www.wiadomosci.rii.pl
logofacebook.jpg
Witaj
52.90.49.108

Detektyw – usługi dla osób prywatnych i firm

Detektyw – usługi dla osób prywatnych i firm.

1628243704.jpg
Artykuł sponsorowany
Ilość wyświetleń: 127
Detektyw to osoba, która wielu z nas może pomóc w nagłych wypadkach nierozwiązanych przez policję, ale także w całkowicie innych, bardziej lub mniej ciekawszych i strasznych sytuacjach. Potrafi być naprawdę bardzo przydatny. Czasem jego pomoc uznawana jest za wręcz zbawienną. Osoba ta potrafi przynieść wiele korzyści zarówno osobom prywatnym, jak i dużym firmom. Jakie dokładnie usługi oferuje detektyw i  do kogo one są kierowane?

Najpopularniejsze usługi dla osób prywatnych

   Detektywi są najbardziej znani z wykonywanych usług, które kierowane są stricte do osób prywatnych. Najczęstszym powodem tego jest fakt, że taka przeciętna osoba nie uzyska pomocy ze strony policji, a sama na własną rękę nie chce ryzykować zdemaskowania. Z tego powodu w ruch idzie pomoc detektywa, który jest w stanie podjąć się wielu tematów. Przykładem niektórych są:

Zdrady – nie  ulega wątpliwości, że ta usługa jest najczęściej wybierana przez osoby prywatne. Nie sięgają po nią wyłącznie kobiety niepewne co do wierności męża bądź partnera. Równie często decydują się na taki krok mężczyźni niepewni swojej partnerki życiowej. 

Ustalenie danych adresowych, miejsca pracy – chcemy namierzyć osobę, jednak mamy z tym ogromny problem? Warto więc skorzystać z pomocy detektywa.

Obserwacja – detektyw może pomóc w uzyskaniu interesujących nas informacji na temat konkretnej osoby.

Kontrola rodzicielska – jeśli rodzic ma jakiekolwiek wątpliwości odnośnie zachowania swojego dziecka, miejsca jego faktycznego przebywania, może wynająć detektywa, który rozwieje wszelkie wątpliwości bądź potwierdzi rodzicielskie obawy.

Radzenie sobie ze stalkingiem czy lobbingiem – detektyw jest w stanie zebrać odpowiedni materiał dowodowy, dzięki któremu można walczyć w sądzie o odpowiednią karę dla osoby mobbingującej.

Prywatny detektyw i jego usługi dla firmy

   Z pewnością znaczna liczba klientów detektywa to osoby prywatne, jednak nie oznacza to, że całkowicie rezygnują oni z klientów firmowych. Wręcz przeciwnie, dla nich również oferują dość rozbudowane usługi. Przykładem są:

Wywiad gospodarczy – detektywi przeprowadzają specjalny wywiad, zdobywają odpowiednie informacje na temat konkretnych firm, hipotetycznych współpracowników, by dowiedzieć się, czy owa współpraca się opłaca, czy nie. 

Kontrwywiad gospodarczy – jest to działanie odmienne dla tej pierwszej usługi. Celem kontrwywiadu jest zapobieganie, by inne firmy cokolwiek się dowiedziały o stanie finansowym przedsiębiorstwa, zawieranych umowach, współpracownikach i innych rzeczach. Jeśli, jako firma, chcemy zataić pewne informacje, kontrwywiad jest odpowiednią usługą.

Wykrywanie podsłuchów – zdarzać się to może rzadko, jednak niekiedy w firmach instalowane są podsłuchy, które wpływają negatywnie na bezpieczeństwo tajemnic firmy. Detektywi starają się je odnaleźć i zniszczyć.

Weryfikacja i sprawdzanie współpracowników – wchodząc w jakiekolwiek konszachty z nowymi współpracownikami, warto ich wpierw dokładnie sprawdzić. Detektywi zajmują się właśnie tym zagadnieniem i zdają wszystko w odpowiednich raportach firmie, która ich zatrudniła.

Windykacja – niejednokrotnie zdarza się, że prowadzenie firmy to coś więcej, niż tylko zarabianie pieniędzy. W kryzysowych sytuacjach, kiedy sąd lub osoba, której dłużnikami jesteśmy chcą nam coś odebrać, dlatego o swoje trzeba walczyć i niejednokrotnie detektyw jest wtedy nieoceniony.
inf. pras. - 06-08-2021


Reklama
Dodanie opinii jest jednoznaczne z zatwierdzeniem regulaminu
Autor:
Dodanie wiadomości jest jednoznaczne z zatwierdzeniem regulaminu
Autor:
   Polecane przez INFO
baner_5_1570135131.jpgbaner_6_1570135113.jpgbaner_8_1570137912.jpgbaner_9_1570642654.jpgbaner_10_1570145489.jpgbaner_12_1570264808.pngbaner_13_1587714979.jpgbaner_15_1570638480.jpgbaner_16_1570645259.jpgbaner_18_1631704254.png
Copyright © Regionalny Informator Internetowy
info..pl M. Cywka
Robotnicza 9b
73-110 Stargard
tel. +48 91 578 42 10
e-mail: info.wiadomosci@gmail.com