www.wiadomosci.rii.pl
logofacebook.jpg
Witaj
54.227.97.219

Kolejna dziewczyna w policji

Nowa policjantka w stargardzkiej komendzie. Dziś złożyła ślubowanie.

1637238463.jpg
Ilość wyświetleń: 633
Dzisiaj w sali konferencyjnej stargardzkiej policji odbyło się uroczyste ślubowanie nowo przyjętej do pracy policjantki. To 56. kobieta w stargardzkiej komendzie. 
 

   Podczas skromnej - z uwagi na pandemię - uroczystości słowa powitania do nowo przyjętej funkcjonariuszki skierował  zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Stargardzie nadkom. Sławomir Wasilewski. 

- Gratulował jej wyboru zawodu, który świadczy o determinacji do niesienia pomocy innym - relacjonuje podkom. Krzysztof Wojsznarowicz, rzecznik policji.
-  Życząc sukcesów, a także spokojnej i bezpiecznej służby dodał również, że to droga bardzo wymagająca ale zarazem dająca wiele satysfakcji. 

   Przed funkcjonariuszką kurs podstawowy, a także adaptacja zawodowa po zakończeniu  której  policjantka rozpocznie służbę w stargardzkiej jednostce. 

  -  Zachęcamy do składania podań, szukamy młodych ludzi, absolwentów szkół średnich  oraz osób z wykształceniem wyższym, które chciałaby zostać policjantami - zaprasza rzecznik. 

   W stargardzkiej komendzie pracuje 242 mundurowych; 186 mężczyzn i 56 kobiet. 



 
 
WM - 18-11-2021


Reklama
1.
        Spada poziom policji, baba o matko boża
Smutne (205.201.55...) 18-11-2021 13:42
2.
        Kolejne mięso dla przełożonych...
Anna w (37.47.175...) 18-11-2021 17:06
3.
        Sama reprezentujesz swoimi wypowiedziami poziom rozkładającego się mięsa.
Pozdrawiam (31.42.184...) 18-11-2021 17:13
4.
        co za wstyd kobieto nie wstyd ci
ewa (89.151.37...) 19-11-2021 13:46
5.
        te dziecko ma mnie bronic? serio a poza tym co trza miec welbie zeby isc do tej formacji
www (37.47.170...) 19-11-2021 14:06
6.
        Brawo dla p. policjantki. Policja to nie tylko antyteroryści, patrole, itp., potrzebne są również osoby do innych zadań.
Yja (89.229.97...) 19-11-2021 19:17
7.
        Ad. 5 - nie zapomnij zadzwonić na 997 jak Cię skroją na telefon albo rower pociągną z piwnicy. A może będziesz miał odwagę unieść się honorem, w końcu jak sam stwierdziłeś przecież to dziecko Cię nie obroni. Jesteś duży, sam zadbaj o swoje bezpieczeństwo. Ad. 4 - na ile dzieci ciągniesz 500+?
ojojoj (162.247.74...) 19-11-2021 20:22
8.
        Po co biorą baby do policji?, ani na interwencje sie nie nadaje ani na mecz. Tu trzeba chłopów wysokich, a nie jakaś mała dziewczynka z zapałkami.
ehh (31.11.131...) 19-11-2021 21:29
9.
        ojojoj nie podniecaj sie tak od kiedy oni cokolwiek robia w tym miescie Wystarczy zobaczyc co sie dzieje w nocy w centrum miasta łaża gnoje mordy dra rzucaja butelkami i gdzie panowie z milicji sa? hmm w norach siedza bo sie boja ot cala prawda o slynnych MYLYCJANTACH
ewa (89.151.37...) 20-11-2021 09:55
10.
        no to sukcesów życzę . 56 kobieta ???????????? POrada lej pałą i wal z nogi a później pytaj o dane .
FUrdelak (37.8.231...) 20-11-2021 16:11
11.
        do garów.
er (31.11.131...) 20-11-2021 22:56
12.
        Witam, Potrzebujesz środków na rozpoczęcie działalności gospodarczej? kupić samochód lub dom? Potrzebujesz pomocy finansowej z powodów osobistych? Radzę skontaktować się z „NOVELTY FINANCE INC”, aby pomóc Ci w uzyskaniu wymaganych środków. Są elastyczne: oferują różne opcje pożyczek, w tym pożyczki zabezpieczone i niezabezpieczone, pożyczki długoterminowe i krótkoterminowe, które można dostosować do własnych potrzeb finansowych i okoliczności przy dotowanym oprocentowaniu w wysokości 3%. Jeśli potrzebujesz pożyczki w ciągu 24 godzin, skontaktuj się z „NOVELTY FINANCE INC” za pośrednictwem tego adresu e-mail: (noveltyfinances@gmail.com) LUB skontaktuj się z Daviną Claire przez WhatsApp/Telegram pod numerem: (+447915601531), aby uzyskać więcej informacji i uzyskać informacje ustne.
Zuzanna (138.199.59...) 26-11-2021 00:18
Dodanie opinii jest jednoznaczne z zatwierdzeniem regulaminu
Autor:
Dodanie wiadomości jest jednoznaczne z zatwierdzeniem regulaminu
Autor:
   Polecane przez INFO
baner_5_1570135131.jpgbaner_6_1570135113.jpgbaner_8_1570137912.jpgbaner_9_1570642654.jpgbaner_10_1570145489.jpgbaner_12_1570264808.pngbaner_13_1587714979.jpgbaner_15_1570638480.jpgbaner_16_1570645259.jpg