logofacebook.jpg
Witaj
44.211.31.134

Konwencja wyborcza. Zwolennicy poparli prezydenta, pokazali się kandydaci na rajców

W Stargardzkim Centrum Kultury odbyła się w minioną sobotę, 24 lutego, konwencja wyborcza Komitetu Wyborczego Wyborców Rafała Zająca pod hasłem Stargard Nowych Możliwości.

1708852576.JPG
Ilość wyświetleń: 2699
W minioną sobotę, 24 lutego, ubiegający się o reelekcję Rafał Zając oficjalnie rozpoczął kampanię wyborczą. 


   W sali kinowej SCK na konwencji KWW Rafała Zająca zjawili się w sobotnie popołudnie przedstawiciele najważniejszych stargardzkich instytucji, organizacji i stowarzyszeń, a także lokalni samorządowcy. 
 
   Wśród gości był także Mieczysław Jurek, przewodniczący NSZZ Solidarność na Pomorzu Zachodnim. W wyborach w 2018 r. stał on na czele komitetu honorowego Rafała Zająca. Ze Szczecina przyjechał też Adam Rudawski, wojewoda zachodniopomorski, lider Polska 2050. W SCK padło wiele pozytywnych słów pod adresem obecnego włodarza Stargardu, który nadal chce rządzić grodem nad Iną.  

  - Jest człowiekiem szczególnym, który posiada mocny kręgosłup i system wartości który bardzo cenię - mówiła ze sceny Ewa Sowa, zastępczyni prezydenta. -  Na pewno priorytetem jest jego rodzina, najbliźsi i przyjaźń. Lubi i szanuje ludzi. Czujemy się przy nim ważni i docenieni. Ta misja jest trudna, ale gdyby nie jego poczucie humoru, byłoby jeszcze trudniej. Rafał dziękuję ci za wszystko! 

   Głos zabrał też Piotr Mync, ze stargardzkim samorządem związany od ponad 20 lat. Od 7 lat jest zastępcą prezydenta. 

  - Nie spotkałem dotychczas osoby z tak licznymi cechami prawdziwego lidera - mówił Piotr Mync. - Swoją pasją związaną ze zmienianiem Stargardu na lepsze, zaraził nas wszystkich. 

 - Jest w stu procentach oddany miastu - dodał Zdzisław Rygiel, sekretarz miasta i szef sztabu wyborczego. -  Stargardzianin z krwi i kości, człowiek wszechstronny, a przy tym niezwykle skromny. 

   W SCK, kandydujący na kolejną kadencję Rafał Zając, podsumował to, co udało mu się z jego ekipą zrobić podczas minionych 5 lat. Podkreślił, że niemal w stu procentach został zrealizowany program wyborczy, z jakim szedł do wyborów. 

  - Złożone wówczas deklaracje zrealizowaliśmy wspólnie - mówił Rafał Zając. - Wykonaliśmy ogromny krok w rozwoju miasta. Jestem bardzo z tego dumny, ale do pychy mi daleko. Te wszystkie zmiany, jakie zaszły w naszym mieście to praca nie moja lecz wspólna. W Stargardzie zbudowaliśmy zespół w obszarze kierowniczym, który się rozumie. Ambitnie i sprawnie działa pod potrzeby mieszkańców miasta. To potężny zespół, który zna swoje mocne strony i wie w jaki sposób korzystać z mocnych stron swojego kolegi czy koleżanki. Wiemy, że razem góry przenosić będziemy. Zbudowaliśmy przez te 5 lat fundament, by skoczyć jeszcze wyżej. Nadal będziemy rozwijać Stargard gospodarczo. Teraz stać nas na to, by zrealizować te inwestycje, które będą filarami tego rozwoju. Stargard dzisiaj jest średniej wielkości miastem, któremu rozwoju zazdrości wiele miast. 
 

   Obecny prezydent długo opowiadał o ambitnych planach swojego zespołu na kolejną kadencję. 
Wśród inwestycji, które mają doczekać się realizacji w najbliższych latach wymienia m.in. budowę sali koncertowej na tysiąc miejsc, obwodnicy północnej Stargardu, przebudowę centrum Stargardu, parki na każdym dużym osiedlu, a także dalszy rozwój parków przemysłowych.

    Na scenie SCK w sobotę zaprezentowali się kandydaci do rad miejskiej i powiatowej, którzy w kwietniowych wyborach, 7 kwietnia, wystartują z jego komitetu. Na konferencji prasowej, Mieczysław Jurek, szef zachodniopomorskiej Solidarności, kolejny raz wyraził swoje poparcie dla kandydatury Rafała Zająca na prezydenta, podkreślając, że Stargard jest miastem, które pochyla się nad potrzebami mieszkańców.  

   Rada Miejska w Stargardzie:

   Kandydaci do Rady Miejskiej z okręgu nr 1: Ewa Sowa, Michał Bryła, Monika Szotowicz, Joanna Hamera-Szczerba, Katarzyna Mądrowska, Marcin Bartniczak, Sylwia Wieleba i Krzysztof Pakulski.

Kandydaci z okręgu nr 2: Krystyna Smolarek, Monika Garstka, Norbert Śliwa, Krzysztof Furmańczyk, Damian Gralak, Michał Trypuć, Krzysztof Bielski i Nailah Vitha.

Kandydaci z okręgu nr 3: Rafał Zając, Mieczysław Skawiński, Wanda Nowicka, Grzegorz Flas, Alicja Koźlik, Przemysław Urbański i Ludmiła Sabadini.

Kandydaci z okręgu nr 4: Wioleta Sawicka, Joanna Suleja, Grzegorz Rybaczuk, Krzysztof Kowalczyk, Krzysztof Koziorowicz, Joanna Woloch, Maciej Sayed i Wojciech Seredyński

   Rada Powiatu Stargardzkiego: 

   Kandydaci z okręgu nr 1: Zdzisław Rygiel, Jolanta Faryńska, Jolanta Świętońska, Paweł Ksiądz i Ariel Langner.

Kandydaci z okręgu nr 2: Jan Kalinowski, Arkadiusz Rozwód, Irena Agata Łucka, Elżbieta Ziętkowska i Joanna Tomczak.

Kandydaci z okręgu nr 3: Iwona Wiśniewska, Beata Żurek (Ślęzak), Włodzimierz Owczarek, Jakub Siwy i Jarosław Hajduk.

Kandydaci z okręgu nr 4: Anna Gołofit, Bartosz Rudnicki, Marian Preiss, Lucyna Walawska i  Krystian Kowalski. 

Okręg nr 5: Mariusz Nosal, Ewa Węgielnik, Arleta Majewska, Marek Gardygajło, Marta Hawrylak, Paulina Ler, Michał Kasiak. 

Okręg nr 6: Dorota Wiechcińska, Beata Procek, Izabela Betler, Rafał Węgrzyn.

Okręg nr 7: Dariusz Działkowicz, Teresa Furman, Krzysztof Flejterski. 
 
(w) - 25-02-2024


Zapraszamy do galerii zdjęć:
1708849716.jpg 1708849717.jpg 1708849718.jpg 1708849719.jpg 1708849720.jpg 1708849721.jpg
Artykuły powiązane:
 • Oficjalny start kampanii, pokazali kandydatów (16-09-2023)

 • Reklama
  1.
          „Zróbcie ze mną kolejny krok” - Rafał Zając apeluje do swoich przyszłych wyborców... -„W najbliższych wyborach będę kandydatem na prezydenta Stargardu. Razem z moim Zespołem i z Wami chcę dalej prowadzić nasze miasto w dobrą stronę i wykorzystać wszystkie szanse, które przed Stargardem stoją. Wiem, jak to zrobić” - zapewnia Rafał Zając. Rafał Zając pełni funkcję prezydenta Stargardu od 2017 roku. Kiedy po śmierci Sławomira Pajora ogłosił zamiar ubiegania się o stanowisko prezydenta, poparcia udzieliły mu: Stowarzyszenie Stargard XXI, Liga Powiatu Stargardzkiego, Nowoczesna i NSZZ „Solidarność” Pomorze Zachodnie. Rafał Zając wystartował wtedy jako kandydat niezależny. W przeprowadzonych 9 kwietnia 2017 roku wyborach uzupełniających otrzymał 87,6% poparcia. Rok później, w wyborach 2018 roku uzyskał reelekcję i otrzymał 82,4% głosów. Rafał Zając urodził się w 1975 roku. Ukończył Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego. Skończył też studia podyplomowe z zakresu organizacji pomocy społecznej i pracy socjalnej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.";
  Stargard jest OK! (89.151.35...) 25-02-2024 12:05
  2.
          Zamiana plakietek na piersiach z papierowego serca na plastikowe okrągłe znaczki ,z tym że ludzie ci z ośmiu gwiazdek niestety ,
  J (89.151.33...) 25-02-2024 12:35
  3.
          Oszust
  Xxl (31.11.130...) 25-02-2024 15:48
  4.
          Desperacja na twarzach tych kandydatów jest naprawdę zabawna. Nieudacznicy życiowi którzy doskonale wiedzą, że bez publicznych stanowisk byliby nikim. Na wolnym rynku wielu z nich by się nie załapało na najniższe stanowiska. Ludzie chcecie zrobić coś dobrego dla miasta to nie głosujcie na te listę.
  KWW (79.186.208...) 25-02-2024 18:04
  5.
          Prezydent Rafał Zając znowu będzie bezkonkurencyjny i otrzyma ponad 80% głosów
  Ha-ha-ha! (89.151.35...) 25-02-2024 19:59
  6.
          Większość z kandydujących osób to zwykli karierowicze, którzy nigdy nie prowadzili działalności gospodarczej, nie pracowali w normalnej nie stanowiskowej/załatwionej pracy, lewe rączki, które niewiele potrafią, poza wygłaszaniem pustych frazesów. Jedynie co potrafią to wepchać się na pierwszy plan do zdjęcia, wyklepią na Wyszyńskiego formułkę, rozdadzą baloniki i liczą na synekury.
  Czesuaf (78.30.83...) 25-02-2024 20:31
  7.
          Kandydują, bo muszą i nie ma tu sprzeciwu. Stara gwardia, stare i zmęczone twarze....NIE!
  mlody (31.11.128...) 25-02-2024 20:52
  8.
          Ad 3. Zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa składa się na policji lub w prokuraturze a nie na forum. Przedstaw materiał dowodowy i opowiedz wszystko, co wiesz o przestępstwie
  Dowody w sprawie (89.151.35...) 25-02-2024 22:21
  9.
          Zgadzam się całkowicie z ";6";tką ,są zmęczeni siedzeniem na sesjach i gadaniu o niczym a Stargard (ulice i chodniki, całe centrum miasta, park 3Maja - obraz nędzy i rozpaczy) jaki był przed laty - myślę o całym starym centrum- tak nie widać by się zmienił ( smutne bo zaniedbane domy, brudne ulice i chodniki itd.itp.) A radni i bezradni tylko są by diety wziąć i pobyć na świeczniku z popieraniem samych siebie.
  obserwator (213.155.169...) 25-02-2024 22:25
  10.
          Szanowni Państwo, jeśli ktoś wydaje grubą kasę na takie zabawy i promowanie siebie, ulotki bilbordy i wiece - to nie idzie tam dla ludzi. Robi to bo wie że mu się opłaci. Dlatego nie głosujecie w mojej ocenie na tych co byli już u władzy - bo widzicie że nie jest dobrze w tym mieście. Ogromne wydatki i dziwne, nawet na kosztorysy jakieś niebotyczne kwoty. Finalnie nie wybierajcie nikogo kto się reklamuje bo chcę na tym zyskać. A już całkowicie nikogo w mojej ocenie z tych co tam byli i są powiązani z tymi co tam siedzieli u :koryta";.
  Magda (89.151.36...) 26-02-2024 00:09
  11.
          Po wyborach uśmieszki spadną i będzie dalszą realizacja programu ośmiu gwiazdek czyli pieniędzy ni ma i ni byndzie ,realizacja inwestycji zostania zamknięta z w/w powodów już po malutki rośnie bezrobocie a zapewniam że po wyborach samorządowych i wstrzymaniu potężnych inwestycji typu firma Intel produkcja półprzewodników ,CPK,Port kontenerowy ,rozbudowa infrastruktury drogowej ,wpuszczenie lekarzy i inżynierów z Afryki ,znaczenie polskiego rolnictwa co już się dzieje ,podwyżki cen energii elektrycznej ,cen gazu ,a co za tym idzie wzrost kosztów produkcji a co za tym idzie upadek bardzo dużej ilości firm polskich ,wprowadzanie waluty euro będzie gwazdziem dla polskiej gospodarki już nie długo organizacja ośmiu gwiazdek już to szykuje Polakom za nie długo i skończy się uśmiechnięta polska
  J (89.151.33...) 26-02-2024 11:17
  12.
          Ad 11. Uwielbiasz przewidywać coś, nie mając wystarczających argumentów i przesłanek
  Wróżenie z fusów! (89.151.35...) 26-02-2024 14:41
  13.
          Co niektórzy zamienili szyld partyjny na KWW Rafała Zająca i towarzystwo wzajemnej adoracji dalej chce sprawować władzę w Stargardzie
  Jaro (89.151.33...) 26-02-2024 14:57
  14.
          CIEKAWE ILE ZAJĄC ZA ZA WYNAJEM SALI I SPRZĘTU W SCK ?
  MONA (178.235.147...) 26-02-2024 17:42
  15.
          Co się niektórym w d.pie za karierą poprzewracało! W poprzednich wyborach taki np. Seredyński startował z klubu lewicy a teraz razem z solidaruchami tymi od dudy Piotra.
  Bal (85.221.141...) 26-02-2024 18:28
  16.
          Ad 15. NSZZ ";Solidarność"; to przybudówka PiS-u!
  Ha-ha-ha! (31.11.129...) 26-02-2024 19:38
  17.
          No to mamy Okręgi Wyborcze, listy i nazwiska. Wrzućmy te nazwiska "; na bęben"; do wyszukiwarki wpisując adres: inwentarz.ipn.gov.pl -a tam się OKAŻE lub NIE czy dana osoba była np. członkiem ORMO, TW ( tajny współpracownik) wysokim funkcjonariuszem PZPR itd. Jeżeli kogoś tam znajdziecie, nie rzucajcie od razu kalumnii pod adresem tej osoby, gdyż bardzo ważna jest data urodzenia. Dane nazwisko może nosić wiele osób. Mam nadzieję, że Pan Zając nie będzie się posiłkował jak Schetyna starymi, sprawdzonymi druhami spod znaku "; czerwonej gwiazdy";tj. Millerami, Cimoszewiczami, którzy teraz uczą nas Polaków DEMOKRACJI. Schetyna, ale się zbłaźniłeś, wstyd i hańba.
  Turkusowy (217.170.206...) 26-02-2024 21:26
  18.
          Folwark Zająca to odpady parlamentarne z koalicji 13 grudnia. Pan Siwy kandydat Lewicy do sejmu, Pan Skawiński, kandydat Polski 2050 do sejmu. Poza odpadami parlamentarnymi trochę starych twarzy, agenci SB, funkcjonariusze PZPR. Karierowicze o IQ 40, normalnie śmietanka. Brakuje Nowickiego, Kopcia, ale to chyba niedopatrzenie. Niech się święci 13 grudnia...
  von Tusk (31.11.130...) 26-02-2024 23:37
  19.
          w pierwszej rundzie nokaut (zakładam między 60 a 70% głosów) i po sprawie, wszystko już jest ładnie poukładane więc szkoda prądu na wasze złoszczenie się i zaklinanie rzeczywistości
  wiadomo (78.30.81...) 27-02-2024 09:02
  20.
          w pierwszej rundzie nokaut (zakładam między 60 a 70% głosów) i po sprawie, wszystko już jest ładnie poukładane więc szkoda prądu na wasze złoszczenie się i zaklinanie rzeczywistości
  wiadomo (78.30.81...) 27-02-2024 09:03
  21.
          PiS dużo mówi o godności i wstawaniu z kolan a nie jest w stanie wystawić do walki o fotel prezydenta Stargardu swojego kandydata
  PiS na kolanach! (89.151.35...) 27-02-2024 10:23
  22.
          Ad 18 pełna zgoda ,dodam tylko że na razie większość głosujących jest zainfekowane choroba ośmiu gwiazdek
  J (89.151.33...) 27-02-2024 13:03
  23.
          Ad 18 dodam jeszcze dlaczego na listach ośmiu gwiazdek nie tylko w Stargardzie ala w całej Polsce to cyniczna gra cwaniaczkiem upodlenia części Polaków biorąc na listy tych zdrajców z PZPR,UB,SB ,że to tacy fajnie starsi panie i panowie ,a jest najgorszy sort zdrajców polski kolaborantów i takich kumpli mają ma listach organizacja ośmiu gwiazdek
  J (89.151.33...) 27-02-2024 15:26
  24.
          jak sobie wybierzecie tak będzie a ewentualne pretensje że nie tak miało być to do siebie jak się nie myśli i wybiera , bo tak ładnie mówią i wyglądają to i napewno zrobią
  PRAGMATYK (91.226.236...) 27-02-2024 15:43
  25.
          Ad 23. LISTA BYŁYCH KOMUNISTÓW Z PIS-u 1. Andrzej Kryże - Wiceminister Sprawiedliwości IV RP- członek PZPR do jej końca. Skazywał działaczy opozycji w stanie wojennym. 2. Wojciech Jasiński - Minister Skarbu IV RP, członek PZPR w latach 1976-1981, szef Wydziału Spraw Wewnętrznych w Płockim Urzędzie Miasta, przybudówki SB. Zasłynął umorzeniem milionowych długów PC, byłej partii Jarosława Kaczyńskiego. 3. Karol Karski (PiS) - działacz władz centralnych socjalistycznego ZSP na Wydziale Prawa i Administracji UW. Pod koniec lat 80 startował z poparcia PRON (organizacji utworzonej przez PZPR w stanie wojennym) w wyreżyserowanych i sfałszowanych przez komunistów wyborach do rad narodowych. 4. Andrzej Aumiller - Minister Budownictwa IV RP, zasłużony komunista, wieloletni członek PZPR. 5. Anna Kalata - Minister Pracy i Polityki Społecznej IV RP. Członek PZPR jak i SLD, a dalej w Samoobronie. 6. Zbigniew Graczyk - Wiceminister Gospodarki Morskiej IV RP - przez 20 lat należał do PZPR będąc między innymi członkiem jej Komitetu Wojewódzkiego w Szczecinie. Był również w kierownictwie nomenklaturowej spółki Interster, która była folwarkiem partyjnych dygnitarzy, m. in. Sekuły i Rakowskiego. 7. Marek Grabowski - Wiceminister Zdrowia IV RP (członek PZPR i SLD) dzięki rekomendacji SLD był zastępcą głównego inspektora sanitarnego w rządach Leszka Millera i Marka Belki. 8. Ewa Sowińska - Rzecznik Praw Dziecka IV RP. W latach 1977-1980 należała do PZPR. 9. Krzysztof Zaręba - Wiceminister Środowiska IV RP, były członek PZPR, od 2005 roku w Samoobronie. 10. Bogdan Socha - Wiceminister Pracy i Polityki Społecznej IV RP - był do samego końca członkiem PZPR. 11. Romuald Poliński - kolejny Wiceminister Pracy i Polityki Społecznej IV RP. Przez wiele lat członek PZPR, a w rządach SLD doradca ministra Kołodki 12. Maciej Łopiński - Rzecznik Prezydenta IV RP; w okresie 1975 - grudzień 1981 należał do PZPR 13. Ryszard Siewierski - Zastępca Komendanta Głównego Policji IV RP - członek PZPR do końca (1990). 14. Stanisław Kostrzewski - od 25.02.2006 skarbnik i finansista PiS - był aktywnym członkiem PZPR do końca jej działalności. 15. Henryk Biegalski - nominowany na szefa Centralnego Zarządu Służby Więziennej IV RP, był członkiem PZPR od 1969 r. do końca lat 80. 16. Jerzy Bahr - 19.05.2006 mianowany ambasadorem RP w Moskwie. W latach 1976 - 1980 w randze I sekretarza pracował w Ambasadzie PRL w Bukareszcie. Do stanu wojennego był członkiem PZPR. 17. Krzysztof Czabański - mianowany 01.07.2006 na prezesa Polskiego Radia S.A. - były dziennikarz m.in. ''Sztandaru Młodych'' i ''Zarzewia''. W latach 1967-1980 należał do PZPR. 18. Stanisław Podlewski - mianowany 17.07.2006 dyrektorem departamentu rybołówstwa w ministerstwie rolnictwa - należał do PZPR do końca jej istnienia. 19. Marcin Wolski - 21.07.2006 mianowany został dyrektorem I programu PR - od 1975 roku do końca był w PZPR, będąc m.in. sekretarzem POP w PR. 20. Jan Sulmicki - kandydat na prezesa Narodowego Banku Polskiego, zgłoszony 11.12.2006 przez Kaczyńskiego - były aktywista PZPR w SGPiS (obecnie SGH), także w stanie wojennym. 21. Janusz Kaczmarek - szef MSWiA, prokurator krajowy z ramienia PiS - Członek PZPR od 1986 r. 22. Piotr Cybulski - poseł PiS. Były członek ZSMP i PZPR 23. Aleksander Chłopek - poseł z Gliwic. Członek PZPR od roku 1978. W latach 80. był członkiem egzekutywy Komitetu Miejskiego PZPR. 24. Halina Molka - posłanka na Sejm RP V kadencji. Były członek PZPR. Od 23 sierpnia 2007 posłanka PiS 25. Stanisław Piotrowicz - W 1978 rozpoczął pracę w Prokuraturze Rejonowej w Dębicy, następnie w 1980 został przeniesiony do Prokuratury Wojewódzkiej w Krośnie, na początku lat 80. przeniesiony do Prokuratury Rejonowej w Krośnie. Od 1978 należał do Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej. Był członkiem egzekutywy PZPR w Prokuraturze Wojewódzkiej i Rejonowej w Krośnie. 26. Katarzyna Łaniewska- W czasie studiów należała do socjalistycznej organizacji młodzieżowej ZMP, donosiła na kolegów. Następnie należała do PZPR";.
  Ha-ha! Sort zdrajców w PiS (31.11.129...) 27-02-2024 18:57
  26.
          Na nieco miesiąc przed wyborami samorządowymi PiS boryka się z wewnętrznymi problemami, które odbijają się negatywnie na lokalnych strukturach partii. Działacze mają problemy ze skompletowaniem list kandydatów, część startujących ukrywa swoją partyjną przynależność
  Ha-ha-ha! (31.11.129...) 27-02-2024 21:31
  27.
          Ad25 ty masz problem z tymi komuchami którzy są w rządzie szatniarza ,którzy są w parlamencie europejskim ,którym szatniarz obiecał wyrównanie krzywd ,a w Ameryce biją murzynow tak pisali propagandziści gdy Leszek Miller nieszczelny komuch wyciągnięty za uszy przez schetyne do europarlamentu napisałeś co napisałeś to nie się ni jak do tego co napisałem i tych zdrajcach można tak pisac do lat 40-tych ,o rodzinie Michnika ,Kuronia ,Modzelewskiego i co z tego wynika oni nie żyją i nie mieli takiego wpływu na to co teraz nam fundują ci co wybrani bo byli na listach wyborczych tych trolli z KO ,i mają realny destrukcyjny wpływ po przez głosowania za chorymi derytywami for 55 to jest droga do zniszczenia polski i Polaków ,jak cos piszesz to odnies się do tematu powtórzę a w Ameryce biją murzynow
  J (89.151.33...) 27-02-2024 22:50
  28.
          Ad 27. Możesz wymienić tych Komuchów?
  ";Czerwone Pająki"; (89.151.35...) 28-02-2024 07:49
  29.
          w ulotkach piszą co oni zrobili a co zrobią jak ich powybieramy i oni są bezpartyjni a to w 90 % są tuski z serduszkami i komuchy też więc wybierajcie z głową wybieramy dla siebie też
  PRAGMATYK (91.226.236...) 03-03-2024 17:16
  Dodanie opinii jest jednoznaczne z zatwierdzeniem regulaminu
  Autor:
  Dodanie wiadomości jest jednoznaczne z zatwierdzeniem regulaminu
  Autor:
     Polecane przez INFO
  baner_5_1570135131.jpgbaner_8_1658156824.jpgbaner_9_1570642654.jpgbaner_10_1570145489.jpgbaner_13_1587714979.jpgbaner_21_1672648553.jpgbaner_28_1677653215.jpgbaner_30_1680645093.jpgbaner_31_1695228839.pngbaner_32_1708625514.jpgbaner_33_1708625553.jpg
  Copyright © Regionalny Informator Internetowy
  info..pl M. Cywka
  Robotnicza 9b
  73-110 Stargard
  tel. +48 609 804 424 / 91 578 42 10
  e-mail: info.wiadomosci@gmail.com