rii.pl wiadomosci.rii.pl
 
Redakcja
|
Kontakt
|
Oferta
|
Zasady
 
Reklama
reklama
Ostatnie 5 wiadomości: 
  • Piłeś? Nie jedź (1)
  • W domu trzymał 1,5 kg marihuany (6)
  • Kryminalni zatrzymali sprawcę rozboju (2)
  • W trosce o ludzi bezdomnych i samotnych (1)
  • Koniec turnusu adaptacji policjantów (4)
  • O krok od tragedii (5)
  • Tematy wcześniejsze
  • 36 latka spaliła dziecko w piecu?
  • Komisarz Inek w akcji
  • Ataki nożem - policja podaje szczegóły
  • 3 miesiące aresztu dla nożownika
  • Kolejny atak nożem!
  • Kolejne prawko zabrane
  • Nocny pościg i wypadek radiowozu
  • Atak nożownika w Stargardzie
  • Za tydzień kolejne konsultacje
  • Policja ma nową maskotkę (wideo)
  • Zatrzymany za łapówkę
  • Pijana Ukrainka taranowała samochody
  • Potrącenie na przejściu
  • Policyjni przewodnicy z psami przeszkolili dzieci
  • Seniorzy będą widoczni
  • Kto podpala śmietniki?
  • Dożywocie za zabójstwo stargardzianki
  • O bezpieczeństwie od A.. do ..Z
  • Świąteczne zdarzenia drogowe
  • Wszystkich Świętych - Ważne informacje
  • Stargardzcy policjanci odwiedzili Stralsund
  • Wypadek na Szczecińskiej
  • Odszedł stargardzki policjant
  • Policjanci patrolują stargardzkie nekropolie
  • Dzielnicowi zadbali o bezpieczeństwo
  • Szkolenie z zakresu pierwszej pomocy
  • Event rowerowy dla dorosłych i dzieci
  • Dzielnicowi patrolowali osiedla
  • Transgraniczne działania policji
  • Kolizja na rondzie
  • Stargardzka policja apeluje
  • Nowe stroje dla sportowców z policji
  • Oddaj psa do służby
  • Policjantów wspierają adepci zawodowi
  • Roznegliżowany 4 latek na al. Żołnierza
  • DK 10 już przejezdna
  • Śmiertelny wypadek na Struga
  • Bezpieczna droga do szkoły - konkurs
  • Działania „EDWARD”
  • Prelekcje w przedszkolach
  • Śmiertelny wypadek na Struga
    Tagi: policja, Stargard
    Ilość wyświetleń: 4259

       

       Do tragicznego wypadku doszło dzisiaj ok. godziny 8:00 na ulicy Struga. Mężczyzna kierujący busem, na przejściu dla pieszych potrącił 72-latkę. W wyniku zdarzenia kobieta zmarła na miejscu. Kierowca był trzeźwy.

    fot. stoją Stargard

    JF - 21.09.2017






    R
    e
    k
    l
    a
    m
    a
    reklama
    1.
          Takie mamy przejścia w mieście-słąbo oznakowane. Co robi miasto???
    Ehh... (178.235.42...) 21-09-2017 11:48
    2.
          W dzikim kraju gdzie 50% furmanów to debile na wszystkich przejściach dla pieszych powinny być światła,a sprawców większych wykroczeń powinno poddawać się idiot testom,jak u Niemców.Do ehh jesteś jednym z nich.
    obiektywny (89.228.244...) 21-09-2017 17:08
    3.
          Musi u nas dojść do wypadku śmiertelnego wtedy dopiero urzędnicy raczą lepiej oznaczyć te miejsce, żenada.
    senorita (178.235.42...) 21-09-2017 18:37
    4.
          pasy to pasy i jak jedzie debil to nawet szlaban go nie zatrzyma a następny zapyta co robi miasto?? w krąpielu ostatnio też ktoś zginął-co robi powiat??co robi województwo?? wciąz w województwie giną ludzie, Ehh co zza idiotyczne myślenie
    Kaziu (83.11.221...) 21-09-2017 19:10
    5.
          A może to babcia wlazła na przejście jak św.krowa?tak jak większość pieszych tak wyłazi?ciężko spojrzeć w prawo,lewo a potem najprościej kierowca winny!A w Niemczech to nie jest nas....ne tyle przyjść co u nas i prawie wszyscy chodzą po przejściach,nie jak u nas jak jemu,czy jej pasuje.
    maniek (37.47.20...) 21-09-2017 20:03
    6.
          To nic.. najgorsze sa pasy kolo rondo. Tam jak swiete krowy chodza ludzie i nawet juz nie patrza lewo prawo i sie ogladaja tylko ida twardo na czuja. Ostatnio dea razy mialam sytuacje gdy dziewczyna dzwonila sobie na przejsciu dla pieszych a druga gdzie chlopak stal na nich i czekal na kogos a ja myslalam ze czeka na pierszenstwo. Piesi sa okropni!!!! Tez nim jestem ale jakos rozgladam sie itp a ludzie juz rozumy potracili. Wiecej niech siedza i czytaja co na facebooku niz czytaja cos pozytecznego to na pewno bedzie lepiej :/
    Tak (37.248.162...) 21-09-2017 21:48
    7.
          akurat przejśćia na tej ulicy są beznadziejne powinno się tam lepiej wymalować oznakowania
    kierowca pieszy (176.221.121...) 21-09-2017 23:28
    8.
          Nie wiadomo kogo była wina, ale wiadomo, że pasy stare nie odmalowane, znaki zarośnięte.
    Frania (178.235.42...) 22-09-2017 09:23
    9.
          maniek (37.47.20...) 21-09-2017 20:03 określenie "debil" to pochwała dla ciebie czaisz,już widzę babcie jak wbiega na pasy a jeśli w będziesz czekał to na 50 aut zatrzyma się jedno i to kierowca ma znak 100 metrów przed przejściem,który go o tym informuje i jeśli jedziesz do 50km/h i zwracasz uwagę NIE MA OPCJI POTRĄCENIA KOGOŚ NA PASACH(nawet nie wiesz o czym piszę)i to kierowca ma uważać i się zatrzymać jeśli w pobliżu jest pieszy powinni zrobić kampanie policjant nie umundurowany na przejściach kto nie ustąpi za kilkanaście metrów radiowóz 500zł mandat tak przez kilka miesięcy to was nauczy bo tylko w Polsce takie potrącenia itp.
    kierowca BMW (31.0.33...) 22-09-2017 16:34
    10.
          to co się dzieje na struga to tragedia idioci zapierdzielaja tylko słychac hamowanie Zabił kobiete i wyrok pewnie dostanie w zawiasach bo przeciez był TRZEŹWY żenada Powinien 10 lat w pierdlu siedziec może by się czegos jeden z drugim nauczyli!!!
    piotrek (178.235.40...) 23-09-2017 08:37
    11.
          ***
    AntyPisior (77.115.41...) 23-09-2017 22:42
    12.
          AntyPisior ty masz pewnie 2 klasy i należysz chyba do kodomatołów bo strasznie szczerzysz kły.
    obiektywny (89.228.244...) 24-09-2017 17:35
    13.
          oooo nastepny zapomogowiec nieudacznik zyciowy ktoremu wszystko sie nalezy od Panstwa daj daj daj patola kwitnie, sprzedawczyk 500+ choc siorbniesz za 600
    Antypisor (77.115.41...) 24-09-2017 17:53
    14.
          To jest temat o słabo oznakowanych przejściach w mieście, a wy sie kłócicie, który większy złodziej:)
    miasto do poprawki (178.235.42...) 24-09-2017 19:16
    15.
          Zastanówcie się co mówicie ,wiecznie winę zwalacie na kierowców. Baba władowała się na przejście dla pieszych myśląc ,że jest Świętą krową z Indii. Takie starsze osoby powinny ryja odwracać w lewo i w prawo 10 razy zanim wpieprzy się na przejście dla pieszych.
    JGM (94.254.128...) 25-09-2017 16:15
    16.
          Piotrek idioto za co 10 lat.Za to że stara i niedołężna kobieta władowała się na pasy nie patrząc co się dzieje na ulicy.
    JGM (94.254.128...) 25-09-2017 16:17
    17.
          Na tej ulicy dla jadących z góry powinno być ograniczenie prędkości do 30 km/h.
    /# (5.174.95...) 25-09-2017 21:53
    18.
          Widać tu typowych polskich furmanów wszyscy winni tylko nie ja niki lauda wszystkie rozumy pojadłem.Noga z gazu w mieście telefony na półkę,miasto to nie tor wyścigowy tyle w temacie.Dla niedowidzących znaków o przejściach dla pieszych proponuję udać się do okulisty.
    obiektywny (89.228.244...) 26-09-2017 10:51
    19.
          Ty debilu "maniek", co to znaczy wlazła na przejście? Ten palant kierowca powinien się przed przejściem zatrzymać. Obowiązkowo, a nie z łaski. Po to jest oznakowane przejście dla pieszych. A babcia może nawet się po przejściu czołgać. To jej sprawa.
    Jan (81.190.38...) 21-11-2017 13:27
    Przed dodaniem opinii konieczne jest zapoznanie się z regulaminem
    Autor: 
    Hasło: