www.wiadomosci.rii.pl
logofacebook.jpg
Witaj
52.90.49.108

Konfederaci z wizytą u posła Jacha

Narodowcy nie zastali dziś posła w biurze. Zostawili mu pismo.

1631533921.JPG
Ilość wyświetleń: 758
 Lokalni Konfederaci złożyli dziś wizytę posłowi PiS Michałowi Jachowi. Nie zastali go, więc zostawili mu pismo - aby głosował przeciwko ustawie nr 1449.  

  Liderzy klubu Konfederacja Stargard krytykują rząd za projekt ustawy o zmianie ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi oraz niektórych innych ustaw. Projekt nazywany ostatnią prostą, będzie w Sejmie procedowany w najbliższą środę. 





   Zdaniem narodowców, proponowane przez PiS przepisy naruszają wolności obywatelskie. 

- Planowane jest stworzenie coś na wzór policji sanitarnej, która będzie mogła kierować na 30 - dniową kwarantannę w izolatorium – mówiła dziś Iwona Wawruszczak, liderka tego ugrupowania w Stargardzie. - A kto za to będzie płacił? Przewidywane są lokalne lockdowny, ograniczenia działalności niektórych branż. Osoby nieszczepione będą miały ograniczony dostęp do niektórych placówek. 

 - Sprzeciwiamy się wprowadzaniu przepisów niezgodnych z Konstytucją! - dodaje Anna Rzepecka. - Zmuszanie do szczepień i dyskryminowanie tych, którzy szczepić się nie chcą lub nie mogą jest ewidentnym naruszaniem naszej wolności. 

   Więcej o postulatach Konfederacji w poniższym materiale na żywo z dzisiejszej konferencji przed biurem posła Michała Jacha.   

   Lokalni działacze tego ugrupowania zapraszają też mieszkańców na protest w środę, 15 września na godz. 15 przy pl. Wolności. 
 
 
WM - 13-09-2021


Reklama
1.
        Jach bedzie ich unikał jak diabeł swieconej wody:)), nigdy nie dojdzie do spotkania, a przeciez jako posel powinnien sie z nimi spotkać, nie robi łaski. Skonczy sie 500+ i skoncza sie rzady.
hehhe (31.11.131...) 13-09-2021 14:29
2.
        Przecież to zależy od jego prezesa.Ten pan nic nie ma do powiedzenia.
gosc (83.23.222...) 14-09-2021 13:46
3.
        FASZYŚCI TO GŁUPKI DO POTĘGI
ANF (91.226.236...) 14-09-2021 23:44
4.
        Politycy konfederacji nie wnoszą kompletnie nic do polepszenie funkcjonowania państwa polskiego to co robią to tylko negacjia wszystkiego a propozycji zero
Jarek (31.11.128...) 15-09-2021 09:17
5.
        A co to za dziadki i babcie są? Jacyś przebierańcy chyba.
Narodowiec (83.23.230...) 15-09-2021 20:54
6.
        Cymbały chcą zajstnieć to słuszne i logiczne sprawy muszą popierać a nie wszystko co nie nasze to złe
PRAGMATYK (91.226.236...) 28-09-2021 16:52
7.
        kto to ten jach? ten od brania kasy ciężko pracujących ludzi i nierobienia nic.
tolek (89.229.96...) 24-11-2021 22:51
8.
        Witam, Potrzebujesz środków na rozpoczęcie działalności gospodarczej? kupić samochód lub dom? Potrzebujesz pomocy finansowej z powodów osobistych? Radzę skontaktować się z „NOVELTY FINANCE INC”, aby pomóc Ci w uzyskaniu wymaganych środków. Są elastyczne: oferują różne opcje pożyczek, w tym pożyczki zabezpieczone i niezabezpieczone, pożyczki długoterminowe i krótkoterminowe, które można dostosować do własnych potrzeb finansowych i okoliczności przy dotowanym oprocentowaniu w wysokości 3%. Jeśli potrzebujesz pożyczki w ciągu 24 godzin, skontaktuj się z „NOVELTY FINANCE INC” za pośrednictwem tego adresu e-mail: (noveltyfinances@gmail.com) LUB skontaktuj się z Daviną Claire przez WhatsApp/Telegram pod numerem: (+447915601531), aby uzyskać więcej informacji i uzyskać informacje ustne.
Zuzanna (138.199.59...) 26-11-2021 00:21
Dodanie opinii jest jednoznaczne z zatwierdzeniem regulaminu
Autor:
Dodanie wiadomości jest jednoznaczne z zatwierdzeniem regulaminu
Autor:
   Polecane przez INFO
baner_5_1570135131.jpgbaner_6_1570135113.jpgbaner_8_1570137912.jpgbaner_9_1570642654.jpgbaner_10_1570145489.jpgbaner_12_1570264808.pngbaner_13_1587714979.jpgbaner_15_1570638480.jpgbaner_16_1570645259.jpgbaner_18_1631704254.png