rii.pl wiadomosci.rii.pl
 
Redakcja
|
Kontakt
|
Oferta
|
Zasady
 
Reklama
Ostatnie 5 wiadomości: 
  • Idą mrozy - nie bądźmy obojętni (0)
  • Biedroń odwołał spotkanie (7)
  • Połączyli siły (16)
  • Przepióra i Rogowski w Sejmiku (2)
  • Nowy skład Rady Powiatu (18)
  • Nowa Rada Gminy (2)
  • Tematy wcześniejsze
  • Nowy skład Rady Miejskiej!
  • 17 mandatów dla KWW Rafała Zająca
  • Trwa liczenie głosów, bezkonkurencyjny Zając
  • Jak głosować?
  • Przetwarzanie danych podczas wyborów
  • Pierwsza w historii miasta kobieta prezydent
  • Kasa czy misja?
  • Kto wygra wybory?
  • Briefing Koalicji Obywatelskiej
  • Hit wyborczy
  • Briefing prasowy Bezpartyjnych
  • Elżbieta i Krzysztof Dybowscy rezygnują ze startu
  • Marcin Przepióra kandydat do sejmiku
  • Seredyński kolejnym kandydatem
  • W którym okręgu się znajduję?
  • Kandydat PiS przedstawił swój plan
  • 52 kandydatów od Rafała Zająca
  • Koalicja Obywatelska przedstawiła kandydatów
  • Prezentacja kandydatów
  • Premier odwiedził Stargard
  • Rafał Zając przedstawił plan na Stargard
  • Platforma.Nowoczesna
  • PiS wystawił kandydata na prezydenta
  • RODO a kampania wyborcza
  • Znamy kolejnego kandydata na prezydenta
  • Lewica - Nasz Stargard
  • Prezydent Andrzej Duda - czy ma szanse na drugą kadencję?
  • Parlamentarzyści PO odwiedzą Stargard
  • Nie ma chętnych na dodatkowe 4500 zł
  • Marchewka szefem zachodniopomorskiej PO
  • Nowe władze PiSu w powiecie
  • Demonstracja KOD-u w Stargardzie
  • Rafał Zając nowym prezydentem
  • Zgrzyt wokół debaty - oświadczenie TVP
  • Briefing Zofii Ławrynowicz
  • Brudna kampania czy złe parkowanie?
  • Wizyta Stanisława Szweda w Stargardzie
  • Lista zamknięta - Czas START
  • Ławrynowicz zebrała ok. 3000 podpisów
  • Kukiz'15 nie poprze żadnego kandydata
  • Briefing prasowy Bezpartyjnych
    Tagi: KWW, Edyty, Domińczak, Bezpartyjni, Stargard
    Ilość wyświetleń: 1855

       

       Wczoraj o 17.00 w sali konferencyjnej Hotelu Grodzkiego odbył się briefing prasowy podczas, którego omówiono program wyborczy KWW Edyty Domińczak Bezpartyjni. Szczególnie rozwinięty został temat tańszej wody i ścieków oraz bezpłatnych przejazdów dla dzieci i młodzieży transportem MPK.

       Kandydatka na Prezydenta korzystając z okazji podziękowała wyborcom za kredyt zaufania jakim obdarzyli ją wyborcy w 2014 roku uzyskując drugi wynik na 147 kandydatów do Rady. Wspomniała również, że oprócz działań i pracy radnej, udziela się również charytatywnie umilając najmłodszym Święta Bożego Narodzenia jako Śnieżynka z Anną Rybak w roli Pani Mikołajowej i Robertem. Zaangażowała się również w licytację na rzecz chłopca któremu grozi amputacja nogi. Wylicytowaną piłkę do kosza z autografem Marcina Gortata znanego koszykarza zamierza przekazać ekstraligowej  drużynie Spójni na szczęście w rozgrywkach ligowych. 

       Na briefingu poruszono również powrót do realizacji programu Mieszkanie Plus dla młodych, programu tak potrzebnego młodym ludziom. Zależy nam na głosach, ponieważ tylko większość w radzie pozwoli na realizację programu.

    Zapraszamy do galerii zdjęć:
    DSC02455.JPG
    DSC02459.JPG
    DSC02461.JPG
    DSC02461.JPG
    KWW Edyty Domińczak - 05.10.2018






    R
    e
    k
    l
    a
    m
    a
    1.
          Głosuje na bezpartyjnych.
    M (5.173.168...) 05-10-2018 09:38
    2.
          Ja zagłsosuje na kobiete, w historii Stargardu nie było jeszcze pierwszej damy.
    Marian (178.235.187...) 05-10-2018 11:30
    3.
          Stargard ma juz swoja Panią Prezydent nazywa się Ewa Sowa.. podróbki nie potrzebujemy :) Jak beda wybory na śnieżynkę czy czerwonego kapturka dajcie znać partyjni inaczej :)
    Grim (31.0.44...) 05-10-2018 12:07
    4.
          i nie będzie Marian, nie będzie nawet drugiej tury baj baj
    Herta (83.11.170...) 05-10-2018 12:18
    5.
          Herta , wiem ,że musisz walczyc o zachowanie stołka:)) ,a sowa chyba nie jest prezydentem ??
    Gender (91.226.236...) 05-10-2018 12:35
    6.
          Ewa Sowa nie jest prezydentem tak a propos.
    f1rey (31.135.163...) 05-10-2018 12:59
    7.
          Gender, nie Sowa, a Pani Prezydent Ewa Sowa... powtórz :) powiedz lepiej co tam u Ireneusza, dalej go ukrywacie? dostał już prawomocny wyrok???
    Grim (31.0.44...) 05-10-2018 13:00
    8.
          Sowa czy Zając jest Prezydentem?
    O (5.173.168...) 05-10-2018 13:12
    9.
          ad. 8 Są tacy co żyją w alternatywnej rzeczywistości.
    f1rey (31.135.163...) 05-10-2018 13:25
    10.
          Każdy ma funkcję na jaką zapracował.. jest Prezydent Rafał Zając, Prezydent Ewa Sowa, jest też śnieżynka Edyta i skazany Ireneusz. Takie życie...
    Grim (31.0.44...) 05-10-2018 13:27
    11.
          *** ich wszystkich i bedzie porzadek w miescie:)))
    Julek (91.204.155...) 05-10-2018 13:32
    12.
          Rany Julek co ty wygadujesz !!!!!
    waldek (80.53.133...) 05-10-2018 14:03
    13.
          Czyli Stargard jedynym miastem gdzie rządzi jednocześnie dwóch prezydentów.No pięknie.
    Pytanko (5.173.168...) 05-10-2018 14:14
    14.
          Miasto gender, nawet nie wiedzialem ze mielismy 2 prezydentów jednoczesnie:))
    Kabaret (178.235.187...) 05-10-2018 14:52
    15.
          baj baj, nie zmienicie rzeczywistości :)))
    daft (83.11.170...) 05-10-2018 14:53
    16.
          daft, do domu z urzedu:)))
    Bartek (178.235.187...) 05-10-2018 15:03
    17.
          Bezpartyjni już zmienili rzeczywistość. Jest ich komitet. Gdyby ich nie było to wtedy zajac wygralby w pierwszej turze. A tak moze bedzie druga.
    O (5.173.168...) 05-10-2018 15:14
    18.
          :):):) co ten Krystian Wam daje do palenia żartownisie :) poczucia humoru Wam nie brakuje i to najważniejsze :)
    Grim (31.0.44...) 05-10-2018 15:43
    19.
          Grim, Krystianowi nie dorastasz do pięt:))
    Mariola (178.235.187...) 05-10-2018 15:59
    20.
          Forum to złe miejsce na prywatne wycieczki. Świadczy to o słabości i braku kultury piszącego. Podobny brak kultury to zaklejanie plakatów na słupach ogłoszeniowych i zajmowanie całego miejsca na lampach oświetleniowych przez jeden komitet.
    m (5.173.168...) 05-10-2018 16:19
    21.
          No włąśnie, powiesilismy plakaty Bezpartyjnych i zostały zerwane:((
    tak sie nie robi (178.235.187...) 05-10-2018 16:23
    22.
          Ta pani ma takie pojęcie o rządzeniu miastem jak świnia o gwiazdach.
    obiektywny (188.146.227...) 06-10-2018 00:37
    23.
          Skąd wiesz?
    mieszkaniec (78.11.84...) 06-10-2018 06:07
    24.
          Kolaboranci pisowcy! Jaki lider Krzystek, tacy i bezpartyjni. Kolaboranci pisowcy wynocha do Szczecina!
    Nie dla układu z pis (83.20.250...) 06-10-2018 06:55
    25.
          Obiektywny- za to zająć ma pojęcie o rządzeniu wydając bez myślenie pieniądze podatników bo to nie moje i jakie ponosi tego konsekwencje - żadne jak przetarg na dokumentacje ogłoszony ostatnim dniu kwietnia przed majówka a złożenie ofert dwa dni po majowce - kryterium ocen - 50 procent cena - i to jest mistrzostwo świata. Jedna oferta bo kto pracuje wolnych dniach tylko ten co ma wygrać przetarg. Tak można ustawiać przetargi dla kolesi. I on ma dobre pojęcie o rządzeniu pół miliona poszło i nie wiadoma za ca. Tym się powinien zająć prokurator
    Maniek (5.173.160...) 06-10-2018 07:01
    26.
          Czy chodzi o przetarg i dokumentacje na basen? Prosze prosze jaki to cudowny zarządca......
    Ja (5.173.160...) 06-10-2018 07:46
    27.
          @25, @26 - zapomniałeś zrobić refresh vpna i IP Ci zostało takie jak w poprze iwj wiadomości ... );
    Terefere (91.241.26...) 06-10-2018 07:51
    28.
          Po co
    Ja (5.173.200...) 06-10-2018 11:11
    29.
          Głosuje na bezpartyjnych
    M (5.173.176...) 06-10-2018 19:45
    30.
          Bezpartyjni? Wolne żarty! Jacy wy bezpartyjni! Może teraz są bezpartyjni, bo jest to na czasie i trendy. A gdyby tak prześledzić życiorysy...w Komitecie Zająca podobnie!
    Ja Klaudiusz (88.156.154...) 06-10-2018 23:21
    31.
          Bezpartyjni to sama PO. Kamufluja sie bo nikt ich nie lubi tak jak PiS.
    PO (37.47.151...) 09-10-2018 08:24
    32.
          Mozesz podać konkretnie kto taki??, bo tak rzucanie słów bez pokrycia jest nic nie warte.
    magnolia (178.235.187...) 09-10-2018 09:15
    33.
          Rafał będzie prezydentem już w I turze. Robiłem sondaż wśród sąsiadów i znajomych i na Pana Zająca zadeklarowało 8 na 10. Kontrkandydat z Pis to wyłącznie partyjna zagrywka, bo musieli kogoś wstawić do pożarcia. Kontrkandydatka jest dobra jako bezpiecznik w radzie, ale nie nadaje się na prezydenta. A z piosenką to tak jak z muzyką … niby wszyscy polewają bo obciachowa, a przy kielichu kiwają się przy tych rytmach... Zwyciężą śpiewająco...………...
    Nie Śnieżynak tylko Zajączek (89.229.103...) 09-10-2018 19:58
    34.
          Tak, tak popieraj bo stracisz stołek:)))
    haha (178.235.187...) 09-10-2018 20:31
    35.
          Jesteś jednowymiarowy, choć w jednym masz rację, każdy ma szanse. Ja patrzę przez pryzmat miasta, mojego miasta i potrafię widzieć w tzw. realu. Aktualnie da Stargardu Pan Zając jest najlepszym kandydatem. Dlatego zagłosuję na niego. Pracę faktycznie mam, ale w tzw. POM-ie. Konkretnie Powolne Obchodzenie Miasta. Jestem drogi haha… Emerytem.
    Głos na śnieżynke = strata (89.229.103...) 09-10-2018 20:57
    36.
          To jest twoje zdanie, a ludzie mają swoje zdanie i nie trzeba im wskazywać. Pomu juz chyba nie ma?. Narazie mamy 4 kandydatów ,a nie 1 juz wybrany. To nie jest Korea Północna.
    :)) (178.235.187...) 09-10-2018 22:34
    Przed dodaniem opinii konieczne jest zapoznanie się z regulaminem
    Autor: 
    Hasło: