www.wiadomosci.rii.pl
logofacebook.jpg
Witaj
3.226.241.176

Kąpiel czy prysznic?

Kąpiel czy prysznic? Wanny wolnostojące łączą te funkcjonalności

1597994908.jpg
Artykuł sponsorowany
Ilość wyświetleń: 219
Dla wielu z nas podczas urządzania łazienki pojawia się dylemat – prysznic czy wanna? Z jednej strony zależy nam na praktycznym rozwiązaniu, a z drugiej na możliwości odpoczynku i relaksu. Jak je ze sobą połączyć?

   Wanny wolnostojące łączą w sobie możliwość wzięcia szybkiego prysznicu, jak i odprężającej kąpieli. Czasami wystarczy instalacja dodatkowej obudowy, która ochroni przed wydostawaniem się wody poza jej obręb obudowy. Nie mniej i tak znajdą się osoby, do których takie argumenty nie trafiają. Niniejszy tekst nie będzie nikogo przekonywał o wyższości wanny. Nie mniej sympatycy tych ostatnich poznają ciekawe modele, które staną się inspiracją do postawienia ich we własnym apartamencie. Jakie wyposażenie łazienki jest obecnie popularne?

Stylowe wyposażenie łazienki

   Pokój kąpielowy to przestrzeń, którą każdy organizuje według własnych potrzeb. Czasami pomimo dużej przestrzeni decydujemy się na wanny wolnostojące przyścienne albo warianty zabudowane. Warto zastanowić się nad koncepcją modelu osadzonego niekoniecznie przy ścianie. Być może dysponujemy interesującym widokiem z okna, który podniesie walory relaksacyjne podczas kąpieli. Wówczas możemy zainstalować sanitariat właśnie w takim miejscu. Będzie to ukoronowanie wyposażenia łazienki, w której poczujemy się, jak w domowym SPA. Co wyróżnia takie modele?

   Przede wszystkim niestandardowa gama kolorystyczna. Najbardziej popularne warianty pokryte są głównie kolorem białym. Jeśli będzie on współgrał z otoczeniem, to nie musimy się nad zakupem długo zastanawiać. Z kolei, gdy szukamy czegoś wyjątkowego, nieszablonowego i zaskakującego, to do dyspozycji mamy elegancką czerń, odcienie szarości, a także delikatny róż. Wszystko to w wysokim połysku, co dodatkowo podnosi walory estetyczne. Ponadto przebierać można w kształtach, których jest przynajmniej kilka. Znajdziemy proste linie, ale także harmonijne zaokrąglenia. Dzięki temu wkomponujemy sanitariat w wystrój naszej łazienki lub zbudujemy go w oparciu o jej wygląd i formę. Wanny wolnostojące przyścienne znaleźć można m.in. na https://polimat.com.pl/wanny/wanny-wolnostojace-przyscienne.

Znaczenie detali

   Wanny wolnostojące mają coś urzekającego. Nie jest to standardowe rozwiązanie implementowane w każdym mieszkaniu, a nawet domu. Zwykle kojarzą się z luksusowymi kurortami SPA, hotelami z 5*, czy zamożnymi posiadłościami. Obecnie ten trend się zmienia, a jedyne co jest nam potrzebne, to przestrzeń. Nie mniej w wypadku modeli przyściennych nadal zachowujemy sznyt. Rezygnujemy po prostu z topornych zabudów, które swojego czasu zdominowały polskie, ale także zagraniczne łazienki. Można powiedzieć, że w ten sposób odchudzamy przestrzeń, która dzięki temu zyskuje elegancję, a nawet blichtr. W końcu niecodzienne połączenie kolorów oraz wysoko gatunkowych tworzyw daje rewelacyjne połączenie.

   Wanny wykonane są z akrylu, ale jego uzupełnieniem są utwardzacze, a także płyta, która pozwala uniknąć błędów podczas montażu stelaża. Sam akryl jest bardzo wdzięcznym materiałem. Miły w dotyku, szybko się nagrzewa i długo trzyma ciepło. Dzięki temu nie musimy często dolewać gorącej wody – chyba że jest to nasze naturalne środowisko podczas kąpieli w wannie. Utrzymanie tego materiału jest bardzo proste i nie wymaga ingerencji silnych środków czyszczących. W ten sposób przedłużamy żywotność naszej wanny, a jej walory przez długi czas są na najwyższym poziomie. Wszelkiego rodzaju łączenia są wyprofilowane w taki sposób, aby nie były wyczuwalne. Tworzy się pewnego rodzaju monolit, który zachwyca estetyką, ale także wykonaniem. Relaks w takich warunkach to każdorazowo niezapomniane przeżycie.

   Wanny wolnostojące, a także modele przyścienne przeszły na wyższy poziom. Standardowa biel, która zawsze jest mile widziana, została wzbogacona o inne warianty kolorystyczne. W ten sposób możemy stworzyć łazienkę marzeń, w której zawsze będziemy czuli się dobrze – zwłaszcza podczas gorącej kąpieli.
inf. pras. - 21-08-2020


grafika_zmienna/banery/baner_61_1573130893.jpg
Dodanie opinii jest jednoznaczne z zatwierdzeniem regulaminu
Autor:
Dodanie wiadomości jest jednoznaczne z zatwierdzeniem regulaminu
Autor:
   Polecane przez INFO
baner_5_1570135131.jpgbaner_6_1570135113.jpgbaner_7_1571160617.jpgbaner_8_1570137912.jpgbaner_9_1570642654.jpgbaner_10_1570145489.jpgbaner_12_1570264808.pngbaner_13_1587714979.jpgbaner_14_1570275933.pngbaner_15_1570638480.jpgbaner_16_1570645259.jpg
Copyright © Regionalny Informator Internetowy
info..pl M. Cywka
Robotnicza 9b
73-110 Stargard
tel. +48 91 578 42 10
e-mail: info.wiadomosci@gmail.com