rii.pl wiadomosci.rii.pl
 
Redakcja
|
Kontakt
|
Oferta
|
Zasady
 
Reklama
reklama
Ostatnie 5 wiadomości: 
  • Połączyli siły (15)
  • Przepióra i Rogowski w Sejmiku (2)
  • Nowy skład Rady Powiatu (18)
  • Nowa Rada Gminy (2)
  • Nowy skład Rady Miejskiej! (41)
  • 17 mandatów dla KWW Rafała Zająca (23)
  • Tematy wcześniejsze
  • Trwa liczenie głosów, bezkonkurencyjny Zając
  • Jak głosować?
  • Przetwarzanie danych podczas wyborów
  • Pierwsza w historii miasta kobieta prezydent
  • Kasa czy misja?
  • Kto wygra wybory?
  • Briefing Koalicji Obywatelskiej
  • Hit wyborczy
  • Briefing prasowy Bezpartyjnych
  • Elżbieta i Krzysztof Dybowscy rezygnują ze startu
  • Marcin Przepióra kandydat do sejmiku
  • Seredyński kolejnym kandydatem
  • W którym okręgu się znajduję?
  • Kandydat PiS przedstawił swój plan
  • 52 kandydatów od Rafała Zająca
  • Koalicja Obywatelska przedstawiła kandydatów
  • Prezentacja kandydatów
  • Premier odwiedził Stargard
  • Rafał Zając przedstawił plan na Stargard
  • Platforma.Nowoczesna
  • PiS wystawił kandydata na prezydenta
  • RODO a kampania wyborcza
  • Znamy kolejnego kandydata na prezydenta
  • Lewica - Nasz Stargard
  • Prezydent Andrzej Duda - czy ma szanse na drugą kadencję?
  • Parlamentarzyści PO odwiedzą Stargard
  • Nie ma chętnych na dodatkowe 4500 zł
  • Marchewka szefem zachodniopomorskiej PO
  • Nowe władze PiSu w powiecie
  • Demonstracja KOD-u w Stargardzie
  • Rafał Zając nowym prezydentem
  • Zgrzyt wokół debaty - oświadczenie TVP
  • Briefing Zofii Ławrynowicz
  • Brudna kampania czy złe parkowanie?
  • Wizyta Stanisława Szweda w Stargardzie
  • Lista zamknięta - Czas START
  • Ławrynowicz zebrała ok. 3000 podpisów
  • Kukiz'15 nie poprze żadnego kandydata
  • Amadou Sy rezygnuje...
  • Nasz Stargard nie wystawił kandydata
  • Nowy skład Rady Miejskiej!
    Tagi: rada, miejska, wybory, Stargard
    Ilość wyświetleń: 6960

       

       Znamy nazwiska kandydatów, którzy zostali wybrani do Rady Miejskiej w Stargardzie.  17 mandatów do Rady Miejskiej otrzymali członkowie Komitetu Wyborczego Wyborców Rafała Zająca. Prawo i Sprawiedliwość otrzyma 4 mandaty, Komitet Wyborczy Wyborców Edyty Domińczak Bezpartyjni 1 mandat i 1 mandat dla KWW Porozumienie Lewica - Nasz Stargard. 

    Szczegółowe wyniki dostępne są tutaj.

    KWW Rafała Zająca - 74%

    • SOWA Ewa Maria
    • BRYŁA Michał Piotr
    • PAKULSKI Krzysztof Przemysław
    • PREISS Marian Lech
    • SZOTOWICZ Monika
    • SMOLAREK Krystyna Józefa
    • KWIATKOWSKI Czesław
    • ŚLIWA Norbert
    • GARSTKA Monika Krystyna
    • ZAJĄC Rafał Marek
    • BARTNICZAK Stanisław
    • NOWICKA Wanda Janina
    • FLAS Grzegorz Adam
    • SAWICKA Wioleta Zofia
    • RYBACZUK Grzegorz
    • SULEJA Joanna Róża
    • KOWALCZYK Krzysztof

    Prawo i Sprawiedliwość 17%
    • KIELISZAK Monika
    • KOZŁOWSKI Krzysztof
    • SMUGA Mariusz Piotr
    • WILK Zdzisław

    KWW Porozumienie Wyborcze Lewica - Nasz Stargard - 4,5%
    • SEREDYŃSKI Wojciech Zbigniew

    KWW Edyty Domińczak Bezpartyjni - 4,5%
    • GRALAK Damian

    JF - 22.10.2018






    R
    e
    k
    l
    a
    m
    a
    1.
          Jaja jak berety. Wygrywa lista a nie głosy oddane na ludzi. Parodia wyborów.
    Bareja (205.201.55...) 22-10-2018 12:39
    2.
          Nie ma Marioli, nie ma Edyty ech, nie ma na kogo patrzeć,...ale będzie kogo słuchać!
    wrozkroku (37.47.185...) 22-10-2018 13:07
    3.
          Czy ludzie którzy głosowali na Pana Rafała nie widzą, że rujnuje on Stargard?
    Eter (5.173.168...) 22-10-2018 13:28
    4.
          ad.2 i patrzeć nie było na kogo..
    ja (46.76.41...) 22-10-2018 13:43
    5.
          Niby jak? Dom ci burzy:)? Ja tam widzę że się stara a to że też iles dla siebie bierze, to co!? Wykształcił się nie na marne, jak zazdrościcie to się uczcie i sami startujcie.
    O (107.167.108...) 22-10-2018 13:45
    6.
          Prawników jak psów tylu dzisiaj jest, zadna rewelacja:)
    aa (178.235.186...) 22-10-2018 13:46
    7.
          buahahahhhahaa zadzrośniki, psy szczekają karawana idzie dalej, baj baj
    haha (83.11.235...) 22-10-2018 13:53
    8.
          ***
    as (178.235.186...) 22-10-2018 13:59
    9.
          Kozłowski załatwił jeszcze większe poparcie dla Zająca i jego komitetu. Jego atak chamski w debacie radiowej pozbawił go i jego partię setek jak nie tysięcy głosów. Bufon jakich mało, szkoda że został radnym.
    kler (5.172.234...) 22-10-2018 14:41
    10.
          Rygiel wszystkich zalatwil bo to jest geniusz polityczny!
    znam go (37.47.190...) 22-10-2018 16:34
    11.
          Ale jAJA JAK BERETY MAFIA NADAL BĘDZIE DZIAŁAC NACZELE Z TYM SAMYM GÓTUUUUUUUUUUUUUUUUUU I CO MA DOGADANIA OBYWATEL STARGARDU, TYLE CO POWIETRZE, A JA WSZYSTKICH OSTRZEGAŁEM I MIAŁEM RACJĘ, A LUDZIE DALI SIĘ NABRAĆ MAFI
    obrażony (5.173.184...) 22-10-2018 16:44
    12.
          Zgłoś do prokuratora, mafii nie można pobłażać. Tylko czy jak KRZYCZYSZ wielkimi literami to podajesz udokumentowane fakty, czy tylko stroisz obrażone miny.
    Mamusiu ONI mi zabrali lizaka (89.229.103...) 22-10-2018 16:49
    13.
          Widocznie należysz do tej mafi że tak za nimi obstajesz, widocznie jesteś z tej samej gliny bo ja nie i nigdy nim nie będę, jak dwadzieścia lat temu piastowałem taki stołek i wiem co to za kawałek chleba, byłem tylko 3 m-ce i odeszłem bo ja nie zgadzałem sie aby tylko na rozkaz podpisywać wole być wolnym obywatelem i mieć własne zdanie i nikt mna nie bedzie nakazywać ja przeszłem wojnę i katorgi obozy, a co ty przeszłeś i co ty dla Stargardu zrobiłeć, jak wynika jesteś zerem i to basta, nie ważne jakimi literami piszesz, ważne co masz w głowie, ja przepraszam ale ty chyba masz sieczke A co do Stargardu to własnie te miasto z gruzów budowałem, a piastowałek wiele stanowisk kierowniczyc, ale nigdy nie należałem do komuchów, to dzieki mnie w Stargardzie powstał jeden ze Stargardzkich Kosciołów, a znam wielu dawnych komuchów, a dziś wielcy działacze aby tylko mieć stołek i kase, ale znam wielu wspaniałych ludzi z którymy sie przyjażnie i wielu tym ludziom pomagałem i dalej im pomagam, a jestem człowiekem przdwojennym i syn byłego Polskiego oficera, który przeszedł cały frąt i zaliczył prawie wszystkie obozy szkopów i kacapów, kamieniołomy katin i wielle innych katogi, a ja w Warszawie byłem prawie smiertelnie ranny co do dziś posiadam jako inwalida blizny itd itd. Tak jak chcesz kogoś krytykować to uprzdnio sie zastanów bo nigdy nie wiesz z kim masz doczynienie, pozdrawiam.
    obrażony (5.173.184...) 22-10-2018 17:20
    14.
          Jesteś Wielki, a Twoje osiągnięcia jeszcze większe. Ale powtarzam masz dane o mafii to do prokuratora. Napisałeś piękną i ckliwą historię o samym sobie. Szkoda, że nie wystartowałeś na prezydenta. Jednak przypomniała mi się taka anegdota. Rozmawia dwóch rodaków wolaków i ziemliaków. Jeden mówi do drugiego ; kumie mówią o nas, a kto, jo o Wos, a Wy o mnie. Jesteś samotny, może mógłbyś założyć koło weteranów i tam znaleźć lekarstwo na samotność. Przy szklaneczce opowiadałbyś swoje przeżycia. A tak to tylko wylewasz tutaj swoje prawdziwe, albo urojone krzywdy....
    Pogodny (89.229.103...) 22-10-2018 17:44
    15.
          i powyłaziło znów mnóstwo *** i opowiadają jak to im źle bo 84% wyborców wybrało sobie Prezydenta, było startować i przekonać ich do siebie a nie tylko mielić ozorami
    Jony (83.11.81...) 22-10-2018 18:07
    16.
          Pozdrowienia z Koreii od Kim Dzonga:))
    magnolia (178.235.186...) 22-10-2018 20:16
    17.
          Żeby oddać głos na Kieliszakową to trzeba mieć mózg wielkości orzecha laskowego.
    qqłka (81.190.39...) 23-10-2018 01:46
    18.
          Ja pier....kto to jest Garstka albo Szotowicz?
    /$/; (37.47.180...) 23-10-2018 07:36
    19.
          Ten matołek to *** jakich mało skąd oni go wytrzasnęli. Ale sprawdza się to co powiedział poseł Żałek Żalek zapytany czy wynik, który uzyskał w wyborach nie jest spowodowany zbyt małym poparciem lokalnych działaczy Prawa i Sprawiedliwości, odpowiedział, że "jest to pokłosie osobistych ambicji niektórych osób, które biorą górę nad lojalnością". I to się sprawdziło również w Stargardzie . Brawo Zdzichu Rygiel dobry strateg z ciebie gratuluję tobie i prezydentowi Rafałowi !!!!!!
    waldek (80.53.133...) 23-10-2018 08:08
    20.
          Analogia do Kaczynski i Duda:)))
    ubaw (178.235.186...) 23-10-2018 10:12
    21.
          Radni od Zajaca: http://stargard.naszemiasto.pl/artykul/zdjecia/tak-glosowal-stargard-wybory-samorzadowe-2018-w-obiektywie,4853234,artgal,36376748,t,id,tm,zid.html
    magnolia (178.235.186...) 23-10-2018 10:54
    22.
          Zdzichu przestan sobie pisac komentarze bo żałosny jesteś.Lecisz na zalobie i Zajacu.Przypomnę tobie twoj wynik w poprzednich wyborach 2014 240 glosow.hahaha
    Golingj (37.47.180...) 23-10-2018 12:32
    23.
          garstka to ciuciurupa Pakulskiego drugie małzeństwo coś jak Dybowscy
    ida (5.173.160...) 23-10-2018 18:44
    24.
          Jak nie dyrektorzy szkół lub szpitala to i mężowie dyrektorek żuk czy mdk.....rodzinnie bedzie. Będą sobie kasę z naszych podatków dawać nawzajem.
    Jam (5.173.168...) 23-10-2018 18:53
    25.
          aaa obniżyc im diety, zostawić na koszty dojazdu i finito i nie będą sobie dawać kasy z naszych podatków, nooo prosze jak pięknie mężowie będą rozliczać żony z działalności. Rodzinna sielanka ad 24 masz racje
    ida (5.173.160...) 23-10-2018 18:57
    26.
          Musieli dobrze zakombinowac ze taki wynik zrobili!!! Slyszalem ze komisarz wyborczy jest od Zajaca, ciekawe kto im na rece patrzyl?
    ??????? (5.173.184...) 23-10-2018 19:01
    27.
          Hahaha...ten co w mieście pociąga za sznurki i nie jest yo pan Zajac
    Jam (5.173.168...) 23-10-2018 19:04
    28.
          Wygrali bo dobrze to zorganizowali i wykonali a do tego pomugł im nieświadomy i zdezorientowany omotany wyborca i tak to się musiało skończyć
    PRAGMATYK (91.226.236...) 23-10-2018 20:36
    29.
          Jak to jest ze obwodzie nr 2 , 9 16 wydano mniej kart do głosowania a oddano głosów więcej podobnie obwód 14 oddano więcej głosów niż wydano kart o 4 a w obwodzie 15 oddano również o 2 głosy więcej jak wydano kart do głosowania. Przypadek to głosowanie na prezydenta a jakie szopki w głosowaniu do rady miasta. W eufori zwycięstwa wyłączyło się myślenie. Jak robicie przekręt to myślcie przy tym.
    Maniek (5.173.232...) 23-10-2018 22:22
    30.
          A jeszcze suma oddanych głosów z okręgów 27.529, a suma oddanych głosów na kandydatow 27.291 coś tu nie gra
    Manie (5.173.232...) 23-10-2018 22:37
    31.
          Czyli wałek?
    Ola (205.201.55...) 23-10-2018 23:16
    32.
          Część głosów była nieważnych.
    aaa (83.8.125...) 24-10-2018 08:23
    33.
          No tak cześć głosów nieważna ale głosów oddanych jest więcej od wydanych kart do glosowania
    Tomek (5.173.40...) 24-10-2018 08:36
    34.
          Dziś znajomy opowiadał że w jednej z komisji, jedna z pań wydawala tylko trzy karty, bez karty do rady miasta. Dopiero czujny wyborca zażądał czwartej karty. Ile nieświadomych np starszych ludzi mogło zostać tak oszukanych?
    ... (5.173.168...) 24-10-2018 15:42
    35.
          to idźcie ze znajomym do prokuratury
    del.kop (83.11.70...) 24-10-2018 19:11
    36.
          Ten kto zrobił wałek to wie że go zrobił Pan R. Powpisywali znaki przy nazwisku kandydatów z wiadomego komitetu stąd takie wyniki np.garstki ktorej nikt nie zna.sprawa dla prokuratury. Wyniki jeszcze innych są z kosmosu tez. Można sfałszować wybory? Mozna
    Ja (37.47.158...) 24-10-2018 20:04
    37.
          Można! Szczególnie jak się siedzi w magistracie i ma się wpływ na dobór komisji .... Zastanawiam się czy za św. pamięci Pajara, pan "R" też tak szarżował? Czy wtedy jeszcze trochę się bał?
    Smutny (5.173.168...) 24-10-2018 20:10
    38.
          A Rybaczuk to mąż kogo i zięć. Ktoś wie?
    Gawęda (88.156.154...) 24-10-2018 21:30
    39.
          Maz dyrektorki ZUK A ona jest córka Masłowskiego z Pisu
    Wiedza (37.47.158...) 24-10-2018 22:52
    40.
          jak dobrze że ta informacja już zeszła z głównej strony forum bo aż strach jakby ludzie takie głupoty mieli czytać
    b,m (83.11.142...) 25-10-2018 08:36
    41.
          DIETY RADNYCH MAJĄ BYĆ REKOMPENSATĄ ZA UTRACONE ZAROBKI PODCZAS SPRAWOWANIA FUNKCJI RADNEGO A NIE DRUGIM WYNAGRODZENIEM!!!!!!!! Coś się naszym radnym w głowach poprzewracało. 500 - 600 zł to powinna być maksymalna wysokość diety!!! Pani Starosto, Panie Prezydencie to WY stoicie na straży praworządności i to WY odpowiadacie za stan budżetu w mieście i powiecie. Powinno się pomniejszyć proporcjonalnie wynagrodzenie o wysokość diety. Sama nazwa mówi wyraźnie: DIETA a nie WYNAGRODZENIE za posiedzenia.
    FJ (89.229.97...) 03-11-2018 12:39
    Przed dodaniem opinii konieczne jest zapoznanie się z regulaminem
    Autor: 
    Hasło: