuga wkurzył Pajora - co z bazarkiem?
  • Brak natychmiastowej pomocy na SOR
  • O bezpieczeństwie bez doradcy
  • Nic śmiesznego
  • Koszmarny konflikt - zapadł wyrok
  • Nowe władze Ali
  • - Jeden wielki przekręt
  • Musimy uważać jak się bawimy
  • Lista dróg do modernizacji
  • Spychologia po stargardzku
  • Zablokowana Wojska Polskiego
  • Lubię nic nie robić
  • XX sesja Rady Miejskiej
  • Bitwa o Stargard już w sobotę
  • Andrzej Korzeb otrzyma Medal
  • Stargard w kwiatach
  • Luksusowa fontanna planowo za 10 dni
  • Budżet Obywatelski – pierwsze opinie
  • Firma z klasą
  • Szwaczki mają nową perspektywę
  • Bez Fajfów w Parku Chrobrego
  • Spalone pojemniki trzeba odkupić
  • Przejścia nie ma
  • Kolumnę przeniosą na cmentarz
  • Miasto zapłaciło 1,5 mln odszkodowania
  • Dni Stargardu 2016
  • Osiedlowa patologia
  • Tu samochody gubią podwozia
  • Akcja znakowania rowerów
  • Stargard nie Szczeciński
  • Stargard lata w ponad 60-ciu samolotach
  • Prymuska ze Stargardu
    Tagi: Stargard, poseł, Zofia Ławrynowicz
    Ilość wyświetleń: 4120

       

        Dziennik Gazeta Prawna policzył obecności na posiedzeniach i głosowaniach Sejmu RP. "Poseł Prymus" we frekwencyjnych statystykach pochodzi ze Stargardu Szczecińskiego i jest nim parlamentarzystka Platformy Obywatelskiej Zofia Ławrynowicz.

       W 2013 roku stargardzka posłanka jako jedyna - uczestniczyła we wszystkich głosowaniach w  Sejmie, a było ich prawie 3 tysiące.
     
       Źródło: Biuro Poselskie Zofii Ławrynowicz

    JJ - 09.01.2014


    R
    e
    k
    l
    a
    m
    a
    1.
          Mamo chwalą nas! Ja was, a ty nas...
    Poldek (213.136.224...) 09-01-2014 15:31
    2.
          I po reklamie:)))
    urna wyborcza (88.156.152...) 09-01-2014 15:33
    3.
          PLATFORMIE JUŻ DZIĘKUJEMY-DOSYĆ LUDZIOM KURKA PRZYKRĘCILI,BEZROBOCIE ,BIEDA I PODWYZKI I ZABRANE PRZYWILEJE EMERYTUR,PODNIESIONY WIEK EMERYTALNY..............
    STARGARD (81.190.36...) 09-01-2014 18:35
    4.
          Tak tak Platformie Obywatelskiej już dziękujemy!!!!!!!!!!!!! Już dość namieszaliście i zniszczyliście życie wielu obywatelom!!!!!!!!!! I nie ma to co się szczycić jakąś tam Ławrynowicz.
    mm (88.156.150...) 09-01-2014 19:33
    5.
          Brawo Pani Zosiu! A krwiopijcy i ujadacze będą zawsze, ot taka nasza polska natura, był czas przywyknąć przecież :)
    Tomek (89.229.109...) 09-01-2014 23:03
    6.
          Bardzo dużo wniosków Pani Ławrynowicz i Pan Jach zgłośili, poprostu są konkretnymi posłami. Nic konkretnego.
    Piotr (89.229.105...) 09-01-2014 23:05
    7.
          gratuluję pani Zosiu . Inni wybrańcy bierzcie przykład z Pani Zosi .
    aa (83.21.29...) 09-01-2014 23:09
    8.
          konkrety, konkrety
    o rany (88.156.152...) 09-01-2014 23:58
    9.
          a co innego ona potrafi, dobrze że ma trochę honoru i chociaż za nasze podatki grzeje poselską ławę a nie szwęda sie po warszawie
    wyborca (81.190.34...) 10-01-2014 00:13
    10.
          ŻENADA, ŻENADA LANS. NIE WYGLĄDA MI NA PRZEPRACOWANĄ
    SYMPATYK (195.47.201...) 10-01-2014 08:18
    11.
          To bardzo miłe .Życzę dalszej wytrwałości i sukcesów .
    Henryk (81.190.37...) 10-01-2014 09:41
    12.
          Brawo Pani Zosiu, Stargard jest z Pani dumny a tymi ujadaczami proszę się nie przejmowac, pięknie Pani reprezentuje Stargard
    mirko (83.8.208...) 10-01-2014 10:02
    13.
          maszynka do głosowania .....TUSKOMAT :-)
    pitu pitu (80.53.133...) 10-01-2014 10:10
    14.
          no sorry...to znaczy że się zna na wszystkim:-)i normalnie tak chce zmieniać Polskę, tak chce....że aż się trzeba bać!odbiło ewidentnie w dekiel Pani poseł, proszę wychamować bo znajdzie się Pani w jednej sali z Napoleonami.
    wujek dobra rada (83.8.59...) 10-01-2014 13:27
    15.
          A co zrobiła pani poseł dla swoich wyborców ze STARGARDU - to jedyne czym może zabłysnąć!!
    mieszknka (89.229.98...) 10-01-2014 15:53
    16.
          To jej praca a nie obijanie się jak senatorczyk. A tak na marginesie to PełO przechodzi do historii czy wręcz do lamusa Donek wypalił się i władzy nie odda a dla wyborców ze Stargardu to zrobili tyle co kot napłakał !!!!
    zgredek (89.229.105...) 10-01-2014 19:30
    17.
          Samochwała w kącie stała...Nigdy więcej PO!
    kajetan (88.156.152...) 10-01-2014 21:34
    18.
          no i raz pozytywnie o Stargardzie w prasie krajowej, bo w ostatni rok to tylko same negatywy.
    kolec (92.224.6...) 11-01-2014 00:05
    19.
          Sympatyk, a Ty masz pryszcze od przepracowania i zwiodczałe mięśnie? Nie rozumiem Twojej wypowiedzi. Dobra wiadomość nareszcie.
    kupidyn (46.204.57...) 11-01-2014 04:27
    20.
          tylko ze tych praw nikt w polsce nie przestzega moze by poslanka wpadla na kontrol do sadu stargrdzkiego gdzie lamie sie prawo za kturym ona glosowala
    adam (31.61.138...) 11-01-2014 08:57
    21.
          Zapytajcie się Pani poseł o te 3 tysiące głosowań, czy coś może konkretnego w tej sprawie powiedzieć? Ja zapytam się raczej o konkrety, o drugą jezdnię drogi krajowej nr 10 na odcinku Stargard-Niedźwiedź, kiedy nasz ukochany rząd da pieniądze na tą inwestycje. Tam ludzie giną co rusz, a tej inwestycji nie ma w nowych planach GDDKiA. Tu pole do popisu a nie w głosowaniach.
    jan (91.204.154...) 11-01-2014 11:12
    22.
          A zapytajcie panią poseł kiedy ruszy modernizacja krajowej 10 jako drogi ekspresowej czy któryś posłów kiwnął palcem w tej sprawie czy zadał rządzącym pytanie to najkrótsza droga do Warszawy i nic się nie dzieje zrobili by choćby obwodnice Suchania, Wapnicy, Mirosławca czy Wałcza itd nasze posełki maja niewiele do gadania bądź wcale się nie odzywają !!!!
    zgred (89.229.108...) 12-01-2014 14:28
    23.
          JAKA MODERNIZACJA KRAJOWEJ 10?O CZYM WY MOWICIE? W PIERWSZEJ KOLEJNOSCI TRZEBA NASTAWIAĆ RADARY,ABY KASA WPADAŁA...CHOC PRZYZNAM ,ŻE RADARY NIE SĄ BLISKO PASOW JAKO SIĘ MOWI O BEZPIECZENSTWIE....TOTALNA BZDURA
    JOLA (79.184.95...) 12-01-2014 22:30
    24.
          Stargard najlepsze miasto oby tak dalej
    demo (79.186.58...) 13-01-2014 09:03
    25.
          moze pani zofia zyje oderwana od spraw ludnosci stargardu gdzie prawo nie jest przestrzegane wiec po co pani je ustala moze po wyborach jak pani wruci na stary grajdol to pani zobaczy normalnosc stargardzka i polska wszedzie oszusci lamiacy prawo a odpowiedzialnosci zero wiec po co prawo
    arek (31.61.138...) 13-01-2014 11:26
    26.
          Łaski nie robi, bo chodzi do pracy i bierze wysokie wynagrodzenie. Pytam co zrobiła i załatwiła miastu, oprócz ciepłego stołka w mdku oraz marszu z kijkami?
    Dart. (81.190.34...) 13-01-2014 22:50