rii.pl wiadomosci.rii.pl
 
Redakcja
|
Kontakt
|
Oferta
|
Zasady
 
Reklama
Ostatnie 5 wiadomości: 
  • Prezentacja kandydatów (1)
  • Premier odwiedził Stargard (17)
  • Rafał Zając przedstawił plan na Stargard (58)
  • Platforma.Nowoczesna (17)
  • PiS wystawił kandydata na prezydenta (32)
  • RODO a kampania wyborcza (5)
  • Tematy wcześniejsze
  • Znamy kolejnego kandydata na prezydenta
  • Lewica - Nasz Stargard
  • Prezydent Andrzej Duda - czy ma szanse na drugą kadencję?
  • Parlamentarzyści PO odwiedzą Stargard
  • Nie ma chętnych na dodatkowe 4500 zł
  • Marchewka szefem zachodniopomorskiej PO
  • Nowe władze PiSu w powiecie
  • Demonstracja KOD-u w Stargardzie
  • Rafał Zając nowym prezydentem
  • Zgrzyt wokół debaty - oświadczenie TVP
  • Briefing Zofii Ławrynowicz
  • Brudna kampania czy złe parkowanie?
  • Wizyta Stanisława Szweda w Stargardzie
  • Lista zamknięta - Czas START
  • Ławrynowicz zebrała ok. 3000 podpisów
  • Kukiz'15 nie poprze żadnego kandydata
  • Amadou Sy rezygnuje...
  • Nasz Stargard nie wystawił kandydata
  • Międzynarodowy Strajk Kobiet
  • Nowoczesna poparła Zająca
  • Komitety oszukują przy podpisach?
  • Radne odchodzą z LPSu
  • Konferencja Amadou Sy
  • Start kampanii Zająca
  • Zdzisław Rygiel prezesem Stargard XXI
  • Rogowski kandydatem PiSu
  • Dyskusja na temat zmian w budżecie
  • Kapitulacja Marcina Przepióry
  • Ostre słowa podczas sesji Rady Powiatu
  • Amadou Sy kolejnym kandydatem na prezydenta
  • Ławrynowicz kandydatką na prezydenta
  • Wizyta Elżbiety Rafalskiej w Stargardzie
  • Stargard przed wyborami
  • Rafał Zając kandydatem na prezydenta
  • Buwelski kandydatem Nowoczesnej?
  • Znamy datę wyborów w Stargardzie
  • Rewolucja czy kontynuacja?
  • Bakun stracił zaufanie Rady Powiatu
  • Konferencja PO w Stargardzie
  • Niedotrzymana obietnica?
  • PiS wystawił kandydata na prezydenta
    Tagi: kandydat, PiS, Stargard
    Ilość wyświetleń: 2488

       

       Krzysztof Kozłowski to kolejny kandydat na stanowisko prezydenta Stargardu. Stargardzianin swój plan na rozwój miasta przedstawił na piątkowym spotkaniu z mediami.

       Głównym celem nowego kandydata jest pozyskiwanie środków do budżetu miasta poprzez dobrą współprace z rządem. Modernizując źródła ciepła chce zadbać o środowisko i zmniejszyć rachunki za prąd. Kozłowski chciałby również odbudować lokalny transport zbiorowy oraz inwestować w domy seniora, budowę tematycznych placów zabaw, plenerowe siłownie oraz nowe strefy aktywności.

       Nowy kandydat zawodowo zajmuje się bezpieczeństwem ruchu drogowego pełniąc funkcję eksperta w Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. Dodatkowo jest aktywnym członkiem zarządu Automobilklubu Stargardzkiego oraz Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Komunikacji w Szczecinie. Pełni również funkcję Prezesa Koła Drogowców.

       

    JF - 10.09.2018






    R
    e
    k
    l
    a
    m
    a
    1.
          Krzychu to mój kumpel z dzieciństwa.Masz mój głos!
    Darek (37.47.163...) 10-09-2018 09:13
    2.
          PiS w wyborach się mało liczy. Ja nie głosuje na żadne partie. W tych wyborach wybieram między Zającem a Bezpartyjnymi czyli Edytą Domińczak
    M (94.254.143...) 10-09-2018 09:32
    3.
          Wybory samorządowe rządzą się swoim prawami. Pis wystawił figuranta, bo wie, ze w naszym miescie i tak nie maja najmniejszych szans na zwyciestwo. Zając już może czuć się wygranym.
    Kuseł (94.254.131...) 10-09-2018 09:42
    4.
          Nie jest członkiem PiS-u więc widać organizacja nie ufa swoim członkom. A są w organizacji ludzie dobrze wykształceni i majacy doświadczenie samorządowe dlatego dziwi mnie taki wybór jak tu ktoś napisał do odstrzału !!!!
    walduś (80.53.133...) 10-09-2018 10:05
    5.
          Do artykułu cyt;oraz inwestować w domy seniora, budowę tematycznych placów zabaw, plenerowe siłownie oraz nowe strefy aktywności." Dziwne myślenie. Wymienionych zabawek mamy w mieście aż nadto. Wolę coś wymiernego. Np. Rzeka Ina w mieście prosi o uregulowania brzegów. To co jest to jest od zawsze. Prosi o pomstę do nieba. Ta rzeka to wizytówka miasta.
    bolo (89.229.102...) 10-09-2018 11:06
    6.
          "Modernizując źródła ciepła chce zadbać o środowisko i zmniejszyć rachunki za prąd" widać słabo ale to słabo znasz się chłopie na gospodarce a o energetyce to w ogóle. Chłopie nie ma u nas elektrociepłowni puknij się albo trochę POczytaj !!!!!
    walduś (80.53.133...) 10-09-2018 11:17
    7.
          jakieś 10 % nie więcej
    cafe (83.11.68...) 10-09-2018 11:18
    8.
          A zona tez startuje na radna??
    hehe (178.235.182...) 10-09-2018 11:56
    9.
          A ja zagłosuje na kobiete, bezpartyjna pania Edyte Domińczak i basta:)))
    Miron (178.235.182...) 10-09-2018 11:58
    10.
          Gadacie na partie a już większość z was zapomniała jak śp. Pajor startował z poparcia PO i PIS, tak samo ci bezpartyjni smiech na sali, zobaczcie kto startuje od Zajaca i od Domińczak a dopiero później idźcie po rozum do głowy. Lepiej zagłosujcie na młode osoby które angażują się w sprawy miasta nie tylko na ulotkach ale i w terenie.
    Anka (89.39.107...) 10-09-2018 15:59
    11.
          Bardzo dobry kandydat na urząd prezydenta miasta aktywny działacz wielu akcji charytatywnych,motoryzacyjnych świeże spojrzenie na miasto i jego jeszcze lepszy rozwój
    Jaro (178.235.180...) 10-09-2018 18:12
    12.
          Pamiętajcie nigdy nie głosujcie na Zająca to facet przegrany i myśli tylko o swojej karjerze i kasie i o swoich starych druchach on nie długo Stargard doprowadzi do bankrustwa, to człowiek po trupach aby do władzy, tylko nie Zając. Proponuje Pana Majewskiego lub Panią Dominiczak.
    mieszakaniec Stargardu (94.254.142...) 10-09-2018 19:20
    13.
          Bolo chcesz wybetonować Inę?, chyba rozum postradałeś zobacz jak wygląda kanał młyński cały świat od takich durnych POmysłów odchodzi.
    takibeton (188.146.34...) 10-09-2018 20:25
    14.
          Zona jego tez startuje na radna?:)))
    ale jaja (178.235.182...) 10-09-2018 20:55
    15.
          Zupełnie zgadzam się z wpisem nr 12. Nie wiem kiedy mieszkańcy Stargardu w końcu przejrzą na oczy. Zachęcam do głosowania na pozostałych kandydatów na prezydenta miasta a nie na Pana Zająca.
    Tadeusz (176.221.121...) 11-09-2018 02:52
    16.
          Zgodził się wystartować POd warunkiem ,że PiS-orki dały 1 na liście do POwiatu to taki targ !!!!! żenujące kupczenie a ci co ciężko pracowali i pracują są olewani !!!!!
    walduś (80.53.133...) 11-09-2018 07:58
    17.
          Pan 13 takibeton. Nie proponowałem betonu. Warto czytać z uwagą. Regulacja brzegów może być wieloraka. Zostawiam to fachowcom aby było estetycznie i funkcjonalnie. A PO wiele lat było przy władzy i nic na ten temat nie mówią ani nie piszą. Ja wielokrotnie podnosiłem na forach internetowych wspomniany temat a oni pewnie gniewają się na wyborców i nic czynili.
    bolo (89.229.102...) 11-09-2018 12:55
    18.
          Znam osobiście i popieram. Mam już dosyć propagandy Zająca, który otrzymuje co miesiąc do domu.
    ozury (195.117.196...) 11-09-2018 13:22
    19.
          Tak , 8 lat wystarczy rzadów Peło
    Amber Gold (91.226.236...) 11-09-2018 13:48
    20.
          Prafdziwy Polak, ktury morze pszywrucic pozondek w naszem okohanym miescie.
    wUJEK jAREK (115.111.223...) 11-09-2018 21:37
    21.
          trza mieć jaja żeby startować wiedząc że porażka będzie totalna
    jaja (83.11.171...) 12-09-2018 08:25
    22.
          hahahaa
    bingo (178.235.182...) 12-09-2018 09:45
    23.
          Stracony oddany głos:)
    Agnieszka (94.254.163...) 12-09-2018 11:44
    24.
          Cienki Bolek !!!!!
    walduś (80.53.133...) 12-09-2018 14:46
    25.
          A zając nie kandydował kiedyś do sejmiku z partii PO ??
    Mirka (94.254.150...) 12-09-2018 17:28
    26.
          Taki młody a już ekspert - to mu się chwali.
    Dozorca (89.228.246...) 12-09-2018 20:45
    27.
          "Dozorca" taki ekspert jak ze świnki astronauta. Transport zbiorowy istnieje i ma się dobrze , siłownie plenerowe i place zabaw też są więcej PO co , domy seniora czyli domy starców a tak naprawdę seniorzy winni przebywać z rodziną a nie umierać w samotności . A modernizacja źródeł ciepła nijak ma się do obniżki cen prądu bo nie ma u nas elektrociepłowni. A tak naprawdę cena energii elektrycznej dyktowana jest przez giganty energetyczne ,które obracają kasa kilkakrotnie większą niż budżet naszego miasta !!!!!!
    walduś (80.53.133...) 13-09-2018 07:43
    28.
          Łeb stożkowy to i na zwoje mózgowe za dużo miejsca nie ma....Znam człowieka z pracy w starostwie.Typowy przykład gościa o słabej wiedzy i wielkim mniemaniu o sobie...
    lakalik (83.23.184...) 13-09-2018 10:25
    29.
          Lokalik no tak żal *** ściska ,że ty dalej w tym bagnie pracujesz a o dalszym awansie i rozwoju pomarzyć możesz. Pozdrowienia i pamiętaj zazdrość to paskudne uczucie .
    Holik (37.47.166...) 13-09-2018 11:52
    30.
          łekspert, ło matko jedna:))
    aa (46.227.240...) 13-09-2018 14:20
    31.
          Najlepiej zagłosować na złodziei z peło
    Obiektywny (31.0.38...) 15-09-2018 23:48
    32.
          Nie trzeba ale nie można głosować na lalusia który ma jeszcze sieczkę w głowie to głos stracony.Dziwi mnie ,że tak poważne ugrupowanie partia władzy stawia tak kogoś słabego !!!!!!
    waldek (37.47.168...) 17-09-2018 09:45
    Przed dodaniem opinii konieczne jest zapoznanie się z regulaminem
    Autor: 
    Hasło: