www.wiadomosci.rii.pl
logofacebook.jpg
Witaj
34.238.248.103

Stargard wybierał Prezydenta RP

Stargard wybierał Prezydenta RP.

1593500330.JPG
Ilość wyświetleń: 593
Państwowa Komisja Wyborcza podała oficjalne wyniki wyborów prezydenckich w naszym mieście. Uprawnione do głosowania były 51 003 osoby. Frekwencja wyniosła 65,64% (33 356 osób). Największe poparcie w Stargardzie zdobył Rafał Trzaskowski – 38,95%.

   W poprzednich wyborach Prezydenta RP w 2015 roku frekwencja w Stargardzie była na poziomie 49,23%. Tym razem do urn poszło więcej o prawie 16,5% uprawnionych.

   W naszym mieście wyborcy głosowali w 37 obwodowych komisjach wyborczych. Wyniki poparcia dla poszczególnych kandydatów przedstawiają się następująco:

- Rafał Trzaskowski – 38,95% (12 993 głosy),

- Andrzej Duda – 33,60% (11 206 głosów),

- Szymon Hołownia – 16,12% (5377 głosów),

- Krzysztof Bosak – 6,38% (2129 głosów),

- Robert Biedroń – 2,49% (829 głosów),

- Władysław Kosiniak-Kamysz – 1,76% (588 głosów),

- Paweł Tanajno – 0,21% (71 głosów),

- Stanisław Żółtek – 0,17% (57 głosów),

- Marek Jakubiak – 0,14% (48 głosów),

- Waldemar Witkowski – 0,09% (30 głosów),

- Mirosław Piotrowski – 0,08% (28 głosów).

Źródło: stargard.pl
AZ - 30-06-2020


grafika_zmienna/banery/baner_46_1596874207.png
1.
        ***
bum (83.20.227...) 30-06-2020 23:14
2.
        Chciałbym dodać , że Ci którzy tak bronią Konstytucji , również ją łamali . Pan Komorowski nie wykonał 49 wyroków Trybunału Konstytucyjne niezgodnych z KONSTYTUCJĄ . A oskarżanie o hipokryzję przez p. Trzaskowskiego innych jest na niskim poziomie , gdy ma się samemu taką opinie . Ostatnio głosowałem na Kukiza , ale się sprzedał tym , których chciał postawić przed Trybunał Sprawiedliwości . Rozumiem ludzi , którzy głosowali na p.Hołownie , szukając kogoś , kto na prawdę nie będzie kradł (sam szukam alternatywy ). Ale dziś słysząc jego możliwość kandydowania na Prezydenta Warszawy w zamian za poparcie ... nie chcę komentować , bo to smutne . P.Duda dużo proponuje , czasem już nie mogę słuchać . Ale jedno mu przyznam coś zrobili dla ludzi i państwa . Zmieniłbym zasadę 500+ według kategorii i dochodu . I obie osoby pracują . Każdy niech odpowie sobie dlaczego media dzielą nas na kategorię wiekowe , wykształcenia itp. Jak ma być dobrze jak nikt tego nie chce . A ci LGBT to walczą o tolerancję dla siebie nie innych , co już pokazali . Pzdr. Dla moich rodaków idźcie i głosujcie i pamiętajcie , że możecie sami analizować wasz stan życie a nie TVPPOLSAT ...
Jasne (37.8.230...) 01-07-2020 12:59
3.
        Czy TVN :)
Jasne (37.8.230...) 01-07-2020 13:02
4.
        Trzeba być *** jak ten spod 1, aby wypisywać takie chamskie bzdury. a Jasny jeżeli wszyscy Cię zawiedli to sam wystartuj. Wtedy dopiero będzie i sprawiedliwie i prawomyślnie.Tylko czy nie będziesz kradł?
xyz (94.254.234...) 01-07-2020 13:25
5.
        Nie , nie będę bo nie wystartuje .Moje motto brzmi ,, liczy się na koncie "; . Bo w sytuacji kryzysowej zawsze zostaniesz sam .
Jasne (37.8.230...) 01-07-2020 17:40
6.
        Dlugopis ostatnio powiedzial ze podpaski i pieluchy beda tansze i MADKI 500 plus beda mialy jak bajce buahahhaahah to najwazniejsze reszta sie nie liczy a to ze po wybraniu dlugopisa bedziemy wbijac zby w sciane to nie wazne mohery gora cIEMNOGROD WYBIERZE....
lew (89.151.33...) 02-07-2020 08:25
7.
        A jednak mamy pond 12 tys. niezrównoważonych osobników POpierających idiotyzmy !!!!!!
waldek (80.53.133...) 02-07-2020 08:34
8.
        Co to za prezydent co klęczy przed kościołem, Rydzykiem i prezesem?
Jolanta (89.151.37...) 02-07-2020 12:41
9.
        ludzie opamiętajcie na kogo wy głosujecie na człowieka który jest oszustem i byłym komucha był sekretarza PARTI to jest cwaniak od kombinacji jak sprzedać Polskę, on nie potrafi cokolwiek zrobić dla Warszawiaków, jego sprawa to jak zostać Prezydentem i jak brać kasę, ***. Przypomnę jego wypowiedz on wszystko sprzeda i tylko zostanie prywata wygoni on i zlikwiduje obce wojska, a w zamian sprowadzi kacapów, a cały PIS i jego przyjaciół posadzi do pudła zabierze wszystkie plusy i wszystko co obecny dał PIS głosujcie na kogo innego ale nie na Trzaskowskiego jestem bezpartyjny i starym człowiekiem przeszłem Wojnę i Obozy i wiem co to jest wolność i być wolnym Polakiem a wy chcecie by takim ja on to będziecie bardzo żałować, ja wiem co to jest głód i niewola, każdy ma prawo robić co mu się podoba ale być dobrym a nie oszustem, przepraszam jeżeli kogoś obraziłem, ale ja tylko piszę tylko prawdę przypomnę , że większość w Stargardzie to byli członkowie partii lub ub, przecież my się większości się znamy lub jesteśmy sąsiadami to jest nie ładnie i nie fer.
mieskaniec stargardu (94.254.232...) 02-07-2020 15:07
10.
        Widziałem dzisiaj na spotkaniu w Stargardzie jak PełO wystawiło baner obrażający ludzi czy zwolenników PiS- czy prezydenta. Żadnego szacunku wobec głowy państwa tylko wrzaski wyzwiska etc.a co na to Policja nic nie zareagowała na obrażający baner powinni przynajmniej tym co go trzymali zwinąć a jak nie wlepić mandaty i to solidne. a widać Komendant z podwładnymi się przestraszył Lgtb i PełO co to za Policja. Dzisiaj lgtb i ** POkazały swoja miłość do przeciwników politycznych to ludzie chorzy ,niezrównoważeni emocjonalnie, źli pełni agresji. Nie każdemu się POdoba kopanie gliny. A wracając do Trzasnietego to POwiem tak to współczesny POlitruk wychowany przez bandę sponsorowaną przez SOROSA !!!!!
major wp (89.229.98...) 02-07-2020 20:20
11.
        Po to były te wybory żeby coś zmienić w tym kraju, więc wybór jest prosty i logiczny.
Jolka (89.151.37...) 02-07-2020 20:58
12.
        Ad. Nie strasz Sorosem a zajmij sie Rydzykiem:)))
Jolanta (89.151.37...) 02-07-2020 21:01
13.
        Jolciu **** !!!!!!
waldek (80.53.133...) 03-07-2020 10:13
14.
        Walduś *** i wyluzuj.
Gg (185.135.2...) 03-07-2020 13:06
15.
        Bierą pincet plus idą wcześniej na emeretury tszynastą emereture tesz bierą waloryzacie kilkadzieśiąt razy większą i inne dodatki od PiS a głosują na tych wirusów co samego Watu co rok 50 mld skrobneli opamiętajcie śię
PRAGMATYK (91.226.236...) 03-07-2020 22:05
16.
        Jedna podwyżka 13:) Czy nie lepiej zwolnic emerytów z podatku to co proponuje Trzaskowski to wiecej niz ta 13 emerytura. Chyba umiecie liczyć.
emerytka (89.151.37...) 04-07-2020 19:20
17.
        *** Trzaskowski to oszust czekam na usuniecie postu bo to ubecka witryna skoro mnie usuwacie już są prace nad nowym portalem w mieście.
max (83.20.227...) 04-07-2020 22:02
18.
        Trzaskowski to głupol taki współczesny POlitruk wychowany przez swoich rodziców TW , SB .Opowiada wierszyki i nic POza tym .Ci co na niego glosują wywodzą si e z takiej samej opcji TW SB ,Ub i WSI. POtomkowie ruskich żołdaków zniewalających Polskę i tych co sprzedali się sowieckiej lub szwabskiej agenturze .!!!!!!!
major wp (89.229.98...) 05-07-2020 07:57
Dodanie opinii jest jednoznaczne z zatwierdzeniem regulaminu
Autor:
Dodanie wiadomości jest jednoznaczne z zatwierdzeniem regulaminu
Autor:
   Polecane przez INFO
baner_5_1570135131.jpgbaner_6_1570135113.jpgbaner_7_1571160617.jpgbaner_8_1570137912.jpgbaner_9_1570642654.jpgbaner_10_1570145489.jpgbaner_12_1570264808.pngbaner_13_1587714979.jpgbaner_14_1570275933.pngbaner_15_1570638480.jpgbaner_16_1570645259.jpg