Grad medali dla młodych zawodników Klubu Feniks Pesta Stargard posypał się podczas zawodów, które odbyły się w Białogardzie.
W sobotę, 3 grudnia, w Pucharze Bałtyku w Białogardzie wzięło udział 200 zawodników i zawodniczek z całego regionu. Liczną reprezentację miał tam też stargardzki klub Feniks Pesta Stargard. Równie liczne były osiągnięte tam przez niego sukcesy.
- Wywalczyliśmy 7 złotych medali, 3 srebrne i 7 brązowych - podsumowuje stargardzki klub. - Najlepszą zawodniczą w grupie mini zapasów została Sandra Piechocka. Jako klub zajęliśmy w Białogardzie trzecie miejsce drużynowo.
Trenerem tej grupy zawodników jest Krzysztof Mądrowski.
- Cieszę się z występu dzieciaczków - mówi Katarzyna Mądrowska, która była z grupą na zawodach w Białogardzie. - Większość z nich stawia swoje pierwsze kroki na tak dużym turnieju, a już potrafią walczyć i wygrywać. A co najważniejsze, cieszą się z zapasów.