www.wiadomosci.rii.pl
logofacebook.jpg
Witaj
52.90.49.108

Szukają pracowników, a przyjąć nie chcą

foto_noname.jpg
Ilość wyświetleń: 2787
    Dziwi mnie podejście, jakie ma kierownictwo MC Donalds’a w Stargardzie. Chciałam wrócić do pracy na pół etatu. Wpisałam w formularzu, że odpowiadałyby mi godziny 18-22. Na drzwiach restauracji wisi karteczka „praca czeka na Ciebie”. Złożyłam podanie. Po jakimś czasie zagadałam do manager w sprawie mojego podania. Usłyszałam od niej, że nie zatrudnia nowych pracowników. Śmieszne podejście, bowiem jakiś czas pracowałam na kuchni i ogarniałam sprawę. Z  przyczyn osobistych musiałam zrezygnować.

   Napisałam do głównej siedziby w Warszawie. 5 lipca br. wyraziłam zgodę na przekazanie moich danych franczyzobiorcy. Od tego czasu cisza. Wydaje mi się, że kierowniczka dyskryminuje samotnych rodziców. Znajoma samotna matka też złożyła podanie i też nie miała nawet szansy się wykazać. Teraz, w okresie wakacyjnym managerka zatrudniła sporo nowych ludzi. Niedawno spotkałam jedną z kierowniczek i powiedziała mi, że ona też nie rozumie podejścia tej pani manager, bo po wakacjach znowu sporo osób odejdzie z pracy.

   A jak mnie zatrudniali brakowało im osób do pracy, bo kilku pracowników z orzeczeniami musieli powysyłać na zaległe urlopy. Nie miał mnie kto przeszkolić, nie było do tego odpowiedniej osoby. Wszystko pokazywał mi chłopak zatrudniony dzień wcześniej. Jakoś pani manager nie przeszkadzało, że w zakres obowiązków wprowadzają mnie niedoświadczeni pracownicy. Mnie odpowiedziała, że starych pracowników nie zatrudnia. Nie rozumiem takiego podejścia. 
Internautka - 03-08-2021


Reklama
1.
        tez masz czego zalowac nie badz smieszna
ewa (89.151.37...) 06-08-2021 08:24
2.
        Ja w styczniu byłam na rozmowie, dostałam skierowanie na badania. Zrobiłam, koszta do Szczecina 3 razy poniosłam. Zadzwoniłam, ze zrobiłam i mówi odezwę się na dniach. Jest sierpień i cisza do tej pory. Tragedia !!!
Kama (5.173.151...) 15-08-2021 14:35
3.
        Niby to prywatna firma, więc może zatrudniać kogo chce...ale z drugiej strony taka dyskryminacja ze względu na wiek to chamstwo i zwyczajna głupota. Bo młody pracownik chwilę popracuje i zaraz ucieknie. A starszy zostanie na dłużej.
mike (89.229.110...) 17-08-2021 18:27
4.
        Dno firma
Olek (81.190.36...) 19-08-2021 20:34
5.
        ale żarcie jest superaśne
fanbułek (83.21.116...) 26-08-2021 09:31
6.
        zarcie dobrze powiedziane nawet swinie by tego nie jadły SMACZNEGO TFUU
,,,, (89.151.37...) 03-09-2021 13:43
7.
        jedzenie super!! uwielbiam maka
derywator (83.21.109...) 15-09-2021 08:54
8.
        Najbardziej żałosne jest, że ta pseudorestauracja serwująca najgorsze możliwe jedzenie - fastfood - jest w naszym mieście tak oblegana. O kulturze i postępowaniu pani manager z artykułu - brak słów.
mister_grejtest (64.88.232...) 23-09-2021 01:47
9.
        noz qrffa mac. jak niebylo mac-a to bylo biadolenie:ani maca anik kfc w miescie a teraz pretensje ze jest i ze zle jedzenie.otrzasnijcie sie :>
tomm (5.172.235...) 03-10-2021 21:22
10.
        Tacy inwestorzy są potrzebni jak dziura w moście.
Znany i (81.190.35...) 13-10-2021 22:00
11.
        Nie byłem i nie pójdę. Skoro oblegana to co się dziwić, że później ludzie spasieni. Nie lepiej zjeść w domu?
Daniel (46.204.83...) 05-11-2021 20:57
12.
        Witam, Potrzebujesz środków na rozpoczęcie działalności gospodarczej? kupić samochód lub dom? Potrzebujesz pomocy finansowej z powodów osobistych? Radzę skontaktować się z „NOVELTY FINANCE INC”, aby pomóc Ci w uzyskaniu wymaganych środków. Są elastyczne: oferują różne opcje pożyczek, w tym pożyczki zabezpieczone i niezabezpieczone, pożyczki długoterminowe i krótkoterminowe, które można dostosować do własnych potrzeb finansowych i okoliczności przy dotowanym oprocentowaniu w wysokości 3%. Jeśli potrzebujesz pożyczki w ciągu 24 godzin, skontaktuj się z „NOVELTY FINANCE INC” za pośrednictwem tego adresu e-mail: (noveltyfinances@gmail.com) LUB skontaktuj się z Daviną Claire przez WhatsApp/Telegram pod numerem: (+447915601531), aby uzyskać więcej informacji i uzyskać informacje ustne.
Zuzanna (138.199.59...) 26-11-2021 00:11
Dodanie opinii jest jednoznaczne z zatwierdzeniem regulaminu
Autor:
Dodanie wiadomości jest jednoznaczne z zatwierdzeniem regulaminu
Autor:
   Polecane przez INFO
baner_5_1570135131.jpgbaner_6_1570135113.jpgbaner_8_1570137912.jpgbaner_9_1570642654.jpgbaner_10_1570145489.jpgbaner_12_1570264808.pngbaner_13_1587714979.jpgbaner_15_1570638480.jpgbaner_16_1570645259.jpgbaner_18_1631704254.png