rii.pl wiadomosci.rii.pl
 
Redakcja
|
Kontakt
|
Oferta
|
Zasady
 
Reklama
Ostatnie 5 wiadomości: 
  • Piłeś? Nie jedź (1)
  • W domu trzymał 1,5 kg marihuany (6)
  • Kryminalni zatrzymali sprawcę rozboju (2)
  • W trosce o ludzi bezdomnych i samotnych (1)
  • Koniec turnusu adaptacji policjantów (4)
  • O krok od tragedii (5)
  • Tematy wcześniejsze
  • 36 latka spaliła dziecko w piecu?
  • Komisarz Inek w akcji
  • Ataki nożem - policja podaje szczegóły
  • 3 miesiące aresztu dla nożownika
  • Kolejny atak nożem!
  • Kolejne prawko zabrane
  • Nocny pościg i wypadek radiowozu
  • Atak nożownika w Stargardzie
  • Za tydzień kolejne konsultacje
  • Policja ma nową maskotkę (wideo)
  • Zatrzymany za łapówkę
  • Pijana Ukrainka taranowała samochody
  • Potrącenie na przejściu
  • Policyjni przewodnicy z psami przeszkolili dzieci
  • Seniorzy będą widoczni
  • Kto podpala śmietniki?
  • Dożywocie za zabójstwo stargardzianki
  • O bezpieczeństwie od A.. do ..Z
  • Świąteczne zdarzenia drogowe
  • Wszystkich Świętych - Ważne informacje
  • Stargardzcy policjanci odwiedzili Stralsund
  • Wypadek na Szczecińskiej
  • Odszedł stargardzki policjant
  • Policjanci patrolują stargardzkie nekropolie
  • Dzielnicowi zadbali o bezpieczeństwo
  • Szkolenie z zakresu pierwszej pomocy
  • Event rowerowy dla dorosłych i dzieci
  • Dzielnicowi patrolowali osiedla
  • Transgraniczne działania policji
  • Kolizja na rondzie
  • Stargardzka policja apeluje
  • Nowe stroje dla sportowców z policji
  • Oddaj psa do służby
  • Policjantów wspierają adepci zawodowi
  • Roznegliżowany 4 latek na al. Żołnierza
  • DK 10 już przejezdna
  • Śmiertelny wypadek na Struga
  • Bezpieczna droga do szkoły - konkurs
  • Działania „EDWARD”
  • Prelekcje w przedszkolach
  • Atak nożownika w Stargardzie
    Tagi:
    Ilość wyświetleń: 3844

       

       Do rozlewu krwi doszło przed godziną 15 na nowym osiedlu przy ulicy Zwycięzców w Stargardzie. Według nieoficjalnych informacji ciosy nożem otrzymał sprzątający klatki mężczyzna. Napastników prawdopodobnie było dwóch - kobieta i jej partner. Poszkodowany został przetransportowany do stargardzkiego szpitala. Więcej informacji podamy wkrótce.


    AKTUALIZACJA, 20.11.2017r. 11:32

       Z nieoficjalnych informacji wynika, że napastnik został zatrzymany. Warto dodać, że do kolejnego ataku nożem doszło w sobotę wieczorem na osiedlu Lotnisko. Najprawdopodobniej młody mężczyzna bronił się przed pobiciem. Policja nie podaje jeszcze szczegółowych informacji.

    JF - 17.11.2017






    R
    e
    k
    l
    a
    m
    a
    1.
          Prezydent do du....y zamiast zwiększać bezpieczeństwo to buduje nowe budy ze śmieciowym żarciem.
    kropa (178.235.40...) 17-11-2017 18:30
    2.
          od zwiększania bezpieczeństwa jest policja! co ? prezydent ich zatrudnia??
    zołza (79.186.61...) 17-11-2017 18:48
    3.
          Budy jak budy ,ale gdzie maskotka była:)
    xd (37.7.168...) 17-11-2017 18:54
    4.
          Gdzie jest sraż miejska prezydencka?
    haha (178.235.42...) 17-11-2017 19:15
    5.
          A świnia z broszką: "Polacy są bezpieczni".
    qqłka (89.229.103...) 18-11-2017 02:54
    6.
          Świnia to ty jesteś
    POLAK (31.0.44...) 18-11-2017 07:34
    7.
          ***
    Taką mamy Polskie (192.160.102...) 18-11-2017 08:27
    8.
          ***
    Bedoloros (18.85.22...) 18-11-2017 08:31
    9.
          ***
    Andrzej (95.211.84...) 18-11-2017 08:34
    10.
          ***
    brak honoru (185.34.33...) 18-11-2017 08:36
    11.
          Co za patola w tym miescie. Planuje stad wyjechac, bo miasto bez wyrazu, perespektyw i klimatu. Wiekszosc znajomych stad wyjechalo i nie zaluja swojego wyboru.
    abc (176.221.121...) 18-11-2017 10:01
    12.
          Tylko Kadencyjność stołków jest lekarstwem na ta patologie:)))
    kadencyjnosc (178.235.42...) 18-11-2017 13:48
    13.
          Elektorat pisowskich judaszów który sprzedał Polskę za 500 srebników domaga sie wiekszej zapomogi .... nie mają za co ćpać
    storno (5.174.111...) 18-11-2017 17:04
    14.
          Oni chociaż dali , a PEło nic nie dao przez 8 lat i paszli.
    storno czerwone (178.235.42...) 18-11-2017 19:52
    15.
          dali....głąbie 10 razy wiecej Ci zabierają, patola sprzedawczyku !!! idz okupuj mops nieudaczniku zyciowy nierobie
    storno (5.174.111...) 18-11-2017 20:12
    16.
          Takie mamy bezpieczne miasto:)) Drugi czy 3 atak nozownika w mieście:))
    ale jaja (178.235.42...) 18-11-2017 21:24
    17.
          Ludzie !!! Opanujcie się !!! Zboczek z nożem lata po mieście a wy mieszacie w to politykę. Sami byście sobie oczy widelcami wydłubali za poglądy i racje. Skrócę wasze dywagacje : nie było dobrze, nie jest dobrze i długo nie będzie dobrze. Tacy po prostu jesteśmy jako naród. Wartości ustalacie na podstawie kto ile wam dał. Pamiętajcie : NIKT WAM TYLE NIE DA CO POLITYCY WAM OBIECAJĄ.
    pogodynka (83.18.65...) 18-11-2017 22:26
    18.
          ad 14. Jaki ty jesteś ograniczony. PIS nie dało 500+ bo ich nie ma. Zabrało każdemu 1000 żeby dać 500+. Tym to sie różni że masz kase na koncie. A że płacisz więcej za masło, jajka, paliwo, opłaty bankowe to już co? Wina PełO ! A rydzykowi to za darmo dają. Sprzedawczyku.
    jajapokolana (95.40.19...) 19-11-2017 13:17
    19.
          Jakoś z 500+ nie odczuwam tych podwyżek. Dobra zmiano do przodu
    Peło (178.235.42...) 19-11-2017 15:30
    20.
          Peło - na księżycu żyjesz? W spożywczakach już wiele artykułów po kilkanaście procent drożej. Zaraz zdrożeje paliwo i ciepło, potem woda w związku z pomysłami dobrej zmiany. To że masz na koncie 500 zł to nic, zaraz oddasz 700 więcej. Ale dalej wierzcie jakiemuś tetrykowi.
    Anty PiS (176.221.121...) 19-11-2017 19:21
    21.
          Jak widać po wpisach dużo jest takich co wszędzie maniakalnie wietrzą sPISek.
    /# (77.114.57...) 19-11-2017 22:37
    22.
          Jak widać, że sa ludzie za i przeciw, tacy są już Polacy, a szczególnie w obecnyvh czasach, coraz jest więcej ludzi tych co są nie zadowoleni, że w zyciu przegrały, że odsunięto ich od Władzy i od koryta bo byli złodziejami i okradły Polske oraz ją rozkradły. Odpowiem że nigdy Ci ludzie już do Władzy sie nie dostaną, a nawet przyjdzie taki dzień że zostaną rozliczeni i pujdą do paki. A teraz co do Pana Ziobro kiedyś bardzo go chwaliłem, że jest dobrym Ministrem, że w Polsce robi porządek. Ale jak przeczytałem, że on będzie wsadzał ludzi do paki za to, że kierowcy i mechanicy cofają liczniki w samochodach, to się uśmiałem. Ten człowiek nie ma pojęcia o motoryzacji, przypomnę, że na całym świecie kręcą liczniki, a nawet w Fabrykach zanim wyjdzie na rynek. Panie Ministrze niech Pan lepiej zajmie się złodziejami i bandytami, a nie motoryzacją, bo jak Pan zmiejszy dostwę pojazdów z Zagranicy to Polska straci dochód dla Państwa. A co do kręcenia liczników w samochodach, jestem po studjach motoryzacji i starym szoferem, kiedyś zaczynałem po studjach od kanału, a skączyłem na stanowiskach kierowniczych i Dyrektorskich itd. Panie Ziobro Pan nie ma pojęcia jak można przestawic stan licznika, jest tysiące sposobów aby to uczynić, dziś kierowca czy mechanik nie musi wejść do samochodu i będzie miał przestawiony licznik i żadne urządzenia nie wykryją i to jest zgodnie z prawem. Dziś złodzieje używają tak zwanych walizek aby ukraść samoduch w kilku sekundach, tak samo można przestawić licznik w kilku minutach ile tylko się chce, tak robią na całym świecie. Jestem złym i nie nawidzę złodziei i cwaniaków czy bandytów, ale obecnie przegoł pan pałę. Wiem, ze Panska rola to jak najwięcej posadzić do Więzienia, jak tak dalej będzie to trzeba będzie budować więzienia w każdym Mieście lub Gminie. Panie Ziobto to nie tędy droga. Jak widać Pan zaczyna bawić się Policjanta i złodzieja i jak widać prawdopodobnie ma powracać stara Komuna. Dobrze że Pan Prezydent nie które Pańskie ustawy blokuje, bo Pan nie długo będzie Pan karał, że ktoś puści bąka lub coś innego. Panie Ziobra przypomnę Panu, że nie jest Pan wieczny to Naród Panu nadał Władze i Naród może Pana odwołać, Jwstem starym człowiekiem i przeszłem Wojnę i wiele cierpień i nigdy nie należałem do żadnej Partii i pochwalam to że obecny Rząd PIS w Polsce i Polakom pomaga. Lepiej niech Pan rozliczy Opozycję i ich posadzi do Paki, za to że sprzedały i nadal sprzedają Polskę i Polaków i ukaraż każdego kto podnośi rękę na Polskę w Kraju i Zagranicą. A nie zajmowac się licznikami samochodowymi. Pan na tym nic nie zyska ani nie zarobi Polska tylko Pan i Pana pomysłodaswcy stracą wszystko, Polska utraci wiele kasy, proszę sie nad tym zastanowic co za głupi ten co tak Panu doradził.
    protestujący przeciw patologi (94.254.142...) 20-11-2017 01:58
    23.
          No właśnie Peło. Pisiory dali ci twoje własne pieniądze.
    jajapokolana (157.25.239...) 20-11-2017 08:21
    24.
          A Peło nic nie dało przez 8 lat
    amber gold& reprywatyzacja&sow (178.235.42...) 20-11-2017 09:32
    25.
          Czy ludzie potrafią czytać z zrozumieniem? Chyba jednak nie wątek zupełnie o czym innym a wpisy zupełnie odbiegająca od wątku.Żenada Cóż ..... ręce opadają. Pozdrawiam mieszczuchów z wielkiej metropolii Stargard.
    chłop z mazur (83.11.68...) 20-11-2017 12:59
    Przed dodaniem opinii konieczne jest zapoznanie się z regulaminem
    Autor: 
    Hasło: