www.wiadomosci.rii.pl
logofacebook.jpg
Witaj
34.239.167.74

Sprawozdanie Straży Miejskiej

Sprawozdanie Straży Miejskiej

1554197608.png
Ilość wyświetleń: 954
   Podczas ostatniej sesji Rady Miejskiej sprawozdanie z działalności Straży Miejskiej za rok 2018 przedstawił komendant jednostki Wiesław Dubij. Ile mandatów wystawili strażnicy i na jaką kwotę w ubiegłym roku? Tego dowiecie się z poniższego materiału wideo.

 
JF - 02-04-2019


Reklama
1.
        Po co ta straz miejska?? Dublowanie pracy policji.
referendum (37.8.230...) 02-04-2019 13:47
2.
        Czego policji? PRACY? Nie rozśmieszaj mnie.
Mieszkaniec (5.173.162...) 02-04-2019 14:15
3.
        Mieszkaniec pracujesz w sm?
Bartek (37.8.230...) 02-04-2019 22:21
4.
        Krótko, jedno pytanie - dlaczego ktoś w Straży Miejskiej, jako administrator zamyka zgłoszenia na NAPRAWMYTO.PL, ze statusem NAPRAWIONO? To jest kłamstwo! Przykładów jest cała masa - zgłoszenia z którymi kompletnie nic nie zrobiono a są zamykane, że niby "naprawione". Może Prezydent Stargardu w tej kwestii się wypowie? Po co ten portal, skoro mija się z prawdą i w w wielu przypadkach nie prowadzi do naprawy? Przykład? Pierwszy z brzegu - nic z tym nie zrobiono, kompletnie nic, ale NAPRAWIONY: https://naprawmyto.pl/58757
Mieszkaniec (176.221.121...) 02-04-2019 23:24
5.
        Jestem za tym aby utrzymać Straż Miejska nie we wszystkim wyręczy się policji. Jednak mam wiele zastrzeżeń do pracy tej formacji ,że zgłoszenia o interwencje są przyjmowane ale czasami rzadko realizowane może się mylę ale nie sadzę. Patrole samochodowe są często tylko na pokaz nie zatrzymują się by pouczyć gościa nieprawidłowo parkującego czy przechodzącego w niedozwolony miejscu a to ich podstawowy obowiązek !!!
waldek (80.53.133...) 03-04-2019 08:36
6.
        Naprawmyto - bez komentarza - pół roku i bez zmian.
Marian (37.8.230...) 03-04-2019 10:22
7.
        Chwalą nas. Kto ? My ich, oni nas.
Mieszkaniec (89.228.247...) 04-04-2019 11:19
8.
        Kilkakrotnie miałem z nimi do czynienia i powiem tak kiedyś ich broniłem wiadomo prace mają ludzie itp.Ale jak zgłaszałem kilka razy sprawy do interwencji nie zrobili nic dosłownie obserwowałem ich zachowanie podjechali postali nawet z auta nie wyszli odjechali,rozmowa z Panem z dyspozytorni zaraz kogoś wysyłam czekałem 4 h obserwowałem i nawet nie przyjechali,następna sytuacja idą widzą źle zaparkowane auto udają ,że nic nie widzą podchodzę mówię ,aby zareagowali a oni ,że nie mieli zgłoszenia :) to mówię zgłaszam a on ,że muszę zadzwonić w czasie tej gadki przyszedł kierowca pośmiał się odjechał zrobiłem z siebie idiotę i oni też. Jeżdżą autem w prywatnych sprawach dzieciaki do szkoły itp.nawet się nie wstydzą jednym słowem nabijają piesze kilometry bez celu a jedyna reakcja to do żula bo trzeba coś tam na jakiś czas wypisać.Albo będzie skuteczna(niech sobie na fb popatrzą ludzie non stop wrzucają jak ktoś źle zaparkował i reagują)Niech zgłaszają do MPGK gdzie są śmieci itp.Niech wlepiają mandaty teraz działkowiczom co zasmradzają pół miasta a ciuchy śmierdzą po kilku praniach i pisać tak można i można i co kto ich rozlicza i kontroluje?
zażenowany (5.173.208...) 05-04-2019 09:28
Dodanie opinii jest jednoznaczne z zatwierdzeniem regulaminu
Autor:
Dodanie wiadomości jest jednoznaczne z zatwierdzeniem regulaminu
Autor:
   Polecane przez INFO
baner_5_1570135131.jpgbaner_6_1570135113.jpgbaner_7_1571160617.jpgbaner_8_1570137912.jpgbaner_9_1570642654.jpgbaner_10_1570145489.jpgbaner_12_1570264808.pngbaner_13_1587714979.jpgbaner_14_1570275933.pngbaner_15_1570638480.jpgbaner_16_1570645259.jpg