www.wiadomosci.rii.pl
logofacebook.jpg
Witaj
35.175.191.72
grafika_zmienna/banery/baner_45_1570263355.gif

Potrącenie rowerzystki pod Lipnikiem

Potrącenie rowerzystki na przejściu dla pieszych pod Lipnikiem.

1560931351.jpg
Ilość wyświetleń: 1661
     Niebezpieczny wypadek polegający na potrąceniu rowerzystki przez samochód miał miejsce 18 Czerwca 2019 r. przed godziną 20.00. przy ogródkach działkowych w Lipniku.

   Na oznakowanym przejściu dla pieszych  k
ierowca osobowego Forda potrącił rowerzystkę nie ustępując pierwszeństwa. W wyniku zdarzenia poszkodowana straciła przytomność. Rowerzystka została przetransportowana do szpitala w Szczecinie z urazem głowy.

    Świadkowie zdarzenia są podzieleni pomiędzy dwoma wersjami 
 czy kobieta przejeżdżała przez przejście czy też prowadziła jednoślad. Aktualnie nieznana jest również prędkość z jaką poruszał się kierowca osobówki. 



zdjęcie: Stoją! Stargard.
KR - 19-06-2019


Reklama
1.
        napewno przeprowadzala oni zawsze sa nie winni
www (37.47.174...) 19-06-2019 10:12
2.
        Na odcinku Szkolna - Kaufland są 3 przejścia dla pieszych. Wczoraj na 4 rowerzystów (rowerzystek) 3 osoby przejeżdżały po pasach. Tak jest wszędzie.
Pieszy (83.3.70...) 19-06-2019 13:44
3.
        SERIO A NASZA MILICJA NIC NIE WIDZI SAM WIDZIALEM JAK LBY ODWRACALI
www (37.47.174...) 19-06-2019 13:55
4.
        patrząc na odległość roweru od pasów, kierowca wolno raczej nie jechał
stargard the best :) (83.11.90...) 19-06-2019 14:31
5.
        stargard the best :) (83.11.90...) 19-06-2019 14:31 o tym samym pomyślałem droga hamowania spora i druga sprawa tzn.apel do debili co wypisują ,że wina rowerzysty bo przejeżdżała przez pasy, czasami wolniej przejeżdżają ,niż idzie pieszy po prostu kierowca nie widział jej i tyle.A marzę ,aby wszyscy rowerzyści w mieście jeździli przepisowo czyli w większości przypadków po ulicy wtedy wam dopiero ciśnienie skoczy i możne "wielkie sraki"zamiast przejść się 20 metrów po batony i czipsy nie wsiąda do samochodu :) xd
bekazbelfraxd (5.173.176...) 19-06-2019 22:24
6.
        Ja powiem, że rowerzysta jest zawsze winien tak jak pieszy, oni chodzą jak jak im się podoba. tu jest wina głupich przepisów Drogowych, tak jak z motocyklistami jadą z lewe i prawej strony lub na jednym kole i ile da się wycisnąć na liczniku, nie mówiąc że są na 2-ch gazach lub po narkotykach. Proszę zobaczyć co się dzieje na Pl. Wolności tam jest bez prawie, a gdzie jest Policja. Naprzyjmowali małolatów do Policji i rozbijają nowe wozy za kilka naście milionów nowe fury. Ja w dawnych czasach uczyłem tego zawodu i ich Egzaminowałem i coś na ten temat mogę powiedzieć, jestem korbowodem od 1954r. Kierowcy na przyglądają się filmów jak piraci łamią przepisy. Ojciec z matką kupią samochód, a potem opłakują jak jest na Cmentarzu. A co do wydanych przepisów jest wiele Ministrów nie posiada Prawa Jazdy, ale ustawy wydaje a ludzie potem cierpią i są kalekami, a Policja i Inspekcja im jest radość bo mają wyniki i kasę ale też zaliczają Cmentarz. Apel do wszystkich pieszych i kierujących szanujcie swoje życie bo macie tylko jedne. pozdrawiam i miejcie oczy otwarte i głowę na karku.
stary korbowód (5.173.208...) 20-06-2019 15:23
7.
        Takie to nasze drogi bezpieczne, nieoznakowane.
wstyd (37.8.230...) 21-06-2019 10:02
8.
        wstyd (37.8.230...) 21-06-2019 10:02 dzisiaj jeden facet z rowerem chciał przejść przez to przejście ,oznakowane jest idealnie, auta jadące w kierunku lipnika zatrzymały się facet zaczął przechodzić a kierowca jadący od strony lipnika w ostatniej chwili zobaczył pieszego ,ostro zaczął hamować zatrzymał się na pasach i co kogo wina oznakowania?pieszego?OCZYWIŚCIE ,ŻE KIEROWCÓW którzy nie wiem o czym myślą i co robią w tych samochodach jeśli nie widzą takiej sytuacji a widoczność 500 metrów.
pytam (94.254.128...) 23-06-2019 10:26
9.
        Do pytam 8 .Jeżeli na drodze jest wyspa oddzielająca dwa pasy ruch w przeciwnych kierunkach to po dojściu do wyspy należy się zatrzymać i powtórzyć procedurę wejścia na nową jezdnie a nie leżć jak święte muuuuuu zapatrzone w drugi koniec przejścia albo jeszcze lepiej w telefon