www.wiadomosci.rii.pl
logofacebook.jpg
Witaj
3.235.56.11

Dlaczego warto przesiąść się na iPhone’a?

Dlaczego warto przesiąść się na iPhone’a?

1616494094.jpg
Artykuł sponsorowany
Ilość wyświetleń: 260
Telefony z nadgryzionym jabłuszkiem w logo to bez wątpienia jedne z najlepszych smartfonów na rynku. Wbrew pozorom przejście z systemu Android na iOS nie jest trudne. Przyzwyczaisz się w błyskawicznym tempie. Ponadto wiele na tym zyskujesz. Dlaczego warto przesiąść się na iPhone’a?

Dlaczego warto przesiąść się na iPhone’a?

   Planujesz zmienić telefon i zastanawiasz się, czy wziąć iPhone''a? Jego użytkownicy z pewnością będą Cię namawiać! Smartfony giganta z Cupertino od dawna święcą triumfy. To telefony z najwyższej półki, które zachwycają podzespołami, jakością wykonania, a także wyjątkowym designem. Wiele osób ma jednak obawy w kwestii zamiany Androida na iOS. Niepotrzebnie! System operacyjny iOS jest naprawdę przyjazny. Wystarczy go tylko poznać. Dlaczego jeszcze warto przesiąść się na iPhone’a? Oto powodów:

1. System operacyjny i wsparcie aktualizacji
   Warto rozpocząć od jednego z głównych atutów marki Apple, a dokładnie od polityki aktualizacji. To bez wątpienia wyznacznik jakości. Gigant z Cupertino, w przeciwieństwie do innych marek, aktualizuje urządzenia bardzo długo. Takie wsparcie pozwala cieszyć się aktualizacjami przez długi czas. To bardzo ważne. Smartfony z najwyższej półki to wydatek rzędu kilku tysięcy złotych. Nikt nie chce, aby producent o nim zapomniał, gdy pojawi się nowszy model, prawda?

2. Ekosystem
   Masz w domu MacBook’a albo inny sprzęt Apple? W takim razie wymiana obecnego smartfonu na iPhone’a to konieczność. Sprzęty od giganta z Cupertino są ze sobą kompatybilne. Oczywiście Android również współpracuje z produktami Apple, ale można napotkać problemy. Poza tym nie oszukujmy się, ale mając urządzenia różnych marek, nie ma możliwości na całkowicie bezproblemową współpracę. Ona nigdy nie będzie tak dobra, jak w przypadku wszystkich urządzeń jednej marki.  Posiadając iPhone’a, możesz rozpocząć prace na jednym urządzeniu i dokończyć na drugim. Co więcej, masz możliwość odbierania połączeń głosowych oraz wiadomości SMS i to bez instalowania dodatkowych wtyczek. To niby drobnostki, ale uwierz, że ułatwiają codzienne korzystanie

3. Szybkość
   Nie ma wątpliwości, że procesory w smartfonach z logo nadgryzionego jabłuszka to demony szybkości. Najnowsze modele wyposażone są w prawdziwe rakiety. Tu nie ma miejsca na zacinanie. Flagowce działają szybko i płynnie. Nawet najbardziej wymagający użytkownik się nie przyczepi. Można śmiało grać w gry, oglądać ulubione filmy i seriale, a także korzystać z kilku aplikacji jednocześnie. Ponadto, chip gwarantuje również dłuższą pracę urządzenia na jednym ładowaniu.

4. Aplikacje
   Android to bez wątpienia ogromna konkurencja w kwestii aplikacji. Jednakże platforma iOS ma jedną, ogromną zaletę. Posiada więcej aplikacji do profesjonalnego zastosowania np. edycji zdjęć. Niestety kilku z nich nie znajdziemy w Google Play. Co więcej, w przeciwieństwie do aplikacji na Androida, są zaprojektowane z większą starannością. Do tego dochodzi ich regularne aktualizowanie. Oczywiście wszystko zależy od potrzeb. Jeśli jednak smartfon ma być  narzędziem pracy i masz nieco większe wymagania, iOS Cię pozytywnie zaskoczy.

Więcej informacji o urządzeniach Apple znajdziesz na https://idream.pl/

inf. pras. - 23-03-2021


Reklama
Dodanie opinii jest jednoznaczne z zatwierdzeniem regulaminu
Autor:
Dodanie wiadomości jest jednoznaczne z zatwierdzeniem regulaminu
Autor:
   Polecane przez INFO
baner_5_1570135131.jpgbaner_6_1570135113.jpgbaner_8_1570137912.jpgbaner_9_1570642654.jpgbaner_10_1570145489.jpgbaner_12_1570264808.pngbaner_13_1587714979.jpgbaner_15_1570638480.jpgbaner_16_1570645259.jpg
Copyright © Regionalny Informator Internetowy
info..pl M. Cywka
Robotnicza 9b
73-110 Stargard
tel. +48 91 578 42 10
e-mail: info.wiadomosci@gmail.com