www.wiadomosci.rii.pl
logofacebook.jpg
Witaj
3.228.21.186
grafika_zmienna/banery/baner_45_1570263355.gif

Spójnia bez trenera

Krzysztof Koziorowicz przestaje być trenerem drużyny ekstraklasy koszykówki Spójnia Stargard.

1548158539.jpg
Ilość wyświetleń: 1692
  Z dniem 22 stycznia 2019 roku Krzysztof Koziorowicz przestaje być trenerem drużyny ekstraklasy koszykówki Spójnia Stargard. Rezygnacja została złożona na ręce Zarządu Spółki i po rozmowach z trenerem oraz konsultacjach z Radą Nadzorczą została przyjęta.

   Powodem przyjęcia rezygnacji są niezadowalające wyniki sportowe i niepewność utrzymania zespołu w najwyższej klasie rozgrywkowej. Zarząd Spójni Stargard SSA docenia zaangażowanie trenera Krzysztofa Koziorowicza i historyczne zasługi dla klubu, jako zawodnika oraz trenera, ze szczególnym uwzględnieniem niewątpliwego sukcesu, jakim był awans do rozgrywek Energa Basket Ligi w sezonie 2017/2018. Za wszystkie lata poświęcone stargardzkiej Spójni Zarząd Spółki przekazuje Krzysztofowi Koziorowiczowi wyrazy uznania i składa serdeczne podziękowania. 
Szczegóły kolejnych decyzji będą podane wkrótce.

fot. Tadeusz Surma
Spójnia Stargard - 22-01-2019


Reklama
1.
        wreszcie
buah (46.215.52...) 22-01-2019 13:42
2.
        jeszcze leśne dziadki i będzie super.
prawy (89.228.245...) 22-01-2019 13:51
3.
        i tak o 2-3 miesiące za późno. Teraz "kapitan" przytomnie spierdzielił jako pierwszy z tonącego okretu. Teraz czas na zarząd aby podał się do dymisji. Wiadomym było, ze ten stary CAP na dniach odejdzie bo spakował walizki synusia i wysłał go do ogniwa szczecin bo w Spójni nie ma już dla nich miejsca... czas Koziorowiczów w Stargardzie nareszcie dobiegł końca.
persona non grata (37.47.163...) 22-01-2019 14:14
4.
        Z tych wszystkich fachowców i sportowców z Zarządu, Rady Nadzorczej i całej firmy sportowej, odeszedła osoba ktura najlepiej z nich zna się i potrafi coś zrobić w sporcie,nie zawsze jest HOSSA ale jest i BESSA, a na to mają inne czynniki wpływ,co tak odrazu przestał się znać na tym sporcie i to co jest to tylko jego zasługa, przecież ma kupe osiągnięć, pokaże jeszcze i kropka
PRAGMATYK (91.226.236...) 22-01-2019 16:25
5.
        Za cały ten bałagan odpowiedzialność powinien wziąć na siebie zarząd klubu.
Biskup (188.147.43...) 22-01-2019 17:59
6.
        No właśnie! Zwolnili trenera bo był słaby. Dobrze! Ale co dalej? Kto będzie nowym trenerem? Nie przedstawiono żadnych kandydatów? Co dalej?
Dupa nie prezes (188.146.49...) 22-01-2019 18:52
7.
        Troszke za póżno jak okret tonie.
majtek (178.235.186...) 22-01-2019 19:33
8.
        Koziorowicz to napewno na koszykówce się zna i gdyby były pieniądze na dobrych zawodników to nie byłoby problemów. Jednak pozyskiwanie środków na utrzymanie drużyny to nie sprawa trenera lecz zarządu! Dlatego też należy żądać dymisji zarządu, a co najmniej musi odejść pseudo menager z nadania politycznego Paweł Ksiądz.
kibic z rozdartym ❤️ (37.248.157...) 22-01-2019 20:28
9.
        Fakt pierwszy - klub zatrzymał się w latach 90-tych, bez pomysłów z archaicznymi ludźmi. Fakt drugi - trener z g.... bata nie ulepi, chyba to zauważył, więc adieu. Fakt trzeci - Spójnia idziemy śladami Stoczni Szczecin, której to dobra zmiana obiecała super sponsorów. I tak jak skończyła Stocznia Szczecin bez kasy, tak skończy Spójnia. Przecież pseł Jach na antenie Twojego radia powiedział jednoznacznien kwestię: nieoficjalnie mówi się, że państwowa spółka jeszcze w tym sezonie wesprze koszykarski klub kwotą 3 milionów złotych. Poseł Jach powiedział: "wymaga to jeszcze pewnych rozwiązań formalnych, ale na pewno Spójnia będzie miała strategicznego sponsora" i dodał "ci co mnie znają wiedzą, ze ja się w takie rzeczy nie bawię (na zarzut o kiełbasę wyborczą), jeśli mówię coś, to wtedy kiedy wiem, ze to będzie zrealizowane" i co mamy? NIC - czyli standard dobrej zmiany w wykonaniu ich polityków w Zachodniopomorskim. Po promie widmie, upadłym klubie, przyszedł czas na Spójnię. Cały wywiad z naszym super posłem tutaj: http://twojeradio.fm/spojnia-bedzie-miala-strategicznego-sponsora.html
Będzie jeszcze OK (176.221.121...) 22-01-2019 21:56
10.
        Kto odpowiada za klub i jego sytuację?! Za klub odpowiada zarząd, który jak widać niczego nie ogarnia i nadaje się tylko do wymiany.
biskup (188.147.105...) 22-01-2019 22:37
11.
        Ksiądz i Gutowski odpowiadają za kasę i aby nic zawodnikom nie brakowało, a za zespół, dobór zawodników i wyniki odpowiada bezpośrednio sztab trenerski. Jakby zawodnicy, trenerzy nie dostawali kasy to wtedy wina Zarzadu za brak organizacji klubu
Chochlik (37.47.136...) 23-01-2019 06:51
12.
        Tyle że sztab trenerski nie ma z kogo wybrać bo zarząd nie daje kasy...a tyle co dają to starcza na tych co mamy...czyli graczy z zagranicy którzy nie dają rady w ebl, pierwszoligowców i jednego gracza, który lata świetności ma za sobą...Hickey-jedyny na poziomie ligi odszedł za kasą...Przy takiej polityce transferowej prezesa G.(bierzemy tanio i może ktoś się dobry trafi) najlepszy trener się podda.
apsik (83.21.52...) 23-01-2019 08:21
13.
        Miała być kasa to i byłaby ekstraklasa. Jeszcze raz - nie ma sponsora to fora ze dwora. Skoro stargardzki poseł obiecał, że SSP wesprze klub kwotą 3 milionów złotych - to byli chętni do działania. Przecież mówił: "wymaga to jeszcze pewnych rozwiązań formalnych, ale na pewno Spójnia będzie miała strategicznego sponsora" I co - tłusta kiełbacha wyborcza!
... (193.105.251...) 23-01-2019 08:25
14.
        Ludzie za kilka miesięcy wybory do sejmu będziecie mogli wówczas rozliczyć posełka Jacha za stertę kłamstw. Jeżeli okaże się, że faktycznie ow sponsor nagle sie pojawi to wtedy odszczekam wszystko co powiedziałem i napisałem. Jak dla mnie poseł to kłamca i na teraz mam podstawy aby głośno o tym mówić i pisać. Jach jest KŁAMCĄ Ziemi stargardzkiej 2018!
lewy i niesprawiedliwy (37.47.163...) 23-01-2019 09:37
15.
        Klub Spójnia Stargard to Spółka Akcyjna. Jak każda spółka ma swój Zarząd, który odpowiada za strategię i realizację celów. Na pierwszej konferencji prezes zapowiadał kilka celów m.in.: "... celem jest skonstruowanie i przygotowanie zespołu do gry w ekstraklasie" , "... rzecz, najbardziej ambitna, to stworzenie profesjonalnej, rzetelnej organizacji, która będzie pokazywać, że w nas można zainwestować. Żeby kibice, partnerzy, zawodnicy czuli, że mają naprzeciwko siebie poważnego partnera". A co z tych zapowiedzi mamy ? "Kolejna porażka Spójni", "Spójnia na kolanach", "Spójnia bez tytana", "Spójnia bez trenera". Fakty są takie, że prezes nie ogarnia sytuacji w klubie. Główne cele okazały się pustą gadką. Spójnia niestety nie jest przygotowana gry w EBL, nie zbudowała wizerunku poważnego partnera i jak dotąd nie pokazała, że można w nią zainwestować.
biskup (188.147.105...) 23-01-2019 11:29
16.
        Ale wy wszyscy pier.... znacie klub od podszewki?widać ,ze nie jaki Ksiądz jaki Koziorowicz :)wy pojęcia nie macie o ludziach z zarządu lub szarych eminencjach.Ekstra klasa powstała zupełnie bez sensu wiecie kto chciał zostać w 1 lidze?wiecie kto chciał odsprzedać licencje?Zachowujecie się jak amatorzy z pabu przegrywamy wywalić trenera,a co to trener gra dlaczego nie piszecie ,że podstawowi zawodnicy nie nadają się na extra klasę, a to przepajać między 1 ligą a extra klasą co może mieli iść na mistrza :)Jaki sponsor Netto nie rozśmieszajcie mnie miasto daje więcej.Trener to pracownik robi co mu każą bo ma z tego pieniądz a gdzie kucharek szejść....Cieszcie się ,że macie drużynę jaka by nie była klub bez sponsora który wykłada miliony nigdy nie powalczy bo Spójnia może sobie jedynie co kupić średniej klasy skrzydłowego za 250tyś rocznie tj. przeciętnego grajka.Co wy myślicie ,ze dobry zawodnik przyjdzie za 5tyś.takich już nie ma.Nie narzekać tylko kibicować jak spadną to spadną i tyle i żaden mega trener (który też kosztuje)nie nie zmieni sytuacji.
prawda (5.173.160...) 23-01-2019 13:09
17.
        ad.8.9 sporo racji ale jaki Prezes to widać na odejściu Antka, nawet jego nie było na konferencji. Prezes ma dwie filozofie życiowe: 1) nie ważne czy się znasz na pracy jaką wykonujesz, ważne , że chcesz ją wykonywać i ja chcę ciebie mieć u siebie. 2) żmija w kieszeni, dam jak najmniej a oni i tak będą zap.....ć! Dzięki takiemu podejściu nie mamy Antka i widać , że Prezes jak struś przy pierwszym większym problemie wsadził głowę w piasek. Kozła mi szkoda, bo on płaci za nieudolność kolesia wsadzonego na stołek!
mors (193.200.150...) 23-01-2019 14:43
18.
        Czy ktoś orientuje się jak kształtuje się podział akcji w Spójnia SA ?
kibic po zawale (5.172.233...) 24-01-2019 19:22
Dodanie opinii jest jednoznaczne z zatwierdzeniem regulaminu
Autor:
Dodanie wiadomości jest jednoznaczne z zatwierdzeniem regulaminu
Autor:
   Polecane przez INFO
baner_5_1570135131.jpgbaner_6_1570135113.jpgbaner_7_1571160617.jpgbaner_8_1570137912.jpgbaner_9_1570642654.jpgbaner_10_1570145489.jpgbaner_11_1570261466.pngbaner_12_1570264808.pngbaner_13_1570266893.pngbaner_14_1570275933.pngbaner_15_1570638480.jpgbaner_16_1570645259.jpg