rii.pl wiadomosci.rii.pl
 
Redakcja
|
Kontakt
|
Oferta
|
Zasady
 
Reklama
Ostatnie 5 wiadomości: 
  • Demonstracja KOD-u w Stargardzie (25)
  • Rafał Zając nowym prezydentem (64)
  • Zgrzyt wokół debaty - oświadczenie TVP (44)
  • Briefing Zofii Ławrynowicz (27)
  • Brudna kampania czy złe parkowanie? (57)
  • Wizyta Stanisława Szweda w Stargardzie (39)
  • Tematy wcześniejsze
  • Lista zamknięta - Czas START
  • Ławrynowicz zebrała ok. 3000 podpisów
  • Kukiz'15 nie poprze żadnego kandydata
  • Amadou Sy rezygnuje...
  • Nasz Stargard nie wystawił kandydata
  • Międzynarodowy Strajk Kobiet
  • Nowoczesna poparła Zająca
  • Komitety oszukują przy podpisach?
  • Radne odchodzą z LPSu
  • Konferencja Amadou Sy
  • Start kampanii Zająca
  • Zdzisław Rygiel prezesem Stargard XXI
  • Rogowski kandydatem PiSu
  • Dyskusja na temat zmian w budżecie
  • Kapitulacja Marcina Przepióry
  • Ostre słowa podczas sesji Rady Powiatu
  • Amadou Sy kolejnym kandydatem na prezydenta
  • Ławrynowicz kandydatką na prezydenta
  • Wizyta Elżbiety Rafalskiej w Stargardzie
  • Stargard przed wyborami
  • Rafał Zając kandydatem na prezydenta
  • Buwelski kandydatem Nowoczesnej?
  • Znamy datę wyborów w Stargardzie
  • Rewolucja czy kontynuacja?
  • Bakun stracił zaufanie Rady Powiatu
  • Konferencja PO w Stargardzie
  • Niedotrzymana obietnica?
  • Nigdy czegoś takiego w Sejmie nie było
  • Demolka wokół Pomnika Smoleńskiego
  • 35. rocznica wprowadzenia stanu wojennego
  • Spotkanie z Chruszczem
  • Michał Jach głosował za
  • Nieważne głosy, ważny problem
  • Czarny krąg milczenia - VIDEO, FOTO
  • Czarny Poniedziałek w Stargardzie
  • Zmieniamy Stargard ale nie "na dobre" - VIDEO
  • Rozmowa o aborcji, zmianach w rządzie i korupcji - VIDEO
  • Spoko senior oddany wyborca
  • Czekamy na efekty 500+ - VIDEO
  • Rafalska opowie o 500+ w Stargardzie
  • Ławrynowicz zebrała ok. 3000 podpisów
    Tagi: Ławrynowicz, wybory, Stargard
    Ilość wyświetleń: 3449

       

       Zofia Ławrynowicz zebrała odpowiednią liczbę podpisów i będzie kandydowała w wyborach prezydenckich. Kandydatka rozwiała plotki o rezygnacji, które pojawiły się kiedy Amadou Sy poparł Rafała Zająca. Ławrynowicz zebrała ok. 3000 podpisów, które dzisiaj złożyła w Urzędzie Miejskim. Poniżej prezentujemy materiał z briefingu przed urzędem. 

    JF - 15.03.2017






    R
    e
    k
    l
    a
    m
    a
    reklama
    1.
          Zobaczymy ile otrzyma głosów?
    pytka (193.106.154...) 15-03-2017 15:25
    2.
          Ten w okularach przeciwsłonecznych wygląda na bardzo nieuczciwego człowieka. Kto to jest?! Co robi przy tak cudownej osobie jak pani Zosia?
    Melka (83.11.61...) 15-03-2017 15:26
    3.
          Serio oceniacie ludzi po tym czy WYGLĄDAJĄ na uczciwych czy nie? Mi byłoby wstyd coś takiego napisać.
    Klaudia (46.169.212...) 15-03-2017 15:38
    4.
          Co zrobilas jak bylas posłanka dla stargardu? NICCC tylko walki na paliwie zdobedzie 5 glosow
    Marta (188.146.143...) 15-03-2017 15:47
    5.
          Flagi, banery, ludzie za plecami, koleś z kartonem najlepszy co tam miał zakupy z biedronki:) ale PRL i wiocha a osobiście nie popieram Zająca ale bez kitu przerasta was(innych kandydatów) o wieki gadką i wiedzą o mieście.I czy prawda ,że była Pani w Indiach?
    ojojojojj (77.113.54...) 15-03-2017 15:54
    6.
          Kobieta Prezydentem? Czemu nie , może być ciekawie a na pewno inaczej,świeże ,kobiece spojrzenie na nasze miasto
    mieszkaniec (89.229.104...) 15-03-2017 16:07
    7.
          Tych ustaw które przyklepała będąc w sejmie tak łatwo nie zapomnimy!
    zdzichu (89.229.99...) 15-03-2017 16:28
    8.
          To bedzie spektakularna porażka hahahaa!!!
    prawy (81.190.36...) 15-03-2017 16:51
    9.
          1 kobieta w historii miasta na urzedzie prezydenta. Jestem na tak:)
    Tak dla kobiety (95.160.152...) 15-03-2017 17:12
    10.
          Czas skończyć z układem w stargardzie. Wiadomo, że zając to zając Rygla
    UM stargard (31.0.127...) 15-03-2017 17:31
    11.
          Rafał Zając Prezydentem Stargardu. Nie widzę innej opcji.
    Stargard (83.11.152...) 15-03-2017 18:06
    12.
          Rafał Zając pogodzi obie partie. Merytorycznie najlepszy zdecydowanie.
    Wybory (46.169.58...) 15-03-2017 18:16
    13.
          Kazdy nowy czyli: ŁAWRYNOWICZ lub ROGOWSKI. BETONOWI 15 letniemu już dziękujemy:)
    anty staremu układowi (95.160.152...) 15-03-2017 18:57
    14.
          Widać, że wyjazd p. Zofii Ławrynowicz do Indii przyniósł efekt w postaci zebrania 3 tys. podpisów. Indie to ludny kraj.Ponadto podobno także posiłki platformerskie ze Szczecina do zbierania podpisów też się przydały.
    Szpila (37.47.167...) 15-03-2017 18:59
    15.
          Poseł Jach otwarcie stwierdził, że proponował Panu Zającowi start z listy PIS. Tak więc uznał go za najlepszego kandydata. Rogowski jest opcją rezerwową. Start Ławrynowicz skończy się na poziomie max 15%. Głosuję na Zająca.
    jan (31.0.71...) 15-03-2017 19:07
    16.
          Skąd to przekonanie że ktoś jest najlepszym kandydatem ,nie rozumiem na jakiej podstawie ktoś tak twierdzi.Funkcja Prezydenta zasadniczo różni sie od funkcji zastępcy , która to bardziej jest urzędnicza.To że ktoś jest dobrym urzędnikiem nie oznacza że będzie dobrym dyrektorem bo to całkiem inne kompetencje i obowiązki
    mieszkaniec (89.229.104...) 15-03-2017 19:08
    17.
          Wstyd dla PO, żeby podpisy w Stargardzie zbierali ludzie ze Szczecina i Koszalina. Kompromitacja na całej linii. Patrząc na kandydatów to Zając wydaje się najrozsądniejszym wyborem.
    samosia (31.2.6...) 15-03-2017 19:27
    18.
          ALARM. ACHTUNG. WNIMANIE PO 15 LATACH STOŁKI SĄ ZAGROŻONE !!!
    anty apolityczność (95.160.152...) 15-03-2017 19:39
    19.
          Boli, boli co niektorych. Jak mam wybierac miedzy Rogowskim (totalny brak kompetencji), Zajacem (z kapelusza Rygla) a Lawrynowicz (jedyna z tej trojki z doswiadczeniem parlamentarnym), to stawiam na kobitke! Ma charyzme i kulture osobista. Niech przewietrzy to towarzystwo wzajemnej adoracji, he,he
    re (77.186.244...) 15-03-2017 19:56
    20.
          Platforma już była. Mimo, że kobieta to szyld partyjny jej nie pomoże. Tak samo Rogowskiemu. Partyjniactwo z dala od Stargardu. Ani PO ani PiS nie mają szans z Panem Rafałem Zającem bezpartyjnym. Podobno Zając ma zebranych 12 tysięcy podpisów. Jeżeli to prawda to w pierwszej turze powinno się skończyć.
    mi (5.172.237...) 15-03-2017 20:04
    21.
          przyglądałem się plakatom Zająca, widać że może być schorowany, a na pewno ma uczciwe oczy wybitnego Polaka niejakiego Tuska i tak sobie myślę że ten lokal gastronomiczny powstanie na jego cześć
    dgf (81.190.35...) 15-03-2017 20:10
    22.
          Kierowanie miastem to nie to samo co brylowanie po Sejmowych korytarzach i na portalach. Do zarządzania Stargardem nie potrzeba celebrytów, nauczycieli tańca czy też partyjnych i sterownych miernotów lecz kompetentną i doświadczoną osobę, która zna dobrze funkcjonowanie samorządu i miasta. Nie wystarczy używać na okrągło sloganów, mile się uśmiechać i gestykulować, lecz zaoferować konkretny program Stargardzianom lepszy od tego który jest realizowany. Skoro pani ex poseł wstydzi się startować pod szyldem własnej partii PO,lecz pod przykrywką jakiejś Platformy Samorządowej, to niech pokaże jakie organizacje samorządowe ją popierają.
    Venus (37.47.167...) 15-03-2017 21:10
    23.
          NAJGORSZY POLITYK jaki był w sejmie. Zobaczcie na co ona głosowała wtedy - przecież to jest osoba jaka by was wsadziła do obozów pracy dla niemców.
    Alicjaiak (178.255.44...) 15-03-2017 21:24
    24.
          Jak wynika z wywiadu dla Radia Szczecin Amadou Sy powiedział powiedział dosłownie tak: \"Wszyscy mówią, że w Stargardzie jest układ, układy które istnieją. Myślę, że poprzedniemu prezydentowi udało się jednak stworzyć pewien zespół ludzi, których inni nazywają układem. To czasami daje wrażenie jakby to było nieprzejrzyste. Ja chcę zrobić tak, by było przejrzyście. Żeby stargardzianie wiedzieli kto jest, żeby zasady nominowania dyrektorów spółek były jasne i wyraźne dla wszystkich\". A więc powiedział inaczej niż to przedstawia Pani Ławrynowicz.Tak łatwo można manipulować wypowiedziami innych.
    dobreucho (176.221.121...) 15-03-2017 21:54
    25.
          Proszę Pani proszę nie robić sobie nawet nadziei. Prezydentem zostanie Rafał Zając - najlepszy kandydat na to stanowisko. Dlaczego? Dlatego, że kiedy Pani odpoczywała w Indiach (w fazie gorących przygotowań do wyborów!!!), On z zaangażowaniem pracował nad swoją kampanią wyborczą. I to jest najlepszy przykład odpowiedzialności i podejścia do sprawy.
    robuś (31.0.46...) 15-03-2017 21:59
    26.
          A ja juz nir chce ukladow-sitwy miejskiej. Kazdy.ale nie ci.
    amen (94.254.128...) 15-03-2017 22:33
    27.
          Żenada! W środku tak krótkiej kampanii wyborczej znaleźć czas na relaks na drugim końcu świata... Widać, że p. Ławrynowicz angażuje się w 100%... Jak można głosować na kogoś takiego?!
    calineczka (37.248.167...) 15-03-2017 22:37
    28.
          Nie nadaje się Pani na stanowisko prezydenta. To odpowiedzialna funkcja, a Pani postawa wskazuje, że nie traktuje Pani swojej kandydatury poważnie. Może to kaprys, a może PO nie miało innego kandydata. Tak czy inaczej nie będę na Panią głosowała. Swój głos oddam na Pana Zająca.
    paulina (31.0.33...) 15-03-2017 22:52
    29.
          ad.25 Najlepszy przykład odpowiedzialności dała p. poseł jako jedyna (sic!) posłanka ze 100% frekwencją w swojej kadencji (4 lata). Ad. 5,14,25,27 boli, że się nie było? Czy jak? Z autopsji wiem, że taki wyjazd planuje się na kilka miesięcy wcześniej (p. Jerzy ze starostwa "obieżyświat" wie najlepiej ;) ) i kto mógł wiedzieć, że w marcu będą wybory - życie pisze scenariusze - no, ale dla następnej "sekty jedynego prawego następcy" to ich przerasta, że ktoś inny ma czelność przystąpić do wyborów. 9 kwietnia jest odpowiedzią na wszystkie pytania i tyle ;)
    re (77.186.244...) 15-03-2017 23:01
    30.
          No i hejterzy uaktualnili swoje nicki! Witamy hejterzy ze Stargard XXI... Macie ***... Heja, do przodu!!!
    Pik (80.187.101...) 15-03-2017 23:06
    31.
          Ale numer! Skoro zdecydowała się kandydować, trzeba było zrezygnować z wyjazdu i skupić się na kampanii, proste. A jeśli wolała wyjazd, to po co ta akcja z kandydowaniem? W życiu nie można mieć wszystkiego. Taki "doświadczony polityk" powinien o tym wiedzieć.
    kłaczek (31.0.71...) 16-03-2017 00:21
    32.
          kampania nadal trwa także ma jeszcze czas p. Ławrynowicz pokazać swój program wyborczy
    mieszkaniec (178.235.42...) 16-03-2017 00:44
    33.
          no i proszę, wyjechała i ponad trzy tysiące zebrała, a niektórzy byli i się szybko zmyli ;)))
    re (77.186.244...) 16-03-2017 01:13
    34.
          Pani Zofia ledwo zarejestrowała swoją kandydaturę a tu już nastąpił atak na jej osobę. Zdarzają się sugestie, iż dość politykom partyjnym, że czas na samorządowców apolitycznych. Jednym z takich apolitycznych ma być Pan Rafał. Proszę mnie poprawić jeśli się mylę - z jakiego komitetu startował ów apolityczny kandydat do Sejmiku w ostatnich wyborach samorządowych ? Zdaje się że z list PO, wowczas partyjne poparcie było poprawne i potrzebne. Zamiast atakowania za partyjne przynależności i sympatie warto skupić sie na merytoryce - kto i co robił i zrobi dla miasta i jego mieszkańców.
    Mieszkaniec (83.20.72...) 16-03-2017 07:11
    35.
          pełna euforia ta twarzach:) na drugim planie:)
    STAR (195.47.201...) 16-03-2017 07:37
    36.
          Dobrze się stało. Mamy obraz hierarchii wartości Pani Ławrynowicz...
    x-man (89.239.110...) 16-03-2017 08:16
    37.
          Mój typ: 68% R. Zając, 18% Z. Ławrynowicz, 14% I. Rogowski
    sondaz (95.51.124...) 16-03-2017 08:33
    38.
          Stołki się bronią za wszelką cennę , utrzymanie koryta.
    Łukaszenka (95.160.152...) 16-03-2017 08:48
    39.
          Optymista...niepoprawny! Nie doceniasz pisu i ich elektoratu. XXI - Zajec: 45%, Platforma - Zofia: 35-40%, PiS - Rogowski - 30%. Potem II tura i... All is possible
    Pik (80.187.101...) 16-03-2017 08:52
    40.
          Pik skąd masz te wyniki,chyba sam sobie z fusów wywróżyłeś? haha
    wróżka pelagia (95.160.152...) 16-03-2017 09:04
    41.
          ad. 39 pokaż mi wybory gdzie PIS lub PO w Stargardzie miała powyżej 30%. Bo z tego co pamietam w 2006 (przy bumie PO w Polsce) M. Badowski miał ok. 25%, a ostatnio I. Rogowski niecałe 15%. Więc obstawiam, że jeżeli chodzi o PIS to niewiele się zmieni, a PO.... no jednak jesteśmy na zachodzie POLSKI to weźmie więcej niż PiS.
    sondaz (95.51.124...) 16-03-2017 10:17
    42.
          Super kandydat który w środku kampanii wyborczej zamiar rozmawiać z mieszkańcami podróżuje po Indiach. Jak inwestorzy będą przyjeżdżać do miasta to Pani Ł też ucieknie?
    Królik (37.47.170...) 16-03-2017 10:18
    43.
          A CO CI TO INTERESUJE GDZIE PRYWATNIE PODRÓŻUJE?? NA GŁOPTE NIE MA LEKARSTWA
    szarak (95.160.152...) 16-03-2017 10:19
    44.
          Bardzo dobrze, że PO zdecydowała się wystawić kandydata i jeszcze lepiej, że to kobieta. Super. Powodzenia.
    Paweł (213.155.178...) 16-03-2017 10:28
    45.
          Takim kandydatem PO na pewno zawojuje w Stargardzie. Super babka, inteligentna i przygotowana do pełnienia funkcji prezydenta.
    Piotr (213.155.178...) 16-03-2017 10:41
    46.
          Pani już dziękujemy,nauczyciele do szkoły a nie do polityki.
    obiektywny (81.190.34...) 16-03-2017 11:41
    47.
          I to miałby być reprezentant naszego miasta? Z takimi priorytetami? Nie solidaryzuję się! A nawet mówię zdecydowane NIE Pani Ławrynowicz.
    ja ja ja (31.0.38...) 16-03-2017 11:49
    48.
          Jesteśmy za Panią.
    Mdk (95.160.152...) 16-03-2017 11:55
    49.
          10.250 podpisów na R. Zająca.... strasznie dużo tych urzędników i prezesów Spółek miejskich. ;)
    Realista (37.47.176...) 16-03-2017 12:12
    50.
          Mobilizacja stołków:))))) hahahahaha
    pora na dobranoc... (95.160.152...) 16-03-2017 12:17
    51.
          Polityczny blamaż.... niech ktoś mi wyjaśni jakim cudem Zdobylak zostaje szefem sztabu Ławrynowiczowej, skoro oni są od wielu lat skłóceni ze sobą? Niech ktoś mi wyjaśni jak to jest, że PO przychodzi do "zajączka" ten każe im każe spadać na szczaw to ostatecznie wystawiają Zofiję? Ten sam Mechanizm co w PiS nie maja kogo wystawić to wystawiają kogokolwiek aby tylko wystawić....i niby miastem miałaby zarządzać osoba z przypadku? Takim chamskim zagrywką politycznym mówię stanowcze NIE!
    Badziewiak (37.47.140...) 16-03-2017 12:32
    52.
          Rzeczywiście, twarze na drugim planie nie wyrażają euforii. Wyglądają jakby znaleźli się tam za karę ! A sama kandydatka.... Niby obyta parlamentarnie, niby zaangażowana w życie miasta, niby posiada poparcie, itd.,itd.. Ale pamiętam ją z wdzięcznych plakatów wyborczych Pana Pajora i jej serdeczny uśmiech poparcia dla niego. Wówczas zdradziła wielu swoich przyjaciół i znajomych. Dzisiaj kandyduje przeciwko Panu Zającowi. Czy można jej zaufać ? Nie wiem i nie chcę ryzykować. Uważam, że w obecnej sytuacji jedynym logicznym rozwiązaniem dla Stargardu jest Zając. Zawsze stał w cieniu, nie zaprzedawał się, nie kombinował politycznie i właściwie zawsze był wierny swoim przekonaniom i zasadom. Mimo wszystko są to w tych durnych czasach wartości nie bez znaczenia. Mimo wsztstko.
    funk (83.18.65...) 16-03-2017 12:39
    53.
          Badziewiak trafnie sie podpisałeś. Zobacz kto stoi za Zającem:) Funk: Nie siej paniki, takie bajeczki to na dobranoc swoim dzieciom. Chłopaki rozumiem was, szkoda po 15 latach pożegnać się ze stołeczkiem, ale to demokracja decyduje , a nie wy:))
    to my mieszkancy (95.160.152...) 16-03-2017 12:47
    54.
          http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/siemoniak-po-gotowa-poprzec-kandydatow-nowoczesnej-w-wyborach-samorzadowych/kvj14x9 Jak PO kłamie w żywe oczy.... Pani Zofija jest tego najlepszym przykładem. 😩
    Huehehhehe (37.47.140...) 16-03-2017 14:30
    55.
          Poprzeć Nowoczesna,która popiera Zająca , buhaha
    ale jaja (95.160.152...) 16-03-2017 15:27
    56.
          To ta Pani, która kazała wszystkim pracować do 67 lat, ukradła nasze pieniądze z OFE i zażądała vice prezydenta za poparcie Zająca, rewelacyjna kandydatura, hahahha, ajej sejmowe wystąpienia można do dziś obejrzeć na Youtubie w kategorii kabaret...
    vonTusk (89.228.246...) 16-03-2017 16:31
    57.
          Dla mnie ta pani jest ostatnim kandydatem na którego mógłbym zagłosowac.Dzięki m.in. jej głosowaniu w sejmie częsciowo straciłem na funduszu OFE.
    on (89.229.99...) 16-03-2017 16:54
    58.
          Najlepsza parlamentarzystka o czym mówiły media w całej Polsce - 100 % frekwencja podczas obrad sejmowych. Kompetentna i zorganizowana w pracach ustawodawczych. Posiadając taka opinię promowała w ostatnich wyborach samorządowych Stowarzyszenie Stargard XXI. Dzisiaj jest hejtowana w postach - za co ??? Wstyd, ze zamiast merytorycznych dyskusji i programowego rywalizowania o funkcję Prezydenta Miasta doświadcza negatywnych i nieuprawnionych ocen. Najwidoczniej zwolennikom innych kandydatów brakuje argumentów do merytorycznego sporu, stad hejt i błoto, wstyd.
    Mieszkaniec (83.11.87...) 16-03-2017 17:05
    59.
          Ja kiedyś widziałem ile wydaje naszych publicznych pieniędzy na swoje biuro poselskie i jednego jej nie wybaczę:)ponad 30 tyś zł na telefony o podróżach nie wspominając gdzie ona na marsa dzwoniła czy non stop telefony wymieniała a jeśli tak to co z nimi robiła? Czy ktoś może potwierdzić ,że ta Pani była na zwolnieniu lekarskim,gdzie teraz pracuje? lub innym ,jak się czyta bo taki wypad do Indii to dziwna sprawa a jeśli tak to urlop czy zwolnienie jeśli zwolnienie to prokurator i ZUS powinien się tym zająć prosimy o sprostowanie Pani Zosiu.
    pytamoiphony (31.2.55...) 16-03-2017 17:11
    60.
          A ja nie chce mieć co roku podnoszone podatki-dość, dlatego nie bedzie kontynuacji i nie bede głosował na zająca tylko na kogoś innego.
    dość podwyżek (95.160.152...) 16-03-2017 19:58
    61.
          Zając wygra w pierwszej turze!
    stachu (37.47.163...) 16-03-2017 21:55
    62.
          a wygra dlatego, że jego kontrkandydaci nie są przygotowani merytorycznie. Nie oszukujmy się, obecni rywale p. Zająca nie są dla niego żadnym zagrożeniem w walce o fotel prezydencki. Rogowski zdobędzie jakieś 15%, Ławrynowicz 10% i na pierwszej turze zakończy się ta rozgrywka.
    stachu (37.47.163...) 16-03-2017 22:04
    63.
          3000 tysiace to marzenie, nie cale 2570 glosikow! Ona cos potrafi, po za obiecankami wyborczymi? Jest przeciez na urlopie zdrowotnym rocznym na poratowanie zdrowia, ale jak pojawila sie okazja do lansu wyjechala do Indii i wyzdrowiala. Daje jej max.1500 glosow. Bedie wstyd!
    tylko nie ona (89.163.130...) 16-03-2017 22:13
    64.
          Ad 58. żule poniżej mają za zadanie sprowadzić do swojego poziomu świadomości, nawalić maczugą i z poczuciem "dobrze spełnionego obowiązku" uwalić się w kojo i lulu... Jakikolwiek dialog, "wymiana zdań" czy też umiejętność wyrażania innego postrzegania rzeczywistości - daremny trud (cyt. klasyka). Widocznie kobiecy kandydat spowodował dalece idącą destabilizację w jedynej i moralnie wskazanej opcji wypełnienia "testamentu" ( o rzesz qu... nowa sekta pada na kolana). Masakra!
    tt (77.186.245...) 17-03-2017 00:49
    65.
          a czy na urlopie zdrowotnym można prowadzić kampanię. dlaczego my podatnicy za to płacimy?!!! urlop zdrowotny ale w kampanię można się angażować! znieść tą ustawę albo ukarać osoby które się do tego nie stosują!!
    rats (195.47.201...) 17-03-2017 07:48
    66.
          Joker na prezydenta jaja czy co ? Rafał wygra nie zagrozi mu nawet PiS-orek Rogowski bo jest za słaby ale partia kazała więc startuje !!!!
    waldek (80.53.133...) 17-03-2017 08:06
    67.
          Na jakim urlopie zdrowotnym ??? Urlop zdrowotny kandydatki zakończył się w 2016r. - to takie małe sprostowanie dla tych "wszystko najlepiej wiedzących". Zwolenników Zofii Ławrynowicz cechuje jedno, nie obrażają kontrkandydatów, zwłaszcza pomówieniami. Warto być przyzwoitym jak mówił Pan Bartoszewski.
    Mieszkaniec (79.186.77...) 17-03-2017 08:40
    68.
          poziom merytorycznego przygotowania kandydatów nie pozostawia złudzeń że Pan Rafał powinien wygrać bez problemów, poza tym liczba 10250 zebranych podpisów też daje do myślenia, tylu urzędników to my nie mamy ;)
    epsa (79.186.133...) 17-03-2017 08:49
    69.
          Wybory w Stargardzie: Trzy osoby walczą o urząd prezydenta... -To już oficjalne. Z informacji, którą otrzymaliśmy z Miejskiej Komisji Wyborczej, trzy osoby: Zofia Ławrynowicz, Ireneusz Rogowski i Rafał Zając wystartują w wyborach na prezydenta Stargardu. Do północy komitety wyborcze mogły rejestrować swoich kandydatów. Komitet Wyborczy Stargard Nasza Mała Ojczyzna ostatecznie nie zarejestrował Jana Toporkiewicza. Wcześniej ze startu wycofał się kandydat SLD Amadou Sy. Również Stowarzyszenie Nasz Stargard nie wystawiło swojego kandydata. Aby dokonać rejestracji, komitety musiały zebrać minimum 2 tysiące podpisów. W środę wszelkich formalności, w otoczeniu dziennikarzy, dopełniała Zofia Ławrynowicz, kandydatka KWW Platforma Samorządowa. Wczoraj swojego kandydata zarejestrował KWW Rafała Zająca, informując na Facebooku o tym, że udało się zebrać ponad 10 tys. podpisów. Prawo i Sprawiedliwość zarejestrowało Ireneusza Rogowskiego w środę bez blasku fleszy. Przedterminowe wybory w Stargardzie odbędą się 9 kwietnia. Spowodowane są śmiercią byłego prezydenta Stargardu Sławomira Pajora. źródło:twojeradio.fm
    Stargard (83.11.239...) 17-03-2017 08:49
    70.
          ludziska oglądając politykę warszawsko partyjną mają po prostu tego po dziurki w nosie więc ani Pani Zosia ani Pan Irek nie będą rządzić w mieście i chwała za to
    epsa (79.186.133...) 17-03-2017 08:51
    71.
          Najniebezpieczniejszy w Polsce jest Kaczyzm. Broń Nas Boże przed PiS-owską zarazą!
    Stargard (83.11.239...) 17-03-2017 09:04
    72.
          Czas zmienić rządy też w naszym mieście-15 lat ci sami??. Teraz kolejne 4 lata to juz 20 lat?? Pani Ławrynowicz lub Pan Rogowski.
    anty układom (95.160.152...) 17-03-2017 09:23
    73.
          Cały czas to samo: układy sitwa stołki.... rzygać się chce. Proszę podać chodź jeden merytoryczny argument przeciwko p. R. Zajacowi, bo akurat te 15 lat to piękny ojres w życiu naszego miasta i wlasnie za tym rozwojem stoją te wasze "układy, sitwy i stolki".
    Hipokryzja (37.47.153...) 17-03-2017 10:08
    74.
          Co takiego pieknego sie wydarzyło przez 15 lat? hehe prosze podać 10 przykładów
    obłuda (95.160.152...) 17-03-2017 11:27
    75.
          Ad. 74 Nic heheheh, bezrobocie nadal powyzej 20%, nadal nie ma dwoch parkow przemysłowych, nadal nie ma nowych osiedli i firm, nie ma remontów ulic i doswietlenia parków, nie ma nowych centrów handlowych, na terenach parków przemysłowych nadal łąki i się nic nie dzieje.... brak kompletnie persektyw życia..chyba się wyprowadzę.
    Hipokryzja (37.47.153...) 17-03-2017 11:54
    76.
          Panowie ale wizja jest!!!
    POukładany (77.79.196...) 17-03-2017 12:01
    77.
          Podatki są wyższe to na plus:)
    hehe (95.160.152...) 17-03-2017 12:30
    78.
          Śmiałem sie do rozpuku :) 8 osob z panią Ławrynowicz i chyba z 10 dziennikarzy. Może ze 100 głosów dostanie :)
    zdzisiek (188.146.132...) 17-03-2017 16:45
    79.
          A co ty wróżka od zająca jestes?
    haha (95.160.152...) 17-03-2017 17:21
    80.
          A mi się coś wydaje, że Panią Ławrynowicz jej tzw partyjni koledzy wystawili na zająca w tych wyborach, a potem rozliczą za przegraną kolejną kampanię
    Szpila (37.47.137...) 18-03-2017 09:24
    81.
          Szpila interesuj się swoim pupilkiem z UM:)
    ANTYSITWA (95.160.152...) 18-03-2017 11:56
    82.
          Program Ławrynowicz , śmiech- szuka naiwniaków co jej uwierzą !!! ZAJĄC , JEŻELI "PRZEWIETRZY" TEN URZĄD Z UKŁADZIKÓW TO MOŻE RZĄDZIĆ I BYĆ DOBRYM PREZYDENTEM
    myślący (80.245.179...) 18-03-2017 17:06
    83.
          Panie Zając , czas spojrzeć na tych skostniałych urzędasów i zrobić "porządek" jeśli chce być Pan dobrym prezydentem. Ponadto,czas na rozwój tego miasta - proszę popatrzeć nawet na mniejsze miasta jak się wyglądają - deptaki,ronda , chodniki, galerie z prawdziwego zdarzenia,fontanny,baseny ze spa,restauracje z potańcówkami,itp. Obecnie Stargard jest zaniedbany , szary , ponury i smutny , TYPOWO PRLowski......
    zawiedziony (80.245.179...) 18-03-2017 17:17
    84.
          Obrona stolkow widze na calego. 15 lat ciezko podniesc tylek ze stolka.
    ff (94.254.129...) 18-03-2017 17:35
    85.
          Antysitwa. Ty chyba byłbyś najlepszym kandydatem, a ja Twoim rzecznikiem.
    Szpila (37.47.137...) 18-03-2017 18:19
    86.
          Ad.83 jak ma zrobić porządek ze skostniałymi urzędasami skoro z nimi dzisiaj maszerował po mieście i agitował? Puknij się w czoło i spójrz na post 42 tematu "Lista zamknięta - czas start" na tym forum. Ktoś się pofatygował i spisał z oświadczeń majątkowych (oficjalnie dostępnych) co panowie i panie mają do stracenia ;))))
    odwiedziony (77.188.54...) 18-03-2017 20:41
    87.
          Obrona stołków trwa. Bój ich jest zaciekły.
    lukaszenka pozdrawia (94.254.131...) 18-03-2017 22:16
    88.
          Ławrynowicz liczy na to że będzie 2 tura - wtedy będzie mogła łaskawie przekazać swoich kilkanaście głosów (myślę, że nie więcej) na któregoś z kandydatów a potem prosić o wdzięczność za to. Tak wkopał się Pajor, który zrozumiał po czasie, że bez jej poparcia i tak by wygrał wybory.
    Ewka (89.229.105...) 19-03-2017 08:21
    89.
          He, he Ewcia, wnioski wysnute jak z koziej d...y trąba! Co was tak boli w p. Ławrynowicz, że ciągle ją opluwacie? Zając prosi o "czystą" kampanię - a jego hordy nasuwają w internecie ile wiezie. Strach? Metoda? Zdeprecjonować przeciwnika, opluć i nakłamać. Tak się to robi w ukochanym mieście Stargard? Aha, Ewcia, pan ś.p. Pajor. Trochę szacunku. Ech... małe ludki z tego XXI .
    Ela (80.187.115...) 19-03-2017 11:24
    90.
          Ławrynowicz pomogla w zmianie nazwy Stargard Szczecinski na Stargard. Dzieki temu teraz Niemcy moga latwiej dochodzic swoich rozczen w miescie swoich rodzicow i dziadkow. Robert Zdobylak jest jeszcze lepszy.Odzedl z Urzedu , jak na zebraniu szef powiedzial, ze wie kto jest zdrajca i donosi 2 stronie ! Te 2 osoby to istne nieszczescie dla miasta !
    Ania (83.20.74...) 19-03-2017 18:20
    91.
          Jest rozwiązanie proste: Głosujemy na pana Rogowskiego.
    tyle (95.160.152...) 19-03-2017 19:14
    92.
          Nigdy na PiS.Nogdy już na macierewiczow misiewiczow jakich dudow Kaczyńskich szydlow.Nigdy na tych ludzi bez honoru i twarzy.Nigdy na szaleńców którzy widza wszędzie zamachy i spiski.nigdy na tych dyplomatołów. 27:1.
    lilipop (37.47.151...) 19-03-2017 20:19
    93.
          i nigdy na sitwe-układy:) albo 1:27
    antysitwa (95.160.152...) 19-03-2017 20:38
    94.
          Znam ją od dziecka i wiem ąe ma haryzme i samozaparcie a przede wszystkim to jest jej miasto a ludzie bardzo jej bliscy
    tyna (46.112.148...) 19-03-2017 20:59
    95.
          Poznaliśmy Panię jako posłankę i niestety ani wiedzy ani umiejętności...Proszę uwierzyć-bez złośliwości: nie ta półka. Nie nadaje się Pani.Gdzie Pani do R. Zająca...?Przecież opowiada pani same komunały a on na tej robocie się zna.I tyle.
    lilipop (89.229.100...) 19-03-2017 23:02
    96.
          Jesteśmy z Panią.
    Mdk (95.160.152...) 19-03-2017 23:16
    97.
          Zając musi mieć napisane " v-ce prezydent Stargardu" bo niestety, prócz urzędników i towarzystwa wzajemnej adoracji nikt go nie znał! Nie chciał, ale musiał wystartować, ku obronie status quo swojego towarzystwa XXI. To będzie jego smutny koniec, gdyż wypłynie jeszcze wiele rzeczy na wierzch, o których Rafał nie wiedział. Szczerze współczuję i nie zazdroszczę. I na co to Tobie było, Rafał. Już przegrałeś, bo zaprzeczyłes sobie samemu, swoim wartościom. Od teraz będzie już tylko gorzej. Ze swoim sumieniem...
    Kolarz (89.229.103...) 21-03-2017 01:10
    98.
          Kolarz uderzyłeś się gdzieś w głowę?? Brawo Panie Rafale! Stargardzianie wiedza jak wybierać, dość polityki PO i PIS, merytorycznie Rafał na 5+ Zosia 3+ a Irek 3= bo nawet słabo się wypowiada
    hak (83.20.73...) 21-03-2017 10:55
    99.
          merytorycznie to osioł ryczy "ihoo,ihoo" :) jeszcze będziesz się wstydził koleś "hak", że z kapelusza wyciągnięto ci zająca. Stargard XXI czy LPS to nie polityka? A co? Towarzystwo robienia sweterków na drutach? Fakt, że z tej trójki kandydatów - Rogowski to jedna wielka pomyłka (czy jemu nikt nie powiedział, że jego indolencja jest wręcz groteskowa), Zając reprezentuje interesy kasty urzędników i prezesów wraz z rodzinami (no nie da się tego zakwestionować) a Ławrynowicz nie ma nic do stracenia, carte blanche ( no i pierwsza kobieta na prezydenta... ). Suma summarum stawiam na rewolucję w formie ewolucji - czyli Prezydent Ławrynowicz, V-ce Zając, Szef rejestracji petentów Rogowski (naprawdę się nadaje :) ). Ucho prezesa odc. 9 oglądali? nie? youtube czeka !
    osiołek ihoo (92.230.38...) 22-03-2017 08:58
    100.
          Kadecyjność- normalna rzecz w innych krajach, ale nie u nas. Jak sie dorwią do władzy to juz nie chca jej oddać. Czas na zmiany. Wszystko jedno kto byle nowy na 2 kadencje góra i koniec.
    normalność (37.48.48...) 23-03-2017 23:04
    101.
          Kadecyjność- normalna rzecz w innych krajach, ale nie u nas. Jak sie dorwią do władzy to juz nie chca jej oddać. Czas na zmiany. Wszystko jedno kto byle nowy na 2 kadencje góra i koniec.
    normalność (37.48.48...) 23-03-2017 23:04
    Przed dodaniem opinii konieczne jest zapoznanie się z regulaminem
    Autor: 
    Hasło: