rii.pl wiadomosci.rii.pl
 
Redakcja
|
Kontakt
|
Oferta
|
Zasady
 
Reklama
Ostatnie 5 wiadomości: 
  • Solidarni z Adamowiczem (11)
  • Ińsko zagłosuje jeszcze raz (1)
  • Sąd zdecydował: w jednym z okręgów ponowne wybory (2)
  • Dlaczego odeszłam z PiS? (32)
  • Radna Powiatu odeszła z PiS (14)
  • Idą mrozy - nie bądźmy obojętni (0)
  • Tematy wcześniejsze
  • Biedroń odwołał spotkanie
  • Połączyli siły
  • Przepióra i Rogowski w Sejmiku
  • Nowy skład Rady Powiatu
  • Nowa Rada Gminy
  • Nowy skład Rady Miejskiej!
  • 17 mandatów dla KWW Rafała Zająca
  • Trwa liczenie głosów, bezkonkurencyjny Zając
  • Jak głosować?
  • Przetwarzanie danych podczas wyborów
  • Pierwsza w historii miasta kobieta prezydent
  • Kasa czy misja?
  • Kto wygra wybory?
  • Briefing Koalicji Obywatelskiej
  • Hit wyborczy
  • Briefing prasowy Bezpartyjnych
  • Elżbieta i Krzysztof Dybowscy rezygnują ze startu
  • Marcin Przepióra kandydat do sejmiku
  • Seredyński kolejnym kandydatem
  • W którym okręgu się znajduję?
  • Kandydat PiS przedstawił swój plan
  • 52 kandydatów od Rafała Zająca
  • Koalicja Obywatelska przedstawiła kandydatów
  • Prezentacja kandydatów
  • Premier odwiedził Stargard
  • Rafał Zając przedstawił plan na Stargard
  • Platforma.Nowoczesna
  • PiS wystawił kandydata na prezydenta
  • RODO a kampania wyborcza
  • Znamy kolejnego kandydata na prezydenta
  • Lewica - Nasz Stargard
  • Prezydent Andrzej Duda - czy ma szanse na drugą kadencję?
  • Parlamentarzyści PO odwiedzą Stargard
  • Nie ma chętnych na dodatkowe 4500 zł
  • Marchewka szefem zachodniopomorskiej PO
  • Nowe władze PiSu w powiecie
  • Demonstracja KOD-u w Stargardzie
  • Rafał Zając nowym prezydentem
  • Zgrzyt wokół debaty - oświadczenie TVP
  • Briefing Zofii Ławrynowicz
  • Kandydat PiS przedstawił swój plan
    Tagi: PiS, wybory, Kozłowski, Stargard
    Ilość wyświetleń: 2817

       

       W piątek na rogu ulicy Konopnickiej oraz Piłsudskiego odbyło się spotkanie Krzysztofa Kozłowskiego z mieszkańcami. Kandydat z ramienia PiS przedstawił swój plan, który nosi hasło "Nowe spojrzenie na miasto". 

    Postanowienia podzielone są na 6 kategorii:

    ZARZĄDZANIE MIASTEM
    • Kompleksowy audyt miasta i spółek miejskich
    • Realizacja ustawowych zadań miasta
    • Zwiększenie dostępności Urzędu Miejskiego dla mieszkańców (ruchomy czas pracy urzędników 7:00 -17:00)
    • Mobilny urzędnik dla seniora i osób chorych
    • Program Start - staże i praktyki w Urzędzie Miejskim i Spółkach

    BEZPIECZEŃSTWO
    • Bezpieczna droga do szkoły, zatoki dla autobusów i rodziców na terenie szkolnym (ogrodzonym)
    • Rozładownie korków w mieście przez wprowadzenie inteligentnych systemów transportowych
    • Likwidacja barier komunikacyjnych
    • Doświetlenie wszystkich przejść dla pieszych
    • Reagujący monitoring, mobilne posterunki

    DZIECI I MŁODZIEŻ
    • Lekki tornister, zdrowy kręgosłup - szafki dla uczniów w szkołach
    • Darmowe szkolne źródełka wody pitnej
    • Odrębny budżet obywatelski dla aktywnych samorządów szkolnych
    • Miejski egzamin na kartę rowerową
    • Budowa tematycznych placów zabaw i stref gier dla dzieci i młodzieży

    NOWA JAKOŚĆ ŻYCIA
    • Zwiększenie lepiej płatnych miejsc pracy
    • Dodatkowe oddziały w żłobkach i przedszkolach miejskich z wydłużonym czasem pracy
    • Utworzenie pierwszego Centrum wspierania małżeństw w kryzysie
    • Budowa nowego basenu z letnim kompleksem sportowym
    • Przebudowa amfiteatru na obiekt wielofunkcyjny stanowiący bazę rozwoju dla dzieci i młodzieży

    DOSTĘPNOŚĆ KOMUNIKACYJNA
    • Połączenie dworca kolejowego z nowobudowanym centrum przesiadkowym
    • Budowa pełnowymiarowej północnej obwodnicy Stargardu
    • Wybudowanie węzła drogowego na przedłużeniu ulicy Spokojnej z możliwością wjazdu na drogę S-10
    • Budowa drogi łączącej Stargard z drogą ekspresową S-3
    • Budowa połączenia drogowego z lotniskiem w Goleniowie

    DOBRE SĄSIEDZTWO
    • Zdrowi mieszkańcy - CZYSTE POWIETRZE i DOBRA ŻYWNOŚĆ
    • Powołanie osiedlowych społecznych grup aktywizacji - Rady Osiedli
    • Budowa miejsc parkingowych dostosowanych do aktualnych wymiarów pojazdów
    • Wsparcie rodzinnych firm lokalnych
    • Tworzenie otwartych stref aktywności - grilowiska i place rozwoju dobrosąsiedzkich relacji

    JF - 24.09.2018






    R
    e
    k
    l
    a
    m
    a
    1.
          Czyli jak zwykle, rozdawnictwo nie swoich $ ... Masakra, mi i innym przedsiębiorcom każecie płacić srogie podatki a później te pieniądze rozdajecie tym którym się robić nie chce. PRECZ z Wami i Waszym prezesem.
    TheBest (185.220.101...) 24-09-2018 10:17
    2.
          Może jeszcze darmowe dostarczanie tornistrów nad bezpieczną szkolną zatokę?
    ciekawy (83.23.191...) 24-09-2018 10:26
    3.
          Ale miejsce sobie wybrali, nie lepiej było pod kościołem?:))) Żadne partie w samorzadach tylko Bezpartyjni !!!!
    Mireczka (178.235.187...) 24-09-2018 10:55
    4.
          Proszę, proszę a któż tam się pojawił? Słynna Mariola... Wiedziałam, że wyląduje w Pisie. Bierny, Mierny, ale Wierny...
    Natka (89.234.157...) 24-09-2018 11:19
    5.
          byle do koryta sie dostać:)))))hahaha
    hahha (178.235.187...) 24-09-2018 14:07
    6.
          ooooo i p. maligłówka. No sama elita.
    mania (213.136.224...) 24-09-2018 15:53
    7.
          Luuudzie, ależ program. Toż to będziemy Elytą kraju :)) Brakuje tylko jeszcze lotniska z bezpośrednim połączeniem z NjuJorkiem, przekop kanału żeby promem na Bornholm pociskać :) Cyt: "zwiększenie lepiej płatnych miejsc pracy", genialne, problem ludzkości zostanie rozwiązany przez PIS w Stargardzie :)) Skoro Premier wszystko wszystkim może dać, to czemu też nie w Stargardzie :))
    stargard the best :) (83.11.63...) 24-09-2018 16:23
    8.
          Ad 7 Stargard the best - Wystarczy, że Kozłowski mówi o przekopie tunelu pod torami między dworcem a centrum przesiadkowym, o którym Zając zapomniał. Nie będzie trzeba na około pod wiaduktem pociskać. Dopiero wtedy to całe centrum przesiadkowe będzie miało sens.
    Robson (188.146.39...) 24-09-2018 17:52
    9.
          Ad.7. Co u zajaca słychać??
    stargard beton (178.235.187...) 24-09-2018 18:05
    10.
          wszystkim pislamistom mówie stanowczo NIE. Raz zdobytej władzy nigdy nie oddamy tak kiedyś powiedział towarzysz gomułka cały pis obawiam sie tylko jednego że pisiory sfałszują wybory
    antypis (5.185.69...) 24-09-2018 18:08
    11.
          Kim dzong też tak mówi, włądzy nie oddamy:)))
    TWA stargardzkie (178.235.187...) 24-09-2018 18:44
    12.
          Tunelu nie ma robić miasto, ale PKP PLK. Właśnie na jej stronie jest ogłoszony przetarg. Tak więc cała zapowiedź kandydata, że go zbuduje jest bzdurna.
    Kolejarz (37.47.59...) 24-09-2018 18:57
    13.
          link do przetargu proszę
    b (94.254.138...) 24-09-2018 19:05
    14.
          Glosujcie na PIS, tyko ta sprawna ekipa obieca i da wszystko. Nawet darmowe kalendarzyki do obliczania kiedy można zajść w ciąże w sposób naturalny. Brakuje jeszcze tyko rozpisanego panu przebudowania naszego grzesznego miasta w RAJ, no i pokazania jak to sfinansować. Nikt Wam tyle nie da ile PIs obieca. Inne komitety przy obiecankach "sprawiedliwych" to ubodzy krewni z małą wyobraźnia.
    Pasztetowa wyborcza...... (89.229.103...) 24-09-2018 19:34
    15.
          Ad 10. antypis - a może jakieś byłe pisiory przemalowały się i są teraz na listach wyborczych R. Zająca lub bezpartyjnych? Coś wiadomo na kogo uważać?
    Tomson (188.146.39...) 24-09-2018 19:59
    16.
          Panie Kolejarz, gdzie ten przetarg, bo widzę tylko prace na linii E59 (platforma zakupowa PLK). Owszem, słyszałem o nim wcześniej, ale jakoś trudno go znaleźć.
    autor (188.146.37...) 24-09-2018 21:27
    17.
          U zająca niezła mieszanka wybuchowa:)))
    hehe (178.235.187...) 24-09-2018 21:28
    18.
          Do b i autor. Link: zamówienia.plk-są.pl Budowa tunelu jest jednym z elementów postępowania nr 9090/IRZR2/15288/04865/18P
    Kolejarz (37.47.18...) 24-09-2018 21:41
    19.
          Widzę tu samą elytę UBECKĄ i patologię obłąkanych.
    takaprawda (188.146.35...) 24-09-2018 21:49
    20.
          maligófka nawet jest :D hehe to dopiero szonconcy :D :P
    EutelSat (88.156.153...) 25-09-2018 01:04
    21.
          "Wybudowanie węzła drogowego na przedłużeniu ulicy Spokojnej z możliwością wjazdu na drogę S-10 Budowa drogi łączącej Stargard z drogą ekspresową S-3 Budowa połączenia drogowego z lotniskiem w Goleniowie" No tutaj to już grubo popłynął
    xyz (78.133.138...) 25-09-2018 08:23
    22.
          Panie kandydacie. Grilowiska: grill jest raczej niezdrowy, więc kłóci się to z DOBRĄ Żywnością. A w jakim czasię będzie program zrealizowany? Ile Kosztuje? Czy sprawdzał Pan możliwości finansowe? Proszę też o rozwinięcie na czym ma polegać?: - Budowa miejsc parkingowych dostosowanych do aktualnych wymiarów pojazdów - Budowa pełnowymiarowej północnej obwodnicy Stargardu - Budowa drogi łączącej Stargard z drogą ekspresową S-3
    G (104.223.123...) 25-09-2018 10:00
    23.
          jak obieca że wybuduje bezpośrednią nitkę do Zakopanego omijającą zakorkowaną zakopiankę to zagłosuję
    ja (37.7.129...) 25-09-2018 12:31
    24.
          Jeszcze do Chorwacji jakaś autostrada by się przydała...w końcu co raz więcej Polaków stać na to, więc czemu nie...
    popo (91.226.236...) 25-09-2018 12:34
    25.
          i zniesienie wiz dla stargardzian do USA :D
    ja (37.7.129...) 25-09-2018 14:32
    26.
          Zniesienie wiz do Watykanu:))
    kacha (178.235.187...) 25-09-2018 18:16
    27.
          Określenie mianem "figuranta" byłoby przesadną nobilitacją. Proponuję jeszcze załatwienie dostępu do morza. I port. Dlaczego mamy być gorsi od Szczecina?
    T. (94.254.138...) 25-09-2018 18:19
    28.
          ..i przekop bezpośrednio do Atlantyku, a co...
    jah (83.11.228...) 26-09-2018 12:41
    29.
          Jaja jak berety skąd oni takiego cudaka wytrzasnęli !!!!!
    waldek (80.53.133...) 26-09-2018 12:51
    30.
          Nikt wam tyle nie da co PIS obieca ! A na marginesie, widzę na fotkach w mieście kandydatkę PiS'u , która nie tak dawno dyrektorowała w biurze Pani poseł Ł. a wcześniej, chyba ze dwie kadencje, posłowi i senatorowi P. oboje z P.O. Czy PiS to jest już polityczny śmietnik przyjmujący ideologiczne odpady ? Czy po porostu jest to gonitwa ideologicznych kameleonów za kasą. Na takich proponuję nie głosować.
    zenek (83.18.65...) 04-10-2018 16:37
    31.
          Zenek" masz rację ideologiczne odpady zaśmieciły listy PiS szkoda ale ci co POzwolili na to to zupełnie zidiocieli !!!
    waldek (80.53.133...) 05-10-2018 07:33
    32.
          Miejski egzamin na kartę rowerową TAK ponieważ stare debhile uczą swoje dzieci jak nie powinno się jeżdzić rowerem przez przejścia dla pieszych.O konieczności oświetlenia roweru po zmroku itpitd.Życzę powodzenia może w końcu skruszy pan ten zwietrzały beton.
    obiektywny (188.146.35...) 05-10-2018 09:32
    33.
          A gdzie są te obiecanki sprzed paru lat naszych posłów miała być druga nitka S10 Motaniec Stargard to co nam zafundowali płot z lin w przypadku wypadku lub kolizji nie ma nawet jak zawrócić masakra. Szpital też mamy POd psem o wszystko trzeba się upominać bo łaskę robią a przychodnia przyszpitalna do specjalistów oblężona na maxa.
    waldek (80.53.133...) 18-10-2018 14:48
    Przed dodaniem opinii konieczne jest zapoznanie się z regulaminem
    Autor: 
    Hasło: