www.wiadomosci.rii.pl
logofacebook.jpg
Witaj
100.24.122.228

Marcin Przepióra kandydat do sejmiku

Marcin Przepióra kandydat do sejmiku

1538652468.jpg
Artykuł sponsorowany
Ilość wyświetleń: 1956
   Moją pasją jest szkoła i pomoc innym. Działam w samorządzie - obecnie jestem Przewodniczącym Rady Miejskiej w Stargardzie.

   Gdy ktoś pyta mnie o hasło, odpowiadam od lat to samo: "Nie zawiodę! Zawsze dotrzymuję słowa". To szczególnie ważne gdy jesteś wychowawcą. A ja pochodzę z nauczycielskiej rodziny w trzecim pokoleniu. Moja babcia, ciocia, brat, żona a teraz córka to nauczyciele. Ponad 30 lat w zawodzie. Przez  7 lat byłem zastępcą dyrektora w Zespole Szkół w Suchaniu. Pracowałem jako metodyk w Centrum Doradztwa i Doskonalenia nauczycieli w Szczecinie. Obecnie, już od 16 lat jestem dyrektorem najlepszego Technikum w Powiecie Stargardzkim! Uzyskujemy najlepsze wyniki matur i egzaminów zawodowych od średniej wojewódzkiej i krajowej.


   Dlatego chce pracować nad poprawą szkolnictwa w małych ośrodkach województwa zachodniopomorskiego. Dbać o ich rozwój i poprawiać szanse młodych na sukces zawodowy. Praca w Sejmiku Województwa daje taką szanse a ja wiem jak to robić. Udowadniamy to codziennie, z kolegami i naszymi uczniami Technikum.

   Mam mnóstwo pasji. Angażuje się społecznie. Jestem wędkarzem, byłym koszykarzem Spójni Stargard i AZS Szczecin. Później trenerem a obecnie działaczem sportowym. Możecie mnie znać z KS Błękitni. Wciąż aktywnie uprawiam sport - jazda na rowerze, siatkówka, pływanie. Dziś po śmierci mojego zięcia młodego człowieka prowadzę stronę na FB - Rodzina w obliczu choroby nowotworowej.
Marcin Przepióra - 04-10-2018


grafika_zmienna/banery/baner_47_1570268363.png
1.
        Ja "Zawsze dotrzymuje słowa", a może dotrzymuję? "Uzyskujemy najlepsze wyniki matur i egzaminów zawodowych od średniej wojewódzkiej i krajowej." - gdzie tu ład i skład w zdaniu. I tak wygląda ulotka nauczyciela...
ehh (217.153.138...) 04-10-2018 14:00
2.
        Bezpartyjni tylko w samorzadach !!!
Zadnej polityki (178.235.187...) 04-10-2018 14:28
3.
        Nie wiem na co Ty patrzysz, ja tam wyraźnie widzę "dotrzymuję" a nie "dotrzymuje". Co do matur.... zgadzam się, że nie trybi :)
stargard the best :) (83.11.72...) 04-10-2018 14:31
4.
        Tak dla Marcina
Marek (5.173.168...) 04-10-2018 14:46
5.
        Tak dla Marcina nie Zajaca.:)
Franciszek (178.235.187...) 04-10-2018 15:07
6.
        Biorę pod rozwagę ale Zając na pewno nie !
Tomasz I. (37.47.150...) 04-10-2018 15:12
7.
        A jaki On bezpartyjny!?Tylko jeszcze w Pis nie był!
Ja (46.134.136...) 04-10-2018 16:06
8.
        Marcinie ! Od kilku dni prowadzę rozeznanie wśród znajomych. Do dzisiaj naliczyłem 172 głosy za tobą !!! Trzymam kciuki !!!
zenek (83.18.65...) 04-10-2018 16:14
9.
        Nie realizuj swoich pasji za nasze pieniądze. Na mnie nie licz.
Obserwator (5.60.168...) 04-10-2018 20:40
10.
        Ad. 3 "dotrzymuje" poprawili szybko, zaś ze zdaniem "Uzyskujemy najlepsze wyniki matur i egzaminów zawodowych od średniej wojewódzkiej i krajowej." nadal mają problem... No ale ja im nie będę podpowiadał, jak napisać porządnie i z sensem zdaniem. W końcu to dyrektor "bardzo dobrej" szkoły :)
ehh (89.229.101...) 04-10-2018 20:41
11.
        I kolejny kwiatek: "Praca w Sejmiku Województwa daje taką szanse a aja wiem jak to robić."
ehh (89.229.101...) 04-10-2018 20:43
12.
        Swoją drogą ciekawe kto ten tekst pisał? Bo jeśli redakcja info, to na miejscu kandydata nie zapłaciłbym. Za dużo błędów, które o kandydacie, bądź co bądź nauczycielu, źle świadczą...
ehh (89.229.101...) 04-10-2018 21:19
13.
        Marcin nie królik.
staw (83.19.184...) 04-10-2018 21:21
14.
        Ale siebie wybielił i wybiela sami wiecie ,że tak nie jest a z przekonania uważam ,że belfry nigdy nie byli dobrymi samorządowcami i tyle w temacie . Tu akurat liczy się kasa i władza nic PO za tym !!!!!
waldek (80.53.133...) 05-10-2018 07:31
15.
        Panie Waldku pan się nie boi...kazik
Kszik (205.201.55...) 05-10-2018 08:17
16.
        Bezpartyjny bo już był w każdej partii tylko nie był w partii "Bezpartyjni"...nie ma najlepszych wyników matur...do ogólniaków mu daleko.Manipuluje wynikami co za dobrze o kandydacie-nauczycielu nie świadczy.najlepsze w technikach????jeśli się bierze wyniki jednej klasy...Proszę podać wyniki całej szkoły. Smutne , że dla kasy ten Pan brzydko się chwyta.
niepicuj (83.8.168...) 05-10-2018 10:37
17.
        Ad 10. Skoro już bawimy się w wytykanie pisowni, to w duchu porzekadła "przyganiał kocioł garnkowi" weź garstkę popiołu i wrzuć na głowę, bo Twoje "no ale ja nie będę podpowiadał, jak napisać porządnie i z sensem zdaniem" też do słownika języka polskiego raczej się nie wbije. Może wystarczy "sensowne zdanie"? :) Ale ja nie polonista to też mogę się mylić ;)
stargard the best :) (83.11.170...) 05-10-2018 10:37
18.
        KADENCYJNOSC STOLKOW. WYMIANA RZADZACYCH NA NOWYCH.
kazdy ale nowy !!!! (178.235.187...) 05-10-2018 11:27
19.
        Kazik" a czego niby się mam bać to tylko PełO bredzi ,że nie ma wolności wypowiedzi w Polsce !!!!!
waldek (80.53.133...) 05-10-2018 14:06
20.
        Bezpartyjni tak jak Krzystek z ramienia PO, szopka wystarczy poczytac kto kiedys był karierowicze skacza raz z prawa raz z lewa tylko zeby miec ciepla posadke
Siostra z bytomia (95.90.210...) 07-10-2018 02:45
21.
        A gdzie byl pan Zajac, Stankiewicz, Bryla, pani Lucka itd. i wszyscy kandydaci do samorzadu w lipcu ubieglego roku kiedy ludzie protestowali w obronie sadow?!?! Bo jakos nie mozna bylo ich dostrzec pod stargardzkim sadem... Pan Przepiora mial odwage, czas i moralny obowiazek tam byc i dlatego na takich ludzi trzeba glosowac!!!
Konstytucja (176.221.121...) 16-10-2018 00:33
22.
        Zgadzam się z "konstytucją" . Ja też nie widziałem pod sądem w Stargardzie nikogo z wierchuszki poza Przepiórą. Może nie byli pewni jak to się wszystko poukłada i uznali, że lepiej zaszyć się w kącie i przeczekać. Można i tak … A z tymi ciepłymi posadkami to lekka przesada, każdy kto zostanie wybrany i pełni jakąś funkcję dostaje za to kasę. Obojętnie czy jest z lewa, prawa, ze środka. Czy tylko dla jednych jest to ciepła (?) posadka ? Dla wszystkich proszę Państwa. Nie bądźcie hipokrytami błagam !
zenek (83.18.65...) 19-10-2018 17:06
Dodanie opinii jest jednoznaczne z zatwierdzeniem regulaminu
Autor:
Dodanie wiadomości jest jednoznaczne z zatwierdzeniem regulaminu
Autor:
   Polecane przez INFO
baner_5_1570135131.jpgbaner_6_1570135113.jpgbaner_7_1571160617.jpgbaner_8_1570137912.jpgbaner_9_1570642654.jpgbaner_10_1570145489.jpgbaner_11_1570261466.pngbaner_12_1570264808.pngbaner_13_1570266893.pngbaner_14_1570275933.pngbaner_15_1570638480.jpgbaner_16_1570645259.jpg