T R W A   C I S Z A   W Y B O R C Z A
rii.pl wiadomosci.rii.pl
 
Redakcja
|
Kontakt
|
Oferta
|
Zasady
 
Reklama
reklama
Ostatnie 5 wiadomości: 
  • Brawurowa akcja policji (11)
  • Krajowa 10 zablokowana! (5)
  • Kolizja z udziałem radiowozu (7)
  • Dwa groźnie wyglądające zdarzenia (0)
  • Pożar samochodu (7)
  • Gdy ona mówi nie, a Ty dalej próbujesz (12)
  • Tematy wcześniejsze
  • Akcja TELEFON
  • Dachowanie na Warszawskiej
  • Nowy sprzęt i dofinansowanie dla Policji
  • Ciągnik wjechał pod pociąg
  • Pożar budynku na Placu Majdanek
  • Pożar samochodu na Szczecińskiej
  • Kierowca usłyszał zarzuty
  • Śmietnik i samochód spalone
  • Kierowca BMW staranował tłum
  • Nieszczęśliwy wypadek a nie potrącenie
  • Wrócili zmęczeni ale szczęśliwi
  • Nagła pomoc śmigłowca
  • Drogi nr 10 i 142: kolizja i czołówka
  • Święto Policji w Stargardzie
  • Święto Policji
  • Stargard na pomoc Szwecji
  • Kolejna karetka zasili naszą flotę
  • Oddaj krew dla ofiar wypadków
  • Sprawozdania przyjęte
  • Śmiertelny wypadek na DK 10
  • Tragiczny wypadek na starej 10
  • Wpadek na DK 10
  • Pościg za mercedesem
  • Rotacja prewencji z drogówką
  • Kto nowym dyrektorem sanepidu?
  • Pożar w DKK
  • Nowy wóz za milion
  • Wypadek – droga na Szczecin zablokowana
  • Akcja ratownicza dla Sławka
  • Uwaga na dopalacze
  • Sytuacja kadrowa stargardzkiej policji
  • BMW nie dojechało do potrącenia
  • Akcja - Alkohol i Narkotyki
  • Policyjny Festyn
  • Bezpiecznie na drogach ale nie nad wodą
  • Tragedie nad wodą
  • Adaptacja zawodowa policjantów
  • Senioriada 2018
  • Solidarni ze Sławkiem - strażacy ścieli włosy
  • Areszt za posiadanie narkotyków
  • Święto Policji
    Tagi: policja, święto, Stargard
    Ilość wyświetleń: 2257

       

       Już jutro w Stargardzie odbędą się uroczyste obchody święta zachodniopomorskiej policji. Dzisiaj na Rynku Staromiejskim trwają ćwiczenia i przygotowania.

       Obchody rozpoczną się o godzinie 9 przy Komendzie Powiatowej Policji w Stargardzie - tam zostanie posadzony Dąb Pamięci dla Juliana Onyszkiewicza. Następnie o 10 w Kolegiacie NMP odbędzie się msza w intencji zachodniopomorskiej policji. Po mszy odbędzie się uroczysty apel, podczas którego stargardzka komenda otrzyma nowy sztandar. Policjanci, którzy wyróżniali się podczas służby otrzymają wyróżnienia oraz awanse. Warto dodać, ze w uroczystości udział weźmie komendant główny policji gen. insp. Jarosław Szymczak a także przedstawiciele władz oraz posłowie i senatorowie.

       O 10 również na rynku rozpocznie się festyn rodzinny podczas, którego na najmłodszych jak i ich rodziców będzie czekało mnóstwo atrakcji m.in. pokazy sprzętu oraz zwierząt policyjnych, robota pirotechnicznego oraz symulator dachowania. Impreza potrwa do 15.

    JF - 24.07.2018






    R
    e
    k
    l
    a
    m
    a
    1.
          co tu świętować?
    ?? (178.235.182...) 24-07-2018 14:28
    2.
          no jak sie wiecej do niczego nie nadaja to swietuja
    www (83.3.214...) 24-07-2018 15:19
    3.
          Jeden patrol prewencji w nocy na cały Stargard ?
    Mieszkaniec (188.146.65...) 24-07-2018 17:50
    4.
          To wina policji, że na mieście jest jeden patrol? Co mają zrobić, kazać sprzątaczkom się ubrać w mundury i wyjść na ulice?
    Stargardzianin (185.189.113...) 24-07-2018 18:52
    5.
          Niech wyjdą za biurek w miasto na nóżkach jak dawniej bywało.
    Milicja obywarelska (94.254.129...) 24-07-2018 20:37
    6.
          Policję, niestety, toczy choroba już od dawna. Nie tylko zresztą tę służbę.
    f1rey (31.135.163...) 25-07-2018 09:23
    7.
          do 5. Już dawno nie siedzą za biurkami tylko uzupełniają patrole a za biurkami siedzą po pracy i w ten sposób w pracy są po 12 godz. chociaż mają płacone (szumnie nazwane że płacone ) za 8 h i dzięki temu praktycznie nie istnieją jako mężowie, ojcowie itp.
    Mieszkanka (217.153.6...) 25-07-2018 09:56
    8.
          Trzeba się było przyjąć do fabryki guzików, albo sezonowo zrywać owoce w sadach, a nie narzekać. Sami jesteście sobie winni. Takie macie związki zawodowe i przełożonych biernych miernych ale wiernych.
    Obatel (89.229.101...) 25-07-2018 10:28
    9.
          Ta, jak tak żle niech sie zwolnia. A przy okazji widac jakie auta parkuja pod komenda:)))
    baczny obserwator (178.235.182...) 25-07-2018 14:13
    10.
          Policjant to służba nie jakiś zawód. Oni są wspaniali może przemęczeni. Może ktoś narzeka ale nie zamieniłby tej pracy na inną. Negatywne komentarze wynikają z zazdrości do tego prestiżu.
    Qwerty (31.0.46...) 25-07-2018 14:36
    11.
          Przemeczeni:)) dobre
    haha (178.235.182...) 25-07-2018 15:20
    12.
          sa tacy wspaniali ze napluc na nich bym nie chcial
    www (83.3.214...) 25-07-2018 15:27
    13.
          Ooo patusy ze Stoja! dorwali sie do komentowania.
    Anonymous (185.217.68...) 25-07-2018 15:35
    14.
          haha 13. w punkt!
    ja (37.7.11...) 25-07-2018 16:42
    15.
          A ja wszystkim Policjantom życzę by nie stali się tak jak za komuny milicja "bijącym sercem partii".
    MaG (83.11.154...) 25-07-2018 23:13
    16.
          Ad 10. Moim zdaniem negatywne komentarze nie wynikają z żadnej zazdrości, tylko to zwykłe buractwo, hejt. Nie zazdroszczę takiej pracy, bo ciężka, ryzykowna i pod presją politycznych przełożonych, tylko współczuć, z pewnością nie zazdrościć. Zarobki też powinny być zdecydowanie wyższe. Trolami nie ma się co przejmować, większe troski ma sie na głowie. Przyjdzie czas, że Ci plujący tutaj będą wołać ratunku i wtedy .... "jak trwoga to do Boga" ;)
    stargard the best :) (83.11.177...) 26-07-2018 08:18
    17.
          Tą, tu wypisują trole i policjanci. Wydaje mi się że milicja lepiej funkcjonowala- mówiło się panie władzo, bo dzielnicowy był widziany i znany, a dziś spytajcie kogoś czy zna swojego dzielnicowego:))
    Bareja (94.254.128...) 26-07-2018 09:12
    18.
          Jak postępy w sprawie wandalizmu w teatrze letnim w Parku Chrobrego w Stargardzie ? Sprawcy ustaleni ?
    Ciekawy (89.229.101...) 26-07-2018 11:17
    19.
          Ci co syczą teraz na policję sami wymierzają sobie kary. Policja nie jest im potrzebna. Dopiero jak dojdzie do przestępstwa to kręcą, wieją i znikają. Ktoś musi stać na straży prawa choćby dla tych, którzy tacy mocni w gębie nie są. Poza tym policjant to też człowiek, który ma rodzinę, znajomych, dzieci jak większość z nas. Przychodzi zmęczony jak i my wszyscy. Poddany częstemu stresowi też się wypala tak jak nauczyciel. To jest służba. Fakt, że w każdej komórce społecznej znajdzie się zakała bez wyjątku, bo jesteśmy ludźmi.A czy znam swego dzielnicowego? Owszem. Czy patrole jeżdżą 24/h? Tak i są bardzo widoczni, więc 1 dzień dla nich święta nikomu krzywdy nie zrobi. Pozdrawiam i życzę spokoju \"na ulicach\".
    miejscowa (89.229.97...) 26-07-2018 12:36
    20.
          "Czy patrole jeżdżą 24/h?" Tak jeżdżą, a raczej jeździ jeden patrol prewencji w nocy w środku tygodnia. Musi jeździć żeby być mobilny, na pieszo go nikt nie puści bo kto pojedzie na interwencję do np. Ińska ? Patroli pieszych w nocy nie uświadczysz w naszym mieście.Ja też znam swojego dzielnicowego. Ale w rejonie mu podległym nie widziałem go od kilku jak nie kilkunastu lat. Gdzie są widoczni ?
    miejscowy (89.229.101...) 26-07-2018 13:00
    Przed dodaniem opinii konieczne jest zapoznanie się z regulaminem
    Autor: 
    Hasło: