www.wiadomosci.rii.pl
logofacebook.jpg
Witaj
18.232.55.175

Nowa edycja szkolenia z inwestowania w nieruchomości z dotacji UE

Skorzystaj z dotacji, aby rozpocząć inwestowanie w nieruchomości poprzez filpowanie, podnajem mieszkań, czy tworzenie gotowców inwestycyjnych.

1573058775.jpg
Artykuł sponsorowany
Ilość wyświetleń: 328
   Szkolenie z inwestowania w nieruchomości z wykorzystaniem automatyzacji Grupa Rentumi i Akademia Rozwoju Zawodowego rozpoczyna kolejny cykl szkoleń dofinansowanych z Unii Europejskiej, dotyczących inwestowania w nieruchomości. Tym razem odbędą się one w dniach 6-8 grudnia 2019 roku w Hotelu Silver w Szczecinie, zaś jego głównym celem będzie zapoznanie uczestników z wszelkimi tajnikami tego zagadnienia. Jak zapewniają organizatorzy, nawet Ci, którzy nie mieli wcześniej żadnego doświadczenia z inwestowaniem w nieruchomości, po szkoleniu będą mogli rozpocząć działanie na własnych rachunek.

   Od paru ładnych lat posiadanie mieszkania na wynajem jest znakomitym pomysłem na biznes. Początkowo wynajmujący musieli poznawać nieustannie zmieniający się rynek, ale kiedy popularność tego zajęcia zaczęła znacząco wzrastać, coraz więcej osób decydowało się na taki sposób inwestycji. Założyciel firmy Rentumi, Wojciech Kłodziński przekonuje, że jest to bardzo dobra, gwarantująca sukces droga do osiągnięcia pewnych przychodów. Dodatkowo każdy uczestnik otrzyma gotowy instruktaż - jak zacząć, gotowe wzory: umowa najmu mieszkania, umowa najmu pokoju, najem okazjonalny, regulamin najmu, itp.

- Wszystkie statystyki pokazują, że inwestowanie w nieruchomości, to jeden z najbezpieczniejszych i najbardziej efektywnych sposobów pomnażania pieniędzy. A to często na emeryturze właśnie potrzebne nam są regularne wpływy finansowe. Obalamy mit, że aby inwestować w nieruchomości, trzeba mieć dużo pieniędzy. Pokazujemy, że można inwestować w nieruchomości bez kapitału własnego i uczymy jak to robić - mówi Kłodziński.

   Szczecin jest jednym z miast, w których rozwój rynku nieruchomości notuje najwyższe wartości. Najwięcej możliwości powstaje tam dzięki inwestycjom i budowaniu nowych lokali mieszkalnych, co pozwala chętnym na stosowanie tzw. flippingu, czyli kupowaniu mieszkań w stanie surowym, ich remontowaniu i dalszej sprzedaży po wyższej cenie. Podczas grudniowego szkolenia organizatorzy i prelegenci w fachowy i rzeczowy sposób wyjaśnią, jak nauczyć się czerpać korzyści z niezwykle intensywnego rozwoju rynku nieruchomości, jak zarządzać i obracać nieruchomościami i ostatecznie jak osiągać z tego tytułu wysokie przychody.


   W dniach 6-8 grudnia uczestnicy dowiedzą się o tym, jak stworzyć relację z inwestorem i właścicielami mieszkań, pozwalającą na osiągnięcie jak najkorzystniejszego zwrotu z inwestycji. Czego jeszcze będzie można nauczyć się na 3-dniowym szkoleniu?
- Obejmować ono będzie inwestowanie w nieruchomości poprzez podnajmowanie mieszkań, tworzenie gotowców inwestycyjnych, czyli podział mieszkań na pokoje lub mikro-kawalerki i sprzedaż gotowego biznesu z najemcami. Na naszym szkoleniu jednym z najciekawszych tematów będzie współpraca z inwestorami w modelu 50/50. Taki układ nie wymaga inwestowania własnego kapitału osoby, która chce inwestować w nieruchomości - powiedział założyciel firmy Rentumi. Korzystaniu z wszelkich zalet inwestowania w nieruchomości sprzyjają obecne warunki rynkowe, które według Kłodzińskiego są wręcz idealne dla osób, które planują rozpocząć swoją przygodę z tą dziedziną.
- Obecnie na rynku mamy znacznie więcej kapitału oraz inwestorów na rynku nieruchomości niż okazji inwestycyjnych i właśnie tego uczymy na szkoleniu – jak i gdzie pozyskiwać lukratywne okazje i zarabiać wspólnie z inwestorami bez własnych środków, przy zachowaniu sprawdzonej umowy o współpracy. Absolwenci szkolenia mają możliwość skorzystania z naszej bazy inwestorów - dodał Kłodziński.

Tematem grudniowego szkolenia będzie wykorzystanie automatyzacji w obrocie nieruchomościami. IT w tej dziedzinie gwarantuje osiągnięcie sukcesu przy jednoczesnym zaznajomieniu się z tajnikami sprzedaży i uzyskaniu maksymalnych korzyści w związku ze stosowaniem najnowszych technologii. Zapisując się na szkolenie, uczestnicy zyskują mnóstwo korzyści, takich jak:
• Wiedzę osób, którzy zdobywali doświadczenie przez lata, a teraz są ekspertami w swojej dziedzinie
• Zyskasz wiedzę jak dokonać swojego pierwszego flipa i zarobić na nim ok. 30 tys. – tyle średnio zarabiają na nim absolwenci naszych warsztatów
• Dowiesz się jak wykorzystać nowoczesne narzędzia IT i arkusz kalkulacyjny, dzięki czemu zoptymalizujesz swoje osiągnięcia
• Poznasz wszystkie rodzaje umów związanych z obrotem nieruchomości oraz formy transakcji, które funkcjonują na rynku.Według danych statystycznych, dzięki inwestycjom w nieruchomości w Szczecinie można zarobić nawet do 10% wartości lokalu. To o cztery punkty procentowe więcej, niż na przykład w Warszawie, Krakowie czy Poznaniu. Specjaliści z firmy Rentumi przekonują, że to właśnie stolica województwa zachodniopomorskiego jest obecnie najciekawszym i najbardziej intratnym miejscem do inwestowania.
- Mamy spore zwroty z inwestycji, sięgające nawet 10% w skali roku. Dla porównania w Krakowie, Poznaniu czy Warszawie ten wskaźnik nie przekracza nawet 6%. Te rynki są już nasycone, szczeciński jeszcze nie - powiedział Wojciech Kłodziński.Więcej informacji na stronie https://ekspertinwestycji.pl. Szkolenie odbywa się pod nadzorem PARP - Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Jest ono dofinansowane z Unii Europejskiej, dzięki czemu chętni mają okazję uzyskać nawet całość kwoty.

Aby poznać więcej szczegółów wystarczy skontaktować się telefonicznie lub mailowo z tytułem:
Szkolenie z inwestowania w nieruchomości

Sprawy merytoryczne i organizacyjne: e-mail:szkolenia@rentumi.pl, tel.: +48 506 136 131

Refundacja: Maciej Piątkowski, e-mail:mpiatkowski@rentumi.pl, tel.: +48 730 800 850
inf. pras. - 06-11-2019


Reklama
1.
        za darmo ta scieme beda przekazywac i szkolic?
dave (62.87.181...) 07-11-2019 08:34
Dodanie opinii jest jednoznaczne z zatwierdzeniem regulaminu
Autor:
Dodanie wiadomości jest jednoznaczne z zatwierdzeniem regulaminu
Autor:
   Polecane przez INFO
baner_5_1570135131.jpgbaner_6_1570135113.jpgbaner_7_1571160617.jpgbaner_8_1570137912.jpgbaner_9_1570642654.jpgbaner_10_1570145489.jpgbaner_11_1570261466.pngbaner_12_1570264808.pngbaner_13_1572958277.jpgbaner_14_1570275933.pngbaner_15_1570638480.jpgbaner_16_1570645259.jpg
Copyright © Regionalny Informator Internetowy
info..pl M. Cywka
Robotnicza 9b
73-110 Stargard
tel. +48 91 578 42 10
e-mail: info.wiadomosci@gmail.com