rii.pl wiadomosci.rii.pl
 
Redakcja
|
Kontakt
|
Oferta
|
Zasady
 
Reklama
reklama
Ostatnie 5 wiadomości: 
  • Nowe władze PiSu w powiecie (20)
  • Demonstracja KOD-u w Stargardzie (25)
  • Rafał Zając nowym prezydentem (64)
  • Zgrzyt wokół debaty - oświadczenie TVP (44)
  • Briefing Zofii Ławrynowicz (27)
  • Brudna kampania czy złe parkowanie? (57)
  • Tematy wcześniejsze
  • Wizyta Stanisława Szweda w Stargardzie
  • Lista zamknięta - Czas START
  • Ławrynowicz zebrała ok. 3000 podpisów
  • Kukiz'15 nie poprze żadnego kandydata
  • Amadou Sy rezygnuje...
  • Nasz Stargard nie wystawił kandydata
  • Międzynarodowy Strajk Kobiet
  • Nowoczesna poparła Zająca
  • Komitety oszukują przy podpisach?
  • Radne odchodzą z LPSu
  • Konferencja Amadou Sy
  • Start kampanii Zająca
  • Zdzisław Rygiel prezesem Stargard XXI
  • Rogowski kandydatem PiSu
  • Dyskusja na temat zmian w budżecie
  • Kapitulacja Marcina Przepióry
  • Ostre słowa podczas sesji Rady Powiatu
  • Amadou Sy kolejnym kandydatem na prezydenta
  • Ławrynowicz kandydatką na prezydenta
  • Wizyta Elżbiety Rafalskiej w Stargardzie
  • Stargard przed wyborami
  • Rafał Zając kandydatem na prezydenta
  • Buwelski kandydatem Nowoczesnej?
  • Znamy datę wyborów w Stargardzie
  • Rewolucja czy kontynuacja?
  • Bakun stracił zaufanie Rady Powiatu
  • Konferencja PO w Stargardzie
  • Niedotrzymana obietnica?
  • Nigdy czegoś takiego w Sejmie nie było
  • Demolka wokół Pomnika Smoleńskiego
  • 35. rocznica wprowadzenia stanu wojennego
  • Spotkanie z Chruszczem
  • Michał Jach głosował za
  • Nieważne głosy, ważny problem
  • Czarny krąg milczenia - VIDEO, FOTO
  • Czarny Poniedziałek w Stargardzie
  • Zmieniamy Stargard ale nie "na dobre" - VIDEO
  • Rozmowa o aborcji, zmianach w rządzie i korupcji - VIDEO
  • Spoko senior oddany wyborca
  • Czekamy na efekty 500+ - VIDEO
  • Nowe władze PiSu w powiecie
    Tagi: PiS, powiat, Stargard
    Ilość wyświetleń: 3998

       

       Nowe władze Prawa i Sprawiedliwości w powiecie stargardzkim były tematem przewodnim dzisiejszej konferencji prasowej. W spotkaniu udział wzięli poseł Michał Jach, Ireneusz Rogowski, Zdzisław Wilk, Elżbieta Koczorowska, Paweł Grobelny oraz Wiesław Augustyn.

       Przy okazji Michał Jach skrytykował, według niego, fatalnie funkcjonujące zarządy wojewódzkie - Państwo dziennikarze dobrze wiecie co tam się dzieje, z pieniędzmi, które marnotrawione są szerokim strumieniem. Nasze województwo jest jednym z tych, które ma się czym pochwalić w zakresie tych marnotrawionych gigantycznych pieniędzy[...] Tych nieprawidłowości jest bardzo dużo i dlatego chcemy to po prostu zabrać Platformie Obywatelskiej bo zarząd województwa to jest jedna patologia.

    JF - 04.12.2017






    R
    e
    k
    l
    a
    m
    a
    1.
          Patologia to pis stargardzki
    Antry (94.254.130...) 04-12-2017 14:29
    2.
          Hau,hau,hau,hau,uuuuuuuuuuuuuu!
    akle (83.8.167...) 04-12-2017 15:36
    3.
          Giermek rosyjskiego agenta śmie mówić o patologii.
    qqłka (89.229.103...) 04-12-2017 16:15
    4.
          Nawet ludzie dawnej platformy są za tym aby zmienić ten zarząd.
    Ktopytek (31.0.85...) 04-12-2017 17:32
    5.
          ***
    Franz Grubba (79.186.213...) 04-12-2017 18:35
    6.
          Każdy mieszkaniec Stargardu winien wysłuchać tej 27 minutowej gehenny. To jest "kwiat" prawych i sprawiedliwych... inteligentni, oczytani, doświadczeni, kompetentni, po prostu krasomówcy. Proszę się nie czepiać i nazbyt wiele nie oczekiwać. Partia jest najważniejsza!!!
    masakra (89.229.98...) 04-12-2017 19:07
    7.
          Wilczek, w porządku gość zaangażowany w sprawy które mu się powierzy, ma własne zdanie.
    pit. (81.219.206...) 04-12-2017 23:35
    8.
          Zarząd od pożal się Panie Boże sami fachowcy jeden mądrzejszy od drugiego płakać się chce. Nawet wysłowić się nie POtrafią a co dopiero mądrze mówić . Należało by POwiedzieć kto ich wybrał chyba sami się wybrali albo tacy mędrcy jak oni. Wybory w regionie to wygracie jak mi kaktus wyrośnie na puklu !!!!!
    włodek (80.53.133...) 05-12-2017 07:57
    9.
          To prawda Marszałek Województwa z peło czyli dawnej bandy,która doprowadziła do kilkudziesięcio milionowych przekrętów w Zachodniopomorskim Zarządzie Melioracji niektórzy siedzą itditp.To tylko jeden z przykładów.
    obiektywny (81.190.37...) 05-12-2017 12:08
    10.
          Nie twierdzę ,że trza ich głaskać jak kradną POgonić i tyle w temacie ale mam inny temat do pana posła . Mała Estonia podnosi kwotę wolną od podatku do równowartości 25,5 tys. zł. To prawie tyle ile mają polscy posłowie! Estonia od początku 2018 roku podnosi dla swoich obywateli kwotę wolną od podatku o 178 proc. z poziomu 2.160 euro do 6.000 euro rocznie. Wspomniane 6.000 euro to równowartość ok. 25,5 tys. zł, czyli niemal tyle, ile wynosi poziom kwoty wolnej dla polskich parlamentarzystów z tytułu przysługującym im diet poselskich (27,3 tys. zł). Powstaje pytanie - kiedy sejm zdecyduje się podnieść kwotę wolną dla polskich obywateli do poziomu estońskiego lub obniży swoje przywileje w ramach solidarności ze zwykłymi Polakami?
    włodek (80.53.133...) 05-12-2017 13:01
    11.
          Ten Agustyn jest nie zły. najpierw pozdrowił w kbablówce wnuki, a potem wydukał, że [najważniejszą rzeczą w życiu jest człowiek]. on jak Nikoś Dyzma, daleko zajedzie. Ale PIS ma kadry.... Jeszecze Kieliszakowej tam brakuje, a ubwaiłabym sie po pachy.
    Sroka (94.254.130...) 05-12-2017 17:08
    12.
          jaka kablowka? chetnie bym zobaczył:))))
    anka (178.235.42...) 05-12-2017 22:11
    13.
          rogowski sprzedał swoich ludzi w powiecie aby zatrzymać stołek jah się dogadał z sitwą zająca aby nierobić zadymy bo sam ma obiecane miejsce jako prezes pecu jeżeli nie wejdzie do parlamentu tak to pis dba ale o siebie a nie młodych smutne trzeba w stargardzie zrobić nowe stowarzyszenie ludzi aktywnych mądrych i pracowitych i stanąć w wyborach
    nowe wybory (91.226.236...) 06-12-2017 18:48
    14.
          Konflikt z prezydentem, wymiana popularnej premier, powtarzające się wtopy - czy PiS chce stracić 47 proc. poparcie? Mało kto się chyba spodziewał, że po 2 latach rządów poparcie dla Prawa i Sprawiedliwości będzie wyższe niż przed wyborami parlamentarnymi z 2015 roku. Wszystko to efekt realizacji najważniejszych obietnic przedwyborczych (500+, obrona terytorialna, walka z mafią VAT), umiejętnego gaszenia kryzysów (2 veta Dudy) oraz popularności premier Beaty Szydło, która szczególnie dobrze radziła sobie w samotnej walce z eurokratami na forum parlamentu europejskiego. Teraz Szydło została dymisjonowana i zastąpiona technokratą Morawieckim. Nie wiem czy dobry to POmysł może sie mylę ale to nic dobrego nie wróży !!!!!
    waldek (81.190.38...) 10-12-2017 17:40
    15.
          Jak to się dzieje, że z kimkolwiek rozmawiam, to każdy jest przeciw pis. Nikt ich nie wybierał, nikt ich nie wybierze itd.. Patrzę na badania różnych instytucji i telewizji, TVN także, i co ??? 47% , 50% poparcia dla pis. Czy ktoś to racjonalnie wytłumaczy ? Robią co chcą, jak chcą a procenty idą w górę.
    zenek (83.18.65...) 14-12-2017 13:02
    16.
          zenek aleś ty durny jak tow. Halicki czy ten rozrabiaka z Ubywateli RP tow. Hadacz jeden Pomiot czy co ?
    zenek blues (81.190.38...) 17-12-2017 17:39
    17.
          Mam pytanie do pana posła ziemi stargardzkiej kiedy prywatni dzierżawcy tzw. autostrad wybudowanych notabene kosztem państwa lub za kasę POżyczoną a spłaconą przez skarb państwa przestana nas Polaków okradać w nieskończoność. Każdy METR państwowej autostrady przynosi jej prywatnemu zarządcy po 2750 zł zysku na czysto. Takich metrów jest... 60 000! Jedną z konsekwencji specyficznego ustroju III RP jest to, że prywatna firma na podstawie tajnej umowy osiąga gigantyczne zyski z tytułu zarządzania odcinkiem państwowej autostrady. Każdy metr tej autostrady daje jej na czysto po 2750 zł w ciągu roku. Z racji tej, że chodzi o odcinek A4 między Katowicami a Krakowem, tych metrów będzie łącznie z 60 000! Niestety - zwykły Kowalski nie dowie się jak państwo skonstruowało stosunek prawny, dzięki któremu prywatna firma zgarnia dziś tak potężne pieniądze.
    waldek (80.53.133...) 03-01-2018 12:24
    18.
          Wilk jest bardzo skuteczny w upychaniu swojej rodziny tam gdzie się da nawet za cenę sprzedania tzw. swoich. A tak dobrze zapowiadał się!!
    Zuza (94.254.129...) 28-01-2018 17:06
    19.
          Sprawa Koguta w Senacie doskonale przykryła kompromitacje opozycji w/s aborcji. PiS przegrywa sam ze sobą! Miała być bezkompromisowa walka z patologiami, nawet we własnych szeregach. Okazało się jednak, że senatorowie PiS w tajnym głosowaniu nie wyrazili zgody na zatrzymanie jednego ze swoich. Bezsilna do tej pory opozycja dostała wielki prezent. Głosowanie w sprawie Koguta doskonale bowiem przykryło totalną kompromitację PO/.N dotyczącą ustawy aborcyjnej sprzed kilkunastu dni, a reakcja samego Koguta na wynik głosowania będzie idealnym materiałem wideo dla spotów wyborczych dla wszystkich partii opozycyjnych. A co dopiero w terenie tam tak jak w Stargardzie to jest masakra kumoterstwo ,kolesiostwo upychanie rodziny nie ważne czy zna się byle by był lojalny i wierny-poddańczy !!!!!
    misiong (81.190.38...) 28-01-2018 19:52
    20.
          Mam bardzo istotne pytanie do pana posła . Kiedy będziemy wszyscy równi wobec płacenia podatków a obiecywała nam to dobra zmiana. Dlaczego nie ma kas fiskalnych w prywatnych gabinetach lekarskich oraz w biurach adwokackich i radcowskich najwyższy czas się tym zająć. Inni np. taksówkarze maja mniejsze dochody a maja kasy fiskalne i płaca podatki od dochodów ci o których pisałem wyżej maja olbrzymie dochody a płacą podatki od dochodów z sufitu. najwyższy czas się tym zająć !!!!!!
    waldemar (81.190.38...) 04-02-2018 14:02
    Przed dodaniem opinii konieczne jest zapoznanie się z regulaminem
    Autor: 
    Hasło: