rii.pl wiadomosci.rii.pl
 
Redakcja
|
Kontakt
|
Oferta
|
Zasady
 
Reklama
Ostatnie 5 wiadomości: 
  • Idą mrozy - nie bądźmy obojętni (0)
  • Biedroń odwołał spotkanie (7)
  • Połączyli siły (16)
  • Przepióra i Rogowski w Sejmiku (2)
  • Nowy skład Rady Powiatu (18)
  • Nowa Rada Gminy (2)
  • Tematy wcześniejsze
  • Nowy skład Rady Miejskiej!
  • 17 mandatów dla KWW Rafała Zająca
  • Trwa liczenie głosów, bezkonkurencyjny Zając
  • Jak głosować?
  • Przetwarzanie danych podczas wyborów
  • Pierwsza w historii miasta kobieta prezydent
  • Kasa czy misja?
  • Kto wygra wybory?
  • Briefing Koalicji Obywatelskiej
  • Hit wyborczy
  • Briefing prasowy Bezpartyjnych
  • Elżbieta i Krzysztof Dybowscy rezygnują ze startu
  • Marcin Przepióra kandydat do sejmiku
  • Seredyński kolejnym kandydatem
  • W którym okręgu się znajduję?
  • Kandydat PiS przedstawił swój plan
  • 52 kandydatów od Rafała Zająca
  • Koalicja Obywatelska przedstawiła kandydatów
  • Prezentacja kandydatów
  • Premier odwiedził Stargard
  • Rafał Zając przedstawił plan na Stargard
  • Platforma.Nowoczesna
  • PiS wystawił kandydata na prezydenta
  • RODO a kampania wyborcza
  • Znamy kolejnego kandydata na prezydenta
  • Lewica - Nasz Stargard
  • Prezydent Andrzej Duda - czy ma szanse na drugą kadencję?
  • Parlamentarzyści PO odwiedzą Stargard
  • Nie ma chętnych na dodatkowe 4500 zł
  • Marchewka szefem zachodniopomorskiej PO
  • Nowe władze PiSu w powiecie
  • Demonstracja KOD-u w Stargardzie
  • Rafał Zając nowym prezydentem
  • Zgrzyt wokół debaty - oświadczenie TVP
  • Briefing Zofii Ławrynowicz
  • Brudna kampania czy złe parkowanie?
  • Wizyta Stanisława Szweda w Stargardzie
  • Lista zamknięta - Czas START
  • Ławrynowicz zebrała ok. 3000 podpisów
  • Kukiz'15 nie poprze żadnego kandydata
  • Marcin Przepióra kandydat do sejmiku
    Tagi: Marcin, Przepióra, sejmik, zachodniopomorskie, Stargard
    Ilość wyświetleń: 1383
    Artykuł sponsorowany

       

       Moją pasją jest szkoła i pomoc innym. Działam w samorządzie - obecnie jestem Przewodniczącym Rady Miejskiej w Stargardzie.

       Gdy ktoś pyta mnie o hasło, odpowiadam od lat to samo: "Nie zawiodę! Zawsze dotrzymuję słowa". To szczególnie ważne gdy jesteś wychowawcą. A ja pochodzę z nauczycielskiej rodziny w trzecim pokoleniu. Moja babcia, ciocia, brat, żona a teraz córka to nauczyciele. Ponad 30 lat w zawodzie. Przez  7 lat byłem zastępcą dyrektora w Zespole Szkół w Suchaniu. Pracowałem jako metodyk w Centrum Doradztwa i Doskonalenia nauczycieli w Szczecinie. Obecnie, już od 16 lat jestem dyrektorem najlepszego Technikum w Powiecie Stargardzkim! Uzyskujemy najlepsze wyniki matur i egzaminów zawodowych od średniej wojewódzkiej i krajowej.


       Dlatego chce pracować nad poprawą szkolnictwa w małych ośrodkach województwa zachodniopomorskiego. Dbać o ich rozwój i poprawiać szanse młodych na sukces zawodowy. Praca w Sejmiku Województwa daje taką szanse a ja wiem jak to robić. Udowadniamy to codziennie, z kolegami i naszymi uczniami Technikum.

       Mam mnóstwo pasji. Angażuje się społecznie. Jestem wędkarzem, byłym koszykarzem Spójni Stargard i AZS Szczecin. Później trenerem a obecnie działaczem sportowym. Możecie mnie znać z KS Błękitni. Wciąż aktywnie uprawiam sport - jazda na rowerze, siatkówka, pływanie. Dziś po śmierci mojego zięcia młodego człowieka prowadzę stronę na FB - Rodzina w obliczu choroby nowotworowej.

    Marcin Przepióra - 04.10.2018






    R
    e
    k
    l
    a
    m
    a
    1.
          Ja "Zawsze dotrzymuje słowa", a może dotrzymuję? "Uzyskujemy najlepsze wyniki matur i egzaminów zawodowych od średniej wojewódzkiej i krajowej." - gdzie tu ład i skład w zdaniu. I tak wygląda ulotka nauczyciela...
    ehh (217.153.138...) 04-10-2018 14:00
    2.
          Bezpartyjni tylko w samorzadach !!!
    Zadnej polityki (178.235.187...) 04-10-2018 14:28
    3.
          Nie wiem na co Ty patrzysz, ja tam wyraźnie widzę "dotrzymuję" a nie "dotrzymuje". Co do matur.... zgadzam się, że nie trybi :)
    stargard the best :) (83.11.72...) 04-10-2018 14:31
    4.
          Tak dla Marcina
    Marek (5.173.168...) 04-10-2018 14:46
    5.
          Tak dla Marcina nie Zajaca.:)
    Franciszek (178.235.187...) 04-10-2018 15:07
    6.
          Biorę pod rozwagę ale Zając na pewno nie !
    Tomasz I. (37.47.150...) 04-10-2018 15:12
    7.
          A jaki On bezpartyjny!?Tylko jeszcze w Pis nie był!
    Ja (46.134.136...) 04-10-2018 16:06
    8.
          Marcinie ! Od kilku dni prowadzę rozeznanie wśród znajomych. Do dzisiaj naliczyłem 172 głosy za tobą !!! Trzymam kciuki !!!
    zenek (83.18.65...) 04-10-2018 16:14
    9.
          Nie realizuj swoich pasji za nasze pieniądze. Na mnie nie licz.
    Obserwator (5.60.168...) 04-10-2018 20:40
    10.
          Ad. 3 "dotrzymuje" poprawili szybko, zaś ze zdaniem "Uzyskujemy najlepsze wyniki matur i egzaminów zawodowych od średniej wojewódzkiej i krajowej." nadal mają problem... No ale ja im nie będę podpowiadał, jak napisać porządnie i z sensem zdaniem. W końcu to dyrektor "bardzo dobrej" szkoły :)
    ehh (89.229.101...) 04-10-2018 20:41
    11.
          I kolejny kwiatek: "Praca w Sejmiku Województwa daje taką szanse a aja wiem jak to robić."
    ehh (89.229.101...) 04-10-2018 20:43
    12.
          Swoją drogą ciekawe kto ten tekst pisał? Bo jeśli redakcja info, to na miejscu kandydata nie zapłaciłbym. Za dużo błędów, które o kandydacie, bądź co bądź nauczycielu, źle świadczą...
    ehh (89.229.101...) 04-10-2018 21:19
    13.
          Marcin nie królik.
    staw (83.19.184...) 04-10-2018 21:21
    14.
          Ale siebie wybielił i wybiela sami wiecie ,że tak nie jest a z przekonania uważam ,że belfry nigdy nie byli dobrymi samorządowcami i tyle w temacie . Tu akurat liczy się kasa i władza nic PO za tym !!!!!
    waldek (80.53.133...) 05-10-2018 07:31
    15.
          Panie Waldku pan się nie boi...kazik
    Kszik (205.201.55...) 05-10-2018 08:17
    16.
          Bezpartyjny bo już był w każdej partii tylko nie był w partii "Bezpartyjni"...nie ma najlepszych wyników matur...do ogólniaków mu daleko.Manipuluje wynikami co za dobrze o kandydacie-nauczycielu nie świadczy.najlepsze w technikach????jeśli się bierze wyniki jednej klasy...Proszę podać wyniki całej szkoły. Smutne , że dla kasy ten Pan brzydko się chwyta.
    niepicuj (83.8.168...) 05-10-2018 10:37
    17.
          Ad 10. Skoro już bawimy się w wytykanie pisowni, to w duchu porzekadła "przyganiał kocioł garnkowi" weź garstkę popiołu i wrzuć na głowę, bo Twoje "no ale ja nie będę podpowiadał, jak napisać porządnie i z sensem zdaniem" też do słownika języka polskiego raczej się nie wbije. Może wystarczy "sensowne zdanie"? :) Ale ja nie polonista to też mogę się mylić ;)
    stargard the best :) (83.11.170...) 05-10-2018 10:37
    18.
          KADENCYJNOSC STOLKOW. WYMIANA RZADZACYCH NA NOWYCH.
    kazdy ale nowy !!!! (178.235.187...) 05-10-2018 11:27
    19.
          Kazik" a czego niby się mam bać to tylko PełO bredzi ,że nie ma wolności wypowiedzi w Polsce !!!!!
    waldek (80.53.133...) 05-10-2018 14:06
    20.
          Bezpartyjni tak jak Krzystek z ramienia PO, szopka wystarczy poczytac kto kiedys był karierowicze skacza raz z prawa raz z lewa tylko zeby miec ciepla posadke
    Siostra z bytomia (95.90.210...) 07-10-2018 02:45
    21.
          A gdzie byl pan Zajac, Stankiewicz, Bryla, pani Lucka itd. i wszyscy kandydaci do samorzadu w lipcu ubieglego roku kiedy ludzie protestowali w obronie sadow?!?! Bo jakos nie mozna bylo ich dostrzec pod stargardzkim sadem... Pan Przepiora mial odwage, czas i moralny obowiazek tam byc i dlatego na takich ludzi trzeba glosowac!!!
    Konstytucja (176.221.121...) 16-10-2018 00:33
    22.
          Zgadzam się z "konstytucją" . Ja też nie widziałem pod sądem w Stargardzie nikogo z wierchuszki poza Przepiórą. Może nie byli pewni jak to się wszystko poukłada i uznali, że lepiej zaszyć się w kącie i przeczekać. Można i tak … A z tymi ciepłymi posadkami to lekka przesada, każdy kto zostanie wybrany i pełni jakąś funkcję dostaje za to kasę. Obojętnie czy jest z lewa, prawa, ze środka. Czy tylko dla jednych jest to ciepła (?) posadka ? Dla wszystkich proszę Państwa. Nie bądźcie hipokrytami błagam !
    zenek (83.18.65...) 19-10-2018 17:06
    Przed dodaniem opinii konieczne jest zapoznanie się z regulaminem
    Autor: 
    Hasło: