www.wiadomosci.rii.pl
logofacebook.jpg
Witaj
3.228.21.186

Spójnia rozbita

Spójnia rozbita

1548072602.jpg
Ilość wyświetleń: 1049
   "Spójnia na kolanach" - takie komentarze pojawiały się po wczorajszych derbach koszykarskich naszego regionu. King Wilki Morskie Szczecin zdominowały stargardzki zespół w każdym aspekcie. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 91 - 62.

   Warto wspomnieć, że tuż przed spotkaniem kontrakt z klubem rozwiązał Anthony Hickey - najlepszy zawodnik Spójni oraz Energa Basket Ligi. Amerykanin przeniósł się do Grecji. Kibice klubu dyskutują na popularnym portalu społecznościowym czy Spójnia ma jeszcze jakiekolwiek szanse na utrzymanie się w najwyższej klasie rozgrywkowej. Większość opinii jest niestety negatywna.
JF - 21-01-2019


Reklama
1.
        I na ch.... był ten awans. Armia zaciężna, brak kasy na EBL, brak fundamentalnych podstaw każdego klubu czyli dobrych wychowanków. Szkoda słów.
Radek (188.147.2...) 21-01-2019 13:18
2.
        Najgorsze w tym wszystkim to BMW przy obsadzaniu stanowisk w Spójni! Kto mi powie jakie osiągnięcia biznesowe ( nie polityczne , zresztą za sprawą tatusia) ma prezes Paweł Ksiądz? Tak to się kończy jak sprawami sportu i biznesu zajmują się osoby z nadania politycznego. Jestem przekonany że ten człowiek bardzo dobrze wie że się do rządzenia klubem sportowym nie nadaje, ale do dymisji się nie poda bo w Stargardzie nie ma wolnych etatów dla "prezesów z odzysku"🤔
kibic od lat (31.0.121...) 21-01-2019 14:29
3.
        dokładnie
... (176.221.110...) 21-01-2019 15:12
4.
        Prezes z nadania zająca? Mamy 1 miejsce ale od końca.
Zenada (205.201.55...) 21-01-2019 15:46
5.
        Radek (188.147.2...) 21-01-2019 13:18 bo Stargardzkie hieny są tam gdzie pachnie pieniądzem czy to sport czy polityka czy kultura many many many tylko many bo jak z biedy wyszli po latach 90tych (bo nie którzy w urzędach i kierowniczych stanowiskach nawet szkoły średniej nie pokończyli ,a mieli partyjne legitymacje) to tak grabią i grabią to już choroba a dalej na stołkach potem synek,córeczka i ten sam system w głowie i mamy jak mamy.
żenadix (5.173.160...) 21-01-2019 19:55
6.
        Prezes z nadania i ferajny Zająca. Wcześniej zarządzał wysypiskiem śmieci, dziś prezesuje sobie w Basket Lidze. Efekty takiej partyzantki widać. Niezagrożone 1 miejsce w lidze, ale od końca...
Bunny Basket Team (188.147.43...) 21-01-2019 21:36
7.
        A morze oni chcą wejść spowrotem do pierwszej Ligi, tam będą wygrywać będą ludzie wiwatować , to i kasa będzie bo o to chodzi żeby lud był zadowolony i kropka
PRAGMATYK (91.226.236...) 21-01-2019 21:57
8.
        trener jak widać po efektach a raczej ich braku jest nietykalny... ma immunitet stargardzkiego kumoterstwa. W innych klubach dawno byłby poza granicami klubu z naklejką na czole "tego pana nie obslugujemy". Czas koziorowicza minął Ksiądz i reszta! pora na wilcze bilety dla Was i trenera! Dość brania kasy! kasę powinno się mięć za efekty a nie za pierdzenie w stołki!
Persona non grata (37.47.163...) 22-01-2019 11:59
9.
        niech zawodnicy dziekuja ze trener im zaufał i grają w ebl. Jak mu dziękują to widać na parkiecie. Wstyd i żenada!!! Po za tym widać różnicę kto się nadaje na ebl a kto nie. Kto zostawia serce na parkiecie, kto trafia, zbiera, podaje, broni.... 3 Transfery konieczne do utrzymania na pozycji 5,3/4,1/2. Trener załuzyl na nietykalnośc dlatego sam zrezygnował, czy dobrze to sie okaże, czy prezesi zdobeda pieniadze na transfery by utrzymac klub
personatyuju (178.235.182...) 22-01-2019 16:43
10.
        może za wcześnie jeszcze, poczekajmy kilka spotkań ale coś mi się wydaje po meczu z Treflem, że to trener nie dawał rady.Brakowało chłodnego spojrzenia...A na prawo do rezygnacji zasłużył sobie jak nikt za to co zrobił dla koszykówki w Stargardzie. I na podziękowania za EBL. A że w tym zawodzie tak bywa, że czasem nie idzie to za rezygnację też dla dobra zespołu DZIĘKI.
widz (83.23.169...) 28-01-2019 09:04
Dodanie opinii jest jednoznaczne z zatwierdzeniem regulaminu
Autor:
Dodanie wiadomości jest jednoznaczne z zatwierdzeniem regulaminu
Autor:
   Polecane przez INFO
baner_5_1570135131.jpgbaner_6_1570135113.jpgbaner_7_1571160617.jpgbaner_8_1570137912.jpgbaner_9_1570642654.jpgbaner_10_1570145489.jpgbaner_11_1570261466.pngbaner_12_1570264808.pngbaner_13_1570266893.pngbaner_14_1570275933.pngbaner_15_1570638480.jpgbaner_16_1570645259.jpg