Wernisaż wystawy Marcina Parzybuta odbędzie się w nowej siedzibie Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Szczecinie przy ul. Trzcinowej 10.
Ilość wyświetleń: 172
Marcin Parzybut tym razem będzie miał wystawę fotografii w Szczecinie.
- Mam przyjemność zaprosić wszystkich do nowej siedziby Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Szczecinie na wernisaż wystawy fotografii przyrodniczej mojego autorstwa - informuje stargardzianin Marcin Parzybut. - Wernisaż odbędzie się 4 lutego o godzinie 10.
Wystawę można będzie można oglądać do 28 lutego w godzinach pracy Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Szczecinie przy ul. Trzcinowej 10.
Niedawno stargardzianin swoje prace, zgromadzone na wystawie "Te co skaczą i fruwają", prezentował w galerii imienia Jerzego Wąsiewicza w stargardzkim starostwie. Pisaliśmy o tym tutaj: wiadomosci.rii.pl/index.php. O ekspozycji w Bramie Wałowej opowiadał nam w wywiadzie, który znajdziesz pod tym linkiem: wiadomosci.rii.pl/index.php.
Marcin Parzybut jest członkiem Stargardzkiego Stowarzyszenia Miłośników Sztuk Plastycznych BRAMA, należy też do grupy fotograficznej Oto - FOTO, działającej przy Sochaczewskim Centrum Kultury. Fotografuje od wielu lat. Jego ulubionym obiektem zainteresowań są dzikie zwierzęta, sarny, rysie, żubry, myszołowy i inne ptactwo. Lubi je podglądać i uwieczniać. Zdjęcia stargardzianina można podziwiać na jego profilu fejsbukowym.