Ośrodek Sportu i Rekreacji organizuje XXIII edycję Piłkarskiej Ligi Oldbojów Stargard (PLOS). W rozgrywkach wystąpi 8 drużyn. Będą one rywalizować w każdy poniedziałek i czwartek na euroboisku przy ul. Ceglanej. Pierwsze mecze odbędą się w najbliższy poniedziałek (25 maja), a ostatnią, 14. kolejkę zaplanowano na 13 lipca.
TERMINARZ PLOS - RUNDA 1
1. KOLEJKA (25.05.2015, PON.)
20.20 BOISKO A Darel - Dzielnica
BOISKO B Granit Owczarek - Procyon Funny Boys
21.20 BOISKO A BudPak/Sinus.Net - Cargotec
BOISKO B Media Star - Rem-Bud
2. KOLEJKA (28.05.2015, CZW.)
20.20 BOISKO A Procyon Funny Boys - BudPak/Sinus.Net
BOISKO B Cargotec - Media Star
21.20 BOISKO A Dzielnica -Rem-Bud
BOISKO B Darel - Granit Owczarek
3. KOLEJKA (01.06.2015, PON.)
20.20 BOISKO A Rem-Bud - Cargotec
BOISKO B Granit Owczarek - Dzielnica
21.20 BOISKO A BudPak/Sinus.Net - Darel
BOISKO B Media Star - Procyon Funny Boys
4. KOLEJKA (08.06.2015, PON.)
20.20 BOISKO A Darel - Media Star
BOISKO B Procyon Funny Boys - Rem - Bud
21.20 BOISKO A Granit Owczarek - BudPak/Sinus.Net
BOISKO B Dzielnica - Cargotec
5. KOLEJKA (11.06.2015, CZW.)
20.20 BOISKO A BudPak/Sinus.Net - Dzielnica
BOISKO B Cargotec - Procyon Funny Boys
21.20 BOISKO A Media Star - Granit Owczarek
BOISKO B Rem - Bud - Darel
6. KOLEJKA (15.06.2015, PON.)
20.20 BOISKO A Granit Owczarek - Rem-Bud
BOISKO B BudPak/Sinus.Net - Media Star
21.20 BOISKO A Darel - Cargotec
BOISKO B Dzielnica - Procyon Funny Boys
7. KOLEJKA (18.06.2015, CZW.)
20.20 BOISKO A Cargotec - Granit Owczarek
BOISKO B Procyon Funny Boys - Darel
21.20 BOISKO A Media Star - Dzielnica
BOISKO B Rem - Bud - BudPak/Sinus.Net
TERMINARZ PLOS - RUNDA 2
8. KOLEJKA (22.06.2015, PON.)
20.20 BOISKO A Rem-Bud - Media Star
BOISKO B Cargotec -BudPak/Sinus.Net
21.20 BOISKO A Procyon Funny Boys -Granit Owczarek
BOISKO B Dzielnica - Darel
9. KOLEJKA (25.06.2015, CZW.)
20.20 BOISKO A Granit Owczarek - Darel
BOISKO B Rem -Bud - Dzielnica
21.20 BOISKO A Media Star - Cargotec
BOISKO B BudPak/Sinus.Net -Procyon Funny Boys
10. KOLEJKA (29.06.2015, PON.)
20.20 BOISKO A Procyon Funny Boys - Media Star
BOISKO B Darel - BudPak/Sinus.Net
21.20 BOISKO A Dzielnica - Granit Owczarek
BOISKO B Cargotec -Rem-Bud
11. KOLEJKA (02.07.2015, CZW.)
20.20 BOISKO A Cargotec - Dzielnica
BOISKO B BudPak/Sinus.Net -Granit Owczarek
21.20 BOISKO A Rem -Bud - Procyon Funny Boys
BOISKO B Media Star - Darel
12. KOLEJKA (06.07.2015, PON.)
20.20 BOISKO A Darel -Rem-Bud
BOISKO B Granit Owczarek - Media Star
21.20 BOISKO A Procyon Funny Boys -Cargotec
BOISKO B Dzielnica - BudPak/Sinus.Net
13. KOLEJKA (09.07.2015, CZW.)
20.20 BOISKO A Procyon Funny Boys -Dzielnica
BOISKO B Cargotec - Darel
21.20 BOISKO A Media Star - BudPak/Sinus.Net
BOISKO B Rem-Bud - Granit Owczarek
14. KOLEJKA (13.07.2015, PON.)
20.20 BOISKO A BudPak/Sinus.Net -Rem-Bud
BOISKO B Dzielnica -Media Star
21.20 BOISKO A Darel -Procyon Funny Boys
BOISKO B Granit Owczarek -Cargotec