rii.pl wiadomosci.rii.pl
 
Redakcja
|
Kontakt
|
Oferta
|
Zasady
 
Reklama
reklama
Ostatnie 5 wiadomości: 
  • Demonstracja KOD-u w Stargardzie (25)
  • Rafał Zając nowym prezydentem (64)
  • Zgrzyt wokół debaty - oświadczenie TVP (44)
  • Briefing Zofii Ławrynowicz (27)
  • Brudna kampania czy złe parkowanie? (57)
  • Wizyta Stanisława Szweda w Stargardzie (39)
  • Tematy wcześniejsze
  • Lista zamknięta - Czas START
  • Ławrynowicz zebrała ok. 3000 podpisów
  • Kukiz'15 nie poprze żadnego kandydata
  • Amadou Sy rezygnuje...
  • Nasz Stargard nie wystawił kandydata
  • Międzynarodowy Strajk Kobiet
  • Nowoczesna poparła Zająca
  • Komitety oszukują przy podpisach?
  • Radne odchodzą z LPSu
  • Konferencja Amadou Sy
  • Start kampanii Zająca
  • Zdzisław Rygiel prezesem Stargard XXI
  • Rogowski kandydatem PiSu
  • Dyskusja na temat zmian w budżecie
  • Kapitulacja Marcina Przepióry
  • Ostre słowa podczas sesji Rady Powiatu
  • Amadou Sy kolejnym kandydatem na prezydenta
  • Ławrynowicz kandydatką na prezydenta
  • Wizyta Elżbiety Rafalskiej w Stargardzie
  • Stargard przed wyborami
  • Rafał Zając kandydatem na prezydenta
  • Buwelski kandydatem Nowoczesnej?
  • Znamy datę wyborów w Stargardzie
  • Rewolucja czy kontynuacja?
  • Bakun stracił zaufanie Rady Powiatu
  • Konferencja PO w Stargardzie
  • Niedotrzymana obietnica?
  • Nigdy czegoś takiego w Sejmie nie było
  • Demolka wokół Pomnika Smoleńskiego
  • 35. rocznica wprowadzenia stanu wojennego
  • Spotkanie z Chruszczem
  • Michał Jach głosował za
  • Nieważne głosy, ważny problem
  • Czarny krąg milczenia - VIDEO, FOTO
  • Czarny Poniedziałek w Stargardzie
  • Zmieniamy Stargard ale nie "na dobre" - VIDEO
  • Rozmowa o aborcji, zmianach w rządzie i korupcji - VIDEO
  • Spoko senior oddany wyborca
  • Czekamy na efekty 500+ - VIDEO
  • Rafalska opowie o 500+ w Stargardzie
  • Radne odchodzą z LPSu
    Tagi: LPS, XXI, Stargard
    Ilość wyświetleń: 3784

       

       Mariola Łada-Siwiec oraz Anna Smolira-Kozłowska opuściły Klub Radnych Ligi Powiatu Stargardzkiego. Powodem odejścia było porozumienie stowarzyszenia Stargard XXI i LPSu w sprawie poparcia Rafała Zająca. Warto wspomnieć, że Liga Powiatu Stargardzkiego była jedyną opozycją, która negowała większość decyzji byłego prezydenta śp. Sławomira Pajora. Poniżej przedstawiamy całą rozmowę z Anna Smolirą-Kozłowską.

    JF - 04.03.2017






    R
    e
    k
    l
    a
    m
    a
    reklama
    1.
          Radne niech powiadomia swoich wyborców. Trzeba to naglosnic.
    przepiorka (94.254.128...) 04-03-2017 19:21
    2.
          Aniu! Twoja gadka jest bredniami! podwyzki byly są i bedą! co to ma do rzeczy? jak by lps mial prezydenta to podwyzek nie bylo??? Twoja partia za którą stoisz twardo-PiS, ( ale nie wiem dlaczego oficjalnie sie tego wstydzisz) to dopiero funduje nam podwyszki i to dopiero jest zagrozenie dla kraju i naszego miasta! wiem, ze stoisz za Rogowskim, ale pamietaj to tylko pionek, ktory nie ma szans z Zającem. A Twoja decyzja gwarantuje Ci klape w nastepnych wyborach.
    Łukia (176.221.121...) 04-03-2017 20:11
    3.
          Porażka intelektualna. Zero znajomości mechanizmów samorządowych i gospodarczych. Jej osoba w tym Radzie to kompletna porażka. Z jednym się zgadzam, Marcin Przepióra, któremu robiła kampanię mógł się zachować inaczej.
    roky (94.254.129...) 04-03-2017 20:37
    4.
          Tego bełkotu po prostu nie da się słuchać. Kompletna dyletantka.
    obserwatorka (37.248.160...) 04-03-2017 20:42
    5.
          Brawo. Wszyscy tylko nie sitwa:)
    brawo (94.254.128...) 04-03-2017 21:06
    6.
          Belkot to sprzedawany jest wtedy kiedy MPGK ma pieniadze na reklame w radiu!A my biedni zjadacze chleba placimy za wode z kolejnymi procentami.Dlatego trzeba swiezej krwi w radzie.Wlasnie dltego.Brawo.
    Iwona (37.47.183...) 04-03-2017 21:56
    7.
          Ja nie chcę podwyżek a Wy?Były podwyżki za wodę , śmieci ,podateki bilety MZK -chcecie koleJnych podwyżek -GRATULACJE PANI ANIU.
    kwas (91.226.236...) 04-03-2017 22:13
    8.
          Nie da sie słuchać tej Pani. Komuś tu sie władza marzy... Brak słów. Bełkot.
    prawy (81.190.36...) 04-03-2017 23:52
    9.
          Marzy sie sitwie
    nu pagadzi (94.254.128...) 05-03-2017 00:09
    10.
          Ta ruszyla czuly punkt i sie psychol zdenerwowal.
    Nu pagadzi (37.47.183...) 05-03-2017 00:11
    11.
          ip - 94.254.128... no błagam. zmieniając nick zdania o tej Pani wśród internetów nie zmienisz. internety nie wybaczają ;)
    prawy (81.190.36...) 05-03-2017 00:12
    12.
          Brawo Aniu
    mieszkaniec (178.235.42...) 05-03-2017 01:27
    13.
          Brawo Pani Aniu! Nie słuchaj malkontentów ze strony XXI, którzy siedzą tu na forum i czyhają, jak hieny. To są ludzie "Pajora" i zrobią wszystko dla utrzymania swoich marnych stołków. Co do wiedzy samorządowej proponuję wywiad z długoletnią radna Krystyną Smolarek, albo radnym Bryłą, oj zdziwiłby się pan redaktor a może z Dybowską - to dopiero będzie klapa. Brawa za odwagę. Gil i Przepióra już się układają. Żałuje że na oddałem na niego głos. Żaden cel, żadna poprawa życia w mieście - kłamał Pan Panie Przepióra, Zając - to jedynie constans układów! Jeszcze raz - brawa za wierność wyborcom!!!
    Gr.L (89.228.244...) 05-03-2017 07:17
    14.
          co Wy opowiadacie w naszym mieście stawki podatku, opłat za wodę, ścieki, wynajem mieszkań w tbsach i mieście są najwyższe w POLSCE. Tylko po to by zapewnić kasę dla ludzi ze spółek i urzędu.
    67 i inne (94.254.132...) 05-03-2017 08:18
    15.
          Bawo Pani Radna,wreszcie jakieś świeże spojrzenie na politykę samorządowa. Dość już z tą czerwoną wieloletnią układówą kliką
    patriota (37.47.184...) 05-03-2017 13:19
    16.
          Łukia padalcu ty jesteś zagrożeniem dla Polski nie PIS.
    obiektywny (89.229.104...) 05-03-2017 15:39
    17.
          SŁUSZNA DECYZJA POPARTA ARGUMENTAMI I JESTEM MILE ZASKOCZONY ŻE RADNA BRONI MIESZKAŃCÓW PRZED PODWYŻKAMI BRAVO JAK MOŻNA WYBRAĆ LUDZI KTÓRZY PODNOSZĄ ŁAPSKA ZA PODWYŻKAMI NIEROBY I KLIKA W URZĘDZIE JEST STRASZNA DLACZEGO PYTAM DLACZEGO NIE SZUKAJĄ OSZCZĘDNOŚCI U SIEBIE W URZĘDACH LUB W SPÓŁKACH MIEJSKICH JAK BIEDROŃ W SŁUPSKU UKRÓCIŁ ROZPASANIE URZĘDASÓW I ZAOSZCZĘDZIŁ 5 MLN ZŁ W STARGARDZIE OD KILKUNASTU LAT TO TYLKO PODWYŻKI PODWYŻKI NA ROK PRZED WYBORAMI NIE MA ŻADNYCH DLACZEGO ABY LUDZIE ZAPOMNIELI A PO WYBORACH OD RAZU PODWYŻKA ZA PODWYŻKĄ NOWI RADNI OGŁUPIENI SUKCESEM JUŻ MAJĄ WSZYSTKICH W 4 LITERACH I NIE WALCZĄ O TANIE MIASTO JESZCZE RAZ BRAVO DLA TEJ PANI
    ANTY SITWA (91.226.236...) 05-03-2017 17:11
    18.
          Jedyny pomysł to podwyżki:))
    kontynuwacja podwyzek?? (95.160.152...) 05-03-2017 17:21
    19.
          Zwycięstwo partii PiS w każdym polskim mieście to krok w stronę upadku samorządności. Kaczyński podejmuje decyzje jednoosobowo, nikt nie ma prawa decydować na dole. Jeden naród jeden wódz. Uwierzmy w siebie, uwierzmy w samorządność.
    Patriota lokalny (89.229.105...) 05-03-2017 18:21
    20.
          19 zagrozony stołek?
    lud (94.254.128...) 05-03-2017 20:08
    21.
          Gil i Przepiora się sprzedali i każdy mądry to zrozumie. Teraz tylko PiS! Na złość ukladowi
    Kokolino (5.172.238...) 05-03-2017 20:52
    22.
          stołki, stołki
    obietnice (95.160.152...) 05-03-2017 23:46
    23.
          A mi się widzi, że decyzja zacnych Pań , i nie tylko , powodowana jest zwyczajną obawą o zatrudnienie. Jest jeszcze parę osób, które dziwnie nagle zmieniły front (poglądy także). Sytuacja jest ciekawa. Zastanawiam się jak się jak się zachowają gdy Zając wygra wybory. Poza tym zapodaję : koalicje to coś normalnego w polityce. Sądzę, że gdyby Gil i Przepióra opowiedzieli się za ugodą z PiS byliby wychwalani przez zwolenników tej formacji i pojawiłyby się głosy z drugiej strony , że się sprzedali. I tak bez końca trwałyby przetargi komu i za co się sprzedali. Chore. A w przypadku owych Pań i pozostałych , którzy jeszcze nie tak dawno dymali na ulicach w mikrofony pod szyldem Przepióry , cóż..................
    funk (83.18.65...) 06-03-2017 09:49
    24.
          Panie Radne mają rację i zgadzam się z nimi. Jeżeli zakłądali ten klub w opozycji dorządzących,a teraz przepióra zmienia zdanie nie konsultując to z innymi to wydaje mi się, że oszukał koleżanki, ale wyborców, którzy wtedy ich poparli.
    kadecyjność (95.160.152...) 06-03-2017 10:12
    25.
          Pani radna ma rację. Ale polityka to polityka czas pokaże co ona albo jej mąż chcieli uzyskać, tak to już jest :)
    zaciekawiona (91.226.236...) 06-03-2017 12:02
    26.
          Niestety ale coś powinno się zmienić w Stargardzie, przerażona jestem niekompetencją pracowników urzędu miejskiego. Tam nie ma z kim rozwiązywać problemy. Czasami miałam wrażenie, że ja wiem więcej niż te Panie.
    Wilma (94.229.220...) 06-03-2017 18:48
    27.
          Bardzo mądra i konkretna kobieta MA U MNIE DRUGĄ KADENCJĘ
    ładnie (83.11.181...) 06-03-2017 20:50
    28.
          Widać jak już widzi siebie we władzach Stargardu.Nie daj Panie Boże takiej władzy.Mamy już taką władzę centralną która spycha nasz kraj na peryferie Europy . Wybierając na Prezydenta pisowca to zrobi tyle dla miasta co ten psełdo Poseł. PAN Jach podnosi rączkę jak mu każe mały człowieczek z żoliborza .Wszystkie psełdo reformy są udziłem naszego Poseł Wyborcy pamiętajcie o tym i nie dajcie się otumanić.
    Anioł stróż (37.248.163...) 07-03-2017 11:48
    29.
          Anioł nie strasz, bo się sesrasz:) Każdy, byle nie z sitwy.
    egal (95.51.71...) 07-03-2017 13:39
    30.
          każdy byle nie pis
    vova (83.20.242...) 08-03-2017 08:46
    31.
          Kazdy byle nie sitwa-beton
    masza (94.254.130...) 08-03-2017 09:23
    32.
          dokładnie !! dość polityki warszawki , tylko Rafał Zając!!
    darek (79.186.210...) 09-03-2017 08:31
    33.
          A mąż pani Ani czyli pan Kozłowski zbiera podpisy z Rogowskim oczywiście że ma takie prawo, ale niby to taka bezpartyjna a mąż popiera Rogowskiego czyli PIS więc wyszło szydło z wora a czas pokaże co jeszcze wyjdzie co PIS obiecało za poparcie, powodzenia w tym wyścigu dla wszystkich kandydatów :)
    zaciekawiona (91.226.236...) 11-03-2017 18:29
    34.
          Macie ciągle głosować na tych samych.
    Łukaszenka z Białorusi (95.160.152...) 15-03-2017 20:14
    Przed dodaniem opinii konieczne jest zapoznanie się z regulaminem
    Autor: 
    Hasło: