www.wiadomosci.rii.pl
logofacebook.jpg
Witaj
34.201.9.19

Żeglowali o Złotą Dynię

Rozstrzygnięcie i wręczenie nagród odbyło się w ośrodku wodnym MDK w Morzyczynie. Każdy uczestnik dostał na pamiątkę dynię.

1600790829.JPG
Ilość wyświetleń: 203
 Regaty o Złotą Dynię towarzyszyły jarmarkowi nad jeziorem Miedwie.

   Regaty o Złotą Dynię zorganizowano po raz dziesiąty. Na akwenie rywalizowali żeglarze ze Stargardu, a także z Barlinka, Czaplinka i Myśliborza. Wręczenie nagród odbyło się w ośrodku wodnym MDK w Morzyczynie. 
Młodzi żeglarze, którzy wzięli udział w regatach, otrzymali puchary, medale, dyplomy i upominki. 





Wyniki w poszczególnych klasach: 

Optimist Junga:

1. m. - Iga Szynkiewicz, Sztorm Barlinek
2. m. - Kosma Wieczorek, MDK Stargard
3. m. - Kacper Sikorski, Czaplineckie Bractwo Żeglarskie

Optimist Kadet:

1. m. - Adrian Adasiak, Czaplineckie Bractwo Żeglarskie
2. m. - Sebastian Wysocki, Sztorm Barlinek
3. m.- Patrycja Dabińska, MDK Stargard

Omega Turystyczna:

1. m. - MDK Stargard, Eugeniusz Sztandera (sternik) i  Ryszard Chybiński
2. m. - KŻ PTTK Jomitoka, Robert Drewnowski (sternik) i Włodzimierz Pietraszko
3. m. - Sztorm Barlinek, Jakub Ciesielski (sternik) i Iga Szynkiewicz oraz Agnieszka Bartnicka

 Omega Sport: 

1. m. - Szkuner Myślibórz, Jan Witkowski (sternik) i Jacek Szeligiewicz
2. m. - Sztorm Barlinek, Tomasz Szynkiewicz (sternik) i Mariusz oraz Oskar Ożóg
3. m. - MDK Stargard, Bartłomiej Pialik (sternik) i Jakub Romanowski

 Omega Długi:

1. m. - Szkuner Myślibórz, Jan Witkowski (sternik) i Ryszard Chybiński
2. m. - KŻ PTTK Jomitoka, Mirosław Mordas (sternik) i Przemysław Zieliński.

   Organizatorem 10. Regat o Złotą Dynię byli MDK Stargard, TP MDK Stargard oraz stowarzyszenie Miedwie. 

- Podczas regat uczczono pamięć Marcina Tura, łącznika Powstania Warszawskiego, żołnierza Batalionu Harcerskiego Wigry, więźnia Obozu Koncentracyjnego w Kl Auschwitz Ii-Birkenau, ale przede wszystkim stargardzianina, instruktora żeglarstwa MDK Stargard i współtwórcy Ośrodka Wodnego MDK Stargard – informują organizatorzy niedzielnych regat. 

   Nagrodę główną wręczył Bronisław Stefanowicz, dyrektor Wydziału Edukacji i Joanna Rybarczyk, córka Marcina Tura. Do rąk Adriana Anasiaka z Czaplineckiego Bractwa Żeglarskiego za zajęcie 1. miejsca trafiła okolicznościowa, ręcznie wykonana z metalu i kamienia statuetka z symbolem Polski Walczącej Oświęcimiu. Pakiety edukacyjne wraz z dyplomami otrzymali Kacper Sikorski z Czaplineckiego Bractwa Żeglarskiego (2. miejsce) i Kosma Wieczorek z MDK Stargard (3. miejsce).
WM - 22-09-2020


Zapraszamy do galerii zdjęć:
1600790185.jpg 1600790186.jpg 1600790187.jpg 1600790188.jpg 1600790189.jpg
Reklama
Dodanie opinii jest jednoznaczne z zatwierdzeniem regulaminu
Autor:
Dodanie wiadomości jest jednoznaczne z zatwierdzeniem regulaminu
Autor:
   Polecane przez INFO
baner_5_1570135131.jpgbaner_6_1570135113.jpgbaner_7_1571160617.jpgbaner_8_1570137912.jpgbaner_9_1570642654.jpgbaner_10_1570145489.jpgbaner_12_1570264808.pngbaner_13_1587714979.jpgbaner_14_1570275933.pngbaner_15_1570638480.jpgbaner_16_1570645259.jpg
Copyright © Regionalny Informator Internetowy
info..pl M. Cywka
Robotnicza 9b
73-110 Stargard
tel. +48 91 578 42 10
e-mail: info.wiadomosci@gmail.com